3984
  • fucko
    #2133
    Legy szives valaszolj az elozo kerdesemre.
    Ugyanezt csinaltam es nem jott össze,vmiert nem latta a masik gep a servert,ezzel szemben interneten latta.
  • Tuvok #2132
    Ja, de nekünk volt egy olyan problémánk, hogy 2 óránként újra kellett indítani a szervert, mert elkezdett lagolni. Ez a WinXP-s szerver hibája, a Lancer teliszemeteli a memóriát. Sajna sok netes szerver is ezt csinálja.
  • fucko
    #2131
    Bocsi,annyit irtal hogy "igen" arra a kerdesemre hogy "van e mod lanon keresztul jatszani a freelancerel"-mielott meg belekotnel.
  • Tuvok #2130
    Na jó, okos(?) enged, te meg szenvedj a szervercsinálással:
    Keresd meg ezt:
    \Freelancer\Exe\flserver.exe
    Indíts dedikált szervert, majd indíts játékot és csatlakozz be magadhoz.
    Ezalatt már rájöhettél volna, csak szét kéne nézni a fájlok között. (Juj, ez most bunkó volt? )
  • fucko
    #2129
    Csak 1et arulj el es zarjuk le utana a dolgot sztem.
    Azt irtad tudod hogy kell lanon jatszani.Erre en ennyit kerdeztem:"És el is árulod?"
    Te mikor ezt elolvastad nem ertetted hogy azt kerdezem hogy el is arulod hogy kell?
  • fucko
    #2128
    Közben ha vki tudja hogy lehet lanon jatszani ezzel a jatekkal,de ki is probalta mar lanon,az irjon mar vmit,ha meg nem akar segitweni vagy nem tud lehetoleg hagyja figyelmen kivul ezt a hozzaszolast.;)
  • Tuvok #2127
    Jah, a bunkóság relatív, ha én bunkó voltam, akkor keress egy magadra illő szót.
    Hmm, annak, hogy, kinek mit, mikor, és hogyan írok, ahhoz semmi köze annak, hogy mennyi ideje írogatok a topikba (mellesleg nem olyan régen), se senkinek, neked se.
    Sőt ahhoz se, hogy te meg nem írsz ide valami sűrűn.
    Arra, amit kérdeztél, megkaptad a választ, ha lényegre törően kérdezel, már lehet multizol Lancerrel. (ezt most frenky volt?)
  • fucko
    #2126
    JOvan megint.
    Sztem ott a lenyeg,es nem mind1 mer meg mindig nem szalltunk le a temarol.A bunkosag relativ,2112 elott jott a 2111 ahol is te sztem igenis bunko voltal,mar nem magyarazom mier,mert csak magamat ismetelnem,te meg tovabb jatszanad az eszed mintha nem vagnad fullra hogy igenis ertetted hogy mire kerdezek ra.Vakeralsz=rizsalsz összevissza,ugy teszel mintha nem vagnad a szitut ahogy az elobb is irtam.
    Frankyzes:Te aki itt irkalsz a topikba egy joideje man ugy erzed te megteheted hogy lekezeloen valaszolsz egy sracnak aki nem irkalt ide.
  • Tuvok #2125
    Nya akkor megint.
    Sztem nem ott a lényeg. De mind1.
    Nem tudhatod, hogy mióta Lancerezek.
    Kit érdekel, hogy mikor regisztráltam a nevem? (Bár ezek szerint kockább vagy, mint én.)
    Ha én bunkó, akkor te mi? (#2112)
    Mi az a 'vakerálsz'.
    Közben a 'frenky'-zést megtudtam, vmi olyan, amit eme hozzászólásod utolsó 3 sorában csinálsz.
  • fucko
    #2124
    "Azok utan amit irkaltal mar csak olyasmire tudok szamitani hogy azt irod hogy a 2110esnel nem irtam hozza hogy "hogyan" a vegere,ami nem mas mint!szőrszálhasogatás!"

    Ennyi itt a lenyeg,a többi rizsa.A freelancert en mar azelott multiban nyomtam hogy te ezzel a nickel ideregisztraltal,meghozza itt a forumon szerzett haverokkal.Lanon most akartam kiprobalni de nem jott ossze,ezert kertem segitseget de te bunko voltal akarmit vakeralsz itt hozza.
  • Tuvok #2123
    Igaz
  • PiszkosFred
    #2122
    Draga az uveg, ha meg lehuzod elotte akkor meg megfazol igy telen.. nem jo pelda eheh ;]
  • Tuvok #2121
    Ja de, menj el jógázni, vagy meditálni, vagy csinálj relaxációs gyakorlatot, járj pszichológushoz, vagy mittudomén, de ha egy fórumos visszakérdezéstől elkezdesz ilyen hangban káromkodni, akkor pl. ha a buszon szól be vki, kihajítod az ablakon?
  • Tuvok #2120
    Erre most vmi flémszerűt kéne írnom?
    Na jó.
    A köcsögösködés szvsz anyám említésével kezdődött.
    Tegyél fel értelmes kérdést, kapsz rá értelmes választ.
    Mi az a 'frenky'-zés?
    Te ne adj nekem semmire okot, max egy korsó sörre.
    Odaírhattad volna azt a két szót (hogy hogyan), lehet akkor már multiban tolnád a Lancert.
    Több nem jut eszembe.
  • fucko
    #2119
    "El is arulod?"
    A valasz a kovetkezo hozzaszolasban:"Mit?"
    Ez eleg egyertelmuen egy lekezelo bunko visszakerdezes,mert nagyon jol tudod hogy mire gondoltam de te inkabb frankyzel,pedig nem hiszem hogy okot adtam volna ra.Ez pillanatok alatt felidegelt es azert irtam amit irtam.De te ahelyett,hogy nem foglalkozol velem es nem valaszolsz vagy esetleg neadj Isten egy kis joindulattal normalisan valaszolsz,elkezdesz köcsögösködni.
    Azok utan amit irkaltal mar csak olyasmire tudok szamitani hogy azt irod hogy a 2110esnel nem irtam hozza hogy "hogyan" a vegere,ami nem mas mint szőrszálhasogatás.
  • Tuvok #2117
    vki meg tudna mondani hogy van e mod lanon keresztul jatszani a freelancerel?
    A válasz igen, azt nem kérdezted, hogy hogyan.
    Ide most gondolj vmi hasonlót, mint amit te írtál, csak nem süllyedek a szintedre, ezért nem írom le.
    Nyalj sót...
  • fucko
    #2116
    "egyébként a multiplayer alatt van, mint minden játéknál"
    Ilyenszeru segitsegnyujtas utan ne is varj tobbet mint amit a tuvok csakonak irtam,mar ha te is csak szopatsz,es nem siman csak lamanak nezel.
  • PiszkosFred
    #2115
    ;]
  • Cobra.
    #2114
    ilyen beszólás után már ne is várj segítséget
    egyébként a multiplayer alatt van, mint minden játéknál
  • PiszkosFred
    #2113
    hm
  • fucko
    #2112
    Jopofa gyerek vagy hogy basznad szajba a qrva anyad.
  • Tuvok #2111
    Mit?
  • fucko
    #2110
    El is arulod?
  • Tuvok #2109
    igen
  • fucko
    #2108
    Hali,vki meg tudna mondani hogy van e mod lanon keresztul jatszani a freelancerel?Nekem nem jott ossze vmiert.:(
  • Wanax
    #2107
    ehh, látjátok én mondtam hogy a jolt az jó hely :) mondjuk megesett hogy énse tuttam felférni rá...
    Hmm, annyi nagyon sokat nem kell adnimonlni menetközbe a szerveren, el van az magában, csak akkor van ciki ha rájön a befagyhatnék, ami moddal megesett elég sűrűn sajna... de feltenni rá, meg beconfigolni azt sajna meg kell csinálni...
  • Tuvok #2106
    A jolt szinte mindig tele van :(
    Most vmi eXemeter UK Open szervert próbáltunk, semmi mod, meg semmi a jó ég világon, viszont alapról kell kezdeni, így kicsit uncsi, tegnap meg is untam...

    Szerver dolog. Én tudok szervert, a gép is jó, a sávja is jó belföldre (külföld ki a faszt izgat?), csak a probléma az, hogy se SSH, se semmilyen hozzáférésem nincs, szal arra FL-t varázsolni kész művészet lenne, elérés nélkül meg adminolni se vmi egyszerű.
  • Wanax
    #2105
    Hali! Asszem elmegettem már párszor a jolt.co.uk szervert, az mod nélküli, és voltak is rajta, szerintem nem szünt meg, és az normális hely... a magyar szerver azért szünt meg mer többnyire üres volt egy idő után, nem volt rajta senki :( szervert összehozni nem kis dolog sajna, legalább kolis kapcsolat kell hozzá, hogy elbírja a sávszél, meg jóóóó izmos gép, mer sajna a freelancer szerver nagyon eszi a cput meg a ramot... (min p4es gép 512rammal, de ha több van az csak jobb...)
  • Tuvok #2104
    mind1, ha megvan vkinek írja már le lécike, addig nem rakom újra a FL-t
  • Gyiik
    #2103
    nem, nem a registryben kell. Biztos, hogy a jatekon belul, vagy a jatek telepitoablakaban kell
  • PiszkosFred
    #2101
    Keresd meg a registryben, hatha ott..
  • Tuvok #2100
    Igen, értem, meg is van a kódom, de legutóbb nem találtam meg azt, hogy hova kéne beírni a kódomat, a játék kreált egy újat, így oda lett az egész. A mai napig nemtom mikor és hova kéne beírni, emiatt nem merem újrainstallálni a FL-t. :/
  • Tuvok #2098
    hát arra én is kíváncsi lennék
  • PiszkosFred
    #2097
    Hat irj, de en csak azt kerdeztem, hogy abszolute nincs ismet egy magyar serverre lehetoseg?
  • Tuvok #2096
    legjobb mod ha nincs mod ! :)
    100k kezdőpénz, hogy ne legyen olyan uncsi az eleje, nem is sok, nem is kevés, az elinduláshoz elég.
    PvP tiltva New Yorkban, de lehetőleg kerülni kell máshol is, kalózkodás engedve, de bizonyos feltételek mellett
    stb, stb, stb, ha kell, írok 1 szabálykönyvet :)
  • PiszkosFred
    #2095
    Regebben volt magyar server, most nem lehet megkerni valakit hogy allitson be egyet ismet? Meg ha csak paran is jaccananak rajta, de lagalabb magyar lenne, jo pinggel, olyan moddal amit jonak talaltok...?
  • Tuvok #2094
    Hát egyszer már nekem is elegem lett belőle emiatt, most megint kezdem unni, meg persze azt útálom a legjobban, hogy elég 1 FL reinstall, máris oda az account az összes karakterrel 1ütt...
  • Cobra.
    #2093
    Én azután untam meg a Freelancert, miután az ötödik szerver is megszűnt, amin elkezdtem játszani és már elértem egy normális szintet. Ez még a nyáron volt, azóta csak az HUNters Lair magyar szerveren játszottam, de az is megszűnt.
  • Tuvok #2092
    lol, 1-2-t kivéve mind modos.
    Amelyik nem annak a pingje magas, vmi szabály nem jó, nem 24/7-es, tele van, kevés playeres, dinamikus IP-n van, tele van kalózokkal... Az utóbbi 1 hónapban 3 szervert útáltunk meg...és nincs 1 normális, ahol az ember bármikor bármeddig normálisan tudna játszani.
  • Cobra.
    #2091
    Talán amelyiknél nem írják, hogy modos, az sima, nem gondolod?