2397
  • yanki
    #2277
    Hogy kell autot berakni a world racing 1-be?kérlek segitsetek.
  • 12346
    #2276
    oké-.-
  • yanki
    #2275
    Vki segitsen hogy mondjam eg nekem honnan lehetne leszedni a world racing 2-höz mds és mdf fájlt...válaszokat várom
  • BBDesign
    #2274
    Új autók!
    Toyota Celica, Ford Gran Torino, Saab 9-5
  • Opelfan
    #2273
    Bakker ez a muszály már a sok baromtól belém ivódott muszáj, muszáj, muszáj, muszáj, muszáj... bocsi ez volt a büntető-gyakorló sorom :D
  • SZilaJMaGGoT
    #2272
    Az addon autókat nem adja be... :( Tuti én basztam el valamit csak még nem tudom
  • Opelfan
    #2271
    Ha mész egy kört a saját neveddel is akár, nem is muszály jó helyezetet elérned akkor is megjelennek a kocsik. Az ALLUCANGET-el pedig azonnal láthatóak lesznek.
  • BBDesign
    #2270
    Azt kell névnek megadni, hogy ALLUCANGET. És minden alkalommal új játékot kell kezdeni, ha beraksz egy autót. Sok sikert és jó játékot!
  • SZilaJMaGGoT
    #2269
    Vagy én basztam el valamit, vagy valami nem stimmel.. Én ahogy feltettem a gamet rögtön ráraktam a patchet is, aztán be az addon autókat és nem látom se új játékkal se mentéssel..
  • hykao #2268
    Peccs nélkül nem látod őket, peccsel is csak ha új játékot kezdesz...
  • SZilaJMaGGoT
    #2267
    Az megeshet, hogy az addon autókat a patch miatt nem látom?? Próbáltam savegammel is..
  • BBDesign
    #2266
    Renault Megane Trophy

    Nem tudom miért nem rendes Renault Megane-t készítenek hozzá!
  • nesto
    #2265
    Sajna már letöröltem mindent ami a játékkal kapcsolatos, pedig volt autóm bőven:( Próbáld ki ezt: Live for Speed
  • csm
    #2264
    francba, szinte az összes kocsi linkje halott :(
    újra feltettem a játékot de nem bírom újra letölteni a kocsikat :(
  • Opelfan
    #2263
    Van itt azért egy elég szép alkotás belső nézettel: Porsche 944 S
  • Harly18
    #2262
    Szerintem hogy itt a WR2 mostmár csak elvétve csinálnak az 1-be autókat :(
  • nesto
    #2261
    hát a wr autókészítői nagyon lusták vagy nemtudom, de már vagy 2 hónapja semmi új autót nemláttam. ha valaki esetleg..akkor felrakhatná a linket, de részemről semmi
  • BBDesign
    #2260
    Köszi szépen! Próbálkozok, aztán meglátjuk, mi lesz.
  • Tibor
    #2259
    nem tudom mindent úgy csináltam, mint a FAQ-ban volt de néha indult el, kicseréltem az mds-t ITWINS.es verzióra és simán megy
    csináljátok meg, ami a FAQ-ban van, ha rögtön nem indul el
  • BBDesign
    #2258
    Tudnál erről bővebb felvilágosítást adni? Milyen verzió? Mi kell hozzá, azt hogy kell használni? Nagyon jó lenne, ha ez bejönne! Előre is kösz!
  • Opelfan
    #2257
    Ennek akkor lehet utána nézek.
  • Tibor
    #2256
    nekem egy Multilanguage DOM mdf és egy ITWINS mds-sel megy a wr2 és nem szarozik a védelem, nem használok sf nightmare-t, minden fizikai meghajtó látszik és íyg is megy csak virtuálisról
  • Opelfan
    #2255
    Azt hiszem a használtauto.hu-n láttam ezt a trabantot, két Honda motor van benne ha jól tudom. Szerintem erről lehet szó :)

    Mondjuk van egy kék kispók is ami szintén legyorsított egy Gallardo-t. Abban egy 200 Lóerős TDI motor van. Szépen kormolt amikor gyorsított :).
  • Opelfan
    #2254
    Ez elég nagy tévedés... Igen is szokás tuningolni a szupersportkocsikat is. Pl.: Porsche Turbo-t, Ferrarikat sőt Lamborghinit! is szokás tuningolni hiába veti szét őket az erő. A Hamann pl nem csak Ferrarikra de Lamborghinikre is specializálódott. Valószínűsítem azért mert van rá kereslet. Amerikában is szokás az ilyen kocsik tuningja pl Ferrari Enzo tuningot láttam már a Discovery-n.
  • [HUN]FaTaL
    #2253
    persze mert a trabantnak könnyű a kasznija:) meg egyébként egy lamborghinit mióta szokás tuningolni?:D (a'la nfsmw) egy lamborghinit senki nem tuningol mert eleve azt kéri bele vásárláskor ami neki kell:)
  • nesto
    #2252
    nemjátszottam még a mw-el, de erre ("meg legyorsul egy puntó egy lamborghinit") csak annyit, hogy egy trabant is le tud gyorsulni egy lamborghinit, méghozzá egy zöld:))
  • hykao #2251
    Aki indíttatást érez, hogy pályát készítsen az MBWR-hez, itt talál egy elég összeszedett tutorialt hozzá: KATT
  • [HUN]FaTaL
    #2250
    soha nem mondtam hogy a wr2 vérbeli szimulátor:) de ha már ittartunk neked az reális hogy neki mész egy boltnak és az pont rászakad a rendőrökre?:D meg legyorsul egy puntó egy lamborghinit ráadásul még törés sincs az mwben. élvezhetőnek élvezhető csak már rohadt unalmas hogy se belső nézet se törés se semmit nem raktak bele az ug2höz képest a rendőröket kivéve. sőt néhány optikai tuning részt még le is butítottak:D
  • Opelfan
    #2249
    Látom sikerült kiforgatnod a szavaimat, nem kellene ilyen szélsőséges példákat hoznod! Soha nem állítottam azt, hogy szimulátorosabb a MW, azt mondtam, hogy nincs sokkal lejjebb irányítás terén, valamint azt is mondtam, hogy élvezhető gém a MW, sőt sokkal élvezetesebb mint a wr2 mert nem kell hozzá izom gép, hogy elinduljon és ne szaggasson.

    Ha már felhoztad ezt a Puntós példát akkor, neked az a valóságot idézi, hogy ha belemész egy forgó szerelőkulcsba akkor a kocsi hirtelen megjavul? Ha fordítva mész be az autómosóba akkor tiszta kosz lesz az egész kocsi? Végtelen ideig mehetsz kézifékkel egy elsőkerekes autóval akkor se durran ki a hátsó, viszont néhány Mad Max szerű körtől igen gyorsan meghal az első gumi?
    Érdekes... Ezeken gondolom nem röhögsz és nem mondod hogy "grat" tényleg nagyon valósághű.
    Itt arról van szó, hogy kinek mi a kedvesebb és annyi hiba felett húny szemet.

    Mellesleg én egy kocsit se csícsáztam a MW-ben mert utálom az ilyen összefirkált kocsikat.
  • hykao #2248
    Kicsit túl borús képek vannak itt lefestve a WR2-ről, holott gondolom akik ilyen borús képet festenek le, még ki sem próbálták igazán a játékot...

    Először is nem kell egy centit sem árkád módban menni ahhoz, hogy kipróbálható legyen bármely verda FREERIDE-ban szimulátor beállításokkal...(elég csak az elején azt a nevet megadni, ami 100 000 pénzt ad alapból...később átnevezhető bármire a profil...)

    Másrészt a WR2 sokkalta több még nem teljesen kiaknázott mod-potenciállal rendelkezik, mint a WR1, mégha az alap WR2 első látásra el is veszi a vérbeli szimulátor fanok kedvét tőle...

    Már most sokkal szerteágazóbb a mod paletta a WR2-höz, mint a WR1-hez...forgalom mod, havas Itália mod, belsőnézet modok, hang modok...csak, hogy párat említsek a nem szokványos modokból - a vezethető addon autókon kívül...

    Szerencsére az addon autók fizikája sokkal "szimulátorosabb" általában, mint az alap WR2 autók, és szinte mindegyiknek van belsőnézete - sok WR1 addonnal ellentétben! (és már most megannyi addon autó létezik a játékhoz, és szerencsére nemcsak az unalomig erőltetett szupersportkocsik, hanem mindenféle hétköznapi autók is...)

    Számomra az utolsó NFS játék a PU volt, és azért szerettem a WR1-et, és most a WR2-t, mert olyan űrt tölt be a PC-s játékok között, amit utoljára az NFS PU tudott betölteni...

    Aki siránkozik a WR2 fizikája miatt, annak csak annyit mondok: menjen pár kört a havas olasz pályán valamelyik addon autóval (mondjuk Lee Tábornokkal), Snyder forgalom addonját csúcsforgalomra állítva... :))) (max szimulátor beállításokkal FREERIDE-ban vagy Multiban...)
  • Opelfan
    #2247
    Osztom a véleményedet.
  • [HUN]FaTaL
    #2246
    végigvittem U2-t is meg MW-t is. ha szerinted az szimulátorosabb mint a Wr2 akkor grat:D punto 400al LoL:D
  • nesto
    #2245
    Első szempont nekemis az ha megnézek egy játékot, hogy minél jobban hasonlítson a valósághoz, ehez pedig elengedethetetlen feltétel a reális simulation fizika. Legyen szó bármilyen utcai, vagy akár f1, vagy versenyautós játékról. Éppen ezért nem kell a wr2, akárhogyis szárnyalja túl az egyet az autók sokaságával vagy a grafikával, de a fizika feltehetőleg soha nem lesz olyan mint az 1be.Azt sajnálom hogy több autó készítő "átpártol" a kettőhöz és már nem készít az egybe kocsikat, max egykettőt átkonvertál
  • Istencsászár
    #2244
    Wr2 inkább maradt a realitások és az ésszerű dolgok terén. Utcai kocsik, nagyon minimális tunning néhány verdánál, de azok is az ésszerű határokon belül. Sok embernek jobban bejön az Mw szerű csicsa, tunning ide-oda-amoda és olyan kocsi lesz a végén belőle amit feltehetőleg soha az életben nemfogsz látni. Én inkább hasítok virtuálisan egy Skodával, utcai pályákon mer közelebb áll az emberhez...
  • Opelfan
    #2243
    Valószínűsítem nem játszottál túl sokat a MW-el és a U2-vel. U1-tényleg elég szar. Részben elismerem tényleg igazad van! De a MW sincs sokkal lejjebb mint a wr2 irányításban. Most nem kell a Free móddal takarózni mert kell játszani arcade-ban is, hogy kapj normális autókat amivel freeben tudsz szimulálni :). Mindenesetre nem vitatkozni akartam amikor beírtam, egyszerűen az igazság az, hogy a realitástól igen messze jár a wr2-is. Számomra a reális játék a wr1-marad. A wr2 pedig egy MW versenytárs lett a kocsik ragasztgatásával stb stb nem akarok felsorolni csomó dolgot ami nem jött be mert nem az a célom, hogy bárkit is meggyőzzek a nézeteim helytállóságáról. Ha már a wr2-t is arcadban lehet vinni versenyen akkor ilyen szempontból sokkal nívósabb arcade pl a MW ahol nem csak a felnire terjed ki az optikai tuning, az U2-ről ne is beszéljünk ha engem mint szimuláció fanatikust is elkapott a gépszíj, egyszerűen sokkal lazábbak az EA játékai, nem egy feszült légkör van a szobámban amikor azokkal gamelek, mert ott nem arról szól a dolog, hogy maximálisat kell nyújtanod ahhoz, hogy meglegyen az aktuális mission és kapj valami új kocsit vagy cuccot. Ahogy lesz törés a wr2-höz biztos megszerzem. De engem alapvetően nem hozott lázba a játék mert nem azt nyújtotta amire számítottam.
  • [HUN]FaTaL
    #2242
    jah, de cserébe kapsz normális fizikát, az nfs inkább hasonlít a doboztologatáshoz mint az autószimulátorhoz...
  • Opelfan
    #2241
    Megértem, hogy elment a kedved a demótól hiszen, ott free módban hiába állítottam át én is az irányítást akkor is igen béna maradt az egész, ráadásul igen magas lett a gépigény ami megint csak elszomorító. Mondjuk ahhoz, hogy nyerjek kocsikat ahhoz ugye meg a full arcade-os módban kell mennem ami a demóból ítélve nem piskóta. Mondjuk nekem 100szor jobban bejött az NFS MW, aminek lényegesen alacsonyabb a gépigénye és sokkal nagyobb játékélményt is nyújt mivel az egy lazítós autósjáték, ezzel szemben a wr2-ben (legalábbis a demóban ez volt) kurva erős ellenfelek ellen vagy éppen kicentizett időre kellett nyomulni, és általában egy pályát előszörre nem is lehetett megcsinálni ha nem volt rutinja az embernek, nekem tökre az NFS4-es és 3-as hangulatot idézi a wr2 amikor örjöngtem a gép előtt mert nem sikerült egy-egy pálya. Ráadásul ott ez a sztárfosos baromság.
  • [HUN]FaTaL
    #2240
    csak free modeban lehet állítani szimulátorra és akkor wr1es irányítása van, vagy még jobb is tőle
  • nesto
    #2239
    WR2 játszható kormánnyal?Úgyértem nem árkádos jellegű?Csak a simulátor játékokat szeretem, és mikor demóját kipróbáltam a wr2-nek igencsak elment a kedvem tőle, mert egyáltalán nem olyan volt mint az 1ben, nemvolt élvezhető. Kormánnyal mi a helyzet? /bár lehet ezt inkább a wr2 topickba kellene irnom./
  • hykao #2238
    Nem. Tomwin bejelentette, hogy ezentúl csak a WR2-re fókuszál...érthető is...