51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • 72TSanyi
    #51207
    Én is benne vagyok!
  • PuMy
    #51206
    Én benne vagyok! :)
  • gordon 24
    #51205
    Nahh én beszéltem Gabival, ha vagyunk egy pára mehetne a móka:D

    Ha tudjátok és olvassátok még a fórumot írjatok egy mondatot jönnétek vagy nem jönnétek, ha lenne vele valami?

    THX.
  • CodeRed
    #51204
    És arra van valakinek tippje, hogy win7 alatt miért van az, hogy amikor kimennék a pályára kidob a játék? Addig simán nézhetem az időmérőt vagy futamot...de amint "beülnék" a verdába puff lehal....
  • SirBubu
    #51203
    Ha a Rioux-féle CoT modot választjátok, az a hír járja, hogy a héten jön ki a 2. verziója. Letöltése ugyanott várható.
  • gordon 24
    #51202
    Aha! Jól van megbeszélem a többiekkel, hogy mit szólnának hozzá, azt jelentkezem.


    Az biztos, hogy rfactorral 21 dikén lesz egy Daytona 250!

    mód:
    nr+track


    Nem olyan rossz a mod.. Maszim szervezés. Ha majd kell bővebb info szerzek. Az NR2003-ról meg beszélek a VSR vezírrel:D Aki egyébként ugye szintén indult itt:D
  • PuMy
    #51201
    Én is csináltam, de már nem emlékszem minden részletre. Azt tudom, hogy egy programmal irányítottuk magát a szervert, amire fel volt telepítve a játék. A server.exe-t kellett futattni, a menürendszer ugyanaz volt mintha rendesen indítottad volna el a játékot, csak nem mutatta a visszajátszást miután már a pálya betöltődött (mert így gyorsabb gondolom, meg felesleges is látni). Elvileg lehet parancssorból is indítani szervert, de azt a részét egyáltalán nem ismerem.
  • gordon 24
    #51200
    Én is úgy hiszem..
    THX. Leszedem megnézem..


    Beírhatnád Alex , hogy, hogy csináltad, mert asszem te foglalkoztál ezzel nem?
  • 72TSanyi
    #51199
    Itt volt az oldalon, [URL=http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1043136013&no=51174]#51174[/URL] hozzászólásnál, Sirbubu jóvoltából. Met vagy Alex segítségét viszont lehetne kérni szerver ügyben, mert én dedikált szervert sohasem csináltam. Márpedig bizonyára amíg volt HNR liga, addig bizonyára ilyen módon voltak szerverek indítva.
  • gordon 24
    #51198
    Egyébként annyi változott közben, hogy én a VSR-nél egy szervező vagyok. Szóval elvileg, ha megdumálgatom Gabival és felrakjuk szerverre simán mehet a móka, igaz ahhoz majd kell egy kis segítség nekem, mert sosem csináltam még NR-el szervert.

    Ami viszont még vonzó lehet, hogy ingyenes a tagdíj nálunk. (legalábbis 2010-ra 100%)

    Szóval ha tudunk toborozni egy 20 embert erre:D akkor szerintem sima ügy.
  • gordon 24
    #51197
    Belinkeled?
  • 72TSanyi
    #51196
    Én leszedtem az a Rioux-féle mod-ot, ami már 2010-es, ezért ennek on-line alkalmazásába benne lennék.
  • gordon 24
    #51195
    Hát elfogytunk.. Én mondjuk simán nyomnám még ezzel a gameval, de hát egyedül elég hülyén néznék ki.

    Kár érte, mert szerintem is jó móka volt ez!
  • Petya777
    #51194
    Egyébként mi lett ezzel a ligával? Sosem gondoltam volna, hogy idáig juthat. Nagyon szép élmények fűznek ide.
  • Petya777
    #51193
    RIP :(
  • DTap
    #51192
    Teljes a döbbenet bennem, nem akarom elhinni! Részvétem a családjának!
  • 72TSanyi
    #51191
    Nagyon szomorú hír. Részvétem.
  • N o N a m e
    #51190
    Szombaton este még beírt az SG-re.
  • N o N a m e
    #51189
    R.I.P. JuanG!
  • pasztor
    #51188


    RIP JuanG!
  • Cowek
    #51187
    Őszinte részvétem!
  • Mnemomic
    #51186
    Ez szörnyű hír :( Nyugodjék békében!
  • sajoati
    #51185
    Lehet mondani bármit is... alapvetően nem vagyok hívő, de valahogy úgy adódott ma, hogy a youtube-ra keveredtem, és beírtam a nascar hungarian szavakat.

    Kiadott jópár videót, és feltűnt egy közöttük, amit Juan csinált... és úgy nem annyira emlékeztem rá, hogy láttam, így elkezdtem nézni.

    A végén, elindítva a CodeRed HNR-t lezáró videóját, hosszú idő óta először néztem be ide, s ez a hír fogadott.

    Nem is tudok mit mondani, tudom, hogy csak egy utazás az élet, de... remélem, hogy valahol azokon a versenypályákon van már, amikről ezekben a szimulált valóságokban mindannyian álmodunk.
  • gordon 24
    #51184
    Hát azthiszem ezzel a klippel bucsúzzunk tőle..

    Ő Csinálta.. Egy Liga ami sajnos nincs többé és egy emberke aki szintén elment! Nyugodj békében!

  • gordon 24
    #51183
    Nagyon kegyetlen a hír!

    Hát nyugodjon békében! Nem tudok mást mondani!

  • HaZso
    #51182
    Pedig még találkoztunk is a Hungaroringen tavaly, borzasztó, nem akarom elhinni :-(((((((((((
  • Met
    #51181
    Ph-n is írták

    RIP
  • Met
    #51180
    bazmeg
  • Alexease
    #51179
  • Debilon
    #51178
    sajnos igaznak tűnik :(
  • gordon 24
    #51177
    Hali!

    Olvastam RF forumon és olvastam HRC forumon is..

    Állítólag szombaton rosszul lett Juan G és hívtak hozzá mentőt, de nem tudták megmenteni!

    Szóval nem hivatalos információ szerint Juan G egyik HNR-es társunk elhunyt szombaton..

    Ti tudtok erről konkrétabb dolgot???

    Remélem nem igaz a hír!
  • 72TSanyi
    #51176
    Köszi az infót! Nem gondoltam volna, hogy lesz még valami életjel erről a game-ről.
  • SirBubu
    #51175
    ...és a BullRing is kiadta saját CoT modját, mely tulajdonképpen a régebb óta meglévő ss.net CoT mod továbbfejlesztett változata. nagy előnye, hogy a kompatibilis a már létező ss.net CoT autókkal/festésekkel.

    BullRing
  • SirBubu
    #51174
    A Rioux Mods kiadta 2010 NSCS Mod-ot az NR2003-hoz.

    Korábban nem látott színvonalú grafika és sérülésmodell.

    Rioux Mods
  • Alexease
    #51173
    Linkek a banner alatt (termeszetesen az rFactor topicban:P).
  • Angyalifény
    #51172
    Rfactor-hoz hol lehet NASCAR módot szerezni ?
  • Alexease
    #51171
    Vagy iRacing, ami mar hivatalos NASCAR cucc lett, csak annak 2 "hatranya" van:
    - csak ugy jatszani draga,
    - csak tobb honap elofizetes utan lehet elerni a "normalis" NASCAR-t,
    - nyilt szerverek, ismeretlenekkel.
  • gordon 24
    #51170
    Sajnos a HNR mint olyan elhalálozott 2007-ben:D

    A VSR-hu-n lesz egy NASCAR teszt verseny Decemberben. Lehet hogy valaha lesz belőle bajnokság is. Viszont az Rfactorral megy.

    Más NASCAR szerveződéről nem tudok, maradnak az ai-k

    Sajnos ez a szomorú valóság.

    Nincsen normlsi NASCAR game. Ezzel meg alig játszanak már. Megörgedett szegény.
  • Rainbow15
    #51169
    Sziasztok
    Ha nascarozni szeretnék ligában, hol keresgéljek? Ahogy látom, ez a fórum már eltűnt.
  • ranGer2
    #51168
    /me="büszke".