7955
Jogosítvány
  • Morphin
    #5115
    Grat. mi leszel ha nagy leszel? vagy miért kell ennyi féle jogsi?
  • 5w0rdf15h
    #5114
    nah jöhet az E kategória, megvan a C :)
  • Firerock
    #5113
    küldmá nekem is
  • krisztianp16
    #5112
    Elolvastam felvetelek.De nem vagy fent.:(Létszi majd írjrám:)
  • Banano
    #5111
    Ment privi.
  • krisztianp16
    #5110
    Amugy tudtok valami jó kresz teszt programot,ami 2008-ban jötki?

    Ha igen,létszi linkeljétekbe.Köszönöm szépen elöre is!
  • krisztianp16
    #5109
    Hello.én épmost teszemle a jogsit.:)Szerdán vízsgázom,és ma teszteltunk(gépen)75pontbol 73-mat elértem.Ami szerintem elégé jó!:D

    Remélem vízsgán is ilyen jó lesz:)
  • Csabesz6
    #5108
    :D
    Ma elvittem nagynénit a W124-ért, szokásos kopó alkatrészek cseréje volt.Legalább nálam volt egy kicsit a Fiesta, felvittem barátomat edzésre, aztán vissza a nénikémhez.Jó kis gép, 1.3, 800 kiló körül, nem mai gyerek de pont ez a jó benne:).
  • Morphin
    #5107
    majd megunod...nekem már a fa**om kivan ezzel...de most komolyan.apunak meg nekem van jogsink, két kocsi van és chh...de mind1 már 1 éve nem ültem vonaton(hála istennek)...bkv meg csak belvárosba
  • gotchaaa
    #5106
    1.6-os motor van benne, majd holnap csinálok képet.
    Érdekes volt vezetni a tanuló Meriva után. :D
  • Csabesz6
    #5105
    :D
    Nálunk meg én lettem a personal driverXD
    Muter örül mer végre ihat ő is ha megyünk kajálni vagy ilyesmi.+bevásárlás, tankolás, ide oda fuvarozni a családtagokat:)
  • DJ Skyline
    #5104
    videót, képet az autóról. :D milyen motor? :D [BMW addict]
  • gotchaaa
    #5103
    Jól tippeltél.
  • Morphin
    #5102
    énmeg nem értek a bmw-hez...tudom a koncepciókat...1es,3as,5ös,6os,7es etc. de sose tudtam megérteni ezeket az E dolgokat. tudom h a szériát jelöli, de hogy mi alapján nő mindig azt nemtudom.igazábol nemis érdekel.
  • DJ Skyline
    #5101
    nekem E30 a tippem
  • Morphin
    #5100
    milyen bömbi ez?

    én meg mindennap kiviszem az én astrámat^^(bár néha mehetek a lagunával is) ma is megyek takarítani ki -10ben...kutya beteg volt aztán vittem orvoshoz folyamatosan. tiszta kutyaszőr a hátsó ülés...nemcsak felelősség egy kocsi, de sok kötelezettséggel is jár...
  • gotchaaa
    #5099
    Én majd holnap viszem ki a családi autót.

    Vrmmm vrmmm
  • Szabi1991
    #5098
    nekem kb. 1500km megvan :D

    de csak "hétvégi vezető" vagyok :-/
  • DJ Skyline
    #5097
    mondjuk sokkal előrébb nem lettem :D nem vezettem még egy métert sem :|
  • Csabesz6
    #5096
    nekem is másfél hét volt...
  • Szabi1991
    #5095
    bazzeg.. én meg 2és fél hetet várhattam -.-"
  • BECKHAM7
    #5094
    én is kaptam ma!
    miafene ma volt az osztás?

    végre lehet vezetni a családi verdát
  • DJ Skyline
    #5093
    gratula. :) hamar meghozták nekem is, ha a munkanapokat számolom akkor a hetedik napon hozták.
  • gotchaaa
    #5092
    Hozott ma a postásbácsi egy rózsaszín műanyag lapocskát.
    Nem is gondoltam volna, hogy hat nap alatt kiküldik.
  • Gerob
    #5091
    Az tény és való, hogy egyáltalán nem egyszerű vele tolatni, de annyira nem veszélyes. Titka az egésznek, hogy nagyon-nagyon lassan kell haladni és szépen-finoman kormányozni. Gyakorolgatni kell böcsületesen, ha rossz szögből kezded el, akkor eszméletlenül meg tudod magad szívatni...
  • megalodon
    #5090
    Lehet ugyanaz volt a vizsgáztató!
    Balkovics egy kb 175magas sportosan elegáns kissé kopaszodó mélyhangú 50körüli hapsi.
    Skyline:Jó neked!:)
  • DJ Skyline
    #5089
    az akkor a Moszkva tér lehetett, én sem találtam eleinte hogy hol van. bementem egy üzletbe és azt mondta az eladó, hogy itt van a következő kapualjban

    amúgy minket érkezési sorrend alapján hívtak, nem névsor szerint. jó is volt, kb utolsónak értem oda, csak fél Budapest ült előttem. :\ 3-ra mentem (ott voltam fél 3-kor), 6-ra haza is értem

    amúgy kedden megjött a jogsi
  • Sanyix
    #5088
    én először a margit híd budai oldalánál, valami undorító rothadó századelei teremszobás épületben voltam, alig találtam meg(sehol sem volt vöröskeresztes utalás), egy nagyarcú fasz volt az egyik vizsgáztató, szinte mindenkibe belekötött, belém is, olyat kérdezett amit nem is kéne tudni(nem csak tőlem), nem tudtam megbuktatott, elküldtem a jó kurva anyjába, a többiek kussoltak ahogy addig. Aztán következőnél én is a színházba mentem, kb 1 perc alatt sikerült, miután elkezdtem hadarni a kérdésre a választ, félbe is szakítottak, hogy köszönjük gratulálunk.
  • megalodon
    #5087
    Na ez milyen!?
    XII.ker Váci út 67be kellett mennem vizsgázni,beirim a keresöbe nincs ilyen cím csak ujpesten elmegyek oda,semmi sincs ott és már csak 15percem van 3ig.Feldühödtem áá mondom hazamegyek elegem van esik is. Jött a busz elmentem a metróig,gondoltam mielött hazamegyek megnézem beljebb a Váci uton kb árpád híd-dózsa gy.ut körül.
    leszállok dózsán messze vagyok,eközben már csak 3perc 3ig.
    Leszállok árpád hídnál keresem a házszámot és a József Attila színházon van a tábla,hogy 65-67.
    Gondoltam ilyen nincs hát itt színház van nem vöröskeresztes vizsgahely.
    ekkor kiszúrtam egy vöröskeresztet megkerültem a házat és ott a bejárat,ekkor már 3óra7perc.
    Felmegyek sokan vannak egy sráctól megkérdem elsösegély vizsga? Aztmondja igen.
    EZ AZ!! NEM KÉSTEM EL!:)
    Erre meg kb 3/4re kerültem sorra.utolsó voltam 3másik sráccal,kitéve látom a papírt h.kinek mikorra kell jönni nevem mellett 16óra!!!!Még jó,hogy elmentem amig ugy tudtam hogy 15órára kell max kések picit.
    +még egy meglepi!
    Áprilisban a melohelyemen olt már egy elsösegélytanfolyam,de amit ott kaptam papírt az nem jó a jogsihoz.
    Most aki itt volt vizsgáztató,ugyanaz tartotta a melóhelyen a tanfolyamot. Ahogy megláttam totál megnyugodtam!:)
    ja és sikerült is!
    Voltak páran akiknek rendesen kidolgozva minden tételszerint és még ott is magoltak!
    Felesleges hisz ezt nemlehet igy megtanulni!
    Áprilisban volt a melóhelyemen majd egy kb aug.-ban az autosiskola által(ezt nem tekintem jónak mert elég gáz volt az oktatás), a könyvbe kb 2x néztem bele.
    Nem magolni kell,hanem odafigyelni értelmezni és logikusan átgondolni!
    Persze ehhez az kell,hogy jó legyen az oktató!
    Nekem az volt!
    Köszönöm Balkovics Péter! :)
  • megalodon
    #5086
    nna ma megyek elsösegélyvizsgára!
    Ugye az nem vészes!?
  • 5w0rdf15h
    #5085
    Huhh az amit én el akarok kerülni....az IFA pótot...tandempóttal kéne majd csinálni, mivel az 1 ponton csuklik csak :)
  • Gerob
    #5084
    Én meg Dunaújvárosban. DAF 55-ös (230 LE) + azzal a jellegzetes IFA pótkocsival (kb 5-5 cm-el keskenyebb, mint a teherautó, egyenesen mész vele, akkor nem látod a pótot......).
  • megalodon
    #5083
    Értem! Köszönöm!
    Ami a v.biztost illeti,háát nemtudom,hogy mi lenne ha adnék,nagyon szeretnék átmenni és most azért vág meg mert nemsikerült 2kocsi közé leparkolni rendesen! :/
    Ha 27.én most sikerült volna talán a hónapban lenne is jogsim.
    Erre csak Jan ban tud az okt.idöpontot kérni...
  • gotchaaa
    #5082
    Tőlem nem kérték a vizsgalapot(csodálkoztam is) a KH-nál, csak az elsősegélyest; 3 nap múlva kiadták ugyanott a vizsgaigazolást, és visszakaptam az elsősegélyes lapot, ill. az eü. alkalmasságit, amit annak idején a háziorvos adott.
    Ezután okmányiroda, fénykép, ott helyben van egy posta, ahol befizettem a 4000 Ft illetéket, aztán leadtam az eü. alkalmassságit, a csekket és a vizsgaigazolást, néhány aláírás, és kész.
  • Zsolti9014
    #5081
    vizsgalappal közlekedési felügyelethez (közlekedési hatóság?) ott adnak igazolást, és az elsősegélyes lapot ehhez hozzárakod, úgy irány az okmányiroda. ott csekk, posta, vissza okm. ir., és várni. ha jól emlékszem.
  • Zsolti9014
    #5080
    hát, ha mindenképpen ezt akarod, két lehetőséget látok: 1. megbeszéled az oktatóval tök nyíltan, hogy mi van (ha olyan a faszi)
    2. mikor mész vizsgázni, kis boríték a vb-nek.

    de én nem adnék, keres ő épp eleget szerintem. lehet hogy akkor azért nem engedne át, mert meg akartad vesztegetni (+ pénzt elteszi) vagy ha csak simán vmiért nem enged át, akkor meg az a szar érzés, hogy adtál pénzt is, jogsi meg mégsem.

    Sikerülni fog az anélkül is! Hajrá!

    de Te döntesz.

    Oktatóm nekem az utolsó órán jelezte, hogy az aktuális vizsgázói közül bennem bízik hogy átmegyek (végül 6 ból 2 (v. 3?) lett), úgyhogy készítsem a házipálinkát neki.
    Végülis Jim Beamet kapott. De ez már a sikeres vizsga + okmányiroda után, megköszönve a felkészítést.
  • megalodon
    #5079
    Hogyan lehet rávezetni az oktatómat,hogy a 2.vizsgámra szeretnék kis jattot adni a v.biztosnak hogy sikerüljön??Adjam az oktatónak,h.rendezze le vele?
    Adjak az oktatónak is majd?
  • megalodon
    #5078
    Jó Neked :)
    Mennyi idö amugy?? Mármint hogy működik? Az aláirt vizsgalappal kell bemenni az okmányirodába vagy hogy??
  • gotchaaa
    #5077
    Na már én is várhatok a postásra. De jó érzés ezt így leírni. :D
  • [HUN]FaTaL
    #5076
    *így