7955
Jogosítvány
  • Szabi1991
    #5155
    én a dízeleket utálom :D
  • Morphin
    #5154
    pontosan. a kényelem nagy úr! sok esetben nemis annyira drága autóval menni ide-oda.persze ha többen vagyunk akkor érvényes ez. egyedül kocsizgatni m.o.-n kicsit luxus.bár most 100ft-ot esett durván a gázolaj. én amiota 300alatt van elmondtam pár imát^^ de most ez fokozttan érvényes...240alatt van néhány helyen!
  • Morphin
    #5153
    ÉN IS szeretek vezetni.egy szóval sem mondtam h nem így lenne. csak akkor érzem tehernek amikor fáradt vagyok,semmi kedvem semmihez.és akkoris engem terhelnek ilyesmivel.ha valaki nemtud koncentrálni eléggé az be se üljön a kocsiba...és sokszor van olyan h legszívesebben mást csinálnék.aludnék stb. és engem baszogatnak h menjek el ide-oda ezért-azért.másfél év van mögöttem eddig(csak) meg kb. 35-40ezer km. ez még lófasz apámhoz képest.ő is megvadul néha a lagunával...ő is szeret vezetni(melyik férfi nem,de tényleg)de már neki is elég a hétköznapi uncsi vezetésekből.itt említeném még meg amit nagyon ÚTÁLOK a kibaxott dugók.akkor anyázom eléggé azt aki kitalálta a manuális váltót...emelett imdádok váltogatni,csak másfél-két óra kuplungolás a hungárián nem épp élvezhető tevékenység
  • Szabi1991
    #5152
    én mindig vigyorogva szállok ki és be... ha nem így lenne, inkább a jobb 1 be ülnék.. :D
  • ladarevolution
    #5151
    Nem tudom, én szeretek autót vezetni, egy olyan pillanat se volt h azt mondtam volna h unom. Akár hosszú akár rövid út, tökmind1.

    Hozzá kell tegyem nem az autóm vezet helyettem, mint sok új autónál :D
  • 5w0rdf15h
    #5150
    Majd pár év után megszokod. A kényelem elnyom mindenféle unalmat :D
  • Morphin
    #5149
    erről beszéltem.mai példa. névnapok meg minden,ünnepek ugye. hát elmegy a család vacsizni.bratyó barátnője velünk lakik...így 6an vagyunk.namost mind2 kocsi 5személyes^^ és apu inni akar. tehát én 2t fordulok 2szer első két-három hét tökjó h : dejó bmeg kocsim van ezazz, jah meg jogsim is...de igy hogy lassan mindenhova én vezetek,uncsi már.
    sajnos ezt olyan ember nem értheti ahol a családban 1 kocsi van, és havonta egyszer vezethet.én mindennap kocsival járok és igenis uncsi egy idő után.
    azt se felejtsük el h a szüleink(már amelyiknek van jogsija) azok is vezetnek jobb esetben 15-20éve...ők hogy unhatják??? kár volt nem kihasználni azokat az éveket amikor nekem csak a kocsi ajtaját kellett kinyitni. most már én takarítom,és viselem a velejáróit
    na mind1 nem elvenni akarom én az emberek kedvét...csak megjegyeztem h tud unalmas is lenni a dolog...ezalól kivétel egy hosszú út a haverokkal.de ez nemsokszor adatik meg
  • DJ Skyline
    #5148
    én nov 6 óta nem vezettem egy métert sem. :D
  • BECKHAM7
    #5147
    Gyerekek...mióta megvan a jogsi, mindenhová engem akarnak küldeni...
    Bence menjél ide, vigyél el oda....hozd el a hugodat...stb.
    Nem mondom h nagy teher, de azé mivan? ilyenkor már senki sem akar vezetni

    Legalább jó verdát vezethetek
  • kas123
    #5146
    yayyy ismerem ezt a mondatot, hogy "ha meglesz a jogsi akkor nem iszok"
    Szinte minden haveromnak megvan már és ha buli van akkor buli van...szépen sétálunk vagy akármi és iszogatunk. Persze a vagy vezetünk vagy iszunk dolog fennáll. Részegen egy métert se :).
  • DJ Skyline
    #5145
    nekem 7 alkalom volt, rá egy hétre meg vizsga
  • Szabi1991
    #5144
    nekem 2 hétvége volt :D

    8óra (2 szombat 2 óra,és 2 vasárnap 2 óra) aztán hétfőn vizsga :D
  • Firerock
    #5143
    a kressz tanfolyam mennyi időt vesz igénybe?viszgával mindennel?
  • Bandi 18
    #5142
    Hát az attól függ. okmányirodában időpontot kell kérni, és a postázása az 2-3 hét.
  • Banano
    #5141
    Na nembaj..kibírom addig. De remélem jan. 2-3-4 körül már meglesz. Az már elméletileg munkanap.
  • Morphin
    #5140
    uhh azthittem pesti vagy...akkor már nemlesz meg idén...de sebaj, idén még ihatsz eleget.sajna a jogsi ebből a szempontból sok lemondással jár.én inkább vezetek ha buli van, minthogy szarul érezve magam,pia után vonatozzak,v haveréknál kelljen kellemetlenkedni :S
  • Bandi 18
    #5139
    Idén esélytelen. Jövő héten karácsony és ezek két ünnep között nem hiszem hogy dolgoznak :D
  • Banano
    #5138
    Nah vannak ám hírek!
    Felhívtam az oktatóm hogy most mi legyen, adott egy telszámot ,hívjam fel a közlekedési hatóságot vagy mit egri központot, és majd akkor okosabbak leszünk, felhívtam azt mondták hogy igen már megjött a vezetési karton vagy mi :D és holnap délelőtt mehetek az igazolásért amivel meg go az okmányirodába. Hmm örömtáncot járnék ha még idén meglenne.
  • Morphin
    #5137
    hát...talán...ha sietsz.
  • Banano
    #5136
    Akkor már idén nem brüm brüm ezek:(.
  • Morphin
    #5135
    először irány a petzvál u. ott kérd ki a papírt,amivel igazolod h hivatalosan is levizsgáztál mindenből. és utána azzal menj az okmányirodába...ott adnak csekket,4ezer ft v mennyi,enyém már lassan két éve volt...és lényegében ennyi, kitöltesz pár dolgot meg aláírod aztán kész is. küldik 1-2 hét alatt...
  • Higany
    #5134
    Egy papírt kapsz, (ha a közlekedési hatóságtól lesz a papír amit ad, akkor...) amivel be kell menned a hozzád tartozó Polgármesteri hivatalba, ahol adnak egy csekket 4000 Ft-ról, azt befizeted, visszaviszed és utána várod a postás bácsit!
  • Banano
    #5133
    Amúgy meg , most hova kell menni hogy megkapjam a jogsim?:D
    Tanár vizsga után mondott vmi olyasmit hogy majd hívjam fel jövőhéten kedden kb és akkor odaad vmit de mit azt már nemtom annyira elvarázsolt állapotban voltam , hogy elsőre átmentem hogy ihajjj:D.
  • Banano
    #5132
    Gyöngyösön volt a vizsga, és egy hibavonalat sem kaptam wtf.:D A lapon csak az adataim vannak meg az aláírásom .. vizsga végén annyit mondott a vizsgabiztos hogy ,, jó ügyes voltál" és ennyi:D.

  • Morphin
    #5131
    pesten volt a vizsga?? amúgy gratulálok
    én két óta alatt értem haza...olyan ideges lettem h az nemigaz, ekkora dugókat...
  • Banano
    #5130
    Nah átmentem!

    Még szerencse hogy esett az eső, nem volt sok buzi gyalogos meg biciklis,és legalább az öreg nénik is otthon maradtak
  • [HUN]FaTaL
    #5129
    hajrá :)
  • Morphin
    #5128
    hajráááá
  • Banano
    #5127
    Nah ma délben lesz az első forgalmi vizsgám ( B-kat.) eddig minden elsőre ment.. szal most fogok valszeg megbukni de azért megpróbálom drukkoljatok.
  • Gerob
    #5126
    Nah gratulálok! Csak így tovább!

    8-án én meg megcsináltam az IFA póttal a rutint!! "Kellemes" volt...
  • Csabesz6
    #5125
    Hát ha páncélököl van a vállukon, akkor mindenképp:D.
  • Kiszke
    #5124
    jah a forgalomirányító taták
    hirtelen lendületből lelép a négysávos úttest NEM kijelölt gyalogátkelő helyén, aztán két totyogó lépést megtéve megáll és udvarisan int, hogy "gyüjjön csak, gyüjjön"
  • Zetorg
    #5123
    kitartás! te vagy az erősebb :D
  • Szabi1991
    #5122
    majd +szokod :))
  • Kiszke
    #5121
    és az is normális, hogy a gyalogosoktól be vagyok c@rva?
  • Szabi1991
    #5120
    aha :)
  • Kiszke
    #5119
    köszi gotchaaa
    az oktatóm csak egyszer elhadarta
    elvileg 6.óránál tartok rutinban, de kb. a felét forgalomban vezettem normális ez???
  • gotchaaa
    #5118
    Itt részletesen le van írva.
  • Szabi1991
    #5117
    nem adta oda az oktatod ? :O
  • Kiszke
    #5116
    sziasztok, tudnátok nekem segíteni?
    "B" kat. jogsit csinálom, pénteken rutin vizsga és szükségem lenne az elméleti "tételekre", járműkezelési ismeretekre gondolok
    előre is köszi a segítséget