190
hat ez nagyon szar!
  • Pheel
    #149
    Most komolyan csak nekem tűnik fel, hogy mennyire gyerekes vagy, esetleg a többiek már el sem olvassák, amit írsz?
  • magyar ember 2
    #148
    Vagyis magadrol beszeltel. Nem baj.
  • KeKKSZike
    #147
    Szerintem a film az nagyon rossz, unalmas! :)
  • Pheel
    #146
    Erről beszéltem...hiába. Nem baj...
  • magyar ember 2
    #145
    Van olyan gyerekes mint a tied?
  • magyar ember 2
    #144
    Lehet nekem is kene filmet csinalnom, itt a forumon mar ugyis vagyok olyan kozsmert mint Eminem. Sot... :)
  • Pheel
    #143
    Na és aztán? Attól még bőven hozod a saját szintedet. És megkérlek szépen ne gyere azzal, hogy ez még bőven az enyém felett van, mert gyerekes. Köszönöm!
  • magyar ember 2
    #142
    Ezt a topicot en nyitottam.
  • FREAK
    #141
    nagyon jó kérdés!

    (amúgy Hewitt jól énekel, csak a fene tudja, mennyire hiteles...)
  • Norbi2K
    #140
    ugy tünik kezdenek megbolondulni ezek a "sztárok", a szinésznő énekel(jennifer love hewit) az énekes szinészkedik(eminem, britney stb) szerintem maradjon mindenki annál amihez ért, hányinger keltő ez a kihasználom a sztárságom és csinálok egy filemt a hulyegyerekek elmennek és megnézik ugy is...

    Amugy kérdeznék vmit: mi a film mondanivaloja számotokra akiknek tetszik?
  • Norbi2K
    #139
    szerintem témáját tekintve a britney spears film kategoria, nem is tudom szegény kim miért válalta a szerepet... szoval a forgatókönyv szerintem senkit nem vágott hanyat, senki utca gyerekből megastar, american dream...
  • Lteebee
    #138
    Ebben igazad van.
    Próbáltam ebbe belekötni, de nem sikerült.

    Annyi a mentségem, hogy szeretném egy adott színvonal felett tartani az általánost.

    És ha valaki idejön és idehány, azt mindig szóváteszem.
  • Lteebee
    #137
    Ez nem egészen helytálló, mert valszeg azért csinálta, hogy ilyen legyen.
  • Pheel
    #136
    Azért ezt a topicot is sikerült rendesen aláásnia magyar ember 2 kollégának. Aknamunka ROX :)
  • magyar ember 2
    #135
    Te nem hozzaszoltal, hanem beszoltal.
  • magyar ember 2
    #134
    Pedig rolad csak ezt tudja mindenki.
  • Lteebee
    #133
    Ezen a fórumon nem csak kérdésre válaszolva lehet hozzászólni.
  • Blasta
    #132
    Ne aggódj, nem csak abba vagyok otthon, míg rólad más nem derült ki....
    Buzizni azt tudsz....oszt ennyi.
  • Unknow
    #131
    Jót alakított mert nem lehetett elszúrni a szerepet.Hiszen ha belegondolsz ő nap mint nap ezt alakítja.Szóval egy megszokott, élet ritmussá vált szerepet nem nehéz alakítani.A film siker lesz természetesen mert rengeteg fiatal megőrül Eminemért. (lásd tesóm aki 13éves:) ) Csak innen tőlünk legalább 40-en mennek megnézni még és minden bizonnyal veszik meg a film után az albumát,hogy "tanuljanak" belőle.Aztán természetesen látják mi van a képernyőn és azt próbálják majd utánozni és a gettóba képzelik magukat és ugyanúgy beszélnek mint az a majom.Őszintén szólva én ezért utálom Eminemet... Tudja,hogy a rajongóinak átlag életkora nem éri el a 18-at de ő még is ilyen filmeket csinál amiután fix,hogy például az én tesóm is belebuzul ebbe és majd megpróbál egy járhatatlan úton elindulni és felvesz egy olyan stílust ami minden bizonnyal még elég sokáig rajta marad.Ezzel még nem is lenne gond de lassan már ott tartunk,hogy emiatt a kockafejű miatt még iskolába se mennek az ebben a korosztályban lévő gyerekek mert azt hiszik,hogy az utcán többet tanulhatnak és többre vihetik.Félre értés ne essék én nem vagyok a fiatalság ellensége mert egyszer élünk meg minden csak ez azért még is csak túlzás.Bulizzanak meg minden de ne képzeljék magukat gettóba és ne vegyék fel ezt a ratyi műmájer amcsi rapper stílust.Szóval én úgyahogy van hányok Eminemtől és a filmjétől úgy szintén.Persze ez csak az én véleményem teszem hozzá:)
  • magyar ember 2
    #130
    "ÉN SEM fikáztam a filmet"
    Olyan nincs, itt kotelezo fikazni. :)
  • magyar ember 2
    #129
    Teged meg ki kerdezett?
  • magyar ember 2
    #128
    Nahat, nem mondod...
    Aze' latom en hogy otthon vagy te a homok temaba, "kisfiam".
  • FREAK
    #127
    Most hallottam, hogy készíti az utsó lemezét, hiphop-musical stílusban........
  • FREAK
    #126
    Dre többnyire rulez :)
  • Lteebee
    #125
    Egyértelmű DRE Ltd. volt, de vicces szövegekkel.
  • FREAK
    #124
    az első albul fele tényleg jó, de már ott is érezni, hogy pár nótát a sablongyárból kölcsönöztek
  • Lteebee
    #123
    Még annyit, hogy a mocskosszájú parasztok, akik emiatt a téma miatt előbújtak a politikából meg a gumiból, vagy kapjanak a fejükhöz és beszéljenek emberhez méltó módon, vagy húzzanak vissza oda, ahonnan jöttek!
  • Lteebee
    #122
    Megnéztem tegnap és azt kell mondjam, rosszabbra számítottam.

    Hozzáteszem,hogy az első albumát kifejezetten bírtam emberünknek.

    Szóval a kategóriájában és stílusában nem nevezhető rossznak.
    Persze mozijegy árát neméri meg, csak ha a csaj akivel mész elég aktív.
  • FREAK
    #121
    ÉN SEM fikáztam a filmet, csak közöltem, hogy az ilyen típusú szarokat miért nem nézem.
  • FREAK
    #120
    miért, azok talán nem a filmből vannak?? és a film főcímzenéje talán nem a művész úr kicsit sem sablonos szuperslágere??
  • [HUN]PAStheLoD
    #117
    minek utálni a 8 mérfődet ?? ? nem olyan rossz kivéve persze a témáját :DD
    színészkedése a rappernek nem rossz a többit meg kár említeni.
  • magyar ember 2
    #115
    Te mar gyakorlott homo szakerto vagy, majd felvilagositasz minket.
  • magyar ember 2
    #113
    A lofaszt. Gyuruk Ura rulez.
  • magyar ember 2
    #112
    "Ja és akkor tudod mi az, hogy homofób????"
    Majd megkerdezem toled.
  • mikike
    #111
    de legalább a gyürük uráknál jobb volt
  • Sir Quno Jedi
    #110
    Nem, mert buzi vagyok ! :D
  • Laalee
    #109
    van akvariumod? :D
  • Sir Quno Jedi
    #108
    No és ha van hidroglobus, akkor van homofobus is, tessék má mondani ???
  • FREAK
    #107
    lol
    lol
    lol

    hagyjuk...... valószínűleg úgysem egyezik az ízlésünk
  • Blasta
    #106
    Komolyan csak ennyire vagy képes?
    Ez itt nem a gumiszoba.

    Ja és akkor tudod mi az, hogy homofób????