226
Szerintetek melyik az eddig megjelent legjobb FPS?
  • see.aakogh
    #38
    Quake3 sem rossz bár nem vagyok valami nagy ász benne :)
  • EOX
    #36
    Az én véleményem az, hogy a Quake3 a legjobb multi FPS, és az én véleményemen van még az a sok ezer játékos, aki 3 éve folyamatosan játssza. Valahogy gyorsabbnak érzem, a mozgás, lövés pedig könnyedebb, mint az UT2003-ban. Annak az engine-je fejlettebb, de egy játék nem csak engine-ből áll...
  • Kis Szabó [PT]
    #35
    Ha jól láttam a Duke 3d-t nem emlegette senki
    Alapmű a Doom, a HL kurva jó volt, ma is jó, kicsit elavult graf. Meg BF1942
  • see.aakogh
    #34
    Hibák? MoH:AA-rol ne is beszéljünk akkor mert az a bugok játéka címet bőven elvinné minden más előtt. Az egy nagy probléma benn hogy az Ember-Fal viszony nincs kidolgozva és a modell mindig belelog a falba ha mellé mész. :(
  • Petyus_
    #33
    Nem pff, bizony a Halo nagyon fájntos játék. :)

    Szerintem egyébként a legjobb FPS egyébként a Deus Ex, minden szempontból. :) Meg a DOOM! Half Life szintúgy alapmű.. Ami mostanában legjobban tetszett az a MOH:AA Spearhead. Hangulat a tetőfokon, a kivitelezés is nagyon jó.

    Multi FPS témát mostanában nem erőltetem :), BF1942 összességében a legjobb ebben szerintem - bár tele van hibával a program szinte minden aspektusa. :)
  • see.aakogh
    #32
    Még az a szerencsém, hogy SoF2-nek nem hiperstuper a grakikája, mert lowdietailen, de 1024*768 felbontásban is tűrhetően fut, jobban mint a Medal Of Honor!
  • The Garrett
    #31
    az unreal 2 az unreal 1 ből is elég sokmindent lopott :D
  • ember
    #30
    single: HL, Shogo

    multi: QW, ja meg a CS VOLT úgy 1.1-ig
  • GregSB
    #29
    Talán azért, mert az általad említett Unreal II is elég sokat lopott belőle :D
  • The Garrett
    #28
    a Multidemo nekem kimondottan tetszett anno. mikor kijött az egész estét átjátszottuk együtt
  • Dantor
    #27
    Én nem értem miért van megőrülve mindenki a HL-ért. Én 3x nyomtam végig, hogy megértsem ezt, de nem jöttem rá.
    Mostani legjobb single player FPS az Unreal II.
  • HoTDoG
    #26
    A SoF2-t anno nagyon vártam, de sosem tudtam róla semmilyen infot... Haver mondta, lesz táska, csapatjáték így úgy, hát mondom reméljük jólesz. Aztán nempróbáltam ki, csak a multidemot, de a látványtól elborzadtam... Ok demo, stb, de akkoris. Kb ugyanaz volt mint a cs, sima q3 engine-al. Vagy talán inkább mint az Urban Terror (q3mod). Semmi különös nem volt benne, grafikailag nem volt szép, aztán a füstgránát...
  • FREAK
    #25
    akkor már inkább az 1.........
  • NaNoKuTyA
    #24
    egyértelmű: Sof2!!!
  • FREAK
    #23
    persze, shooterben a HL az alap, ez nem is lehet vita tárgya :D
  • The Garrett
    #22
    ezen bizony nem veszünk össze :)
    De elvileg az FPSneeker:) kategóriába van sorolva.
    De akkor vagy a Half Life lesz az első nállam, vagy a halfile. most hirtelen gondolkodtam és csak a HL volt olyan igazán etalon mind történet mind hangulat tekintetében.
    Ha a nagy nagy klasszikusoktól Doom/wolf, duke eltekintünk.
  • FREAK
    #21
    szerintem a Thief nem igazán FPS, de a második rész amúgy jobb, tartalmilag sokkal fejlettebb, és sokkal egyedibb a világa

    bár ezen nem veszhetünk össze, az elsőt is lenyomtam szarás evés nélkül egy nap alatt :)
  • FREAK
    #20
    pffffffffffffff 2
  • The Garrett
    #19
    pffff...
  • see.aakogh
    #15
    Én az összes eddigire gondoltam, ami eddig csak megjelent FPS ! :)

    Amúgy SoF2 tényleg nagyon jó!
  • HoTDoG
    #14
    Szerintem a gyerek 2002-es év legjobbjaira gondolt. Ezért nem is említettem a HL-t. Bár már aztis max haverokkal lanon nyomogatnám el.
    Igen a karma fizika az ténleg jó, és ezt fogják a köv AA:O peccsbe beleintegrálni.
  • Dynamic
    #13
    Egyértelmű.A Half-Life.
  • Pupcika
    #12
    Gyertek és probáljátok ki a SOF2-t is egyszer magyarokkal real damagéban :))))))
    én láttam pár FPS-t multiban de ez megfogott :)
    nem azt ondom hogy a többi gáma xar mert imádom a MOHAAt ésa Wolfit is de prósza cseresznye...
  • Braveheart
    #11
    Az UT 2003-ban nem csak a grafika király, hanem a fizika is, ilyen nincs má sjátékban, ne felejtsétek el!
  • Iori
    #10
    MOHAA
  • The Garrett
    #9
    vagy a HL...
  • The Garrett
    #8
    Mondjuk ha nem lenne még 10 ilyen topic, akkor be is írnék. Egyébként a Thief 1 a legjobb FPS.
  • HoTDoG
    #7
    Azt szeretem a BF-ben, hogy nagy a szabadságod, nem 4 fal között kell ugrálnod. Minden házba bemehetsz, mindent használhatsz, és emelett háborús hangulata van. Aztán egy 64 férőhelyes szerveren huh.. :). Tankhadsereg nyomul előre, stb stb. Olyan hangulatos hogy csak na.
  • HoTDoG
    #6
    Azért kell 2 kiló az emberekbe mert a magyar szerverek alatt gyenge a proci.. Ezért nemtudja kiszámítani az adatokat stb, és pl az ember elé kell lőni... De ha bemész külföldi szerverekre, amelye alatt 2.4 GHz-es proci van, ott kicsit más a helyzet :). Picit a netkóddal is van baj, meg erős szerver/net kell alá. De az új peccsben sokat változtatnak a netkódon, és igéreteik szerint sokkal jobb lesz.
    Ja és indul 2 magyar szerver 2GHz-es procival, faja nettel.
  • see.aakogh
    #5
    Na igen.. Ha MoH:AA-zás mellett 10KB-al töltök, szaggat a játék. A pingem 30-40 körül van, de szaggatottan lő. BF1942 nekem nem igazán jött be, a szar F2F része miatt. Kell az enemybe tenni vagy 2kiló olomot mire megfexik.. Elég illuzioromboló, ráférne egy Realism mod. Amuigy a repcsizés meg a Dzsippezés egész kafa benne. Lehet hogy megint felrakom, csak az a baj vele hogy nálam szaggat mint Maris néni a konyhában :<
  • HoTDoG
    #4
    Nemhiába lett sok helyen a BattleField 1942 az év játéka, vagy az év multiplayer játéka.
    A MoH:AA is jó, de borzalmas a netkód... UT2k3 egy tök átlagos játék, szuper grafikával... Semmi különleges nincs benne, csak a grafika.
    America's Army: Operations, na ez is pár helyen elnyerte a BF mellett az év multijátéka címet. Teljesen reális, nagyon hangulatos, és kiváló grafika.

    Engem ezek fogtak meg nagyon, de ebből is a BF1942, aminek a magyar scene-je eléggéfelfelé ágazóban van.
  • see.aakogh
    #3
    Szeretjük az anyázást Ez most egy szavazás topic nem nagyon szeretném ha elfajulnának a dolgok
  • Sephi
    #2
    Aha nos az ilyes fajta temakbol van meg vagy 20 fele es ugyancsak az ilyesfajta tamak anyazasal vegzodnek szal negyon orulok hogy megnyitotad a topicot.

    De sztm a legjobb FPS eddig a Mohaa volt:)
  • see.aakogh
    #1
    Várom a szavazatokat, hozzászólásokat a legjobb First Person Shooter témakörben, kinek melyik jön be, melyik a legjobb?
    Szvsz eddig a MoH:AA és az Unreal Tournament volt a legjobb játék amivel játszottam, nagyon barók!