7955
Jogosítvány
  • megalodon
    #5795
    Jaja,bár az elég régen volt.
  • kas123
    #5794
    ültél már motoron valaha?
  • megalodon
    #5793
    Jó persze gondoltam,hogy a köv.hozzászólás a kamionról fog szólni irányomban :D
    De a motor az az A kat. A kamion meg a C vagy D (nemtom)
    Tényleg motornál milyen a vizsga? Hol van a vizsgabiztos? Megy a vizsgázó után motoron? :)
  • autoszimulator
    #5792
    hát de nem a forgalmat kell ismerni, hanem a járművet, amit vezetsz :D
  • [HUN]FaTaL
    #5791
    Elég gáz lenne, ha nem lenne. Most gondold e ha kamionra se lenne, mert hát a forgalmat ismered :D
  • megalodon
    #5790
    Háát csak gondoltam,ha van B.kat jogsim a forgalmat csak ismerem ezért nincs.
  • Bandi 18
    #5789
    Miért ne lenne. A kettő független egymástól ez egy másik kategória.
  • megalodon
    #5788
    Értem. Köszi!
    Háát a motor távolabbi terv :)
    De motornál a vizsga hogy van?? Van egy rutinvizsga és van forgalmi vizsga is,ha már van B.kat.jogsim?
  • HiPPoNaX
    #5787
    Pont ugyanugy, mint autora. Keresel egy iskolat, vegighallgatod a KRESZt, levizsgazol, aztan jon a gyakorlati oktatas. Viszont arrol meg sosem hallottam, hogy sikertelen kreszvizsga eseten elvennek a B kat. jogsidat is.
  • megalodon
    #5786
    Motorra hogy lehet jogosítványt szerezni??
    Amugy olyat hallottam,ha a kreszvizsga nemsikerül motorra akkor elveszik a B.kat.is vagy valami ilyesmi összefüggés van közte.
  • kas123
    #5785
    Igen.
  • megalodon
    #5784
    akkor rábaxtam mi? :S
  • [HUN]FaTaL
    #5783
    Nem.
  • megalodon
    #5782
    Értem,hogy ugyanannyi idö amig odeér vagy hozzám. CSak azthittem elöször az okm.irodába megy és onnan postázzák tovább nekem nem?? Hisz van egy nyilvántartásuk.
  • [HUN]FaTaL
    #5781
    Amikor odaér az okmányirodába, pontosan ugyanakkor érne hozzád is közvetlenül ugyebár :)
  • megalodon
    #5780
    Volt olyan ismerösöm aki azt javasolta személyesen menjek ha tudok ugy gyorsabb.
    NA jó hogy oda is postázzák,de aztán ők küldenék ki nem hagyják ki az okm.irodát.
  • [HUN]FaTaL
    #5779
    Persze hogy postán hamarabb jönne, mert az okmányirodába is postázzák.
  • megalodon
    #5778
    Ma voltam az okm.irodában (elöszöleg pont egy hete)
    de még nincs kész a jogsi :( Aztmondta most hogy Hétföhöz egy hétre érdeklödjek :S
    Mintha dolgozni nem kéne,ugyis bemegyek még jövöhét pénteken is mert 7fön nem érek rá :) Lehet hülyének néznek de ez van.Ekkor érek rá.
    Lehet ha postán kérem hamarabb jönne :S
  • megalodon
    #5777
    Akkor elég szar helyen lehettél...
    VEzetni hányszor vezettél már?
  • Ferrer
    #5776
    Nálunk az elméleti oktatás abból állt, hogy végignéztünk oktató filmeket, aztán a tanárunk favicceit hallgattuk, és néztük az általa lelopott képekből készített pps-eket. Eközben mindenki fapofát vágott persze.(már aki nem borult addigra le a padra) Volt egy hangulata, na.
  • megalodon
    #5775
    Nekem ezt lediktálta az oktatóm!
    +még nagyvonalakban az elméleti oktatáson is elmondták,leirtuk.
  • Ferrer
    #5774
    Nekem van egy oktatómtól kapott lap, amin rajta van, hogy kell ezeket végezni. A többi ellenőrző feladat (tartályok, ablakmosó, etc.) viszont mindenféle autón sajátos, abban nem tudok segíteni. De ha ez a lap kell, írj privit.
  • Zsolti9014
    #5773
    kösz, de egyben bocs amiért itt fényezem magam, nem szokásom. :D
  • SpeedXHUN
    #5772
    Az szép gratula:D
  • Viktor9202
    #5771
    Szasztok. Valaki idetudná adni a rutin vizsga előtti ellenörzéseket? Gondolok én arra h gumiabroncs, világító és jelzőberendezések stb...
  • Zsolti9014
    #5770
    így igaz. :D
    nemsokára két éve.
  • SpeedXHUN
    #5769
    75/75 lett neked anno?:D
  • Zsolti9014
    #5768
    gratulálok!

    Lenyomtalak egy ponttal! :P
  • cucma
    #5767
    Ma voltam Kresszvizsgán (B). 75/74 :P
  • akyyy
    #5766
    na meg is jött az uj jogsi most voltam érte, 102:P
  • Morphin
    #5765
    én ma is egész nap álltam, gyalogoltam...(meló,fősulisként elvállalok ezt-azt) szerinted egy qrvanehéz nap után én még gyalogolok vmerre is? meg tekerek egy jót a bicajomon??ne nevettess...mellesleg pont olyan helyen lakunk, hogy a legközelebbi bolt is 5km-re van. valszeg gyalog megyek el,meg bicajjal mi? vicces lenne...emellett szeretek egy jót sétálni hétvégén,persze egészséges keretek között...nem viszek túlzásba semmit ^^
  • megalodon
    #5764
    Ez a baj!
    Nemtom mi számít közelinek nálad de ha ilyen a hozzáállásod akkor majd csak az utcád egyik sarka lesz a közeli. 2utcát nem fox gyalogolni :S
    Gondolj a Földre és a környezetszennyezésre!
  • Ferrer
    #5763
    Hát nem rólam írtad a kávés dolgot, meg hogy éjszakázás után milyen szar vezetni tanulni? :D

    Morphin: Jaja, hallottam már én is arról, hogy az USA-ban a nagyságrendekkel több lóerők meg az olcsó üzemanyag után meg se kottyan az a kis teljesítménykiesés, nekem viszont egyelőre nagyon nem fekszik a manuális, félek, h melléváltok.

    Ide tartozik ez a videó is:
    http://www.youtube.com/watch?v=bGtxJCOcORE

    Most már akkor megkérdezem, hátha itt tudják, hogy hogy tud ez a drága szőkeség olyan "szépen" elindulni minden egyes alkalommal? Meg 3:26-nál hogy tudja úgy kilövetni magát? Az például marhára bejön :D Csak hát nem kéne ugye majd véletlenül ilyet csinálnom.
  • Morphin
    #5762
    a közeli dolgokat gyalogszerrel közelítem meg...minden máshová kocsival megyek...
  • kas123
    #5761
    ezért mész gyalog mindenhova?
  • Morphin
    #5760
    miért kell manuális váltó!?...látszik, hogy nem a te világod ez a kocsi mizéria. egyrészt kevesebbet eszik,másrészt én pl szeretek váltogatni.(kivéve dugóban)...viszont még mielőtt valaki belekötne...igen, manapság már elég fejlett automata váltók vannak, amik majdnem hogy kevesebbet is esznek manuális társaiknál. ezeknek viszont borsosan megkérik az árát. esetleg még az lehet az ok, hogy sokkal olcsóbb...maga a konstrukció

    egyáltalán nem kell babusgatni az autót.magától megy...ha jól kezeled...

    végül egy öreg mondásom, a biciklikkel kapcsolatban : TEKERJEN A F4SZOM!! lehet ilyen az életmódom,(laza,lusta) de amíg megtehetem,hogy nem kell tekernem,nem is fogok az biztos!
  • megalodon
    #5759
    Neki vagy Neked?? Most mi van?? :S
  • Ferrer
    #5758
    Annyira nem ment jól neki sajnos. Ahogy azt említette, legfőbb baja az, hogy a biciklis 30-as száguldozások kihatnak az autózására is, egyszerűen nem tudja tartani a sebességhatárokat. Ennek elére elemi hibákat követ el, de reméli, előbb-utóbb megtalálja az egyensúlyokat, hogy sikeresen levizsgázhasson.
  • kas123
    #5757
    az a nem semmi :D
  • [HUN]FaTaL
    #5756
    Koreai.