7955
Jogosítvány
  • BuCs
    #2955
    Olvass vissza, nem rajtam mult hogy átmegyek vagy sem, ilyen alapon hiába megyek hibátlanul, megbuktat nem tudom hányszor és akkor nem lesz jogsim? Mást nem tudok tenni
  • ozz
    #2954
    nehogy mar penzt adjatok a sok ingyenelőnek , magadtol menj at, elég bena dolog h csak akkor sikerul ha lefizetett a vizsgaztatot.
  • BuCs
    #2953
    És te adtál pénzt? Ha igen, hogy adtad oda neki, az oktatód vagy te?
  • BuCs
    #2952
    De hogy adtál neki lovét? Nekem azt mondja az oktatóm, hogy nem lehet adni, főleg nekem nem, régen úgy volt hogy oda adták az oktatónak a pénzt és a kartonnal meg továbbította a vizsgabiztosnak, de már ez sincs, én adnék szívesen, de nem tudom hogy, ha én akarom adni akkor félő hogy megvesztegetés miatt már is megbuktam, az oktatóm meg nem közvetít!
  • NSTSpider
    #2951
    Elvileg ugye tilos a fizetés de ők is emberből vannak.Anno régen mikor fater vizsgázott mesélte ,hogy baromi béna csajok is átmentek majdnemhogy helyettük fogták a kormányt ő meg megbukott mert nem fizetett.
  • Harly18
    #2950
    Én most vizsgáztam Szeptemberben. A szerencsém az volt, hogy az előttem vizsgázók mind megbuktak, s én náluk jobban vezettem, igy nem buktathatott meg. Bár oktatóm szerint én amúgy sem buktam volna meg, mert jól mentem ,s nem csináltam semmi olyan nagy hibát, persze hibavonalaim voltak. Úgyhogy ment minden. Oktató poénkodós okoskodós, aki az első hiba után figyelmeztetett, hogy nem lesz jó vége, ha még hibázok. Klasszul az első 2 perc után megkaptam, hogy van még egy dobásom és vége. Ezek után tiszta idegben kellett vizsgáznom. Érdekes volt..........:( De a végeredmény számit... :)
  • GabcsiManó
    #2949
    na igen, de az az egyetlen hely szinte ahol valaki lelép mindig :D legközelebb fejeld le a vizsgáztatót..
  • HiPPoNaX
    #2948
    Igen, bar en Budan.
  • Sanyix
    #2947
    Én tavaly összel/télen vizsgáztam, engem 2x buktattak meg hasonló dolog miatt mint téged (semmiért) 3. szorra nem bíztam a véletlenre, kapott a vizsgabiztos egy 10-est :D Nekem már az elején mondták páran, hogy készüljek fel ilyen dolgokra, de azért megpróbáltam lezsírozás nélkül is... nem kellett volna, kb 10000-el több pénzem maradt volna, nem számolva az ilyenkor kötelező + órák után fizetendő összeget.
  • BuCs
    #2946
    Valaki vizsgázott mostanában, mondjuk az utolsó 1 éven belül?
  • BuCs
    #2945
    Nekem nem az útvonallal volt a bajom, hanem hogy egy olyan miatt buktatott meg amit nem követtem el, és ezt az oktató is megerősítette, csak az idegesít hogy nekem semmilyen jogom nincs ilyenkor?! Megbuktat 3x ami minimum plusz vezetéssel 40 000 plusz pénz mert nem vagyok szimpatikus?!
  • BuCs
    #2944
    Nem lehet fizetni, sőt az oktatóm azt mondta nemrég volt olyan tanulója aki a vizsgán adni akart a vizsgabiztosnak lovét és elsem indulhattak, megvesztegetés miatt, és buktának tekintette. Nagyon féltik az állásukat már, és nem fogadnak el pénzt.
  • BuCs
    #2943
    Pont az volt az ok amiért beírtam ide,nem hibáztam egyszer sem, és megbuktatott!!
  • GabcsiManó
    #2942
    én második esélyre nagyon rendes vizsgáztatót kaptam, próbált nyugtatni, mert látta hogy tiszta ideg vagyok, azt hiszem valami katonabácsi volt :D

    másodszorra biztos nem húzod azt az útvonalat.. ha meg igen akkor addig állj amíg az utolsó botos néni át nem megy...
  • GabcsiManó
    #2941
    pont ugyanarra vizsgáztam először... és pont ugyanebbe kötött bele az vizsgabiztos... nem véletlenül egy vénember volt? :D nekem be se mutatkozott annó...
  • CaviaR
    #2940
    Ez sajna így van. Ők nem azt nézik milyen jól vezetsz, hanem h hol hibázol! Tehát érdemes inkább lassan és megfontoltan vezetni, mint egy apróbb hibát is elkövetni!
    Legközelebb várj addig amíg a legkevesebben lesznek. (Ne aggódj ha jogsid lesz fékezés nélkül átgurulhatsz közöttük..:D )
  • NSTSpider
    #2939
    Nálam abba kötött bele a vizsgabiztos ,hogy a 30-as övezetben ami amúgy még tele van jobbkezes utcával lassan hajtok :DD
    Valószínüleg sajna a vizsgabiztos mondja ki az utolsó szót. Lehet ,hogy nem voltál "fizetővendég" ?
  • BuCs
    #2938
    Sziasztok!
    Tegnap voltam vezetésből vizsgán, és ha valaki Pesti akkor az ismeri a fay utca (13.ker) piacot, mire oda eljutottam már legalább 20 perce vezettem teljesen hibátlanul, a lényeg hogy oda befordultam a Béke út felől, és ugye ha befordulsz egy útra ott elsőbbsége van a gyalogosoknak, de mivel ott a piac nagyon nagy tömeg van az utca szélén, mindenesetre megálltam ott 2x is de senki nem akart átmenni, így tovább mentem, erre mondja a vizsgabiztos az oktatónak, menjünk itt még egy kört, így vissza a békeútra és újra befordulni a fay utcára, szintén nagyon-nagyon lassan mentem és figyeltem hogy nem-e akar valami gyalogos átmenni, és senki nem akart, erre mondja a vizsgabiztos az oktatónak majd álljunk meg valahol, és megbuktam, mondja azért mert ő látta a tömegben egy embert aki átakart menni az úton, mondja az oktató a vizsgabiztosnak, hogy megmondja őszintén ő sem látott ott gyalogost aki át akar menni, a válasz, mehetünk vissza a kiindulópontra és kész.
    Most ilyenkor mit lehet tenni?
    Semmit, ha nem vagy szimpatikus akkor megbuktatnak?
    Semmit nem tehet a hasonló helyzetet megélt tanuló, ha a vizsgabiztos úgy dönt hogy bukta akkor bukta? Hiába mondja az oktató is hogy ő sem látott senkit?
    Így jártam és kész?
    A következő vizsgán hiába vezetek jól, jobb ha felkészülök egy újabb buktára?
  • bertino
    #2937
    :|||||||w
  • Easy Rider
    #2936
    cuki is megmondta -_-
  • GabcsiManó
    #2935
    ennek örülnöm kéne? :D sok a ferdehajlamú az okmányirodákban :P
  • Garcia
    #2934
    most divat a rózsaszín:D:D
  • GabcsiManó
    #2933
    na de millió színek közül nem lehetmást választani? :D
    tudom, tudom, finnyás vagyok)
  • HiPPoNaX
    #2932
    Ez az okmany ilyen szinu, a szemelyid se lehet kanarisarga, zold pottyokkel :]
  • GabcsiManó
    #2931
    :S akkor nemcsak nálam van a hiba.... kék miért nem lehet?????
  • HiPPoNaX
    #2930
    Az EU csillagos zaszlon, a hologramon es a foton kivul "gyonyoru" rozsaszin az egesz :D
  • GabcsiManó
    #2929
    a jelentkezési lap neked nem kell:D és az a valami igazolás az vonatkozik a jelentkezési lapra... amikor annó beiratkoztál tanfolyamra akor töltették ki veled, neved, címed satöbbi..
  • Harly18
    #2928
    De a jelentkezési lap miért kellene? Senki nem mondta, hogy kellene...Ahol kreszvizsgáztam ott kérték az eü vizsgán kapott kis kártyát, s mondták, hogy egy hét múlva menjek valami igazolásért vagy miért ,s hogy azzal mehetek okmányirodába...
  • GabcsiManó
    #2927
    nem ahol viszgáztál hanem az autósiskolánál kitöltött jelentkezési lapra gondoltam :) és ahol kresz vizsgáztál, ott kapsz egy igazolást erről a kitöltött jelentkezésiről, azt meg a vizsgalapot, eü-t viszed el okmányirodába..


    aki mostanság kapott jogsit, annak is rózsaszín az egész?? :D
  • Harly18
    #2926
    Ahol Kresz vizsgáztam anno, nem kellett kitölteni semmi jelentkezési lapot, hanem a vizsgalapot kellett aláírni. Vagy csak nem emlékszem rá :) Kell valamilyen papírt vinni oda? Vizsgalap, Eü papír, orvosi alkalmassági, forgalmi vizsgalap...nincs más, ha jól tudom :)
  • FFX
    #2925
    én max azért mennék, hogy megszedjem magam és hogy megnézzem a nevesebb helyeket, de huzamosabb ideig biztos nem élnék ott.
  • bertino
    #2924
    én mennék... ha nem lennének akadályok...
  • GabcsiManó
    #2923
    az biztos :D de hogy én nem mennék oda elhülyülni meg még nagyobb házikóvá hízni az biztos :P
  • bertino
    #2922
    hát ezza... tök más az életfelfogásuk, mással vannak nekik bajaik, mint nekünk :D
  • GabcsiManó
    #2921
    Amerika... nem véletlen nekik így alakult... de legalább olvasni tudnak ezek szerint hogy kiírják a táblára hogy merre menjenek...
  • bertino
    #2920
    lehet itt is vissza kellene venni az oktatásból, csakhát... mind1, szal télleg más világ sajnos
  • GabcsiManó
    #2919
  • bertino
    #2918
    degeneráltabbak is
    ott egyetemen tanulják pl az egyenleteket, szal...
  • GabcsiManó
    #2917
    pedig de ezek szerint :)
  • FFX
    #2916
    OMG ennyire degeneráltak nem lehetnek