2397
  • Bence08
    #2317
    Hello!Nem tud vki olyan oldalt ahonnan Audi A6-ost lehet letölteni wr1-hez??
  • 12346
    #2316
    az itt figyelő kék a4 vkinek ment? ketten próbáltuk, egyikünknél se ment.

    jah és a ganster féle járgányok fellelhetők még vhol? pl a buszt, crx-et, golfot nem leltem meg borgon. a saját oldala meg only wr2://
  • 12346
    #2315
    ok, akkor nincs:D
  • hykao #2314
    Na arra már tényleg nem emlékszem. A második részben van, az tuti. De ha van, a menüben azt is megtalálod, a billenytű konfigurálásnál.
  • 12346
    #2313
    igen, del. miután megkérdeztem, észre is vettem a menüben..:) köszi szépen.

    viszont dudálni lehet? nem mernék rá megesküdni.. vagy lehet, hogy már csak megszokásból keresem itt is?^^
  • hykao #2312
    Van ilyen lehetőség. Valahol a menüben. Már nem emlékszem pontosan, talán a showroomban, és ha minden igaz "Del"-lel. És van amelyik hard topos, nem mindegyik bőrtetős.
  • 12346
    #2311
    állítólag van olyan lehetőség, hogy a cabrio bringákra rá lehet rántani a tetőt. ha tényleg lehetséges, akkor hogy?
  • cicai
    #2310
    Daewoo van?
  • Opelfan
    #2309
    Menj egy versenyt! És megjelenik mind
  • gabf1
    #2308
    Hi. Nekem 1 olyan problémám lenne, h letöltöttem pár kocsit a játékhoz, be is másoltam ahova sztem kell, de a játékban semmi új kocsi sincs. Vmi ötlet? Kösz.
  • hykao #2307
    Egyelőre nincs tudtommal...lusta voltam hozzá, amire lett progi, addigra már csak a WR2-höz volt kedvem...

    Akinek van kedve nekiállni, tudok progit adni hozzá, amivel valószínűleg megoldható a fordítás.
  • fenegyerek1
    #2306
    dobjatok nekem légyszi egy magyarositást a játékhoz. köszike
  • Vviikkttoorr
    #2305
    OKKER :D
  • hykao #2304
    A kanyarban egészent fönt kell tartani a kocsit, a lehető legközelebb a szegélyhez, és akkor nem fogsz lelassulni, és dobálni sem fogja a kocsit...
  • Vviikkttoorr
    #2303
    Megvan a pálya csak éppen 1-2 kocsit nagyon megdobál és lelassít a kanyarban!
    De azért köszi!
    ADIOS AMIGO
  • Vviikkttoorr
    #2302
    Köszi szépen!
    Hát megkukkolom!
    És ti nem keveselitek a free ride-ban használható pályák számát?
    :S
    7 db van összvissz és sztem azok se olyan nagyok!
    :(
    Na mind1
    Ezen nem segíthetünk!
    :D
    A pályákat sajnos nem birtam berakni a játékba amit letöltöttem hozzá! Kicsit bonyolult!
  • hykao #2301
    Hát akkor valami probléma lehet nálad, mert én sosem akadtam fel az oválon... :O
  • Opelfan
    #2300
    A síma ovál pálya nem ér semmit free rideban. Egyszerűen a kanyarban felakad a kocsi és ahogy észrevettem tök mindegy milyen kocsival megyek (terepjárót kivéve). Mondjuk ez nálam van úgy, hogy egyszerűen a TC egyik pályájáról átmegyek az ovál részre, ekkor teljesen használhatatlan ez biztos. Szerintem Alps vagy Japán egyenes szakaszai single playerben a legalkalmasabbak erre a célra. Illetve ha van pályakód a wr-hez akkor meglehet próbálni az ovált, de azért nem elhanyagolhatók az Alps 12 vagy Japán 8-as pálya sem.
  • hykao #2299
    Ovál. Benne van az alapjátékban...
  • Vviikkttoorr
    #2298
    Azt szeretném kérdezni hogy le lehet-e olyan pályát letölteni ahol az autók végsebességét meg lehet nézni!
    És ha nem lehet,akkor egyáltalán van e rá olyan hosszú egyenes a páylákon mert én nem találtam!
  • Vviikkttoorr
    #2297
    Köszi szépen!
    Hát megnézem amiket leírtál és ha nem megy akkor mind1!
    Köszi a segítséged!
    :)
  • Opelfan
    #2296
    Nah figyi, elvileg fent van nálad az 1.6.6-os patch. Ami önmagában semmit nem ér mert felülírja az exe-t és mivel neked nem hivatalos van ezért nem tudod indítani. Ha újra crack-elsz akkor az a gond, mert nem úgy működik a patch ahogy kéne ezért egy NoCd patch-et is keress az egészhez és úgy mennie kell.

    Ha ez megvan így, ahogy leírtam és mégse megy akkor: mindenbizonnyal belső IP-s emberke akinek nincs port nyitva így nem tudsz csatlakozni hozzá, de lehet az is, hogy ping problémája van és ezért nem tudsz menni hozzá. Nekem eddig egy-két olyan volt kb, hogy mások tudtak csatizni de én nem, ezt nem tudom miért lehet.

    Helyi hálónál a következő lehet a gond, ha nem akar semmit se csinálni, valószínű nincs megnyitva a port lefelé a hálóról a gépre, mert elvileg felfele lehet menni mindenhonnan azonban ha nincs megnyitva a port lefelé a servernek akkor a serverre nem tudnak menni (én is ilyen dolog miatt nem tudok kreálni szervert), így írkálhatsz ip címet vagy akármit nem fogsz tudni csatlakozni hozzá.

    Most így nem jut eszembe több hogy mi lehet a baja.
  • Vviikkttoorr
    #2295
    És azt hogy lehet megcsinálni?
    Megcsináltam úgy hogy az egyik gépünkön creat a new game!
    És a másikon beírtam az Ip-t és connect!
    De semmi!
    Mindegyik gépen az a gond hogy ha rámész hogy create meg connect akkor besötétül a kép!
    És visszaugrik!
    :S
    Léccives segítsetek ha tudtok!
  • Opelfan
    #2294
    Nem mindenkihez lehet csatlakozni azért van hibajelzés. Lehet lanban is gamelni.
  • Vviikkttoorr
    #2293
    jaa...ok..bocs!
    És még azt szeretném megkérdezni hogy tudnék neten jáccani ezzel a játékkal?
    letöltöttem a patch-et látok 1-2 servert de conecting filed hibajelzés jön ki!
    És még az hogy lan-ba lehet-e jáccani?
    Hogy PL a 2 gép összecsatlakozik és úgy!
    Előre is kössz
  • hykao #2292
    Bazz: #2287! Olvasni szoktál-e? :S
  • Vviikkttoorr
    #2291
    és amúgy csak ez az 1 lap van ahol vannak letölthető kcosik?
  • Vviikkttoorr
    #2290
    Mert már 3 hete szinte ugyanazokkal a kocsikkal megyek!
    :D
    és jó ha van 1-2 extra!
    Mégecccer köszi!
  • Vviikkttoorr
    #2289
    1000 kössz!
  • 12346
    #2288
    és mi a rákért "fontos"?
  • hykao #2287
    vagy katt a bannerben lévő "WORLD RACING 2 topik" szövegre, és a megnyíló új topikban pedig a bannerképre, majd a megynyíló új oldalon töltsd le a WR1 féle .xls fájlt, abban egyben megvan minden.
  • [HUN]FaTaL
    #2286
    egész pontosan innen: http://www.theborggaming.planet-multiplayer.de/worldracing_mods.php
  • [HUN]FaTaL
    #2285
    http://www.theborggaming.planet-multiplayer.de/
  • Vviikkttoorr
    #2284
    Tudtok adni olyan lapot ahol fent van szinte az összes letölthető autóarzenál a játékhoz?
    Fontos lenne!
  • Vviikkttoorr
    #2283
    ja..mostmár megy!
    semmi!
    :)
  • Vviikkttoorr
    #2282
    Heló!
    Letöltöttem ezt az 1.6os peccset...asszem ez a neve!
    És kéne a crack hozzá!
    Mert kéri a cd-t!
    Valaki segítsen PLS
  • hykao #2281
    Ezt miért nem a topikjában kérdezed? Amúgy én pl. Németországból rendeltem meg.
  • yanki
    #2280
    Awolrd racing 2-öt hol lehetne megvásárolni?
  • yanki
    #2279
    Kösz a segitséget.
  • 12346
    #2278
    alap játékkal nem fog menni. dobd föl az összes peccset, aztán ha lekapsz egy autót, annak könyvtárszerkezete elég egyértelművé teszi majd, mit merre rakj^^