3439
  • Stockbauer33 #3239



    http://www.p1race.hu/hir/rossi_lehet_hogy_el_sem_indulok_valenciaban_20151026


    Simán menne ugyanazt Hondával IANNONE,DOVIZIOSO,CRUTCHLOW,SMITH. De még akár HAYDEN is
  • Anonymuser
    #3238
    Egy dolgot senki nem vesz figyelembe. MM teljes mértékben a határon motorozott, bőven túl azon a határon, amit 20+ körön keresztül tartani lehet, így tudott Rossival menni és ezért nem tudott Rossi ellépni tőle. A kilökés előtt is érezni lehetett, hogy ezt így nagyjából 2 körig tudja művelni, aztán esés, ami nyilván neki mindegy lett volna, hiszen szerencsével vihette volna Rossit is, de amúgy is körökön keresztül feltartotta. "Normál" versenyen, ahol MM-nek is kellett volna a pont nem tette volna ennyire undorító módon a motort Rossi alá, ebben biztos vagyok...

    BTW idén kijött, hogy az a sok futamgyőzelem nem is a csodagyerek számlájára írható, hanem inkább a csoda Hondáéra. Kiélezett körülmények között, ahol jó a Ducati, jó a Yamaha már nem volt akkora előny. Aki követte idén a szezont, annak Rossi a bajnok, függetlenül, hogy mi kerül a történelemkönyvbe...
  • Kaszi46
    #3237
    Ertem en ;-) az általad emlitett kategoriát hívhatjuk hívőknek...:-)
  • b-type
    #3236
    komolyan vzz...Iannone-t megfenyegettek halalosan, A Lotus mernoket megfenyegettek halalosan, meg ezek a kepek is itt..
    nyilvan nem mindenki, persze sry ha ize, de neha csak nezek...
  • bodajoci
    #3235
    A doki megmondta a frankót, maki meg (h így lenne lottó 5-ösöm) azt nyilatkozza, h ő a saját versenyét futotta...csak az az érdekes, h ez akkor nem látszott, mikor a nyalókának félreállt...
  • Kaszi46
    #3234
    Kikérem magamnak... :-P
  • b-type
    #3233
    Kimi es a Rossi szurkolok a legrosszabbak
    Utoljára szerkesztette: b type free, 2015.10.25. 16:12:00
  • bakkerman
    #3232
    na,olaj a tűzre,megszólalt Lorenzo

    „Nem hiszem, hogy ez egy jó döntés a versenyigazgatóság részéről, hiszen kilökte Marc-ot, aki így elesett és nem szerzett pontot, míg Valentino megtarthatta a 16 egységet. Igazságtalannak tartom a döntést, de úgy látszik, hogy a neve miatt nem vették el a pontjait” – fogalmazott Lorenzo.

    „Hihetetlen, nem is hiszem el, amit láttam, nem fér bele a fejembe, hogy hogyan történhetett ilyen. De a versenyigazgatóság meghozta a döntését, amit tiszteletben kell tartanunk, még ha egyáltalán nem is értek egyet vele.
    Hogy mi lenne az igazságot döntés? Valentinónak ugyanannyi pontot kéne kapnia, mint amennyit Marc szerzett végül. Hiszen e nélkül az akció nélkül, Marc nem esett volna el és harmadik vagy negyedik is lehetett volna.”
  • Stockbauer33 #3231
  • Stockbauer33 #3230













    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.10.25. 16:02:34
  • Indi69
    #3229
    Üdv. Nekem sincs rendben, nem volt szép amit a doctor csinált. De a maki szerintem magának köszönheti ami történt, azért esett el mert hülye volt. Arról nem beszélve, hogy tapló bunkó módon motorozott . Viszont senki nem rúgta meg és ez a végeredményt tekintve nem mindegy, lévén elvették a doctor esélyét a vb cimre
  • b-type
    #3228
    ezek szerint te nem.
    mindegy nem kell gyozkodni nekem gusztustalan volt, neked rendben ennyi.
  • bodajoci
    #3227
    Maki evvel hosszútávon csak rosszul járt, hülye volt, majd úgy fog járni kb, mint Jlo, h a saját hazájában is kifütyülik kb, máshol meg főleg
  • Stockbauer33 #3226
    Még anno a 250-ben láttam régen mikor Lorenzoék szószerint rugdosták egymást de hogy ezen menjen el egy vb cím? Pff egy vicc .Az a kis MM most remélem örül
  • Indi69
    #3225
    Most komolyan van aki azt gondolja, hogy így lábbal ( a térdével ) arrébb lehet tessékelni egy motort miközben te is ülsz egy másikon? ja és kanyarban
  • bodajoci
    #3224
    Itt a lényeg, a doki legalább nem hamukázik...
  • bodajoci
    #3223
    erről van szó
  • attila46
    #3222
    Most tényleg ....mindenki azt lát amit akar.Ez az egész ott kezdödött ,hogy MM,elegedte Jlot.Aztán falat tartott rossinak.Erre jlo meg tudott lépni,,MM ...esésbe akarta kergetni rossit,doki gyógyszere elgurult,és nagyon leleassitott ,más iven.Erre a gumiarc ráhuzta a motort,


    persze rossi lerukta MM-et.Rossi lába az után mozdul miután MM.-el öszértek.
  • b-type
    #3221
    itt is latni, de nem ez a legjobb video.
    itt az also, nezd meg, Rossi mar nem is a kanyarral foglalkozik, csak Marquez-l, es latni ahogy teszi vissza a labat a labtartora, elemeli a terdet, majd teszi vissza a labat-elrugta Marquez-t.
    Marquez mar fordult volna a kanyarra, de Rossi tok lassan, Marquez-t nezve befenyitette.
  • bakkerman
    #3220
    Amikor mellé ért Marquez kétszer is oldalra pillantott Rossi,majd eltolta magától,a spanyol felborult,Rossi tovább megy és még vissza is néz,hogy mi van Marquezzel. Szóval ő pontosan tudta hogy mit csinált
  • bodajoci
    #3219
    na pont azé, nem kéne borítgatni azon a 2 méteren, mert ott már poros a pálya, felállított motorral is simán kijöhetett volna onnan, ha akar
  • Stockbauer33 #3218
    Írdle hányadik másodpercnél van a rúgás?Nézd meg hol éri Rossi motorját vagy mást(lábát) mikor nekimegy
    Utoljára szerkesztette: Stockbauer33, 2015.10.25. 12:32:54
  • gordon 24
    #3217
    Direkt borított rá?? Igen, mert már rég be kellett volna fordulniuk.. Ott azon a helyen már poros szaros a pálya. Semmi keresni valójuk nem lett volna ott. Ha Marquez nem dönt Rossi tolja tovább. Ki akarta terelni a bukó térre, azt nem akarta hogy elessen az 100%. Ez egy szemét húzás volt ha szeretjük a Rossit ha nem.. Egy 9x vb ilyet nem engedhet meg magának. Ha erőből nem képes Vb-t nyerni akkor el kell fogadnia, hogy jobbak a többiek.. És szögre akasztani a bukót, ha úgy érzi nem megy.

    De hisztizni mutogatni és kilökni a másikat azt nem lehet.. Ha Az első Vb címe lenne még jobban megérteném, de így? Kinek kell még bizonyítania?

  • bodajoci
    #3216
    miután ráborított a lábára...
  • bakkerman
    #3215
    Ráborított igen...de őszintén,az elmúlt futamokon mi volt?? Test a test ellen vívtak folyamatosan,ugyanúgy elcsúszhatott volna valamelyik,ahogy most is elcsúszhatott volna 2 kanyarral később akár Marquez akár Rossi,de utóbbi megoldotta a kérdést,hogy ne lihegjen rajta a kis spanyol srác inkább lerúgta a gépről
  • bodajoci
    #3214
    nem direkt esett el, hanem direkt borított rá, ezt a vak is látja...
  • bodajoci
    #3213
    Kiv leszek azé a valenciai rajt első féktávjára
  • bakkerman
    #3212
    Persze,Marquez nyílván direkt esett el,mert annyira kellemes érzés még csak 50-60-nál is eldőlni...azért ne rugaszkodjunk el a realitástól. Persze,benne van/volt Marquezben az,hogy ha ő már nem lesz VB,akkor legalább ahol tud egy picit segítsen a honfitársának,de nem tudhatjuk Iannone mit csinált volna fordított helyzetben,amikor előtte megy Lorenzo...Marquez is hibás nyílván,de itt a buliban a fő ludas az Rossi,egy nagyon aljas dolgot tett,ami rendkívül sportszerűtlen. Örülhet,hogy nem vették el a pontjait,mert akkor Lorenzo egy babettával is bajnok lett volna Valenciában,így még azért van esélye az olasznak,2-3 kört adok neki és már a 6. hely környékén lesz
  • bodajoci
    #3211
    Nekem csak az fura, h senki nem akarja látni azt, h Maki direkt borított rá a yamakkára...volt még neki minimum másfél méter helye, ha nem borít röhögve tovább mennek mind2en, de ő borítani akart...és ez itt a lényeg, végig ezt akarta...persze a Doki meg szabálytalan volt, ez tény. Kiv lennék milyen képet vágnának nyalókáék, ha a köv versenyen egy meg nem nevezett olasz honfi kigolyózná a 99-es yamakkát az utasával együtt, vagy legalábbis ugyanezt játszaná el véle. Na akk lenne még csak ríjás
  • gordon 24
    #3210
    Én nagyon szeretem Rossit.. Nem is tudom de amióta a motogp-ben az első futamát teljesítette nagy kedvenc.. De ezt a mai dolgot nem tudom hova tenni..
    Nézzük Marquezt.. Spanyol.... Tehát kit szeretne Vb-nek? Erről ennyit..

    Gonoszkodott? Igen.. És? Ez egy motorverseny. Doki 3 dolgot tehetett volna. 1 Leelőzi és leszakítja (ez nem ment.)
    2. lassít beáll mögé. Teljesíti a futamot utolsó körökben megelőzi Marquezt.
    3. Megnyeri az időmérőt, jól rajtól és nyer.

    Az első nem ment erre elkezd mutogatni mint egy picsa és lelassítja majd oldalba rúgja???? Komolyan? Egy 9x es vb, egy legenda? Ne már!!
    Ennyire nem lehet fontos egy vb cím....

    Enyhe az a bünti amit kapott, megköszönheti a Dornanak, hogy még mindig van esélye.

    Sokkal jobban járt volna, ha inkább 4. Marad 4 pont előnye, és Valenciaban eldöntik... Így kb 90% hogy Jorge lesz a bajnok, és még a hír név is csorbult. Baromi nagy baromság volt...

    Utálom Jorget és Marquezt is, De ez.......

    Utoljára szerkesztette: gordon 24, 2015.10.25. 12:13:36
  • b-type
    #3209
    epp elegszer megneztem, futam kozben nekem belefert...pont a videokat megnezve mondom azt hogy szegyen...meloben stream-n neztem, nem lattam jol, de amikor lattam hogy elemeli a terdet, mar akkor gaz volt.
    Aztan lattam hogy teszi vissza a labtartora a labat..
    Szal nem kell ezt magyarazni, Rossi-nak mindig is voltak ilyenek, Biaggi-Gibernau-Lorenzo-Stoner...most Marquez.
    ..csak azert volt szar latni, mert mar kb. 3 futam ota neki drukkoltam, hogy egy ekkora arc, aki itt nyomja meg mindig, az igen is huzza be a VB-t.
    De most ez nagyon szar volt latni, addig egy jo csata volt, tok mindegy hogy ki miert harcol..lehet ra figyelni persze, de azert verseny van..Vettel is beelozte Hamilton-t anno es semmi gaz, utcso futam es necces volt....kicsit huztam is ra a szamat, de alapvetoen rendben volt.
    ...
    De lerugni a masikat az nincs rendben.
  • bodajoci
    #3208
    Nézd meg a videót többször, marquez simán állva maradhatott volna, volt még neki vagy 2 méter szabad helye ,ha nem borít rá a Doki motorjára és lábára direkt... de nem fogok én ezen vitázni, mindenki úgy látja ahogy neki épp tetszik
    Utoljára szerkesztette: bodajoci, 2015.10.25. 12:02:50
  • b-type
    #3207
    ?
    lerugta Rossi Marquez-t...hogy lehet erre azt mondani hogy megérdemelte?! elemelte a lábtartóról a lábát és elrugta Marquez-t...szégyen
  • bodajoci
    #3206
    Nehogy megmagyarázd, h a Marquezt érdekelte egy 3. hely, mert mingyá sírok . Simán lehetett volna 2., vagy akár 1. is, csak az nem jött volna olyan jó a nyalókának....Jó volt elengedni, utána meg a dokit szívatni
  • bodajoci
    #3205
    Gusztustalan volt amit Mrquez csinált, Lorenzót feltartott kézzel elengedte, a Dokinak meg ahol tudott beszúrt, arra játszva, h ha elesnek az sem baj. Nem csoda, h elszakadt a cérna, mellesleg, ő borított rá a Dokira, egyáltalán nem volt szükséges elesnie, csak azt hitte, h viszi magával a Dokit is. Menjen a csába... Nem volt szép amit a Doki csinált, de marquez sokkal genyóbb volt. A dorna meg spanyol ugye...
  • SitatiS
    #3204
  • Totti5
    #3203
    Lorenzo a VB, ha nem esik el. Ennyi.
  • bakkerman
    #3202
    Ember,ugyanolyan párharc volt mint máskor,ugyanilyen harcokért éljeneztek itt a topikban. Az,hogy most az utolsó előtti futamon történtek ezek,nagy ügy...a verseny az verseny,Marquez pozicióért ment,és pontokért. Itt akinek lehetett volna több esze,az Rossi,jócskán 30 fölött óriási tapasztalattal egy nagyon gerinctelen dolgot tett
  • Norbi1990
    #3201
    Most mondták BT Sporton, hogy Rossi utolsó rajthelyes büntit kapott Valenciára, és megtarthatja a pontjait.
  • Totti5
    #3200
    MotoGP
    2 mins ·
    #‎MotoGP‬ Press Conference has been delayed as riders are still meeting with Race Direction. Stay Tuned...