3984
  • Wanax
    #2221
    Hali srácok!
    Szal az a helyzet, hogy szépen alakul a szerver dolog, illetékesek összedugták a fejüket, és kihoztuk, hogy a szerveren a Rebalance 3.20-as kicsit átírt verziója lesz, szerintem egyenlőre tesztelési céllal, hogy stabilabb-e mint elődei voltak. a dolog hétfőn indul be várhatóan, addig megoldjuk amit kell. A modhoz letöltő linket majd adok, ha felkerült a dolog valahova, és kód valszeg nem lesz a szerveren.
  • Wanax
    #2220
    Joyal nem lehet jáccani a gámát, legalábbis még senkinek se sikerült :) pont ez volt az egyik nagy dolga a játéknak, hogy egérrel milyen jól lehet irányítani :)
    ez a mod téma meredek az tény, mindenki mást mond, hogy jó a mod nem, jó a mod, stb... mindenki másra esküszik... jó az alapjáték is, de csomó dolgot kihagytak belőle ami a modokban benn van, és élvezetesebbé teszi a játékot. szerintem akartak hagyni valami ujíást az esetleges kiegészítőlemeznek a srácok :))
    Szal ha találunk valami, rendes, normális, nem agyontápolt és bugmentes modot, az szerintem mindenkinek megfelel... (csak szerintem ilyen nincs...)
  • Tuvok #2219
    Hát nekem van 3 szerveren 1-1 karakterem, mind MOD nélküli, mert az eddig látott MOD-okban csalódtam, nekem az alapjáték még mindig a legjászhatóbb... Ráadásul a legtöbb MOD bugos is, meg ha elfelejtem ki-be kapcsolgatni, fagyás a vége, szal maradok a MOD nélkülieknél, hogy a magyar milyen lesz, nem az én dolgom, ha nem lesz rajta MOD, akkor megyek...
  • Gugger
    #2218
    hm, nemtom, én egérrel játszom, szerintem pont ez az a játék ahova nem kell joy!...
  • Tuvok #2217
    de, és majd lesz is, csak 10k alá se tom szorítani, úgy meg má randa
  • BaLeeX
    #2216
    Ugye ez a game nem megy joy-al?
    Végijátszottam már (sajnos még a magyarítás előtt) és királyul ment egérrel csak most esetleg újrapróbálnám joystickal mert vettem egyet de úgy emléxem csak egérrel lehet.
  • Gugger
    #2215
    okok, legyen mod, de akkor szerver is legyen, mert nem akarok 2 freelancert tárolni! ha felrakjuk a modot akkor 1 hónap múlva megint nem lesz szerver, akkor morci lesz a banda!
  • Wanax
    #2214
    Hmm, midnenkinek van igaza... mod nélkül egy idő után uncsi lehet, ezér lett mod felrakva... akkoriban amikor a szerverre felkerült a mod, még nyár elején, akkor nem volt nagy választék modokból. azóta lett pár millió, már nem birom követni őket a lancersreactoron :)) de amiket mondtál modokat, majd megsasosolom és megdumálom az illetékesekkel.
    Abban viszont tévecc, hogy elég a jelszavas védelem... nem elég, mer a kód nem csak a hivatalos mailból terjed, hanem "szájhagyomány" útján is szerintem :) meg ha valaki felteszi az FLt de a modot véletlen lehagyja, és ugy akar jönni, az már alapban gáz...
    Ezért is lett kitalálva az A-team mod... rájöttünk nagy okosan, meg a TNG mod segíségével, hogy a progi az exe verziója alapján enged be a szerverre, szal nem volt mást tenni, mint átirni az exe verzióját, és igy már csak moddal engedett be :) eccerű és naccerű :)))
  • Gugger
    #2213
    ez is igaz! :D
  • PiszkosFred
    #2212
    Nem volt neked kis nikklogod korabban?
  • Gugger
    #2210
  • Tuvok #2209
    Én a Mod Manager progit használtam, de úgy is sokszor elfelejtettem a modokat ki-be kapcsolgatni, számtalan fagyás lett a vége...
    Ha lehet egy javaslatom, NE tegyetek semmilyen modot a szerverre, szvsz népszerűbb lesz.
  • Wanax
    #2208
    ehh, szal egyenlőre még nem megy a szerver meg még a mod sincs letisztázva, szal magyar szerver még várat magára, ed dolgozok(unk??) az ügyön.
    azt hogy tuggy több szerveren jáccani azt ugy tod megoldani, hogy miután felinstalláltad az FLt, csinálsz az egészről egy másolatot, és akkor a két példánnyal tucc menni modos és mod nélküli helyre. a másik variácó az Flmod nevü progi, amivel a modokat lehet váltogatni az FLen, de a magyar szerver ezt nem támogatja, pont amiatt hogy ha valaki mod nélkül akart jönni, akkor lefagyott az egész szerver... egyrészt emiatt is van A-Team Rebalance mod.
  • Gugger
    #2207
    gáz
  • Gugger
    #2206
    jaja, az a géz ha felteszem a mod-ot akkor másik szerverre már be sem enged, úgyhogy felejtős, inkább hagyom alapon, és járok több helyre!
  • Tuvok #2205
    Hát én még a szervert se látom se ASE-ból, se Lancerből, de mivel modos, így inkább nem is vergődök vele...
  • Yskam
    #2204
    hogy én milyen hülye vagyok belinkelitek 5 hozzászólással lejjeb én meg örülök higy tanáltam nektek egy jó kis oldalt!!!!!wazzzzzzzzzzzzzzzzz
  • MICIMACKO86
    #2203
    Én küldtem egy Emailt de meg mindig nem kaptam ráválaszt!
    Nem tudom a passwordot meg a MODot hogy mitkell letölteni!

    Mondjatok mar valamit kossz:Micimacko'
  • Yskam
    #2202
    www.lancerscreator.com let see this page my friends!!
  • PiszkosFred
    #2201
    Az ugy tul egyszeru lenne, kerdezni konnyebb mint fel centit mozditani a scrollon eheh...
  • Wanax
    #2200
    Igen, látom... megpróbálok alkotni valamit, de egyenlőre egy illetékest se találok... de dolgozom a dolgon... :)
  • Cobra.
    #2199
    Wanax, az A-Team oldaláról nem jön le a mod
  • Wanax
    #2198
    #2179-ben van a válasz srácok... azért ennyit visszatuttok olvasni...
    a site: http://freelancer.srv.hu/site/

    itt meglesz a link a főoldalon, remélem még müxik :) a mailboxos mail lehet nem müxik, mer még ujraindulóban vannak a dolgok, de mingyár utánajárok, müxik-e
  • Cobra.
    #2197
    nincs, de a Lancersreactor-on van "néhány"
  • Bandeeka
    #2196
    2179-be levo linken mar nincs ott
  • Bandeeka
    #2195
    azt a modot honnan tudom leszedni?
  • Cobra.
    #2194
    az nem patch, hanem mod, patch van ugyan, de nincs rá szükség, csak akkor, ha szervert akarsz indítani
  • Bandeeka
    #2193
    Hali!
    Mi a legujabb patch a gamehez? Ami a 2179-es hozzászolanál van az nem muxik. Nemtom onnan leszedni a cuccot. Segicsetek pls
  • Tuvok #2192
    #2179
  • steweee
    #2189
    jön majd második rész, vagy vmi kiegészítő lemez belátható időn belül? mert ha nem,elajándékozom a cd-t.singleben 2X végignyomtam, hálón meg nem tetszik mert nehéz vele célozni a lag miatt
  • MICIMACKO86
    #2188
    Sziasztok mit kell letolteni a servehez hogy jatszak?
    Meg vanvalami password ugy olvastam kuldjetek mar el.
    THX:Micimaci
  • Tuvok #2187
    Hát ez izlés kérdése. Pl. én multiban nem ölök gépi ellenfelet, csak annyit, hogy minddel semleges legyek, szal tökmind1, hogy regenerálódik vagy nem.
    Talán az a bajom, hogy kiábrándultam a MOD-okból látva mennyi szar van.
  • Cobra.
    #2186
    Mert az alpjáték már unalmas, olyan, mint a BF: egy ideig jó, de már nem árt valami új, pl új hajók, fegyverek. + még nehezebb is, mert az ellenséges hajók pajzsa is regenerálódik.
  • Tuvok #2185
    Csak tudnám miért kell elcseszni az egyetlen magyar szervert is MOD-dal...
  • Wanax
    #2184
    Ha bővebb infót akarsz róla, menj el a http://www.lancersreactor.com -ra és ott olvashacc róla eleget. :) vagy töltsd le, és sasold meg a readmet :)
  • Wanax
    #2183
    hmm, hát a könnyítés az van végülis... megpróbáltam leirni a modban a megjelenő hajók számát, mer helyenként a mod készítője kicsit sok hajót rakott be, és emiatt néha eléggé fagyott a szerver sajna... még most se teljesen bugmentes asszem, voltak vele gondok rendesen.
    De asszem van uj rebalance mod, szal ha télleg KOMOLYAN beindul a szerver akkor szerintem az uj mod lesz felrakva, de ez még a jövő zenéje...
    A rebalance különben elég jó mod szerintem. vannak benne szar dolgok is természetesen, van pár gagyi hajó, de azokat el kell kerülni ennyi... viszont sok jó ujitás van benne, sok uj cucc.
  • Tuvok #2182
    Mégis mit tud ?
  • Cobra.
    #2181
    elég jó MOD, a sima Rebalance mod-ot átalakították kicsit az A-Team-es fiúk (nincs benne semmi könnyítés)
  • Tuvok #2180
    Mijeza Rebalance 1.32 ? Vmi MOD ?
  • Wanax
    #2179
    Hivatalos honlap:
    http://freelancer.srv.hu/site/

    linkeléssel nem akarok szórakozni mer valszeg nem sikerülne, szal sorry :)
    Deha, küldesz egy levelet a [email protected] címre, ha még mindig megy, az küldd automatikus választ, amibe benne van minden. csak nemtom hogy még müxik-e...