7955
Jogosítvány
  • megalodon
    #5395
    nem de gondoltam csak informálódom,hogy ki mit tud ilyen esetben. De már tudom,hogy vége
  • akyyy
    #5394
    Ide jár az oktatód, hogy itt kérdezed és nem tőle személyeesn?=D
  • 5w0rdf15h
    #5393
    Már vége van reggel óta.
  • megalodon
    #5392
    Akkor mi a helyzet,ha most fogok forgalmiból vezetni?? Holnap mennék vezetni 19.én vizsga!
    Most pedig szmogriadó :S
  • Firerock
    #5391
    minek?:D
  • milk4
    #5390
    Örülünk neki!
  • DJ Skyline
    #5389
    az autódat is a torrentről akarod majd letölteni? :) mondjuk 6-ért én sem venném meg, de neten ki tudja mikori kiadás van fent, nekem alig 4 hónapos volt, de már egy pár dolog máshogy volt az órákon. elkezdtem végignyomni egy tesztet ami a programban volt, az órán vett dolgot jelöltem be, arcomba vágja hogy hibás. aztán kiderült hogy megváltozott már ez az tavasz óta. akkor inkább a könyvből tanulj, az csak nem 6000 Ft. :)
  • Firerock
    #5388
    6000Ft
    hülye vagy?ingyé letöltöm a netről
    csak a nevét nemtudom
  • DJ Skyline
    #5387
    nem lehet kapni a suliban? nálunk lehetett, bár nem vettem, mert kaptam egyet mástól (szintén zenész volt akkor, az-az ő is épp a jogsival foglalatoskodott)
  • Firerock
    #5386
    tudtok valami fasza kreszes progit?amit le lehet szedni torrentről:D
  • Morphin
    #5385
    jah a belföldi fuvarozói engedélyhez tulajdonképpen, lekell rakni a C kresz részét?? ezt a f4szságot...azthittem egyszerűbb. azért 3.5t nem egy nagy cucc...minek lerakni hozzá a C egy részét!? na mind1, még vacilálok...
  • akyyy
    #5384
    de én nem a C-t teszem le, továbbra is cssak B-vel mehetek, csak a kresz megegyezik a C -s Kresszel. csak fuvarozó leszek , pl ford transittal:D
  • Morphin
    #5383
    na jah...gondolj bele egy 20tonnás monstrummal menni nagyobb felelősség mint egy dévó matyizz-al .van ára...kérlek te majd ne aludj el vezetés közben (viccel)
  • akyyy
    #5382
    az tudom, itt van nálam a tanagyag már, és EZ is benne van:D
  • 5w0rdf15h
    #5381
    Hát nem egyszerű az biztos, vannak cifra dolgok. Elég annyit mondani hogy 3 elméleti vizsga van: kressz, munkavédelem és műszak. :D
  • akyyy
    #5380
    Mekkora szar ez a C kategóriás kresz:D bakke

    anno sima B-nél elég volt arra gondolni hogy itthon családba hogy vezettek a többiek, át is mentél.

    Most itt gyakorlok egy progival, jön a kérdés, ráválaszolok arra amit láttam más teherautónál, hágy rosz válasz, pff..
  • Higany
    #5379
    Tuti és hajrá! Menni fog! Csak lazán, de okosan, mindenre odafigyelve! Cső!
  • megalodon
    #5378
    19. én vizsgázom remélem most már 2xra sikerül!! :)
  • Morphin
    #5377
    nah hamár itt is feljött egy kicsit bebiggyesztek egy videolinket...tanulságos,h mennyire tud egy hely elfertőződni...
    A TETÉTLENI FANTOM
    mellesleg a végén csak az jön ki itt is hogy csak a ,,náciszta gárdistások" lehetnek a dolog mögött...
  • Zsolti9014
    #5376
    Nálunk kb. 60% is meglehet lassan. lehet hogy túlzok, de lehet hogy több. :(
  • Morphin
    #5375
    Igen, az egy transit! Ellennék én azzal ^^ bejárnám az országot. feltérképezem,hol mekkora a fertőzöttség (C-típusú vírussal)
  • Kiszke
    #5374
    azé' zúzni nem akarok, majd ha levizsgázok akkor az én kocsimmal titokban az oktatóééét
  • Kiszke
    #5373
    kösssziii sokat segítettél ezzel is ma már jobban ment
  • akyyy
    #5372
    na belenézek a tananyagba
  • akyyy
    #5371
    Nem tudod, hogy ami a képen van az milyen kocsi?:D ford transit?
  • akyyy
    #5370
    nagyon sok csak pesten van, és nekem azért nem mind1, hogy ország másik feléből kell indulnom, vagy itt helyből szinte. gtr-nek van miskolcon is telephelyük, azért lenne jó.
    Oszt ha már sok fizum van, amiből kitelik egy albi, akkor mehetek pestre, ott meg már akár végzetségemnek megfelelő állást is lelek, ami talán többet fizet mint a futárság... megszedem maga, lesz több pénzem, akkor meg beirathatom magam valami filmes suliba:) vagy nyelvvizsga, oszt húzni innen elfele hát igen, távlai tervek:D
  • Morphin
    #5369
    EZT is nézegesd...én találtam pár jó céget...Sprinter pl. majd még este átnézem tüzetesebben...
  • Morphin
    #5368
    nem írnak semmi extrát...GTR

    de van még DHL,GLS...szal érdemes körbenézni.
  • akyyy
    #5367
    nem ott voltam, most autós iskolába voltanm beiratkozni a belföldi fuvarozóra.

    gtrnél, hát gondolom futárkodni, majd hameglesznek a papirok, ujra érdeklődök, hogy namegvan minden papiros
  • Morphin
    #5366
    mit mondtak mik kellenek pontosan?? és mi lenne ott a munkakör?(mmint hol kéne menni, és mivel)
  • akyyy
    #5365
    én gtrnél érdeklődtem, azt mondták ezek kellenek. hsa meglesz mégegyszer, ha felvesznek juhéj, ha nem akkor meg kurvanayuk, de legalább megint van mit beleirni önéletrajzba:D
  • Morphin
    #5364
    vagy Ford Puma.. :S
  • Morphin
    #5363
    már láttam...hát igen én speciel nem mertem volna meghúzni/törni se a kis KA-t se azt a BMW-t. de szokták volt mondani, aki mer az nyer^^
  • Zsolti9014
    #5362
    Párhuzamos parkolás .
  • Morphin
    #5361
    meglátom, lehet bevállalok két hónapot a nyáron. apu azt mondta ő kifizeti nekem azt a 20rongyos fuvaros engedélyt...egész jó lenne...(akár saját kocsival is mennék...kis mennyiség,de nagy értékű dolgot azzal is eltudok vinni.szétkéne nézni álláslehetőségeknél is...mielőtt belevágsz/~vágunk
  • Bandi 18
    #5360
    A tir.extra.hu-n nézelődj a fórumban, régebben volt fenn tananyag is.
  • akyyy
    #5359
    nah ha sikerül akkor még ma beiratkozok tanfolyamra:D talán nemsokára indul és február 1-én vizsga:S csak mik a tananyagok belföldi árufuvarozobol?
  • 5w0rdf15h
    #5358
    Annyi volt régen, de kb 6 vagy 7 éve levitték 2,5 tonnára. :)
  • Viktor9202
    #5357
    Jövőhéten kezdem a rutint :) Kicsit para :S:D
  • akyyy
    #5356
    jah, oszt mégis a behemót sok kamion meg teherautó előz minket 160-nál:D