226
Szerintetek melyik az eddig megjelent legjobb FPS?
  • see.aakogh
    #89
    Na mivan?! Senki más nem, szol hozzá? :(
  • FREAK
    #88
    senki nem említi a Deadly Dozen Pacific Coop végigjátszást

    igaz, én is tegnap láttam először :DDDDDDDDD de szerintem iszonyat komoly, a napokban mi is elkezdjük négyen
  • see.aakogh
    #85
    MAX PAYNE TPS már bocs, és nem FPS, ettől függetlenül tényleg jó game volt, de a MaFiA szerintem jobb, csak kár, hogy nincs benne Bullett Time :)
  • Petko
    #83
    na en is ideirok valamit:)
    Foleg most a jelenlegi jatekhelyzetre irnam le, meg néhány évre visszatekintve a saját kedvenceket kategoriankent... (saját vélemény csak!)

    Single (hangulati játék): egyértelműen napjainkban a mohaa vezeti ezt a kategoriat, régebbi hasonló jó cucc max payne, és persze ebbe a kategoriaba tartozik régről a half-life. Talán Deus Exet is ide lehetne sorolni, de az már kicsit más kategória (de ennek ellenére qrva jó)

    egyszerű multiplayer: ebben a kategórába tartozik a jármű nélküli mindenféle csapatjáték. II. vh us környezetben szerintem egyértelműen a DOD vezet, és akármennyien is odavannak a moha multijától, szerintem a dod ugyanaz a kategória, és toronymagasan vezet a mohaa-hoz képest. Más környezetben pedig perpillanat a natural selection is qrva jó cucc. Régebbről cs, és szerintem a tfc se elhanyagolható volt.

    Kombinált multi: ebbe a mondernebb fps ek tartoznak amiké a jövő. Itt szerintem perpillanat a Desert Combat vezet, utánna maga a sima BF aminek szerintem elcseszték a gameplayet a túl arcadeosítás miatt, és ebben a kategórában pedig egy régebbi cucc az Operation Flashpoint ami jó lenne, ha átláthatóbb szebb enginnel áldották volna meg.
  • Sati
    #82
    Max Payne az igazi ....
  • FREAK
    #81
    ha mennyiségre megyünk, akkor Super Mario nyer, maradjunk inkább a szakmai szempontoknál
  • see.aakogh
    #79
    Szerintem ezt a részt a játékba azok kedvéért rakták be, akik szeretznek 'díbolni' :).
    Amugy nekem nincsenek kifogásaim a Single-résszel kapcsolatban a MoH:AA-ban. Spearhead Single-je valoban jobb, csak k*rva rövid, 2-3 óra alatt végig lehet nyomni egy tapasztaltabb jatékosnak.
  • FREAK
    #78
    hát épp ez az, amit nem értek

    én a dzsippes "szétlövömavilágot" résznél sírva léptem ki a játékból, egyszerűen nem hittem el, hogy ez lett a beígért nagy játékból

    és őszintén csodállak, hogy te efölött el tudtál siklani
  • Goodwill
    #77
    Szerintem a játék van annyira jó (hangulatban), hogy ezek a hibák szinte észrevehetlenek...amúgy ha te 1. végigjátszás után megjegyzed ki/hol/mikor/merről/hány m/s hátszéllel jön, akkor neked jó.
    Nekem nem sikerült, de nem ez jáccott szerepet az újrajátszáskor, hanem az eddig számomrasemmilyen játékban nem tapasztalt fííííling!!
    nem akarom bemagyarázni senkinek, hogy ez a játék istenkirály úgy ahogy van, elég ha én tudom. arrrgh ;)
  • Jacek
    #76
    nem fekszik a birka amerikaiaknak, pl nekik bejon a sims:)))))))))))mit varsz akkor:)
  • FREAK
    #75
    pontosan, most valahogy divatba jött a linearitás, pedig épp elérkeztünk ahhoz a korszakhoz, amikor technikailag már nem probléma bármit open ended-re csinálni

    és így legalább értelme is lenne mindent többször végigjátszani, nem is értem mi a jó a MOHAA-ban másodszor, hisz pontosan tudod, mikor hova kell lépni, annyira durván meg van rendezve
  • Alexease
    #74
    Amugy nekem a legemlekezetesebbek, idorendben: Wolfeisten 3D, Doom, RoT, Hexen, Duke Nukem, Quake1, Half Life.
  • Alexease
    #73
    Igen mondjuk a MOHAA durva lenne a HL elott... De az egyeni velemeny, tiszteletben tartom, nem vagyunk egyformak.

    De ha jol emlexem, a MOHAA volt az, amiben vegtelen katonak jottek, meg a budibol is. Meg amikor betett egy dzsipbe (inkabb sinauto), es mindenre loni kellett ami mozok percekig. Aztan meg keringet egy placcon, es szet kellet loni tobb tucat repulot.
    Egyszeruen nem tudtam vegeig jatszani, szamomra anyira gagyi, arkad volt a jatekmenet. Az odal-scrollozos, regi jatekok jutottak eszembe rola, ahol folyamatosan menni kellett egy linealis palyan, egyre nehezedo akadalyok kozott. Pl. Hunchback.
    Amugy a SoF-ot, valami hasonlo jatekmenettel ruhaztak fel, ezert azt sem tudtam vegig jatszani...
  • Kandurex
    #72
    Lehet, variáltam is rajta.
  • ember
    #71
    unreal1 előbb volt mint hl
  • Kandurex
    #70
    1. Doom
    2. Hexen 1
    2. Duke nukem3d
    3. Half-life
    4. Unreal 1
    Időrend. Ezek óta nincs legjobb.
  • FREAK
    #69
    ahh, a MOHAA a HL előtt azért durva....... akkor inkább hagyd ki a HL-t, mert ez sértő rá nézve.....
  • Goodwill
    #68
    single: 1. Mohaa
    2. HL
    3. NOLF2

    multi: 1. CS
    2. Mohaa
    3. BF'42
  • Hamed
    #67
    1.: MOHAA ---> iszonyú jó fíling
    2.: BF1942 ---> szintén + brutális hangok
    3.: NOLF2 ---> rég röhögtem ennyit + gyönyörű graf
  • CSOCSO
    #66
    nekem annyira nem tetszik a MOHA:...hjo a maga nemében egész jo de az eggyetlen király rész ( ami mondjuk hatalmas feeling volt) az a partraszállás... csutka hangerővel nagyon űllat volt...
  • FREAK
    #64
    állandó szaggatás nem jellemző, persze a minimum konfigon játszod, akkor lehet

    fagyás nincs, a töltés pedig nem több, mint anno a HL-ban

    maga a játék viszont lapos
  • Deajka
    #63
    Érdekes, hogy a U2-t senki nem említette.
    Nálam 4 napot bírt. Az állandó szaggatás,50 prces töltés, akadás, fagyá..
  • Deajka
    #62
    Annyira unatkozom (melózok), hogy én is írok.
    Nos, szerintem:

    1. HL és Mohaa(ha lőni akarok mint állat!).
    1.5 System shock 2 (na ez lett kurva hosszú)
    2. ?
    3. ?

    Ugye deuesex, outcast nem ez a műfaj?
    Na, mert abban is vannak fp nézetek!
  • Jacek
    #61
    Q3
  • see.aakogh
    #59
    Én régebben azt hiszem egyszer kiprobáltam a System Shock-ot és az első kussban mögémlopódzó vadállat zombi után Uninstalláltam! :DDD Nem szeretem a beszaratós gámákat, az nem szórakozás a számomra, hogy arra várok mikor ugrik elő egy ujabb zombi és fosom össze magam :))
  • FREAK
    #58
    ez valóban így van, de megint csak a Thief-et tudnám megemlíteni

    100% egyedi, egyetlen részletében sem hasonlít semmire
  • Amiga
    #57
    Single: Half-Life. Soha egy fps sztorija sem kötött le ennyire.
    Multi: UT.
  • The Garrett
    #55
    te akkor most Lettél CODE tag vagymi? :)
  • Petyus_
    #54
    Nyomni kellene egy coop Strandedet valamikor! :)
  • Gery1980
    #53
    Ahogy gondolod, lényeg, hogy te jól szórakoztál vele:)
  • Unknow
    #51
    Top5 FPS:
    1,UT
    2,Duke Nukem
    3,Shadow Warrior
    4,Half Life vagy ha csapat játék akkor CS
    5,Soldier Of Fortune
  • Gery1980
    #50
    Azért a SS2-őt meg a BF-et elég durva egy lapon említeni:)
  • Borg
    #49
    Szerzett pár álmatlan éjszakát a system shock 2 az tuti:)
  • Gery1980
    #48
    A nagy öreg UT (az első rész), MOHAA, BF valamint ha Isten is úgy akarja akkor a STALKER lesz még nagyon ütős:)
  • I.C.ram
    #46
    Multiplayer: Battlefield 1942 (+RtR)
    Single Player: Medal of Honor + Spearhead
    Coop multi: Alien versus Predator 1
  • Dantor
    #45
    Ezt nem értem.
    Azért nem tetszik nekem a HL, mert az U2 lopott belőle? Vagy épp azért tetszik nekem az U2, mert a HL-ből lopott? heh :)

    Tényleg! System Shock 2-t senki sem említi, pedig az is mekkora game volt!

    Nameg a Serious Sam 2 multiban coop módban infinite respawnnal és tölténnyel nyammmm ;-)))))
  • CSOCSO
    #43
    és az az agyatlan lövöldözés mekkora királyság.. abban élveztem a lövöldözést..sajna semmi nem tudja azt visszaadni.. igaz egyik gameban sem jön réd egyszerre 100 ellenség:)))))))))))))
  • Aquli
    #41
    ha meg agyatlan lovoldozes akkor serious sam egyertelmu ;)
  • Aquli
    #40
    Szerintem single: mohaa
    multi: CS
  • CSOCSO
    #39
    sof2-t hova dicséritek?:) mikor kijött mindenki fikázta milyen ratyi...