3984
  • Tuvok #2043
    Ha vki talál ennél jobbat, amit Titan-ra lehet szerelni, szóljon:
  • Cobra.
    #2042
    Ha jól emlékszem, akkor a Graviton pajzs a lézer ellen védő, és abból csak lev7-ig van
  • Tuvok #2041
    Ugyanott, ahol a Titan-t veszed, asszem Planet Crete.
  • Valen
    #2040
    Tudja valaki azt, hogy az alap gaméban a Titanra hol lehet kapni level 10-es pajzsot (főleg GRAVITON alapú érdekelne)
  • Valen
    #2039
    NP
  • Valen
    #2037
    http://www.nvidia.com/object/win9x_53.04

    Forceware driver for Win98 ----> Palikaaz1etlen-nek
  • Valen
    #2036
    Nem akarok beleszólni, de a hangcodec problémára a megoldás a #2031-es hozzászólásban van. Nekem is csinálta, és ez megoldotta mindig.
    Mellesleg nem kell kitörölni, lehet ezt is csinálni:

    2.a. a regisztryben keressétek meg ezt:
    HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Drivers32

    b. itt a "msacm.l3acm" sort kell átírni:
    Ha az értek itt "C:WINDOWSSystem32\l3codeca.acm" akkor a Jó codec van fent.
    Ha az értek itt C:\WINDOWS\System32\l3codecb.acm" akkor a Rossz codec van fent.

    Ha esetleg a Jó codeccel nem megy, akkor próbáld ki a másikkal.
  • Tuvok #2035
    másik drivert próbáltál?
  • Palikaaz1etlen
    #2034
    kösz testvír ez sokat javított a lelkiállapotom!
    de most tényleg eszembe jutott a kis gef 2 mx 400-as mindjárt be is szerelem!
  • Cobra.
    #2033
    vegyél másik kártyát!
    egyébként a videókártya nem szokott ennél a játéknál gond lenni
  • Wanax
    #2029
    Ehh, majd azt képzeltétek hogy leirom neki az összes variácót hogy hogyan lehet megcsinálni a hangot? el vagytok tévedve... :)))
  • Palikaaz1etlen
    #2028
    Köszönjük meg Wanax testvérünknek a válaszokat és szólítsuk fel arra hogy minél többet jöjjön fórumozni és segítsen nekünk!amúgy télleg köszsz!
  • PiszkosFred
    #2027
    Hat ezzel sokat segítettél hangügyileg szegénynek ;]
  • Wanax
    #2026
    Hali!
    A yene hang problémára télleg az a megoldás ha végigolvasod a forumot... főleg az elejét, ott szépen le van irva több megoldásban is a probléma.
    A másik, meg ha azt mondja hogy nem ismeri fel a vidkártyádat azt sz*rd le magasról, csak xeld be neki hogy ne zargasson vele többet... az én 9100es ATImat se ismerte fel, és mégis nagyon sirályul ment vele... (az 5200es fxet télleg add el :)))
  • Tuvok #2025
  • Byom
    #2022
    Ja, azt a srácok nem tették fel...
  • Tuvok #2021
    tom má leszedtem, de nincs sehova leírva, hogy mit tud
  • Byom
    #2020
    Kösz Tuvok! Ez jól jön!

    Most nézem a régi kérdésedet a TBB MOD-dal kapcsolatban. Itt megtalálsz mindent.
  • Tuvok #2019
    Byom:

    Térkép
    Okosságok

    Használd őket okosan!
  • Cobra.
    #2018
    milyen op rendszer, milyen hangkártya, milyen driverek, stb
  • Gyiik
    #2017
    na, mielott nekemestek, atnyalaztam megis en is par modszert, de valahogy egyik sem akar mukodni...a jatek readme file-ja szerint is probalkoztam, de ott valahogy az OSSZES lepes bonyodalmakba utkozott, a file vagy nem ott volt a gepemen, mint ahogy a readme irta, vagy az adott sor nem volt megtalalhato az ini file-ba, meg effelek...
    es hang meg mindig sehol, sot mar a zene is elszaladt
  • Gyiik
    #2016
    lustasag fel egeszseg...szoval nem igazan olvastam vegig a topikot, de hatha tud valaki segiteni...namost a jateknak nincs hangja. Zeneje volt, menuhang, es jatek kozben a szoveg viszont mar nem. Probaltam a readme szerint cselekedni, miszerint kodek pekk, es jatek uninstal, file-torolgetes, valami mikrofos driver telepites, utana a jatek ujratelepitese...namost sikerult odaig jutni, hogy mar zeneje sincs...
    valakinek van lovese a megoldasrol esetleg?
  • PiszkosFred
    #2013
    G.Fxhez inkabb probald az 5x.xx szeriabol valamelyik detonatort.
  • PiszkosFred
    #2011
    Próbáld másik detonatorral
  • Braveheart
    #2010
    Még nem megy a gépelés :) eladod
  • Braveheart
    #2009
    Elafof a kártyád és veszel helyette egy gef2mx400-at
  • HUN Thomas
    #2007
    Köszi a segítséget, már csak 1 kérdésem lenne, hogy az Andromédán kell valami mod vagy csak az alap megy rajta?
  • Tuvok #2006
    Aki használja ezt a TBB 1.8 modot, az írja má le légyszi, hogy az mire is jó, meg hogyan kell felrakni, mert én nem használom, de állítólag kéne, mert banolnak a szerverről (ha észreveszik). :)

    Igen Byom, Te! ;)))
  • Wanax
    #2005
    hmm, hát az érdekes, mer a TNGhez nem kell crack, saját exeje van, ami ugytudom crackelt, és ha multiba akarsz TNGzniakkor az az exe kell hozzá, a berziószám miatt mindenképp. szal passz hogy mérnem indul el neked a gáma...
  • Tuvok #2004
    Néha csinál olyat, hogy szépen fokozatosan elkezd lagolni, először sárgán, majd pirosan villog. Olyankor szoktak csinálni egy szerver restartot, amitől megint jódarabig jó lesz. De ahogy megfigyeltem, ez nem a játékosok számától függ, 20 embernél is csinálja, szerintem a szervergép hibája, kevés a memóriája, esetleg WinXP () van rajta. De lehet, hogy web, vagy FTP is megy róla és amiatt csinálja, nemtom... De nem vészes, restart, 1 perc és újra megy...
  • HUN Thomas
    #2003
    Légyszi valaki mondjon valamit a #1993-ra, ha tud, mert ha felteszem a TNG MODot nem indul a játék így vissza kell tenni az 1.0 exe-jét és így nem lehet serverre menni a TNG-vel mert 1.0nak látja.
  • Byom
    #2002
    Bakker 48-an vannak most rajta... Remélem nem lesz gond...
  • Byom
    #2001
    Ma is mentek az Andromeda-ra?
  • Tuvok #2000
    Hát nekem a tököm tele van a kalózokkal, vagy lehet, hogy csak én futok össze barmokkal. Ma éjjel épp szállok le New Tokyo bolygónál, és látom, hogy egy elég tápos kalóz írja, hogy "'németblabla' zoll 20k". Zoll ugye vám, szal pénzt kért. A másik írta neki, hogy nincs 20k-ja.(Gondolom akkor vásárolt be.) Erre a kalóz szemrebbenés nélkül szarrálőtte...

    De engem is lőttek ki pl. várakozás, dokkolás közben, és maximum egy 'lol' hangzott el, semmi más...
    De végre megvan a Titan-om, fasza fegyverekkel, szal mostanában nemigen csesztetnek a kalózok.
  • Byom
    #1999
    Szerintem sem gond az ha ilyenekbe botlik az ember. Ha mindenki 'csak' köszönne egymásnak, akkor gyorsan véget érne az FL láz...
  • Wanax
    #1998
    Asszem félreértettétek... a srác nem gyökér volt, hanem kalóz... ez egyébként amugy a jolt szerveren volt. és télleg nem bunkó volt, hanem csak a szerepét jáccotta. ott a szerveren a nickben jelezni kellett ha valaki kereskedő, kalóz, vagy zsoldos (mercenary) volt. és tulajdonképpen a srác még rendes is volt, mer azt mondta hogyha fizetünk, akkor nem lő szét minket...
  • PiszkosFred
    #1997
    Egyetertek.
  • Sephi
    #1996
    Akkoris ez marad a vilag legjobb urhajos szimulator jateka es punktum!! Ennel jobb nem volt , nincs es lehet hogy soha sem lesz!
  • Tuvok #1995
    Igen szoktam. Szervert lásd lentebb, most is fenn lógunk :)
  • Cobra.
    #1994
    Tuvok te játszol Freelancerrel ??
    Lehet, hogy megyek én is, de csak 24-e után