3984
  • Tuvok #2178
    Nekem nem akarja látni. Ha megvan vkinek az IP-je, majd írja már le plz !
    Ja és vmi szabályrendszert hol lehet olvasni, vmi honlap ?
  • Wanax
    #2177
    Elfvileg statikus az ipje, és ASE kell hogy lássa, régen látta... lehet hogy még nem megy a szerver. azért nézzetek rá párszor, asszem nem megy 0-24ben, legalábbis régen nem ment, mer pl volt amikor de. nem volt rajta senki...
  • Tuvok #2176
    Dinamikus IP-n van ? ASE nem látja.
  • Bandeeka
    #2175
    Hali!
    Ujra elővettem a gamet és ha neten akkarok vele jáccani kell hozzá vmi patch? Adjatok pls linket hozzá és kérnék még linket a magyarosításhoz is pls. Köszi
    Ha gondoljátok este jácchatunk. Márha akkar vki velem jáccani. Bye és thx
  • Wanax
    #2174
    Hali srácok!
    Szal a helyzet az, hogy ujraindult a magyar szerver (A-team rebalance szerver), úgyhogy aki akar az jöhet nyugottan jáccani. asszem jelszavas még mindig, a mail cimet ahova irni kell most nemtom fejből de nemsoká megírom. megtaláltok még minket ircneten a #freeport36 szobában.
  • Gugger
    #2173
    persze DE-n volt!
  • Tuvok #2172
    Ez a * DE Serveren * volt? Mert ez a ghg nevű alak rémlik nekem, egyszer valami Peti nevű sráccal láttam, írtam nekik, de nem írtak vissza. Asszem ghg volt.
    Ez a _killer_ nem rémlik, de ha a DE-n volt, elkapom a mocskot.
  • Gugger
    #2171
    Ma voltam fenn, találkoztam egy "ghg" nevű magyar sráccak, kicsit dumcsiztunk harcoltunk, fasza volt! Még van mit fejlődni! Volt egy kis affárunk "_killer_" nevű valakivel, egy geci volt állandóan lelőtt minket, 43-as szintü volt, és semmi nem hatott rá, lehet hogy csíter volt!
  • Wanax
    #2168
    Hali! bár én jelenleg nem nagyon jáccom, de ha gondoljátok, és télleg kereskedők vagytok, akkor énis szivesen elszegődök valaki mellé kisérőnek, ezt már csináltam korábban is más szervereken, szal van tapasztalatom :)))
  • Tuvok #2167
    #2148
  • Gugger
    #2166
    hát kipróbálhatjuk, csak mond melyik szerveren nyomultok, mert akkor benézek, és persze nem árt kicsit elötte fejlődnöm is! :D
  • Zeenoo
    #2165
    Ha meg tudunk eggyezni a százalékban én szivesen alkalmaználak :)
  • Tuvok #2164
    LoL !
  • Gugger
    #2163
    ha egy kis morzsa leesne egy egy fuvarból elszegődnék melléd vadászpilótának! :D
  • Tuvok #2162
    Egyáltalán nem unalmas sztem, nekem pont az az unalmas, amikor egy Dromedary-val próbálok elmenekülni, de folyamatosan lelövik a cirkálóhajtóművet, gyorsan fogy a pajzs elem, aztán vagy el tudok menekülni, vagy nem. 250-275 cargo-nál meg elég veszteséges tud lenni egy kis 'izgalom'. Meg ugye nálam a kereskedelem=csempészkedés, épp elég zűrt tudnak okozni a rendőrök is. :)
  • Zeenoo
    #2161
    Ez nem arany középút, hanem egy stilus :)
    És valóban ezt csináljuk, a lehetö legnagyobb hajóval (Dromedary) kereskedni és csempészni.
    Az se semmi amikor 1 nagy böhöm hajóval 275tonna cardaminét próbálsz átcsempészni az Amcsi rendszereken...
    igazoltat a zsaru...
    FUTÁÁÁÁÁÁÁS :)
  • PiszkosFred
    #2160
    Egy nyugdijasotthonban el is menne ez a stilus, de nem hianyzik egy kis izgalom, amikor nyomodban egy egesz falka szaguld te meg csak dobalod az aknakat es probalsz valami nagyobb allomas fele haladni ahol van valami helyi orseg? Nem mondom, ez a kereskedo modszer is jo lehet - foleg nagy bohom gepekkel, de az aranykozeput sosem olyan jo ;]
  • Zeenoo
    #2159
    Igen igazad van viszont ha például a corsair-okkal és az Outcast-okkal is szretnél kibékülni érdemesebb Pl GMG-t nyirni, mert Xeno-ból kinyirsz 10-et és alig nö a két kaloznál a Reputációd , addig GMG-böl kinyisz 2-t és fél kockányit ugrik a csik felfelé.
    Arrol nem is beszélve hogy ennyi hajó kinyirásától még a GMG se haragszik meg rád.
    Bár azt se árt figyelembe venni hogy a GMG jóval keményebb ellenfél mint Xeno és egy kezdö kari nemigen ér el élve a GMG rendszerekbe
  • Cobra.
    #2158
    a Xeno-k szerencsére elég kevés helyen vannak, és gyilkolásukkal majdnem mindenkinél megy fel a reputation-öd, ezért szerintem érdemes őket vadászni
  • Zeenoo
    #2157
    Én is igy szoktam :)
  • Tuvok #2156
    Ezzel az a baj, hogy így a Xeno-knál mégjobban negatívban leszel, pedig ők már eleve ellenség. Vagy pont ez a cél? :)
    Én úgy szoktam játszani, hogy 1 darab ellenségem se legyen, viszont ez azzal jár, hogy szövetségesem sincs, de legalább mindenki fehér, senki se bánt=>nyugodt utazás/kereskedelem. :)
  • Cobra.
    #2155
    ha a Xeno-kat ölöd, akkor egy idő után a Hackerek is átmennek neutralba, csak ne nagyon dolgozz a rendőröknek
  • Tuvok #2153
    Liberty Navy...
  • Tuvok #2152
    Asszem Hacker bázis, nyírj ki pár Liberty Fleet-et, de csak annyit, hogy a Hacker banda fehér (semleges) legyen.
  • Tuvok #2151
    Igen sajna :(
  • Gugger
    #2149
    minden szerveren új karaktert kell csinálni?
  • Tuvok #2148
    * DE Server * No mods, no cheats, starting money 200k
    Ezen nyomulunk.
    Andromeda jó volt, csak amikor megismerkedtem a rajta futó moddal, a nyomrom felfordult. (okokat lásd korábban)
    Aztán jött a Ger-Roleplaying server, egy darabig jó volt, aztán kiderült, hogy az álneves admintól a 2-es szintű hurkapöcs hajós emberkékig mindenki kalóz, és ha összetalálkozol 1 játékossal, 100%, hogy szó nélkül tüzet nyit rád. Magunkfajta kereskedő/felfedőze hajlamú embereknek nincs ott keresnivalója...
    Ez a mostani beválni látszik, mindig van admin fenn, vannak karakterei szinte minden rendszerben, ha meghal vki rögtön odaugrik, és kérdi, hogy mi a probléma. Szal nem nagyon tolerálják a játékos vs. játékos témát, persze nem tilos, de bizonyos határokon belül.
    Beszélgettem egyszer 1 fickóval a szerveren, útbaigazítást kért, segítettem, aztán tegnap azzal jött, hogy kezdeni akar 1 tök új karaktert, és 2 feltétellel ideadja a vagyonát. (1.4 milla, így már van 7 millám)
    Első: mondjam meg hol van a 275 cargo-s hajó, a Dromedary.
    Második: amikor kidokkol, öljem mert, mert a kapitány mindig a hajójával pusztul. Béke poraira.
  • Gugger
    #2147
    Andromédán Shadow_viper egy kicsit istápolt, hozzámvágott 1.5 millát, és elvezetett a legjobb helyekre! LOÁL4 nem rossz hely, és barátságosak az arcok!
  • Kritikus Jim
    #2146
    Wahaha, ilyen emberek is vannak mint ez a Fucko :)
    ( "ha nem lennének, nem lenne probléma sem" )
  • Gugger
    #2145
    Kipróbálom az Andromédát!
    Ti most melyik szerveren nyomultok?
  • Gugger
    #2144
    up
  • Yskam
    #2143
    ha jutok vmire az lesz hogy szerzek egy progit és megpróbálok hozzálátni!
  • Tuvok #2142
    Hát valamivel megcsinálták a játék rendszereit, meg MOD-okat is készítenek sokan, úgyhogy program van, de nemtom mi lehet a neve. Egyébként nem rossz elképzelés, ha jutottál vmire, oszd meg velünk ok?
  • Yskam
    #2141
    no emberek én otthon tudok e vmi programmal magamnak vmi rendszert összedobni pl megcsinálnám Hungary rendszert sok magyar várossal és egyéb ilyesmi!?
  • Tuvok #2140
    Nekünk működött, szóval a hiba az ön(ök) készülékében van.
    Keressétek a hibát.
    Semmi többet nemtudok elmondani. Kérem kapcsojja ki.
  • fucko
    #2139
    Huh nem ertem az összefuggest.
  • Tuvok #2138
    Ha igent mondok még bunkóbbnak tartasz, ha nemet, akkor elmebetegnek?
    Muszáj választani?
  • fucko
    #2137
    Mellesleg ne szamitsak ra hogy valaszolsz a 2129re?Semmi rosszindulat bennem csak szimpla kivancsisag.
  • fucko
    #2136
    Engem inkabb az erdekele nincs e vmi lanfix vagy esetleg vmi modszer amit izzitas elott el kene vegezni.Az alapokat magam is tudom.
  • Tuvok #2135
    Van 1 pipa.
    Make your server internet accesible.
    Ez elől kivetted?