51527


\"Nascar\"




HNR
2003 - 2007
R. I. P.
  • Cowek
    #51167
    Nagyon rendben van ez a riport!
  • 72TSanyi
    #51166
    Kiss Norbi és a többiek
  • convar
    #51165
    Angyalifényre gondoltam...te magad is írtad neki, idézlek:

    "Neked játék kell és nem ez... :-) megértettem :-)"

    ;)

    Amúgy nekem is szempont.
  • Cowek
    #51164
    Akkor rossz fórumba írtad, mert itt szerintem pont az a szempont
  • convar
    #51163
    Hé, a Colin McRae Rally 2 is tökéletesen élvezhető billel! Sőt még a 2005 is. Azt persze nem is állítom, hogy szimek lennének, de az már úgysem szempont...
  • Yeltzin
    #51162
    2003-ban Kiss Norbinak elég jól ment, de kormánnyal később még ezen is tudott javítani :D
  • 72TSanyi
    #51161
    Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy hogyan képesek egyesek egérrel pályacsúcsokat futni. Ahhoz aztán kell kifinomult kéztechnika, az tuti!
  • zolee145
    #51160
    A szimulátor is játék, csak ott megpróbáltak közelíteni a valósághoz, több-kevesebb sikerrel.
    Az NFS-ben és társaiban meg sem próbálták ezt.:)

    Nincs azzal baj, ha valaki nem akar kormányt, de egy szimulátor kormány nélkül csak segítségekkel használható, akkor is csak valamennyire. Ha van segítség akkor meg nem kell szimulátorozni.:)
  • Cowek
    #51159
    Akkor válasszuk szét a szimulátort a játéktól, és már nincs is miről vitatkozni :-) Ez sim... a "sim racing" a nevével ellentétben játék.

    Igazad van egyébként. Ha nem éri meg neked, tényleg nincsen értelme belefeccolni. Nehéz is, baromi időigényes, és még sikerélmény is csak később van benne.
    Neked játék kell és nem ez... :-) megértettem :-)
  • Yeltzin
    #51158
    azért van, amihez jó a bill, pl. NFS (1-2-3) vagy Lego Racer

    egérrel viszont az LFS egész tűrhető, sőt még a GTR2 is
  • Angyalifény
    #51157
    Ezt zárjuk le mert vita lesz :) 20 ezer nem kis pénz így a válság közepén főleg.


    Akkor majd játszom a sim racingel annak is néztem a demóját . tetszett.

    "És nem egy játék miatt kell megvenni. Ha megveszed a többi játékkal is használhatod.."


    Írtam hogy nem szoktam .
  • gordon 24
    #51156
    Ne haragudj, de egy autóvereseny szimulátort (ugye ez neki a hivatalos megnevezése) mivel szeretnél játszani??

    Ez egy szimulátor, ha azt szeretnéd, hogy visszadjon valamit is abből amit eg autó vezetése jelent, akkor kormány kell! Ennyi erővel játsz mással! Fölleg a Nascart nem fogod tudni vezeteni a nélkül.. Itt rengeteg autó van egy kupacban nem lehet bóklászni a pályán. Pontosan kell vezetni, ahhoz pedig kormány kell!

    És nem egy játék miatt kell megvenni. Ha megveszed a többi játékkal is használhatod.. És ráadásul 20 ezer ft körül simán tudsz venni, nem is szart. Pl a wingmant.
  • Angyalifény
    #51155
    Ezt annyira bírom hogy sokak szerint csak kormányon lehet autó versenyezni------

    Mindegy én akkor se veszek főleg nem 1 játék miatt. :)
  • Cowek
    #51154
    Én is szeretek biliárdozni... de nem kell dákó mert csak ritkán szoktam játszani, addig meg elgurítgatom valahogy
    Bocsánat, csak hogy értsd mekkora a különbség :-)
  • Angyalifény
    #51153
    Hát olyanom nincs mert keveset játszom, most épp a nascarra rákattantam de az miatt nem veszek kormányt. Akkor marad a sim racing annak is néztem a demóját és tetszett de abba nem tudok Toyotát varázsolni állítólag. No mindegy kösz.
  • Yeltzin
    #51152
    ez nem az a kategória, ide kormány kell
  • Yeltzin
    #51151
    bill???
  • Angyalifény
    #51150
    Be lehet úgy állítani a bill-t ahogy szeretném ?
  • Angyalifény
    #51149
    köszi


    Letöltöttem a demót a bill-t még nem tuttam úgy bekonfigelni mint a Sim racingbe, Ha sikerül sztem beszerzem az egész játékot.
  • SirBubu
    #51148
    nem nehéz, az autókat csak be kell másolni a megfelelő könyvtárba/mappába, és a játék már látja is őket. a mod meg egy önkicsomagoló exe, szerintem egyből oda nyomja magát, ahova kell.

    mindenesetre ha értesz annyira a géphez, hogy tudod, mi az a könyvtárstruktúra, és megtalálod a játék könyvtárát, semmi gond sem lehet.

    tudtommal tört verzióval is megy
  • Angyalifény
    #51147
    Nehéz ezeket beletenni a játékba ? tört verzióval sincs gond ?
  • Angyalifény
    #51146
    köszi.


  • SirBubu
    #51145
    NASCAR 2003-hoz oldalak:

    az új CoT autók modja (2 szezon óta + egy kicsi ideje ezek mennek a bajnokságban):

    CoT Mod fejlesztők oldala

    regisztrálni kell a letöltéshez (meg lehet, hogy 1-2 napot várni is, mire teljes jogúvá válik a tagságod, és elérhető lesz a mod letöltése -- nem emlékszem már kristálytisztán, kicsit nehézkes oldal)

    ehhez a modhoz nagy rakás autó -- idénre is, tavalyra is 200 fölötti különböző festésű autó

    CoT autók

    letöltéshez regisztrálni kell, kedvcsinálónak főoldalon mindig kinn van a legújabb munkájukról kép

    pályák feltuningolva, illetve az aktuális év szerintire átfestve/átalakítva:

    egyik oldal

    másik oldal
  • Angyalifény
    #51144
    És ezt otthon is lehet nem csak a neten ?


    Még a SIM racingen gondolkodom de ahhoz nem találok "frissítést"
  • zolee145
    #51143
    Nyugodtan kipróbálhatod (nem kell az elbeszélésekre hagyatkozni;)), már van olyan verziója amiben nem kell idétlenkedni az IDE csatornákkal.:)

    Van az ARCA-hoz is COT mod, csak éppen a fizikát nem használja. Ilyen formán lényegtelen, hogy van. Aztán a pálya oda-vissza konvertálása sem olyan egyszerű, abban is van valami csavar. Pl Montreal egy sima ISI pálya, de van az ARCA verzióban valami "Active Grip Technology" ami miatt másképpen működik.

    Az, hogy lehet az ARCA-val úgy menni mint a valóságban (gázadás, fékezés) az csak egy dolog. A lényeges az, hogy úgy a leggyorsabb. Az eröltetett stílus, meg az extrém beállítás nem működik, vagy csak pár körig működik.
    Nálem ezen a ponton nem nyerő az NR2003 (és ezzel együtt az iRacing sem). NR-ben is lehet úgy menni mint a valóságban, csak az körönként 2-3 mp, roadon mégtöbb. Namost oválon 2-3 tized is sok.:)
    Ha szimulátorról beszélünk akkor a leglényegesebb pont az, hogy az a stílus és az a beállítás legyen a legjobb ami a valóságban van. Ez persze képtelenség, ilyen program nincs, és szerintem nem is lesz egy ideig. Innentől kezdve a szimulátor szimulátor mivoltát az határozza meg, hogy mennyire tudnak közelíteni a valósághoz. Szerintem a legközelebb az ARCA van.
    Természetesen csak a vidók alapján tudok ítélni, ott is inkább a telemetriával ellátott videók a mérvadóak.
  • gordon 24
    #51142
    :DDDD igenn.. Fiat Panda wrc.. Az a szép:D
  • Alexease
    #51141
    Ezert irtam, hogy jobb:) Alapjaban az rFactor (ISI engine) nem lenne rossz, bar van egy-ekt fizikai hianyossaga, de beallithato parameterben azert van benne boven. Ha foglalkoznak vele es ertenek hozza, valszeg ossze lehet loni eleg jora. Csak sajna, a legtobbszor a gyors-barkacsban elkeszitett, rFactor MOD-okbol lehet iteletet mondani az rF-re:/

    Tobbek kozott, emiatt sem szeretnek az LFS-t, netKarPro-t modolhatova tenni. valszeg keszulne 1-2 iegenyesebb cucc, jonehany hasznalhato, de lenne boven Ver Pistikes "SuperGT Quad-Turbo Fiat Panda WRC Car" MOD is:D
  • gordon 24
    #51140
    Hát igazából ez nehéz kérdés. Mert az oké hogy az rf az alapja, de állitólag nagyon megvan csinálva.. Én nem nyomtam vele, de azok akik játszanak eléggé istenitik.. A Setupokat is ugy be lehet lőni, mintha igazi autó lenne.. (videok alapján szokta pl Zolee) ugy kelljen fékezni stb stb..

    De az mondjuk igaz, hogy rfactor az egész.
  • Alexease
    #51139
    Az ARCA is rFactor "mod", csak hivatalos, csak az van benne, es valszeg jobb mint az rF-esek, mert tovabb es tobbet piszkaltak;)

    Vagyis offline-re, nem sok alternativa van:) Marad az NR2003. Nem a legszebb, de azert grafikaban tudja amit kell (az iRacing sem jobb, ugyanez a cucc, csak abban mar van auto onarnyek is), es fizikaban teljsen jo. Persze, turni kell a net-et, hogy frissitsuk a mai szintre (grafika, hangok, festesek, autok, palyak stb.).
  • gordon 24
    #51138
    Hát amikor a HNR ment még akkor 50% os versenytv volt. Ez kb 1.5-2 óra.

    A játékhoz le lehet szedni miinden idei cumot. Valóságos-e? Hát vannak hülyeségei de ha az összeségét nézzük elég jónak mondható.

    Van alternatíva. Rfactor és ahhoz a NASCAR mod.. Szarabb mint ez, de modernebb.

    Vagy az Arca sim racing, az elég jó és állitólag nagyon élethű.. Viszont abban nincs benne a "király kategória" tehát a sprint cup.
  • Angyalifény
    #51137
    Ti 100%-os versenytávot mentek ?
  • Angyalifény
    #51136
    Ha pedig már túl régi a játék van más altertnatíva ? Nem neten játszható játékot szeretnék hanem otthon egyedül.
  • Angyalifény
    #51135
    Érdemes még ezt a játékot leszedni bele lehet tenni az aktuálisan használt pályákat (tehát amin idén megy pl a mezőny) illetvea toyotát?


    Mennyíre valóságos a játék ?
  • HaZso
    #51134
    Hát ez a GT nagyon jó volt, nekem nagyon tetszett, főlet a Corvette hangja iszonyat jó. Volt egy-két koccanás, megforgatás is. Petesilver sem jött SAJNOS, a lustaság fél egészség
  • Met
    #51133
    grat, legközelebb kicsit kultúráltabban
  • gordon 24
    #51131
    Köszi hogy hívtatok!:D

    De nem jött össze.. Nem tudtam tegnap beszélni senkivel.. A VSR-ből se jelzett vissza senki.. Igy egyedül nem indultam neki. Sajna csak egyedül mentem volna. És ha nem találok senkit, akkor nem lett volna valami nagy stori!

    Szóval kár hogy igy jött össze. De azért ha lesz még ilyen kicsit jobb szervezéssel megyek:DD
  • Yeltzin
    #51130
    az ok, csak nem értem, hogy jön ez a beszélgetésbe, ami a hétvégi GT futamról szólt
  • Airbus A380
    #51129
    Akkor sim. vagy hívd ahogy akarod.
  • 72TSanyi
    #51128
    Részletes programot itt találsz: FIA GT Hungaroring
  • Yeltzin
    #51127
    milyen játékkal?