2397
  • Zsolti9014
    #2357
    ezt nem bírom én sem, de sajnos én nem tudok még mindig modllezni, pedig majdnem sikerült, de sokat idegeskedtem az első lépéseknél, így hagytam.

    valaki tudna nekem készíteni egy 5 ajtós Suzuki Swiftet? 2007-est a játékba. alap gyárit belső nézettel esetleg.
    kösz előre is.
  • Opelfan
    #2356
    Láttátok-e már az itt lévő Honda Accordot? Engem tökre felidegesít ha valaki tud modellezni de annyi esze nincs, hogy a netről előkeresse a modellezett autó adatait. Elvileg 2,4-esre csinálta meg, de se a gyorsulás se a végsebesség nincs korrektül megadva, pontosabban a 2.0 adatait írkálta oda és a kocsi eszerint is megy... Régebben ezeket kijavítgattam de már nem akarom az időmet ilyenre pocsékolni így nem is játszok vele inkább...
  • Zsolti9014
    #2355
    a letöltött autó egy .rar fájlban van általában, ezen belül több mappa, ezeket simán kibontod a játék főkönyvtárába, elindítod a játékot, új profilt hozol létre, Free Ride néven. És élvezed a játékot!
  • Tomi1487
    #2354
    basszam meg végre sikerült valahogy megcsinálnom hogy felismerje a bmw m3-at
    csak amikor kiválsztaom nem jelenik meg a kép akocsirol a játékban amikor rá nyomok hogy let go akkor meg ki lép a játékbol ezzeé a mi a helyzet?
  • Tomi1487
    #2353
    csao

    ma olvastam én is a trükköket hogy lehet uj kocsikat berakni.
    gondoltam kiprobálom leszedtem apatch-ot és a crack ot is
    megyi a játék csak nme tudom hova kell be rakni a kocsikat melyik mappába mert nekem nincs olyanon hogy wreditcar mint ahogy alattam pár sorral a képen.
    be raktam a autos mappába mentem egy versenyt ahogy az is le volt ide irva és igy sem semmi.
    nem vágom hova kell és hogy mit csináljak valaki segitesen

    köszi Tomi
  • Imrusssss
    #2352
    Sziasztok!!!
    Régen játszottam már vele és újra kedvem támadt! csak tudnám honnan kell letölteni megint azt a 408 kocsis packot HELP!!!!
  • 12346
    #2351
    písz^^

    volna egy eladó MOMO kormány 25-ért. november 29-ig van rajta még gari. összesen, ha 3 órát volt használva, szal még műanyag szagú, és nem kopott^^
  • Zsolt01
    #2350
    + INFÓ

    + maga a progi
  • Zsolt01
    #2349
    BitComet erre a programra van szükséged. Itt találsz róla infót.
  • gabcsy82
    #2348
    Hello! Szeretném megkérdezni hogy hol lehet megvenni a mercedes world racing című játékot.Mert nagyon tetszik,letöltötem a torrent honlapról de az torrent file,és semmivel nem tudom megnyitni.Ha esetleg tudjátok hogy hol lehet megvenni a játékot,vagy hogy milyen programmal lehet megnyitni akkor írjatok légyszi
  • marcinger
    #2347
    Kössz
  • 12346
    #2346
    az autó berakása gondolom nem problem. főkönyvtárba behányás, örülés. minden berakott autó után hozd létre a Free Ride nevű profilt, és írd felül a régit, ha már volt ilyened. így megjelenik minden autó.
  • marcinger
    #2345
    Hi. Hogy lehet autót berakni a játékba?
  • Zsolti9014
    #2344
    oké, köszi :D
  • hykao #2343
    Hát fogalmam sincs, de meg tudod nézni az adatlapján, hogy mikor volt utoljára fent...türelem!
  • Zsolti9014
    #2342
    Küldtem egy PÜ-t Mindkillersnek, még 17-én. Azóta nem írt, milyen gyakran látogatja az sg-t?
  • Zsolti9014
    #2341
    köszönöm. amúgy arra gondoltam, hogy hétköznapibb autókat készítenék, amik az úton szaladgálnak Mo.-on is. Elsősorban saját szórakozásra, de ha menni fog jobban, akkor megosztom mindenkivel, akit érdekel, vagy játszik még a wr1-gyel.
  • hykao #2340
    Magyar nincs. A The BORG-on találsz angol nyelvűt, illetve megkeresheted Mindkillers-t a WR2 topikban, ő már eléggé belemászott a témába, tud neked segíteni.
  • Zsolti9014
    #2339
    Valaki tudna egy használható (lehetőleg magyar) leírást adni, az addon autók készítéséhez. A 3d modellt már valószínűleg meg fogom tudni csinálni 3d studio max-szal.
  • 12346
    #2338
    ne legyél már droid pazze...
  • gabcsy82
    #2337
    Hello! Szeretném megkérdezni,hogy hol lehet megvenni a Mercedes Benz World Racing cÍmű játékot.Sürgős lenne.A New York Racer-el ugyanez a kérdés.LégyszÍ Írjátok meg ha tudjátok hogy hol lehet.Köszi.
  • hykao #2336
    Legérdemesebb az amazon.de oldalról megrendelni használtan jó olcsón a wr2-vel együtt.
  • Harly18
    #2335
    Már nem sok helyen lehet kapni...... :(
  • gabcsy82
    #2334
    Hello! Szeretném megkérdezni hol lehet megvenni a mercedes world racing játékot.LégyszÍ Írjátok meg. Előre is kösz.
  • emi1986
    #2333
    Na köszönöm mindenkinek a segítséget!!!
    Sikerült!!!!!!!!!
  • 12346
    #2332
    csinálj új profilt "Free Ride" néven. minden újonnan berakott autó után újból létre kell ezt hozni, felülírva az előzőt.
  • emi1986
    #2331
    Bemásolta mindent úgy ahogy mondtad de nem veszek észre semmi különöset a játékon bellül. Hol kéne hogy lásaam az autót?
    Melyik osztályba? Nem hiszem el hogy csak nekem nem működik!!!!!!!!!
    Please help my!!!!
  • 12346
    #2330
    sztem azt a civicet hamar törölni fogod:)
  • hykao #2329
    Csak simán másold be a többi mappa mellé...
  • emi1986
    #2328
    Helló!!
    Feltettem a 1.66-os patch-et és a 166-os crack-et is. De a mellékelt képen láthatóan azzal a mappával nem tudok mit kezdeni.
    Ha tudod akkor légyszives magyarázd el hogy a francba fog működni....
    Please..........
  • Opelfan
    #2327
    Már régen nyomtam ezzel a gémmel de szerintem egy patch kell hozzá, 1.66-os meg egy NoCd crack és ezután már tuti meg kell jelenniük a kocsiknak
  • emi1986
    #2326
    Sziasztok!!
    Lenne egy kis problémám...... a Word Racing 1-be nem tudok betenni atutókat.Valaki csinált már ilyet? Kell hozzá valami program?
    Kérlek segítsetek.....
    Ja és mellesleg rábukkantam egy nagyon jó oldalra ahonnan sok-sok autót lehet letölteni:)

    http://theborggaming.planet-multiplayer.de/worldracing.php
    Van itt minden mint a bucsuba...:)
  • Zsolt01
    #2325
    torrent
  • CJ33
    #2324
    Kössz a setupot tényleg jo hülye vagyok
    De azért a Word Racing 2 re valaki adhatna egy jo linket::::))))
  • 12346
    #2323
    WR_Setup.exe mond vmit?^^
  • CJ33
    #2322
    És még egy kérdésem lenne A World Racing 2 öt honnan lehet leszedni valaki egy jo linket ahonnan nem olyan lassan jön le
  • CJ33
    #2321
    Sziasztok egy olyan kérdésem lenne h a játékban grafikát lehet állitani mert ami van a display be ott beállitom high re de semmit nem veszek ésre és h felbontást vagy valamit lehet állitani
    vagy azért nem állitja át mert feltettem az V1.6.6 ot És lehet ez Nem engedi????
    Vagy csak tényleg ennyi lenne a grafika??????
    mert a menübe a kocsinak jobb grafikája van mint a race közben
    Valaki segitsen léccc.
  • 12346
    #2320
    ez a játék még mindig vad^^ megint rázsibbadtam. indítok vmi rádiót, vagy albumot, aztán hörgök föl-alá a 300c-vel. alpokat már lassan csukott szemmel körbejárom:) így ma mexikóban gurulgattam inkább.


    Willi, valszeg megoldottad már, de tedd föl az 1.66-os peccset. ezt kell még csinálni^^
  • Willi Betz
    #2319
    Hogy is kell betenni autót a játékba mert bemásoltam a megfelelő könyvtárba de a játékban nem jelenki meg. vmit még kell csinálni ha jól emlékszem de már nem tudom mit. segítséget kérnék köszönöm!
  • davos80
    #2318
    www.audi.hu