3984
  • PLaci #2345
    ]marquee direction=right]???????????????????????????????????????????
  • PiszkosFred
    #2344
    Bator dolog ezt megkerdezni, en felnek a valasztol eheh ;]
  • Tuvok #2343
    MOD-os szerver mikor fog menni ?
  • PLaci #2342
    Axelero probléma???
  • Bary
    #2341
    Én is XP alatt futtatom. Hasonló gondjaim voltak, de reinstall,majd DirX9.0b telepítés után még az Axelero problémám is megoldódott.
  • Wanted
    #2340
    Nos, a hibaüzenet:
    Freelancer has encountered a problem and needs to close.
    We are sorry for the inconvenience.

    Ebből nem sokat tudtam meg.

    Ha win95/98 kompatibilitási módban indítom, akkor csak fekete képernyőt kapok.
    Viszont valamiért elindítja a háttérben a dxdiagot.
    Hmm?
  • Wanted
    #2339
    Minden más gamma fut, kivéve ezt.
    Win98 alatt fut. A gép ugyanaz, csak másik partíció.
  • Wanted
    #2338
    Megnézem otthon és hozom az infót.
  • Wanted
    #2337
    Sp1 fent van.
  • Wanax
    #2336
    felpörgeti a cd-t?? mit pörget azon? világ életemben cd nélkül jáccottam az FL-t és szerintem ebben nem vagyok egyedül. és milyen hibaüzenettel szál el?
  • Cobra.
    #2335
    Valami hardvergondod lehet, vagy a játékod hibás, mert idáig senkinek nem volt ilyen gondja.
  • PLaci #2334
    SP1 fent van?
  • Wanted
    #2333
    Hi!

    Új Dx9.0b-t telepítettem, de xp alatt így sem megy a gamma, töltésnél megpörgeti a cd-t, majd egy hibaüzenettel elszáll.
    ???
    Win98 alatt már elindult. Már-már leszedtem volna a 98-at, mivel eddig minden ment xp-n is.
    Valamilyen megoldás?


  • Wanax
    #2332
    sajna azt nemtuggyuk... ez sajna benne van a dologban, ilyen a hely ahol a szerver van, igy tuttuk megoldani csak. szal ez van ezt kell szeretni alapon...
  • Zeenoo
    #2331
    Értem kösz.

    Mikor indul be a Hunters?
  • PiszkosFred
    #2330
    De lehet a kliensedet nem szeretik
  • PiszkosFred
    #2329
    K-Line

    Az adott szolgaltato ki van tiltva a serverrol. Vagy probalkozz masik serverrel, lehetoleg ne magyarral, vagy menj fel masik szolgaltatoval ;] (legtobbszor a sulinetet szoktak bannolni, nem ok nelkul..) Most ezekszerint valami idiota vnet kapcsolattal bekavart, es emiatt isszatok ti a levet a dolognak. Ritka, de nem lehetetlen, hogy egy ember miatt egesz szolgaltatot klinera raknak...
  • Zeenoo
    #2328
    Srácok ez mi szerintetek???
    Nemenged connectelni IRC-re.

    *** Connect retry #6 extra.irc.hu (6667)
    -
    Local host: zeenoo (10.0.0.33)
    -
    Status Window K-Line-od van ezen a szerveren. Próbálozz másikkal...
    -
    Closing Link: Zeenoo[[email protected]] (K-lined: mirkforce (see hackreport.magicnet.org)/wc)
    -
    *** Disconnected
    -
    * /splay: no such file 'd:\egyéb\0\netz_script_pro\StuffZ\SoundZ\close.wav'
    -
    [18:14:16] *** Megszakadt a kapcsolat. (F2 - újrakapcsolódás)
  • Wanax
    #2327
    jaja, PLacinak igaza van. de harmadik variációként, akkor is van parancssorod, ha wincommanderből indítod...
  • PLaci #2326
    Khmm...
    Windowsban két lehetőség van...

    1.)
    Batch fájl (*.bat)
    2.)
    Átírni a parancsikont.
  • Tuvok #2325
    Nincs parancssorom Winben, de ha ASE-ból indítom, úgyis csak az az 1 szerver lesz a listában és jelszót se kér.
  • Wanax
    #2324
    most nem megy a szerver mer lelőtték, sajna ez van, ez ellen nem tudunk mit tenni, majd 5 után lesz szerver megint, állítólag, de ez nem tuti. a szerverre való kapcsolódás dolgait leirom megint (és utoljára már!!), szal egyenlőre amig ujabb infót nem ad valaki, addig parancssórból kapcsolódjatok a szerverre, ahhoz igy indítsátok a gámát a modos szerverhez:

    freelancer.exe -s193.6.159.211:14000

    a nem modos szerverhez pedig:

    Freelancer.exe -s193.6.159.211:15000

    Ha igy indítjátok a gámát, akkor aszerverlistben csak az az egy szerver fog megjelenni, és igy minden rendben fog müxeni. ki van próbálva, énis igy jáccok.
  • Tuvok #2323
    Pont az a gond, hogy csak ASE-ból megy, játékból nem.
    Igaz már ASE-ból se, megint meghalt a szerver.
  • PLaci #2322
    Ha be tudsz lépni mi a gond? Én még abból sem tudok belépni....
  • Tuvok #2321
    nemmegy, csak All-Seeing Eye-ból tudok belépni.
  • PLaci #2320
    Próbáld meg jelszó megadása nélkül, simán leokézni...
  • Tuvok #2319
    Ja, annak nem lehetne valamit csinálni, hogy a MOD-os szerver, ami elvileg nem jelszavas, ne kérjen jelszót, hogy be lehessen lépni ?
  • Tuvok #2318
    reméljük...
    na mék is jáccani, míg asszony haza nem ér
  • Wanax
    #2317
    hmm, most homályítottak fel hogy nem tudnak vele mit csinálni, mert ezt a program csinálja, és nem lehet belőle kiszedni, ez valszeg a mod sajátossága mer megpiszkáltak benne egy dll-t. szal sorry hogy bekevertem... de utána nézek a lancersen a dolgonak, hátha az ottani forumban van valami megoldás a dologra
  • Tuvok #2316
    jah, inkább lőjétek le a búsba, mint hülyeségek miatt kidobjon bárkit, meg lefagyjon a szerver.
  • Wanax
    #2315
    ezen az anticsít dolgon dolgozunk, nemtudjuk miért hiszi mindenre az a szar hogy csítelünk, de szerintem lel lesz lőve az a szar a fenébe, sorry a kellemtlenségek miatt...
  • CS@
    #2314
    HoHoy ! Sikerült kidokkolnom !
    Első néhány próbálkozásnál vettem egy pajzsot erre kidokkolásnál kivágott mondván ,hogy csítter vagyok ,erre poénból 2pajzsot vettem és így már szabadon távozhattam. Ez aztán az árukapcsolás.
  • CS@
    #2313
    De még ha csítellnék és azé dobna ki az milyen marha jó lenne ,de már felszállni sem tudok miután mindent eladtam se mer folyton kivag.
    Na de majd holnap folytatom a próbálkozást mer nem ezér kereskedtem ennyit hogy most ne tudjam mire költeni.
  • Tuvok #2312
    Az anticsíttel kezdjetek már vmit, mert egy cs@ nevű alak csítelt, kidobta, erre megfagyott a szerver.
  • Tuvok #2311
    előző sztornó, már megy.
  • Tuvok #2310
    Mikor fog menni a MOD-os szerver ? Most nem látom. :(
  • Wanted
    #2309
    Nekem is.
    De a régebbiekkel is próbáltam.
  • Tuvok #2308
    9600 Pro-m van és semmi nem kell kapcsolgatni.
  • Wanax
    #2307
    olvastam valahol hogy a 9600osoknak be kell kapcsolni mindenképp a fast writes-t, mer anélkül lehet nem müxik jól.
  • PLaci #2306
    Milyen driver van fent? Nállam Catalist 4.1