3984
  • Tuvok #2090
    Unreg alma !
    Nincsen és kész.
  • Yskam
    #2088
    látod látod nem értek én ehhez!
  • Tuvok #2087
    Hasznos lehet.
  • Tuvok #2086
    akkor állt a szerver biztosan
  • Tuvok #2084
    Nem kell kiírni sehová, játékban beállítod filternek, hogy csak azokat a szervereket mutassa, ahol már jártál, akkor ott mutatni fogja a szervert IP-től függetlenül.
  • PiszkosFred
    #2082
    Nem feltétlen, ha van valami weboldaluk, ahol minden nap kiirjak az aktuális ipt, és a mettől-meddig-et. Lehet hogy egyszerűen nincs valami nagyobb sávval rendelkező szerverük, hanem csak valami otthoni megoldás ahol muszaj a szabályos időközönkénti rekonnekt ;]
  • Yskam
    #2081
    Hát ez atomsirály wazzeg szívatják ilyen marhaságokkal a jónépet!
  • Tuvok #2080
    netre csatlakozáskor mindig változik 1 vagy 2 tartomány.
  • Yskam
    #2079
    mi az a dinamikus ip? BUÉK
  • Tuvok #2078
    BUÉK mindenkinek!
  • Tuvok #2077
    Rájöttem a turpiszságra, hogy miért tűnik el a szerver minden nap: dinamikus IP-n van.
  • Tuvok #2075
    negatív
  • PiszkosFred
    #2073
    Hat de konyorgom, most irjunk le ezerfele win trukkot es tippet, hatha valamelyik bevalik? ;] Inkabb nezz utana nemzetkozi forumokon, ott nagyobb az esely hogy valaki osszefutott ilyennel. Nalam is volt hasonlo, igaz masik gammanal. Jobb konfigom szarabb volt mint anno gyengebb vason. Aztan az akkori kartyanak megfelelo detonator szeria megoldotta a dolgokat...
  • Sephi
    #2072
    Bake micsoda segitokesz banda :))))
  • Tuvok #2070
    azt néztem én is, de azon van valami deathmatch mod nem?
    most ezen nyomulok:
    Ger.Roleplaying Server(No Mod!) IP: 212.202.12.167:2302
  • Sephi
    #2068
    Erre senki sem tud megoldast?
  • PiszkosFred
    #2067
    Hat akkor masrol van szo, vszinu valami tech gond lesz..
  • Tuvok #2066
    az infojában 24/7 volt írva...
  • PiszkosFred
    #2065
    Lehet csak idoszakosan muxik. Regebben meg nyar elejen volt egy nemet server, ahol probalkoztam, az is csak delutan 17-04ig ment.
  • Tuvok #2064
    Tegnap találtam egy németet, semmi mod, anticsít megy rajta, adminok, stabil, stb, 500k a kezdősumma, így a kezdeti szarakodás elkerülhető, arra elég, hogy egy épkézláb hajót, vagy Humpbackot vegyen magának az ember. Viszont van olyan megkötés, hogy a nevedben fel kell tüntetni, hogy mi van (kalóz, kereskedő, stb), persze csak akkor tudod meg ha belépsz. Mi a .HU tag-et használjuk, még nem ugattak a névért, ha fognak csinálok egy új karaktert, egy másik szerveren...
    Viszont ezt most se ASE, se a játék nem látja, nemtom hova tűnt
  • Wanax
    #2063
    Én anno, amikor jáccottam más szerveren, akkor a jolt-on voltam, angol szerver asszem, vannak rajta elég sokan általában, igaz mod nincs rajta, de attól még jó, nekem szimpi volt, és a ping is jó volt, és stabil is volt. a német szervereken érdemes még mászkálni ott jó eséllyel összefuthatunk akár magyar kollégával is :) deh, ha itt megdumáljuk hogy össznépileg melyikre menjünk fel, szerintem az is kira lenne... amugy, ircneten, a #freeport36 csati még mindig megy... és a #freelancer csati is a miénk, szivesen látunk mindenkit!
  • Sephi
    #2062
    A fenet... meg amikor megjelnt a jatek ugyanezzen a konfigon (igaz akkor 256 ddram volt most van 512 ddram) csodalatosan ment :(
  • PiszkosFred
    #2061
    Esetleg alaplaphoz driverek, foleg ha via-s?
  • Sephi
    #2060
    Jaj nagy bajban vagyok :(

    Most raktam ujra a Freelancert es borzasztoan akadozik akarmilyen felbontasba :(

    A havernek akivel LAN-ozunk ugyanaz a gep konfija es a driverek es neki fut rendesen :( Sot nekem jobb a gepem mint az ove :(

    Micsinajak?
  • Tuvok #2059
    Van 20 európai szerver, fele pingben is elmegy, micsoda választék...
  • Tuvok #2058
    Háát, adminok korrektek, anticheat cucc van fenn, azonnal repül az illető ha valami nem ok nála, meg ilyen apróságok. 80k summa kezdéskor, hogy ne ess áldozatul akinek csak az útjába kerülsz, stb.
    De ez a mod kiábrándító...
  • PiszkosFred
    #2057
    Hat ennek igy telleg nem sok ertelme van. Nincs valami pozitiv tapasztalat?
  • Tuvok #2056
    Online szerverek is ezt csinálják (Andromeda), innen lehet tudni, hogy WinXP fut a szerveren. ;)
  • Tuvok #2055
    Megnéztem ezt a TBB 1.8 modot, ami az Andromeda-n fut. Érdekes. Area51. 4 ugrókapú egymás mellett, Manhattan, New Berlin, New Tokyo, New Londod. Fasza. Ezzel elvették a játék lényegét, a távolságot...
    Van ott még pár bolygó, egyiken 400 a Diamonds, a mellette levőm 1500.... no comment...
    A legtöbb bolygón helyben megvehető a Titan/Sabre/Eagle hajó valamelyike+legjobb fegyverek...no comment...
    Végül is minden megvan ott, hogy az ember 1 óra alatt 50-es szintű legyen.
    Találtam 1 bolygót, ott ment a játékos-játékos harc, 15-20 hajó folyamatosan ádázul lőtte a másikat, többi a kilőttektől elszedhető cuccokat kémlelték.

    Hánnyak?
    Keresek egy másik szervert...
  • Brutal
    #2054
    Csákány!
    Ha valaki olvassa még ezt a fórumot,akkor jól jönne egy kis segitség....
    Kreálok egy szervert WINXP alatt,ez eddig tuti.
    elkezdünk jáccani a haverokkal, egy idő után (kb 8-10 óra) a szerver gondol egyet és állandóan elkezd lefagyogatni és kidobálni a játékból.
    Ha egyszer ezt elkezdte akkor már többet nem is lehet folytani a gammát.
    WIN ME alatt nem volt ilyen gondom,de ezért a játékért nem akarom visszatenni.
    Valami patch vagy egyéb ötlete nincsvalakinek?
    Előre is köszi
  • PiszkosFred
    #2053
    Nem detonatorra gondoltal?
  • Yskam
    #2052
    amúgy én vótam Palika
  • Yskam
    #2051
    Teljes meggyőződéssel mondhatom hogy Valen megoldotta a problémámat és ezt köszönöm!akinek vót még ilyen problémája tőccse le azt a 53.04-es peccset!de mégjobb ha nem vesztek gef fx 5200-at!!!
  • Tuvok #2050
    passz
  • PiszkosFred
    #2049
    Én lennék a legboldogabbak egyike, ha csak egy aprócska, egyszerű subot elő lehetne varázsolni a ingamemoviek alatt ;]

    (egyébként amikor legutóbb játszottam még nem volt, most van már rá esetleg lehetőség?)
  • Tuvok #2048
    hát ez van...
  • Valen
    #2047
    Planet Crete-n molekular shieldet lehet kapni. Gravitont én még nem láttam sehol.
  • PiszkosFred
    #2046
    Ez igy tulzás azért. A kezelőfelület magyarosítása ;]
  • Tuvok #2045
    magyarosítás
  • Cobra.
    #2044
    Akkor jól emlékeztem, hogy a tachyon fegyverek ellen a Positron pajzs véd, tényleg az a legerősebb.
    DE TUVOK, MIÉRT MAGYARUL ???