7955
Jogosítvány
  • autoszimulator
    #5755
    majd ha a benzinkutak fele jársz, pillants oda a táblácskára, mi mennyibe kerül :D még mindig megéri a mávval zötykölődni, főleg ha van egy diákigazolványod :D
  • megalodon
    #5754
    KV? És alig alszik!
    Kiváncsi vagyok hogy fog menni neki:)
    Amig tanultam egyszer volt olyan hogy éjszakáztam slöbb elkéreckedtem kb 8elött aludtam el reggel és fél1re mentem vezetni. Hát szörnyű volt hiába ittam redbullt is :S
  • Ferrer
    #5753
    Hát majd iszok kávét indulás előtt :)
    Azért csak jó lenne a szabadság érzete miatt. Pölö jó lenne körbejárni az országot is. Vonattal az is izgalmasabb lenne, csak hát az elvtársak a mávnál sokat szeretnek mostanában sztrájkozni.
    Na jólvan, most már megyek, jó 8 :D
  • megalodon
    #5752
    Na ja aztán beugrott,hogy nem 100valahány hanem jópár100 :)
  • megalodon
    #5751
    6kor?? És még itt vagy!???

    Nyomás aludni! :)
    Amugy ha igy érzed,hogy babusgatni stb minek neked jogsi? Ugyse fogod használni! CSak azért hogy legyen,felesleges szerintem.
  • Ferrer
    #5750
    És ez magyarországi?? :O
    Azért 62 évesen még 'friss' szokott lenni az elme, persze a jobbaknak.
  • autoszimulator
    #5749
    én is olvastam, 2005 óta minden nap próbálkozik :DDDDDD

    775-nél jár, 62 éves, de addig nem adja fel, amíg nem sikerül, mert vmi termékbemutatós, és azt könnyebb kocsival csinálni :D
  • Ferrer
    #5748
    Nem tudom, az is lehet, hogy tök jó leszek.
    Csak ez érted, olyan izé, hogy folyton a motort kell babusgatnom menet közben, mert biciklin oké, akkor váltok feljebb, amikor már túl könnyűnek érzem a lábaim, de az autónál figyelni kell, le ne fulladjon, ó, a drága. Egyáltalán nem értem, miért kell USA-n kívül mindenhol manuális váltókkal szarakodni, de talán erre nem is ez a legjobb topic.
    Reggel 6-kor órám van. :D
  • megalodon
    #5747
    Most volt pár napja az ujságban,hogy egy nő 100valahanyadjára ment át a KRESZ vizsgán!
    Mi lesz majd ha vezetni kell!?
  • megalodon
    #5746
    Azzal kezdted a beirást,hogy enm tartasz ott,hogy PÁV, most akkor mégis?
    HA meg ugy érzed meg fogsz bukni akkor 5x sőt 10szer akkor felesleges csinálnod a jogsit!
    NEm basztatásból de abból a pénzből inkább a bringádat tuninngolnád.
    Persze én nem azt mondom,hogy ne csináld a vezetést!TAnulj persze lehet meg se bux,de ha már igy állsz hozzá... HA pedig pl 13.ra átmész ako azért az szerintem nem azt jelenti,hogy tudsz vezetni,vagy fogsz is tudni.

    Szerintem ha valaki 5-6nál többször bukik akkor az nem lesz soka autovezetö hanem csak mazsola.
    De tényleg ne baxtatásnak vedd! :)
  • Ferrer
    #5745
    A békés faluhelyi köreim közben szoktam rá gondolni néha, persze amikor még van bennem szufla, de igazából nem tudom, hogy lehet valakiből Tour de France-es versenyző, gondolom nem jelentkezhet oda holmi kocsmából (vagy mondjuk inkább úgy, hogy italboltból) hazatérő Jóska bácsi. Bár ő már eleve hátránnyal indulna, hiszen a sok szlalommenettel csak feleslegesen megnövelné az útját.
  • kas123
    #5744
    A Tour de Francet nem akarod megnyerni?
  • Ferrer
    #5743
    Szerinted ez vicces? Szerintem nem. Mi is ugyanolyan járművezetők vagyunk, mint te az autóddal, csak minket nem gép hajt, hanem a saját erőnk. Én nem is bízok meg a motorban.
    És egyszer fel fogok a bringámmal is gyorsítani 60-ra, ez csak idő kérdése.

    Autóból meg van eddig - kemény - 5 óra a hátam mögött eddig, és úgy érzem, meg fogok bukni, ötször, tízszer, vagy akár százszor, sajnos núb vagyok én az autókhoz, de úgy gondoltam, jó dolog lenne kipróbálni. Talán a sikertelen vizsgáim után majd jöhetek ide vígaszt kapni, hogy miért nem maradtam csak a biciklimnél, vagy miért akartam raj lenni, ha nincs is bennem semmi, etc..
    =)
  • megalodon
    #5742
    Jó igen azt tudom,de azért csak más!
  • Morphin
    #5741
    elvileg te tudsz magyarul, és nem G-vel írod a bici'K'lit...
    igen rájuk is vonatkozik, az viszont más dolog, hogy vidéken sz4rnak rá.pesten azért nem olyan merészek.
  • akyyy
    #5740
    elvileg a biciglisekre is vonatkozik a kresz.
  • megalodon
    #5739
    Totál más a bringa+a kocsi. 2kerék 4kerék testi erövel hajtod,mtor hajtja stb...
    Bringázni kisgyerekkorban tanul az ember vezetni nem.
    Bringára nem kell jogsi.
    Ha meg összefüggés van valakinél,hogy ha száguld bringával akkor kocsival is fog az elöbb utóbb rosszul végződik tehát nem fog vezetni többet(rossz esetben bringát sem)
    MEg ha van egy mountain bike-os aki 7végente a helyekben nyomja 1000-el akkor az kocsval is a hegyoldalon jön le!?
  • shad0w
    #5738
    mondjuk ha lenne ilyesmi összefüggés a bicikli meg az autó között akkor én már rég nem élnék. keróval estem keltem, autóval szerencsére még nem igazán volt balesetem :)
  • megalodon
    #5737
    A PÁV-tól miért félsz??
    Ha 5x nemsikerül a vizsga akkor kell menni és ott megállapítják hogy semmi bajod és folyt köv aztán az ujabb 5.után ismét. Persze nem ingyen asszem 10ezer.
    Az meg,hogy bringával mész 30al...inkább nem isrok semmit
  • shad0w
    #5736
    ha xeZ akkor legkisebb x>4 esetén x=5, tehát valóban 5 bukás után van páv :)
    ami amúgy állítólag egyáltalán nem gáz, legalábbis az alapján amit haverom mesélt simán át lehet rajta menni. pedig ő magáról is bevallotta h extrém béna :)
  • 5w0rdf15h
    #5735
    Hát aki 5x megbukik belőle, akkor az ne is kapjon jogsit :D
  • Morphin
    #5734
    5...
  • Bandi 18
    #5733
    De van ha X alkalommal megbuksz akkor PÁV-ra küldenek, tudom mert ismerősöm is ment :D (x>4 asszem :))
  • 5w0rdf15h
    #5732
    PÁV-nak semmi köze a B kategóriás jogsihoz.
  • Morphin
    #5731
    ekkora baromságot még nem hallottam. azért mert te 30al mindenkit "lealázol" bringán attól te nem leszel Fittipaldi kocsiban ülve...

    epic fail
  • Ferrer
    #5730
    Na gyerünk! :D
  • kas123
    #5729
    ilyenkor csinálnám azt h hirtelen kiraknám a kezem és te esnél olyat h többet nem mernél így menni :)
  • Ferrer
    #5728
    Én nem szoktam csak úgy jogsi nélkül vezetni, csak azt tudom, hogy biciklivel bicikliúton (szegedi Dóm tér - Ki tudja meddig tartó hosszú bicilis frívéj, aki ott lakik tudja) hajtok, mint a veszett egér, és kicentizve előzgetek mindenkit. Nyilván ez meg fog mutatkozni előbb-utóbb az autónál is, bár bicajon tudom, hogy tapasztalt vagyok, azért merek ilyesmiket csinálni.

    Azért az autó az más, és én még mindig félek tőle, meg a PÁV-tól.
  • Bandi 18
    #5727
    Nincs értelme drága pénzért :O bolond vagy ha jogsi nélkül elkapnak akkor jól megbüntetnek plusz x évig le sem teheted a jogsit. Sőt még azt is megbüntetik aki odaadta a kocsit. Meg mi az hogy tuti gyorshajtó leszek... Ha így állsz hozzá akkor neked nem való a jogsi.
  • Ferrer
    #5726
    Nem tudja valaki, h B-nél az ötödik forgalmi bukás utáni pszichológiai vizsgálaton hány % bukik meg? Nem tartok egyáltalán ott, csak érdekel, mi lesz, ha... :D

    A másik, meg hogy most tényleg bevezetik a próbajogsit nekem, fiatalnak? Mert ha igen, akkor tőlem úgyis el fogják venni, tuti gyorshajtó leszek, viszont akkor nincs értelme drága pénzért vezetni tanulnom egyelőre :)
  • megalodon
    #5725


    Ne is!
  • SpeedXHUN
    #5724
    hajrá,aztán óvatosan,nehogy a reggeli fáradságba belehalj:))
  • megalodon
    #5723
    De hallottam,de azért enni is kell:)
    Ja kollega visz kocsival még igy is vasutáll.-tól de csak 3km-t. Ha ez nem lenne még rosszabb lenne bejárnom dolgozni. Ill. ki mert nem Bp-en dolgozom.
    És mielött jönne a köv.kérdés,h.miért ott dolgozom akkor,ha ilyen körülményes,elmondom,hogy közelebb laktam de most igy alakult.
    Na de ha minden jólmegy akkor már csak 6x kell keveset aludnom:) Már csak türelem kell a jogsihoz.
  • akyyy
    #5722
    albérletről nem halottál?:D

    vagy kolléga visz kocsival?
  • megalodon
    #5721
    Amugy,hogy miért problémázom állandóan és miért kell már nagyon a jogsi?? Azért mert munkáb amenet kellene.Ugyanis most nem kocsival járok és 3:20kor kelek hogy beérjek 6ra! Ha kocsival mehetnék,elég volna kb/4 5kor kelni!
    Ennyi.:)
  • megalodon
    #5720
    Háát faterom is azt mondta kb 1hét után érdeklödjek.
    Köszi.
  • DJ Skyline
    #5719
    ez nem munkakedv függő azért szerintem, mert nekem a hétvégét nem beleszámítva 7 munkanapba került, mire a kezembe került. elmentem valamelyik pénteken megcsináltatni, az az utáni hét keddjén már a kezemben volt. szerintem nyugodtan érdeklődhetsz egy másfél hét múlva.
  • megalodon
    #5718
    Mindennel mennyi problémám van mi? :) Ez van,fiatalság bolondság.:)
    Amugy itt egy ujabb problem.
    Kérdezte a nö az okm.irodában,hogy személyesen betudok e menni érte mondtam igen. Csekk stb visszamegyek adja a papirt és 2-3hét mulva érdeklödjek.
    Ezek szerint totál mindegy ki hogy kéri,az ö munkakedvükön múlik és hogy mennyit kell megcsinálni szerintem.
  • megalodon
    #5717
    Köszönöm a válaszokat!
  • akyyy
    #5716
    a vizsgabiztososra meg vissza térve, nem hiszem hogy régi oktatót vannak ott, mivel most volt ott egy ilyen 25 év körüli kis taknyos is.