3984
  • SaGa Jr
    #3664
    Tedd be a játék könyvtárába a patch-et és onnan indítsd.

    A mindenféle egyéb segédprogramokra, modokra meg rákeresel a google segítségével. Vagy ellátogatsz a Moddb oldalára és ott kikeresed a Freelancer-t azt ott nézelődsz.
  • Rotcsa
    #3663
    Ja és mért pont ezt a modot tegyem fel?
    EZ a legjobb? :)
  • Rotcsa
    #3662
    Kicsit segítsetek, léci!

    Ha nem a "c:/"-re tettem a játékot, akkor hogy tegyem fel a patchet?
    Mert azt írta ki, h sikeres, de nem írta át a verziót.
    Ja, és láttam itt egyéb segédprogramokat, amik a térképhez, meg modokhoz vannak, azokhoz hogyan jutok hozzá?
  • Rotcsa
    #3661
    Na ná,h kedvelem!
    2 Örök fav. játékom van, az egyik a Legacy of Kain-sorozat, a másik ez.
    Sajnos most nem tudok beszállni, de a csoporthoz csatlakoztam. :)
  • leopard26
    #3660
    csáó!ha kedveled a freelancert gyere nightstalker universe módra

    http://www.facebook.com/home.php?sk=group_157329731003806&ap=1

  • Rotcsa
    #3659
    SZiasztok!
    Lusta vagyok végigolvasni a topicot, kedvenc játékaim közé tartozik a Freelancer. AZóta is hiába keresek hasonló játékot, nem igaán találok.
    Talán az x3at próbálom majd ki, ha lesz hozzá normális gépem.
    Na,de amiért írok:
    A minap találtam pár videót az állítólagosan törölt Freelancer 2ről...
    Lehet tudtok róla, de remélem nem okozok nagy szívfájdalmat, ha mégsem..


  • LOLXD
    #3658
    köcce
    át tanulmányozom :P
  • kobra223
    #3657
    na itt van a link

    http://www.gamefront.com/files/9285378/Freelancer_Global_Server_v0_9Beta
  • kobra223
    #3656
    a globál szervert már évekkel ezelőt lelőttél van valami van valami program ami egy másik globál szerverre irányít át ott van rengeteg szerver
  • LOLXD
    #3655
    Én most járok ott, hogy le nyomtuk a nomádokat vagy miket.
    És nem tudom hogy van e tovább. Mert csak mászkálni nagyon unalmas!
    Most 19. szinten állok és nem tudom hogy lesz e még valami küldetés szerű.
    De viszont nem tudok játszani a multi részével. Valaki nem tudna segíteni?
  • Wanax
    #3654
    Sose volt és sose lesz. Némi info kering róla a neten, de ennyi.
  • Fugitive
    #3653
    Mi van a freelancer 2-vel?
  • Merces
    #3652
    ..nem garantálom ,de töröld ki a savegameket, lehet segit....
  • HyperWarrior
    #3651
    Ezt a képet csináltattam neki a távozása után:
  • HyperWarrior
    #3650
    Jó hallani hogy Dartheon barátom segít a népnek :) Ő is raptor volt az NSU-n amikor ott tolta :D
  • leopard26
    #3649
    De a BSG mód se semmi:Dha oda mész keresd dartheont,az segít neked sokat,de főleg inkább csak este vannak fent
  • HyperWarrior
    #3648
    Hello. Nemtudom milyért csinálja neked ezt... Nekem ilyen problémáim soha nem voltak... Amúgy mi magyarok sokan az NSU-n megyünk.
  • Tomaho
    #3647
    sziasztok, feltettem a játékot. Eleinte szépen futot az alap játék, de mikor a managert felraktam azóta amint az ürbe mennék letesz tálcára, majd leáll a játék. Miért csinálja? És melyik szervereken vannak maygarok? köszi:)
  • Pordycus
    #3646
    http://www.blackprophecy.com/
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1267876334
    Új generációs űrszimlátor!
    Sokkal akciódúsabb mint a freelancer!
  • Merces
    #3645
    kéne nekem egy exe file miben nincs 300 cruise speed limit ismertek ilyen modot? nincs most kedvem hex editorral kinlódni...előre is kössz.
  • kisokka
    #3644
    Igen észrevettem, mert mire jó lett volna minden, pont akkor nem látszott a szerver.Végül később lefutottam pár küldetést és jó volt a HUD is.
  • biglion lord
    #3643
    Üdv!
    Ebben (http://nsu.frantech.ca/NSU_4-66_Beta1.exe) a verzióban nincs benne, valószínű már kiszedték belőle. Már a szemem jojózott annyiszor átnéztem elsőnek amikor nem jött össze a hangolás.
    Este a szerver akadozott nem akart csatlakozni kb. 30 percig.
  • kisokka
    #3642
    Figyeltem én, csak elfelejtettem:P Előző feltelepítésnél meg nem is volt nekem hudshift.dll, de most megtaláltam.Kitöröltem mindkettőt, csak most nincs min letesztelni, na majd ha lesz...
  • HyperWarrior
    #3641
    A dacomból és a freelancer ini ből is a hudshift.dll-t mert elcseszik a gamet! A dacomos a hud hibáját okozza a freelancer.ini-s pedig azt h a második intro után kidob a game.
  • HyperWarrior
    #3640
    Az a baj h nem figyeltél arra amit mondtam!!!!!
    ezeket kell törölni!!
  • kisokka
    #3639
    Hát én már próbáltam mindent, ráraktam LCD tv-re is, más felbontással, képi elemeket letiltottam, futtattam XP SP3-al is, de végig ugyanaz.Itt a Fórumban olvastam, hogy valakinek volt még ilyen gondja, de az az alapjátékban volt(alapgammával nekem semmi problémám nem volt), szóval ez is meglőve.Más nekem már nem jut eszembe, majd hátha találok valamit, vagy valami tapasztaltabb róka ideszól :D
  • biglion lord
    #3638
    Nálam lehet fentebb rakni a felbontást, de nekem akkor lóg ki, így alapon hagytam és úgy jó. Szerintem beállítás kell videókarin is próbálj állítani felbontáson a játékon kivül, próbálni összehangolni a játékkal, nekem volt már hasonló gondom régen és a felbontás állítgatással sikerült megoldanom pedig elvileg nincs köze egymáshoz. Annyit tudok, hogy kísérletezgetni kell, codeck is beleszólhat videókártya program frissítése, DirectX. Jártam már más típusú játékoknál úgy is, hogy a karin TV kimenet aktiválva volt és nem tetszett a játéknak állandóan kínlódott majd egyszer kikapcsoltam más okból és lám a játék meg jó lett szerencsére ritkán jönnek ilyen és hasonló hibák, de ha van akkor......
    Közben jutott eszembe a monitorodon nincs-e arány állítás az is segíthet(pl. 16:9, 4:3 stb.).
    Sajnos erre csak ennyit tudok mondani ami nem sok. Sok szerencsét.
  • kisokka
    #3637
    Félreértesz.Nekem pont az a bajom, hogy nagyobb felbontás kellene.Alapból a legnagyobbra rakja 1280x1024-re(ha ennél lejjebb veszem, még jobban kilóg a hud), feljebb meg nem lehet rakni.Elég zavaró...
  • biglion lord
    #3636
    Szívesen és örülök, hogy sikerült. Én Lion néven vagyok aktiválva.
    A felbontást vedd kisebbre ami úgy marad meg, hogy beállítod és nyomsz egy ESC-t és ok akkor aktiválódik. Hát, hogy mit csinálj az jó kérdés mert én sem tudom kivéve annyit amit nekem is mondtak. Megjegyzem rendesek és segítőkészek. Kezdésnek annyit tudok mondani abból a rendszerből menj át másik rendszerbe, mert az próba rendszer vagy mi ezt mondták, ahol az Earth bolygó van a térképen megtudod keresni. Az Earth bolygón megveszed a Aegus hajót 2 milliótól kicsit több és csinálj meg minimum 5 küldetést a Bárban aztán majd a többiek segítenek. A hajóról adj el mindent mert, ha hátsódat szétlövik azaz robban a hajó minden elveszlik kivéve az alap felszerelés. Nagyjából ennyit tudok mondani.
  • kisokka
    #3635
    Viszont a felbontással gondom van, valamiért nem akarja arra állítani, amire szeretném.Ezalatt azt értem, hogy a hud kilóg a képernyőről.
  • kisokka
    #3634
    Na, így már sikerült, kösz!Én kisokka néven karakterizálódtam, és egyenlőre gőzöm sincs mit csináljak, tényleg sok tekintetben más :D
  • biglion lord
    #3633
    Üdv!
    Végül sikerült megoldanom, bár több óra próbálkozásra ment, a Google sajnos cserben hagyott és több száz hozzászólást elolvastam tehát már tele volt a hócipőm rendesen. Angol tudásom meg sajna igen kevés. Már ott tartottam, hogy hagyom az egészet, egy utolsó pár próbálkozást adtam azért még magamnak hátha, de siker. Leírom hogyan sikerült megoldanom.

    Amikor leszeded ezt (http://nsu.frantech.ca/NSU_4-66_Beta1.exe) ne tévesszen meg letöltéskor 1,3GB-ot mutat, de mikor lejön 1,2GB-ot mutat 2x töltöttem le.

    Az alap játékot, ha felraktad tedd működő képessé. Nekem nem a C: meghajtón van, hanem másik meghajtóra szoktam rakni a játékokat, a C:-re csak azt a fájlt hagytam telepíteni, amit mentésre használ a játék.

    A játék nekem 1.0V és nem használtam semmilyen Patch vagy egyéb modot csak az alap játék.

    Leszedtem ezt (http://www.moddb.com/downloads/start/24541) ez egy Mod Manager. Ezt telepítettem a játék könyvtárába Mod Manager néven az egyszerűség kedvéért telepítettem a játék fájljába. Így minden 1 helyen van.

    Ha meg van a Manager telepítése, akkor feltelepíted a modot ezt (http://nsu.frantech.ca/NSU_4-66_Beta1.exe). Amikor telepíted 1 kis ablak jelenik meg itt lehet megadni a telepítési útvonalat ami a következő volt nálam (f:\Játék\Freelancer\Freelancer Mod Manager\mods\NSU_4-66_Beta1\) ennyi.

    Az asztalra kiteszi a Manager az indító fájlt ami által tudod a játékot indítani illetve a modot. Nyisd meg a Managert bejön 1 ablak ami a modokat tudja aktiválni. Jobb oldalon 1 lista lesz a modokról ott 2 modot kell aktiválni. Nightstalker’s Universe Mod kijelöl és lentebb 1 zöld pipa arra katt, az aktiválja majd és egy zöld csík mutatja a telepítés folyamatát, hogy hol tart, ha kész azután Speed Mod kijelölni és azt is aktiválni, ha kész zöld pipa lesz rajtuk jelezve, hogy azok aktívak, működnek. Miután aktiváltad az elsőt a többi mod pirossá válik azokat nem lehet aktiválni, de ami fekete maradt azokat lehet, egyéb kiegészítők. Itt ebben az ablakban bal sarok lent (nálam kék betűvel írva) Launch Freelancer erre katt és indul a játék. De nem muszáj innen indítani a játék alap exe is indítani fogja. Ezt csak azért írtam le mert ezzel indítottam elsőnek, ha véletlen az alap exe nem indítaná elsőre, elvileg automatikusan felismeri.

    Amikor sikerült elindítani a játékot és bejönnek az opciók csak a többjátékos módban indul, ha egyszemélyesben indítanád akkor ismét ledob hiba üzenettel és kilép. Arra nem jöttem rá még hogyan lehet egyszemélyes módban játszani a játékkal.

    Tehát indítod a játékot és felülről harmadik katt (több játékos mod), aztán LAN-ra katt, ezután automatikusan meg keresi a működő szervereket és be töltődnek. Keresd meg és jelöld ki Olympus-EU-1 (ezen vannak a magyarok) nevezetű szervert aztán jobbra lent CONNECT-re katt egy újabb ablak, NEW CHARACTER-re katt (új karakter létrehozása) végül LOAD-ra katt és mehet a játék.

    Amennyiben kell 1 kis magyarítás leszeded ezt (http://www.magyaritasok.hu/downloads/download/430) és utólag telepíted a játék könyvtárába. Nekem így magyar persze nem minden, de sokat segíthet.

    Megjegyzem nagyon szép a neten a játék és teljesen más, mint amit megszokhattunk az alapban ég és föld a különbség a fanoknak csak ajánlani tudom.
    Elnézést, ha kicsit hosszúra sikeredett és szájbarágós lett, de így biztosabb a siker.
    Még annyit, hogy nálam XP rendszer van, de szerintem win7-en is menni kell így.
    Sok sikert és jó játékot fent biztos találkozunk.
    További szép napot mindenkinek.
  • kisokka
    #3632
    Nekem detto ugyanez volt a problémám.Jön a Tiesto zene, majd egy másik zene, fekete háttér, egy pillanatra bejön egy kép hajókkal és ledob asztalra, de egy ablakot meghagy.Nekem hibaüzenetet nem ír ki, csak zárja be a programot címszóval leáll.W7-em van, de ugyanazt csinálja, mint neked.
  • biglion lord
    #3631
    Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni, előre köszönöm.
    Feltelepítettem a Freelancer alap 1.0-ás alap játékot. Fő küldi végigtolva, ezután kicsit unalmassá vált gondoltam keresek modot amit itt találtam szedtem le ez tetszett meg (http://nsu.frantech.ca/NSU_4-66_Beta1.exe).

    Kérdéseim:
    1. NSU mod, ha letöltődött akkor is 1,3 giga mert letöltéskor ennyit mutat, de mikor lejön 1,2 giga lesz?! A telepítő rendesen telepít, de próbálkozásaim közben másolni próbáltam a telepített modot, hogy felül írom az alap játékot azt írta ki olvashatatlan fájl egyik mappára.
    2. Hogyan tudom megoldani a mod telepítését, hogy működjön is mivel telepítés után elindul a videó bejátszás viszont töltésnél asztalra leteszi kis gondolkodás és valami hiba üzit ír ki?!

    Többféleképpen próbáltam, de nem akar működni google nem haverkodik mivel nem találtam megoldást, megjegyzem angol nem erősségem. Már belefáradtam, valamit szerintem nem jól csinálhatok, de nem tudom mit.
    XP rendszer van fent.
    Aki tud kérem segítsen sürgős lenne köszönöm.
  • kisokka
    #3630
    Végül csak sikerültMár csak azt nem tudom mit kezdjek vele...
  • kisokka
    #3629
    Másodszor is csak 245 megát szedett le, nincs egy másik link véletlen?
  • kisokka
    #3628
    Leszedném én azt a modot, de kb. másfél gigát ír és csak 200 megát szed le, azt is lassan(eleve másfél giga lenne egy exe?).
  • HyperWarrior
    #3627
    ide regizz: http://olympuscomplex.com/ és innen szedd le az új modot: http://nsu.frantech.ca/NSU_4-66_Beta1.exe
  • kisokka
    #3626
    Én akarok, viszont nem tudom mi kell hozzá.Valami patch, kieg, vagy hasonlók?
  • HyperWarrior
    #3625
    Persze. A Raptorok várják az NSU ra a tehetséges pilótákat ;) A VOID on viszont meg vunk halva :'( Am Fugitive a legöregebb tagunk Anonymus kemény 73 évvel :D És Fugi várunk a klán szülinapra ;) Vasárnap ünnepeljük a 6- odik szülinapunkat :D Aki a klánba akar jelentkezni az írjon ide!