3984
  • HUN Thomas
    #1993
    Tudna nekem valaki mondani egy címet ahol fennt van a TNG mod 1.7es crack, nagyon kéne, előre is köszönöm a választ.
  • Tuvok #1992
    Fenn vagyunk Andromédán. Tuvok vagy Zeenoo.
  • Tuvok #1991
    Hát ilyen gyökerek mindig akadnak, bár az Andromédán nagyon ritka, ott az admin ilyen szempontból korrekt. Egyszer lőttek ki, vártam a társra míg ő be volt dokkolva, én kinn egyhelyben, jön egy balfék, lelő, mire észbekaptam, bumm. Gyors ki az állomásról, de akkorra eltűnt. A nevét felírtam, amint megvan a Titan-om, felkutatom és visszaadom neki.
  • Wanax
    #1990
    Hali!
    Szal magyar szerver szerintem kilehelte a lelkét... ugy tom hogy megszünt létezni... asszem nincs neki hardver. sajna a freelancer szerver baromira eszi a cput meg a ramot, és egy külön gép kellett neki (asszem valami 2,4es p4en volt 512 rammal), és ahol volt a szerver, ott kicsit változtak a dolgok, és ez lett belőle... német szerverre énis jártam, vannak jó helyek... főleg amikor társultam egy sráccal, aki kereskedő volt, kisérgettem erre-arra, aztán mondta a gyerek hogy most imádkozzunk, hogy ne találkozzunk senkivel... aztán nem volt mákunk, mer szembejött a szerver admin 2 másik sráccal, mindegyiknek elég tápi Hammerhead, és mondták hogy 100000 pénzt kérnek szépen... (kicsit kalózok voltak), persze fizettünk :)
  • Tuvok #1989
    'Andromeda' Ping: 46ms Cím: 81.3.59.188:2302 Gamer: 29/60
    Német szerver, anticheat-figyelő, admin jelenlét.
    Ha érdekel vkit, ide járunk, főleg éjjelenként.
  • Tuvok #1988
    ez a kisebbik gond, hanem szinte mindenki más stílust képvisel, én pl. a böhöm nagy kereskedő hajókat szeretem jól megrakva gyémánttal és szépen átcammogni vele a galaxis másik végébe, annyi summát félrerakva, hogy aztán nemtom hova tenni

    meg mindenkinek más a kedvenc útvonala, ki csempészkedik, ki legalizál, ki munkát vállal...
  • Gugger
    #1987
    na igen, de vajon mindenki pont ugyanabban az időben fog ráérni?!
  • Tuvok #1986
    talán meg lehetne dumálni, hogy aki akar, jöhetne velünk 1 szerverre, konvojban könnyebb menni, tapasztalatcsere, meg a kalózokat, rabló játékosokat könnyebb elhajtani. :)
  • Gugger
    #1985
    én pont ma szedtem le a játékot ... :-(
  • Tuvok #1984
    németeket ajánlom, jó a ping, meg nem olyanok, mint a mesében, hol volt, hol nem volt... :)
  • Gugger
    #1983
    hát ez az!
  • Tuvok #1982
    Magyar szerverről még semmi hír?
  • Wanax
    #1980
    Hali!
    Ismerem a modot (általában csak TNG-ként hivatkoznak rá), fel is raktam, meg kipróbáltam, de valahogy nem igazán teccet, nagyon át volt benne irva minden.... a fegyverek köze nem volt a régi freelanceres értékeikhez, és ha jól vettem észre, csak annyi volt aköztük a különbség, hogy az egyik 2x akkorra volt a sebése, akkor fele akkora volt a tűzgyorsasága... nekem valahogy nemjött be, bár ez saját vélemény attól, még lehet hogy jó... De otthoni játékra jó ezis, meg jó a rebalance is. De ha végig nézel a lancersreactoron, ott annyi mod van hogy átolvasni se győzöd őket :)
    Más: szerver témában semmi info... nemtom hol van mindneki és micsinál, hiába irtam be topicba a kérdést, eddig még senki nem mondott semmit, énse tom hogy megy-e most...
  • 3P
    #1979
    Hali!

    Ki mit tud erről a MOD-ról?
    Freelancer - Next Generation Mod
    Milyen újjítások vannak benne, milyen a hangulata? Szoval minden erdekel, amit csak tudtok rola :)

    Esetleg tud valaki ajanlani egy igazan jo MOD-ot hozza kifejezetten off-line (otthoni) jatekra?
  • lwb
    #1977
    OK. Tűkön ülve várunk minden infot. :)
  • Wanax
    #1976
    Hali!
    A szerverrel egyenlőre senkise tudja, hogy mi van... körbekérdeztem, de egy illetékest se tudtam elérni... ha valamit megtudok akkor beirom ide, és küldük hirlevelet is
  • lwb
    #1975
    De ők legalább magyarok. Meg jó ez a mod, csak server kéne hozzá. Én inkább várok, hátha valami történik.
  • Gugger
    #1974
    vagy hagyjuk inkább a "[HUN]ters LAIR & A-Team|9999ms|193.6.159.211:4400" szervert? Ez azért is fontos mert az Ő mod-juk nem megy máshol, és ugye sokan azt tették fel!!!???
  • Gugger
    #1973
    estefele, az jó lenne, de sajnos nem megy a szerver és nem is szólnak a srácok, hogy miért nem !!??
  • lwb
    #1972
    mikor szokott szerver lenni? estefelé?
  • lwb
    #1971
    Eh, megvan. Sajátgép - jobb gomb - Telepítés. K*rva msi file...
  • lwb
    #1970
    Van egy lúzer kérdésem... Hogyan installáljam az 1.32-es modot? Azt írjátok, hogy mod installer nélkül, de akkor mivel tegyem fel?
  • Gugger
    #1969
  • Gugger
    #1968
    megint nem megy a szerver?
  • Gugger
    #1967
    multiplayer mod, itt kicsit mások a dolgok, még nekem is új!
  • PLaci #1966
    ???

    Mi van? Jó ideje nem játszottam, de foggalmam sincs miről írsz... A pach javít ennyit, vagy az a mod, amit emlegettek?

    ???
  • Gugger
    #1965
    mi az az "ISD?" ?
  • CS@
    #1964
    Pajzs kiegeszito elemek (altalaban 3fele letezik) :
    1.extra pajzsot ad a hajonak (annyit amennyi oda van irva)
    2.a pajzs regeneralodasat segiti
    3.a tuzero toltodeset segiti (FusionInjectorok)
    Direkt nem irtam neveket mert ranezesre latod melyik melyik a harom kozul.
    Itt elofordulhat hogy ketto vagy tobb thrustert lehet felrakni ezek hasznossaga ertelemszeru (no a sebesseg)
    Egyebb kiegeszitok :
    Engine (k) : a Hajo sebesseget hatarozza meg FONTOS : ha egy hajon 2db van belole hozza ne nyulj mert annak akkor vege es az eletbe nem raksz ra 2t vissza !
    Az ilyen hajokon nem szabad motort cserelni. A ket engines hajok EngineKill utan altalaban KB1500feletti sebessegel mennek tehat nem is szukseges a buheralas.
    PowerPlant&Turbo&SC : a tuzerö es a thruster toltesehez kell (sztem ez a legfontosabb).
    Scannerek : A scannolhato tavolsagot hatarozzak meg.
    Itt letezik meg egy kieg az armour upgrade ez a hajo testhez ad annyit pluszba amennyi ra van irva.
    Biztos talasz meg extrakat(RadarJammerSTB) de a lenyeg ennyi.
  • Cobra.
    #1963
    gondolom nem állsz jól azokkal, akiktől a missiont akarod kérni, pozitívban kell lenned a frakcióval
  • maxius
    #1962
    mikor lehet random küldiket nyomni? nekem mindig azt írja ki, jöjjek vissza később!
  • Cobra.
    #1961
    sajnos erre én sem találtam semmit, de arra már rájöttem, hogy a +shield helyekre shield vagy fegyver energiamodulokat lehet feltenni. De hogy melyik pontosan mit emel, arra még nem jöttem rá. Az engine-t nem érdemes változtatni, a power plantnál viszont jól jön az emelés, mert az adja a fegyverek energiáját
  • Gugger
    #1960
    k-lite codec van fenn, szerintem ez jó! És most a játék is jól "hangzik"!

    Esetleg nincs valahol leírás, hogy mik azok az új dolgok amiket a hajóra lehet venni, és persze mir jók? pl 2 helyre lehet shild-et rakni, meg engine-t, meg power mittoménmit... szal mik ezek?
  • Cobra.
    #1959
    én inkább azt mondanám, hogy szedd le az ACE mega codecs pakot ... a GÉPEDRŐL! Az ac3, divx, xvid, vobsub külön letölthető a készítők oldaláról és ha csak ezeket rakod fel (esetleg az OGG codecet is) akkor nem lehet gondod.
  • CS@
    #1957
    Na igen a mod felrakasa utan azert nemileg megvaltozik a jatek.
    A regi kereskedelmi utvonalak pl nem fognak mukodni.
    Az ellenfelek nemileg intelligensebbek lettek (toltodik a pajzsuk) ez egyaltalan nem hatrany.
    Mint gondolom te is lattad temerdek ujj hajo van.esatöbbi…
    Mondjuk az elejen nemigen fogsz kereskedni mivel a kezdo hajo erre nem igen alkalmas.
    Vagy kitartoan kuldizel míg nem lesz egy normalis kereskedesre alkalmas hajora pized vagy kolcson kersz valakitol.
  • PLaci #1956
    Az elején kereskedj egy kicsit, amíg nem tudsz Rhino-t vagy Defender-t venni...

    Kezdeti kereskedelmi útvonalakat most nem tudok írni, mert vagy 3-4 hónapja nem játszottam, és már nem vágom a helyneveket...
  • Gugger
    #1955
    Egyébként este ki is próbáltam a multit, kicsit furi volt, hogy ilyen apró kis hajókat kell vadászni, amelyek igen gyorsan mozognak, így elég nehéz és hosszadalmas kilőni őket. Tisztára bedurrant a karom mire levadásztam egy küldetésben azokat a pici fekete hajókat. Úgy emlékszem, hogy a single sokkal könnyebb volt! Lehet nem is küldetéseket kell csinálni, mert az túl hosszadalmas? Kereskedni kell inkább? Alapesetben a multiban résztvevő játékosokat ellenségnek kell tekinteni? Szal mi a trendi?
  • Gugger
    #1954
    Egyébként a szerver weboldalára fel lehetne tenni a hang probléma megoldását pl. #1950 és egyéb felmerülő kérdésekre a választ, aztán akár a fórum fejlécére kitenni a linket!
  • Gugger
    #1953
    így is van, 10x le ven írva 10 féleképpen. Párszor feltettem mára játékot és eddig mindig sikerült megoldani, csak valahogy tegnap nem ment a dolog. Azt hittem tudom hogy kell megcsinálni de úgy látszik mégsem. Tegnap a #1950-es megoldás jó lett, így most fenn van a játék. Igazából azt nem értem miért nincs egy k...szott patch ami megoldaná a gondot. Egyébként akikkel beszéltem azok közül sokan mondták, hogy nekik sem jó a hang, valakinek ez valakinek az nem jó, stb... Szal le van írva vagy nincs sokan így is hanghibával küzdenek...
  • Gugger
    #1952
    köszi
  • Wanax
    #1951
    Tudod, ha csak fele annyi időt szántál volna a forum átböngészésére mint amiennyit a 3x reinstallra, már rég megtaláltad volna hogy mi a baj, éshogy hogyan kell megcsinálni... szerintem kb 10x van leirva csak ebben a forumban...