3439
  • oneal1
    #3279
    mielőtt hozzászólnék, se Rossi se Marquez fan nem vagyok de inkább Rossi a szimpatikusabb!!!

    Kívülállóként nézve, ment az utóbbi időben kettejük közt az adok kapok. Multkor Rossi besokalt, megtehette, megtette.
    Marquez miért ne tehette volna meg amit ma csinált? Kiemelve, hogy messze nem volt sportszerűtlen ahogy motorozott de tény hogy mit miért csinált. Azonban ez nem büntetendő, lehet taktikázni

    Nem értem a sok ezer kommentet a neten! Elvették Rossitól a címet és hasonlók! Ló**szt vették el, az a mozdulat és baleset okozás büntetést érdemelt, abban a pillanatban dőlt el....

    Ennek ellenére baromira sajnálom, hogy így alakult az évadzáró, jó lett volna egy kemény versenyt nézni úgy hogy Rossinak nincs a büntetés, de volt sajnos.
    Utoljára szerkesztette: oneal1, 2015.11.08. 21:18:57
  • Peppus
    #3278
    Nem értem miért volt ez jó Marqueznek.. Gondolom a mai futamot is dacból nyomta le. Az utóbbi hetekben rengeteg rajongót vesztett, úgy olvasom az olasz szponzora is felbontotta vele a szerződést.. Szerintem a csapatnál sem lehet túl jó a hangulat, illetve maga a MotoGP is rengeteget vesztett ezzel az egésszel.. Ilyenkor van az, hogy ezek a srácok még tényleg gyerekek.. 20-22 éves fejjel ilyen helyzetekben nem tudnak még normális döntéseket hozni.. Bármennyi vb címe is legyen. Pedig valljuk be, bármennyire is utálom, ő a leggyorsabb a mezőnyben, de el kell neki fogadni, hogy jelenleg nem ő a legnépszerűbb alakja a motogp-nek, és amíg Rossi ott lesz, senki sem veheti fel vele a versenyt ilyen téren. Gondolom ez is frusztráló lehet a számára.
  • bodajoci
    #3277
  • Stockbauer33 #3276
  • Totti5
    #3275
    Amikor Pedrosa belenyúlt a lecsóba, akkor Marquez elkezdett versenyezni. Ez lehet nem volt a show része, és ezért is látványos ahogy 30 centiről sem, még csak zavarni sem merte Lorenzot, nem hogy előzni, vagy bevetődni mindegy alapon mint tette Rossival az előző futamon ( több alkalommal is ) ellenben Pedrosának berakta ahogy egy motoros szokta abban a pillanatban. Valszeg az igazat sosem tudjuk meg, mert az az ő fejükben létezik csak. Kár hogy a nagy finálét csak Rossi nyújtotta amíg nem zárkózott fel és a végét is ő vitte el, miközben Lorenzo pezsgőzni sem volt hajlandó a dobogón és a közönség Pedrosan kívül nem örült az egésznek. Furcsa volt az egész.

    Mindezek mellett persze Lorenzo nagyot ment az évben.
    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2015.11.08. 17:18:29
  • Indi69
    #3274
    Azt én jól láttam, hogy marquez puszilkodott a nyalóka csapatával meg az idősebb nővel a végén? Az mi volt ?
  • bodajoci
    #3273
    A Rizi megmondta a frankót: Valenciában, egy 3. helyezett Pedrosanak tudnak igazán őszintén örülni a spanyolok... Kb 20-szor annyian üdvözöltek egy bizonyos 46-os olaszt, mint bármelyik 1. vagy 2. spanyolt... Nyalóka gumija meg a gumiégetés miatt lett olyan amilyen, de az mindent elmondott megint márkezról, h amint a Pedrózsi bekóstolta, egyből tudott harcolni, ellenben Nyalóka ellen meg sem próbálta...sztem hosszú távon rábaszott, nekem ez a véleményem
  • b-type
    #3272
    Nem hiszem hogy megtehette volna.
    ...ha nincs ez a felhajtás, akkor a két Honda megeszi Lorenzo-t, mert annyira elszállt a gumija egy csíkban. De látszott hogy nem mehetnek, Marquez simán megelőzhette volna, mert pontegyenlőséggel Lorenzo a bajnok akkor is.
    De nem. csak a második helyért mentek.
    ...kár volt ezért a cirkuszért.
  • Norbi1990
    #3271
    Marquez Lorenzo hátvéde volt :D
    A futamon csak egy tucat esélye volt, hogy próbálkozzon, berakja a motort mellé, de egyszer sem tette meg.
  • Totti5
    #3270
    Remélem lesz a Dokiban annyi még hogy jövőre ismét nekimehessen. Amit ma láttunk az meg... felejtős.
  • gordon 24
    #3269
    Rossi kurva jó, de ennyire ő se.. És plusz ott van Marquez aki tudjuk mit fog tenni ha oda ér Rossi. Ha nem esik el Lorenzo esélytelen a címre, ezt az asztalnál eldöntötték már...
  • bakkerman
    #3268
    Lorenzo-é a pole,aztán Marquez,Pedrosa,Aleix Espargaro. Rossi a 12. időt motorozta,és az utolsó fél percben elcsúszott és a sóderban kötött ki.

    Az biztos,hogy a spanyolok nem fogják veszélyeztetni Lorenzo első helyét,szóval vagy ő dobja el a gépet,vagy Rossinak kell irdatlan nagyot mennie holnap ahhoz hogy megtartsa az első helyet a táblázaton.
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.11.07. 14:55:00
  • bakkerman
    #3267
    14:10 Moto GP időmérő!
  • Stockbauer33 #3266
    Csúcsokat dönt majd a nézetség az évadzárón az biztos
  • bakkerman
    #3265
    "Hogy ne szítsanak fölösleges feszültséget, nem rendeznek csütörtökön sajtótájékoztatót a MotoGP versenyzőinek Valenciában, inkább eszmecserére hívják őket."

    Képzelem majd azt az eszmecserét,a spanyolok Lorenzo vezetésével szemben ülnek majd a Rossi vezette olaszokkal,és farkas szemet néznek :DD
  • gordon 24
    #3264
    Ezt ki írta?? :-)

    Sírok... Ez a spam kategória mind a 2 cégnél kb...

    " aha jajaja, delete " :-)
  • bakkerman
    #3263
    Aztarohadt,azert remelem nem jutnak ongyilkossagi melysegekig szerencsetlen kutyak :D
  • b-type
    #3262
    figyelj ezt c/p mert muszáj látni a feneketlen mélységet (kapaszkodni!)
    "
    Sziasztok!
    Az alábbi emailt küldtem el a Honda Európának és a Honda Hungarynak is - válasz még egyiktől sem érkezett:
    Tisztelt cím!

    A tegnapi, Sepangban rendezett MotoGp futamon Marc Marquez Honda versenyző hosszú időre lejáratta a Honda nevet. A futamon elkövetett minősíthetetlen viselkedése óta a Honda név hányingert, undort kelt. Milliók gondolkodnak ugyanígy a kül-, és belföldi közösségi oldalak tanúsága szerint. Szurkolók, amatőr és profi versenyzők egyaránt.
    Eddig a Honda név egyet jelentett a versenyzés tisztaságával, a „győzzön a jobbik” nemes versenyzési elvvel.
    Ezt Marc Marquez Phillip Islanden és – főként – Sepangban tanúsított aljas hozzáállásával teljesen megsemmisítette. A Honda név nemhogy reklám értékű lenne, helyette ellenérzést kelt. Nem ez a MotoGp versenyzéssel a Honda célja. Az eladások növelése a cél. A repsolos bőrruhában lévő vétlen gazda, és a Repsol Honda festésű CBR 1000-es tegnapi, együttes, hasonló indíttatású, szemem láttára történő leszólása, zaklatása az eladások csökkenését vetíti előre.
    A Honda gyár rengeteg pénzt öl ebbe a projektbe - Marc Marquez miatt fölöslegesen.
    Michelisz Norbi népszerűsége sem tudja Magyarország belterületén ellensúlyozni Marc Marquez káros hatását. Sokkal több a Rossi rajongó itthon is, mint a Norbi rajongó, pedig jómagam is Norbi rajongó vagyok minden itthoni versenyét a helyszínen szurkolom végig. A MOL számolatlanul önti a pénzt a hondás WTCC projektjébe. Célja a MOL népszerűsítésén keresztül a MOL imidzsének javítása, eladásainak növelése. A Hondával ezek után ez nem fog menni. Kidobják a pénzt az ablakon.
    Egy hülyegyerek –Marc Marquez nevű – teszi semmissé, értéktelenné hondás, MOL-os dolgozók tízezreinek munkáját, okoz jelentős anyagi kárt nagynevű, patinás cégeknek és a hozzájuk kötődő kereskedőknek.
    Kérem, továbbítsák e levelemet a Honda gyár illetékeseihez- vagy kérem, adják meg nekem az ő elérhetőségeiket - , s elküldöm nekik levelemet én, abból a célból, hogy Marc Marquez nevű versenyzőjüket vegyék rá a tisztességes versenyzésre vagy váljanak meg tőle.
    Ez a minimum, amit a Honda névtől elvárunk.

    A Yamaha Hungary pedig a következő mailt kapta tőlem-de ők sem válaszoltak máig:
    Tisztelt Cím!

    Sajnos, nem hagyhatom szó nélkül Jorge Lorenzo MotoGp-ben mutatott minősíthetetlen viselkedését. Jómagam 2002 óta Yamaha R1-s tulajdonos lévén is kezdek elfordulni a Yamahától, mert olyan emberszerű képződmények is azon ülnek, akik –amik negatív reklámértékkel bírnak. Azaz, ha meglátom őket, inkább nem vennék olyanfajta motort, amin ő ül.
    Így hát fölöslegesen döntik az euró milliókat ebbe az alakba. Inkább elfordítja a nézőket a Yamahától az ő látványa.
    Véleményemmel sok millió ember egyetért – jól mutatja ezt az a tény, hogy a világon mindenhol kifütyülik – még Spanyolországban is, pedig ő maga spanyol. Legutóbb épp Sepangban fütyülték ki, ahol arra sem vette a fáradságot ez a minősíthetetlen személy, hogy a közönség részére összeálljon egy közös fotó erejéig a versenytársaival.
    Kérem, továbbítsák e levelemet a Yamaha megfelelő illetékeseihez vagy adják meg nekem elérhetőségeiket a célból, hogy én tegyem meg ugyanezt.

    Ha valaki tudja a Yamaha Europe mail címét,kérem, írja meg ide.
    "
    hááát [nincs ilyen szmáljli]
  • bodajoci
    #3261
    Nem lenne semmi bajom evvel a Marquez dologgal, ha ugyanolyan frankón kiállna, azt elmondaná mit miért tett, mint ahogy a Doki. De ne kamuzzon már azzal, h ő csak a saját versenyét futotta, mert evvel járatta le magát a legjobban.
  • Stockbauer33 #3260
  • b-type
    #3259
    Marquez semmi olyat nem tett, amit már ne tettek volna...pl. Melandri vs. Alzamora, Melandri annyira igyekezett feltartani Alzamora-t hogy Poggali felérhessen, mert csak akkor lehetett volna bajnok, ha Alzamora 3.
    Egy dolog valakit lassítani, más dolog szándékossan arra törekedni hogy kivezesse a pályáról....pláne rárugni.
    Capirossi jóval nagyobb genyóságot hajtott végre Harada-val szemben, mégis el lett neki felejtve...pár évig nem, mert a csapattól is kitették miatta annyira köccser húzás volt, de végül még én is újra tudtam becsülni, pedig Harada a valaha volt egyik legszimpatikusabban versenyző arc volt.
    ...Rossi-nak pedig már nagyon sok a megkérdőjelezhető húzása, és a közvélemény manipulálása is gyakori fegyvere volt régebben...mint pl. amikor kigúnyolta Gibernau-t, mert annak csapata jelentette, hogy Rossi felgumizta a rajthelyét robogóval. Rendezett akkora lejárató cirkuszt a világnak hogy ihaj. ...vagy amikor kiterelte, kilökte Gibernau-t az utcsó kanyarban, és kiröhögte a lépcsőn felfele menet annak fájdalmát.....pedig később műteni kellett Gibernau válát, mert az ütéstől elmozdult a megszegecselt vállában a fémlap.
    ..vagy Lorenzo ellen a zsarolása, ami visszafelé sült el..ilyenek.
    Marquez ehhez képest fasorban nincs...
  • Peppus
    #3258
    Az a szégyen, hogy így elcseszték ezt az izgalmas szezont. Bárki is lesz a világbajnok, nem fog tudni őszintén örülni a sikernek, mert jönnek majd a gusztustalan megjegyzések, hogy csak azért lett bajnok mert... Pedig tényleg mindkét Yamahás eszméletlen, hogy mit művelt az idei szezonban, mégis botrány van és lesz is egy ideig. Mindenki csalódott valakiben az is biztos. Rossi sem úgy viselkedett ahogy kellett volna, Lorenzo sem kezelte a helyzetet megfelelően, Marquez pedig egy életre megbélyegezte magát ezzel.
  • b-type
    #3257
    az egy nagy szégyen lenne, miután saját maga is elmondta, hogy szándékosan akarta leterelni az ívről Marquez-t, márpedig ez minden más versenyző esetében komoly büntetéssel járna...Rossi-nál lehet hogy nem.
    A vélt vagy valós dolgokat nem lehet törleszteni a pályán.
    Még ha meg is magyarázza a rugást, hogy az nem az volt, a törlesztés miatt ez elvileg bukta.
    ..ha volt annyira hülye hogy bevállalta,...beérhetett volna a 4. helyen, vagy ha legyőzi Marquez-t, akkor a 3.- és akkor nagy eséllyel behúzhatta volna, de mást akart...sztem eleve egy röhej az ítélet, Lorenzo-val értek egyet.....de felőllem akár meg is semmísíthetik, jövőre semmi sansza szvsz, még egy ilyen év nem fog összejönni, amikor Lorenzo és Marquez-t is ennyit hibázik
  • Stockbauer33 #3256
    http://www.p1race.hu/hir/rossi_a_sportdontobirosagnal_fellebbez_a_buntetese_ellen_20151030

    Ha semmis lenne a büntetés és az élbolyból indulna és így nyerné meg a világbajnoki címet :D Hááááááát
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.10.30. 14:36:27
  • El Gigante
    #3255
    :DD
  • Stockbauer33 #3254
  • Stockbauer33 #3253
    http://automotorcenter.hu/motoros-hirek/motogp-hirek-lorenzo-tagadja-hogy-lepaktalt-volna-marquezzel
  • b-type
    #3252
    Majd nézd meg Valencia-t :))
  • Peppus
    #3251
    Érdemes figyelni Marquez gyerek fb oldalát :D Durva, hogy mit kap "szerencsétlen" :) Nagyon sokan elfordultak tőle, nem csak a Rossi fanok szidják...

  • El Gigante
    #3250
    :D
  • Stockbauer33 #3249
  • Anonymuser
    #3248
    "Grazie a tutti per il fantastico supporto,leggervi mi ha aiutato a superare amarezza e incazzatura.
    Da oggi si lavora per Valencia."
    "Köszönöm mindenkinek a támogatást, titeket olvasva sikerült legyőzni a keserűséget és a haragot. Mától Valenciára készülünk."

  • bakkerman
    #3247
    Mondjuk ovek a SBK
  • bakkerman
    #3246
    Azt a Dorna nem hagyna szvsz,hogy atmenjen a Superbike-ba...vagy eleraknak egy valag penzt,hogy maradjon vagy a visszavonulas
  • Stockbauer33 #3245
  • Anonymuser
    #3244
    Teljesen megértem. Sőt, Rossi helyében elgondolkoznák ezután a SuperBikeon is. Komoly érvágás lesz a GP-nek, ha Rossi visszavonul, hát még ha másik szériában indulna. Igaz ez a "sértődött kisgyerek" látszatát keltené, de akármennyire is király, ilyen közel a 10-hez nehezen lesz már, be kell látni, ellenben ott még évekig komoly sikerei lehetnének.
    Csak meg kell nézni, bármelyik országban a lelátókat, ha ők nem a GP-re mennének ki...

    Utoljára szerkesztette: Anonymuser, 2015.10.27. 11:56:02
  • Stockbauer33 #3243
    http://www.p1race.hu/hir/ami_elvalasztja_a_sportszerutlent_a_szabalytalantol_a_bemocskolt_vilagbajnoksag_20151026
  • Stockbauer33 #3242
    hát ha vki ott látja a jokogerit akkor nagyon ügyes.Viszont tökéletesen látszik h pont Rossi lábának megy a honda.Ha hátrébb lenne akkor a hátsókereket érte vna és borult vna
  • gordon 24
    #3241
    Ez az egész nagyon nehéz dolog.. Mivel Marquez görény volt. Direkt szopatta Rossit viszont ez ha etikusnak nem is etikus, de nem szabálytalan..

    Rossi ki akarta vezetni Marquezt ez tény.. Ez önmagában már szabály ellenes.

    Lehet vitatkozni, hogy most Marquez miért esett el, azért mert ráborított direkt Rossira, vagy azért mert Rossi meglökte. De ez mindegy is.. Marquez egy kivezetési manőver miatt elesett. Valószínűleg ezért nem is zárták ki Rossit, mert ők is úgy ítélik, hogy az esésért nem Rossi a felelős.. De kivezette.

    Tehát akárhogy is fáj kettejük közül aki a verseny szabályzatot megszegte az Rossi volt. Erkölcsi szabálytalanságot és a féregség új szintjét meg Marquez tartja...

    Azt is megértem Rossi miért csinálta, lehet Én is ezt tettem volna lehet é még a pitben is pofán vágtam volna, De ettől még Rossi a hibás.. És sajnálom, hogy ezen megy el a 10.
  • bodajoci
    #3240
    Azt még mindig nem értem, miért írják sokan azt, h Rossi kilökte Makit.Kivezette az ívről, de a vak is látja, h ha nem akart volna elesni, akkor nem borít rá...ennyi. Csak míg a Doki megmondta a frankót, a Maki jött a „sajátversenyes” kamudumájával...ehh