3439
  • Totti5
    #3319
    Egy kis Rossi kavarás beleférhetett volna, de Dovizioso gondoskodott a csatáról a végén, szép volt!
  • b-type
    #3318
    na ez kemény volt.
    oké, a Ducati-k hagyományosan jól mennek itt, de azért érdekes egy év lesz :)
    Lorenzo meg....hogy honnan szedi ezeket a köröket bszki...nem lehet tartani, mint egy gép.
    jó futam volt
  • Stockbauer33 #3317
    http://automotorcenter.hu/motoros-hirek/motogp-hirek-lorenzo-a-ducati-ajanlatara-var


    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.03.20. 01:16:54
  • DannyL81
    #3316
    Köszönöm!!!
  • gordon 24
    #3315
    http://www.vipleague.me/sports/moto-gp.html
  • Totti5
    #3314
    Yamaha will continue its relationship with nine-time World Champion Valentino Rossi.

    It is with great pleasure that Yamaha Motor Co., Ltd. confirms that Valentino Rossi will remain a part of the Movistar Yamaha MotoGP team‘s rider line-up for the MotoGP World Championship season of 2017 and 2018.



    Rossi: "I am very happy to announce that Yamaha and I have extended our contract and will continue working together in MotoGP for the next two years. I am very satisfied with this decision, because it has always been my plan to compete in motorsports for as long as I can be competitive and find it enjoyable at the same time. Ever since I returned to Yamaha in 2013 I have felt like I am home again and this showed in the results. I get great enjoyment out of working with my crew and the rest of the Movistar Yamaha MotoGP team. Their support for me has known no limit and I want to thank them sincerely for that. I‘m feeling greatly motivated to keep riding my YZR-M1 for the best results possible, this year and the following two seasons.

    "I also want to say a big 'Thank You' to my fans, who are always behind me every step of the way, making the races extra special. I will keep pushing at each and every Grand Prix so we can all keep enjoying MotoGP for more years to come!”




    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.03.19. 09:17:09
  • DannyL81
    #3313
    Sziasztok! Hol lehet most nézni neten a GP-t? Eddig ITT volt stream, de most egyetlen MotoGP sincs.
  • Stockbauer33 #3312
  • Stockbauer33 #3311
  • Stockbauer33 #3310
    http://automotorcenter.hu/motoros-hirek/motogp-hirek-27-vb-cim-es-386-futamgyozelem-feszul-egymasnak-2016-ban
  • Stockbauer33 #3309
    http://automotorcenter.hu/motoros-hirek/motogp-hirek-rossi-a-kapcsolatunk-mar-nem-helyrehozhato-marquezzel
  • Stockbauer33 #3308
    http://automotorcenter.hu/motoros-hirek/motogp-hirek-dall-igna-a-celunk-hogy-ismet-futamokat-nyerjunk
  • Stockbauer33 #3307
  • Stockbauer33 #3306
  • Stockbauer33 #3305
    http://automotorcenter.hu/motoros-hirek/motogp-hirek-veglegesse-valt-a-motogp-2016-os-versenynaptara
  • Totti5
    #3304
  • Totti5
    #3303

  • Stockbauer33 #3302
    http://www.p1race.hu/kategoria/motogp


  • Stockbauer33 #3301
    http://automotorcenter.hu/motoros-hirek/motogp-hirek-phil-read-a-dorna-ugy-viselkedett-mint-a-spanyol-maffia
  • Totti5
    #3300
    ma lenne 29 éves.
  • Stockbauer33 #3299







    http://www.gpone.com/2016012019242/Ducati-Pramac-2016-LIVE.html
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2016.01.20. 19:48:39
  • Totti5
    #3298




  • b-type
    #3297
    Nem tudom :)
    ..de sztem nem ördögtől való ötlet egyébként, csak arra gondolok, hogy ha M. Norbi Honda-s VB címe múlna a dolgon, akkor sokak fejében megfordulna hogy Kiss Norbi segítsége..bármilyen autóban is üljön...ha ez lenne a felállás egyszer is.
    Most ez inkább az indulatokon múlik...én tartom magam ahhoz amit írtam, hogy ezt jóval okosabban is lehetett volna csinálni. ...nem nagyon látom értelmét ennek a cirkusznak ami lett, mert nem ezen múlt, Lorenzo és Marquez tempója is jobb a 18 futamot tekintve, ..Rossi tempója is nagyon jó, és ő nem hibázott..tehát megérdemelte volna, drukkoltam is neki még az utolsó futamon is, mert bár nem értettem egyett a cirkusszal, amikor mutatták ahogy a rajtrácson a motorjával 'beszélt' az megindító volt, és elhivatott az ziher. ..de a tempója gyengébb na, szal ...mit ragozzam, nem a cirkusz lenne a lényeg. :(
  • gordon 24
    #3296
    Én ezt nem láttam.. Simon amikor Talmát hátráltatta szánt szándékkal Valenciában talán akkor volt hogy láttam ilyet.. De akkor ugye Simon és Talma között dőlt el. Tudjuk mit akart Simon szerencsére nem sikerült neki. Nem esett el Talma.

    Milyen furcsa az, hogy ő is spanyol.. Ez valami Vonás arra felé? Már a geciség ? :-)
  • b-type
    #3295
    tényleg nem volt divat?
    tehát ha mondjuk Talma és Rizi lett volna akkor sem?...senki nem gondolta volna...? Mert sztem én láttam már ilyet itt is ott is..

    szerk:
    de alapvetően tök mindegy, mert bizonytani nem lehet..)
    Utoljára szerkesztette: b type free, 2015.11.12. 08:48:27
  • Stockbauer33 #3294
  • Hasselhoff72
    #3293
    Írtam hogy elbacta Rossi, nade ezt a szarcsimbókot védeni..... Ahogy Gordon írta az egy dolog hogy az évkönyvekben mi szerepel, nade ilyen bélyeget felvenni magukra amit ez a két buzeráns felvett az nemsemmi... tőlem innentől első keréken kerekezve is nyerhet bármelyik VB attól még egy darab szar marad a szememben, persze ez az én kis magánvéleményem, de azt hiszem nem vagyok egyedül:)
  • gordon 24
    #3292
    Én ezt pontosan tudom.. És elfogadom mint ahogy Rossi is elfogadja immár vagy 6-7 éve hogy nem Ő a világbajnok.. Ugyanakkor Lorenzo önmagában soha nem nyerte volna meg..

    De azt is tudom, mert kb amióta az eszemet tudom imádom a motorsportokat, hogy a motorsportban sosincs Ha.. Amit Te is írsz az a vb akinek a legtöbb pontja van. Miért nem ért ide több ponttal Rossi?

    Tehát ezt Én nem is vitatom.

    Ugyanakkor két erkölcsi nulla 2 kis homár összjátéka miatt van ez.. Ezt sehol nem fogják leírni és az Almanachokban sem ez lesz, de attól még tény :-)
  • bakkerman
    #3291
    A MotoGP,és megannyi autó-motorsport széria szabályzata szerint azé a cím,aki az utolsó futam leintése után a legtöbb ponttal áll a táblázaton. Ő a bajnok. Legyen szó a legutolsó Alpok adria kupáról,vagy egy világbajnokságról. Akinek a neve mellett több pont van,az a bajnok. Innentől bármiféle kételkedés,kétségbe vonás csak belemagyarázás. Jövőre visszavághat Rossi,és bizonyíthatja a pályán,hogy mégis jobb Lorenzonal. Mert idén nem jött össze neki. Ennyi. Érdekes,Marquez 2 világbajnoki cím után nem rinyál azon,hogy idén """csak"""" 3. lett összetettben. Elfogadja,kész. Jövőre lehet megint agyonbassza a mezőnyt,csak a Hondán múlik.

    Egyébként ha Rossi hidegvérű marad Sepangban,és nem rúgja félre a spanyol gyereket,akkor most ő a bajnok.Mert akkor nincs a büntetés,és jó helyről rajtolva megveri a Hondákat,és hiába nyer Lorenzo,ő a bajnok. Szóval,akit okolhat az saját maga.
    Utoljára szerkesztette: bakkerman, 2015.11.11. 19:15:26
  • gordon 24
    #3290
    Egyetértenék akkor, ha nem totál nyilván való lenne az amit Rossi mond..

    Azért ha valakinek a pályán "egy" ellenfele van arra tud koncentrálni.. Ha van neki egy "hátvédje" ezerszer nehezebb ugyan az a dolog..

    De igazából még a hátvéd szereppel sem lenne baj, Ha pl csapattársak csinálnák., Láttunk már ilyet a sorozatokban.. De akkor a csapat érdeke kívánja..

    Elég fura az, hogy egy kis szaros a vélt vagy valós sérelmei miatt (Argentia, Assen) eldönti, hogy ki lesz a vb és mindent megtesz azért, hogy ne a másik legyen az.. Ez eddig nem volt divat.. Jól mondta valamelyik sbk-s.. Marquez átlépett egy határt amit nem kellett volna.


    Rossi?? Figyi ez a VB őt illeti.. És nem azért mert Rossi fan vagyok hanem azért mert megküzdött érte.. Marquez "munkája" és a Dorna döntése miatt nem az övé a cím..

    Rosszul döntött a Dorna? Nem! Határozottan nem, mert Rossi szabálytalankodott. Ugyanakkor maximálisan megértem.. Én pofán is basztam volna a pitben ez után.

    Viszont amit ő tett szabálytalan amit Marquez nem, viszont aljas és geci dolog... És ezt nem igazán lehet másképpen látni..
  • b-type
    #3289
    hülyeséget beszélsz. kb így:
    "
    Nem hiszem hogy nekem kellene elmondanom hogy mit kellett volna tennie Rossi-nak, de azért leírom, hogy ha esze van akkor hogy jöhetett volna ki ebből jól...ha igaza van/volt ha nem:
    ..
    ..ha egy versenyző úgy érzi hogy lassítják a futamon, bármikor, akkor két dolgot tehet, vagy megelőzi és otthagyja...ez a legjobb, vagy ha nem megy, akkor két-három kört megy mögötte és békén hagyja, hogy az is tudjon menni a maga tempójában, és meglátja hogy mit is jelent a másik tempója....mert lehet hogy ő is felérne, csak a folyamatos csata miatt esik vissza mindkettőjük tempója. Addig figyeli a másik ívet és gyengéit, óvja a gumiját, visszahűti, fékeket...ilyesmi.
    ..ha Rossi-nak igaza van, és Marquez szándékosan lassítja, akkor pedig csak arra kell menni hogy ezt később alá is tudja támasztani annak telemetriájával...becsapdázni, ezzel vagy azt nyeri hogy Marquez-t utólag kizárják, és akkor 3....azaz pontot nyer, vagy eltítják a következő futamról ha nagyon súlyosnak találják az esetet...és akkor még többet nyer.
    Akár mind a kettő.
    De semmiképpen sem azt teszi amit akkor, azaz a saját kezébe veszi a döntést, és kilöki,kitereli a másikat...bizonyíték nélkül.
    "
  • Indi69
    #3288
    köszönöm
  • Stockbauer33 #3287
  • Anonymuser
    #3286
    Esetleg így
    SportMotor
    Vagy ha gondolod én fb-n is láttam
  • Indi69
    #3285
    üdv.ez a videó meg van máshol? köcsög dorna, hogy rohadnának meg
  • Ombika
    #3284
    Ott a pont. Marquez-rol csak rosszakat olvasni,amivel egyetertek! :-) Kis pocs meg...
  • Stockbauer33 #3283
  • Anonymuser
    #3282
    Az emberek világbajnoka akkor is Rossi. A videó mindent elárul.
    1:36 Pedrosa...
  • Hasselhoff72
    #3281
    Igen nyerje meg önerőből? Lorenzonak sem ment önerőből, kellett hozzá ez a kis pöcs... Rossi elkúrta nagyon, de szépítgetheted akárhogy amit ez a szarjankó művelt az kritikán aluli....
    És olyan szintű presztízs veszteség a Hondának hogy csak na, főleg az idióta nyilatkozataikkal:)))) Tom és Terrynek több a valóságtartalma azt hiszik az emberek hülyék?:)))
    Utoljára szerkesztette: Hasselhoff72, 2015.11.09. 21:06:04
  • b-type
    #3280
    hasonlóan látom:

    "sztem meg simán biztos hogy nem előzte volna meg, iszonyat stabilan hozta Lorenzo az 1:31 időket, tavaly Marquez nyert, ennél jóval szarabb szórással, és időkkel, nem sokkal az időmérős tempó felett mentek.
    Amikor Lorenzo kezdett tempót veszteni akkor mehetett volna el Marquez, de nem ment.
    ...
    kár ezért a sok hülyeségért, és én most is azt mondom hogy rengeteget ártott ez a mocskolódás, kár volt. Egy világbajnokságot meg kell nyerni, ha az utolsó futamig nyitott marad, akkor sem így.
    Szvsz Rossi besározta a VB-t, Marquez-t, Lorenzo-t...meg kell nézni mi megy minden oldalon...és ez mind egy olyan hülyeségből aminek semmi látszatja nem volt auszi után...mindenki el volt ájulva hogy mekkora qa jó futam volt, aztán Rossi elkezdte ezt az egészet...és aztán csinálta amit csinált a malájoknál, és még most is csak hergeli a népet a nyilatkozataival.
    Mégis hogy akarta ezt összehozni? Nyerje meg a VB-t erőből van rá 18 futam. Lassabb, most is látszott, erőből fel sem ért volna...másoknak kellett volna összehozni neki a VB címet, és annak akit saraz és szándékosan kiterelt a pályáról??
    hülyeség az egész...
    "