3984
  • Viti
    #2385
    hi!

    azt akarom kérdezni, hogy Freelancer multiban, ha én csinálok egy szervert, hogy tudom beállítani a kezdő pénzt/rankot/hajót/"szövetségest/ellenséget/semlegest" ???
    Kérlek ide válaszoljatok sürgösen!!: [email protected]
  • Tuvok #2384
    akkor passz
  • PLaci #2383
    De a bolygón van.......
  • Tuvok #2382
    nem lehet, hogy nem magán a bolygón, hanem a rendszer vmelyik kocsmájában van ?
  • NiceScream
    #2381
    HILFE,HELP valamint SEGICCCSÉÉÉGGG!!!
    Skacok,a következö problémával küszködök:
    Kémbridzs-ben kellene találkoznom Junival de hiába megyek a korcsmába nincs ott a hölgyemény.
    A miss viszont függöben van .
    Nemtudjátok,hogy hol lehet a muff???
    dankesÜn
  • Tuvok #2380
    1. mindig mind üres :(
    2. mivel nincs egyéb elfoglaltságom, jobbhíján ezeket gyűjtöm. Általában ha összegyűlik 20 db, és hízik a májam, mindig meghalok...
  • PLaci #2379
    Lőjj ki pár transzportot....
  • Wanax
    #2378
    nem a lefagyásra gondoltam, hanem amikor manuálisan lövik ki s szervert, pl gépkikapcs, és az azután ujraindítás. de szerintem nincs akkora tömeg hogy kifosztanák előled a roncsokat, másrészt, meg ne legyél telhetetlen :)
  • Tuvok #2377
    szerverrestart biztos nem, mert amikor játszok, és újraindítják, mindig rohanok a roncsokhoz, de rendszerint mind üres...
  • Wanax
    #2376
    jókérdés, énse tudom... x óra szerintem :) vagy szerverrestart :)
  • Tuvok #2375
    A roncsok újratöltődése mi az atyaúristenhez van kötve, nem birok rájönni...
  • Tuvok #2374
  • Wanax
    #2373
    Érdekes... microfos... kell ennél többet mondanom? :))
    de örülj neki hogy jó lett, max csinálj belőle x-aktát :))
  • Tuvok #2372
    Tűzfal nem is jelezte, hogy a Lancer át akar menni, net meg nincs megosztva. De sokadik próbálkozásra egyszer csak jó lett.
  • Wanax
    #2371
    tűzfal nem engedi át a kapcsolatot, vagy pl megosztott net miatt lehetnek ilyen problémák
  • Tuvok #2370
    Az mitől lehet, hogy bemegyek az Multiplayer-be, írja, hogy Connecting to global server..., és ez így is marad, nem kezdi el letölteni a szerverlistát.
  • Wanax
    #2369
    LOL
  • Tepet
    #2368
    huhh eza sok nagy betu meg ekezet. biztos nem en irtam
  • Wanax
    #2367
    Batokkal indítod a gámát??
  • PLaci #2366
    Bakker.... Újraraktam, erre meg már megint csak a mod-osat látom........
  • Wanted
    #2365
  • Wanax
    #2364
    Idézet Tepet írásából a Freelancer siteon:
    "Először is töröljük le a gépről a Freelancer-t. Keressük meg a következő könyvtárban c:/Windows/system32 az l3codecp.acm nevű file-t és töröljük, ha esetleg van ott l3codeca.acm akkor töröljük azt is.
    Ha WINDOWS 95, 98, ME operációs rendszert használsz akkor a c:/Windows/System/system.ini-t nyisd meg. Töröld ki CSAK azt a sort ami ’msacm.l3acm=’-el kezdődik.
    Ha WINDOWS XP operációs rendszert használsz akkor nyisd meg a regeditort a regedit paranccsal. Keresd meg és töröld ki ezt: \HKLM\SOFTWARE\Microsoft\WindowsNT\CurrentVersion\Drivers32\msacm.l3acm
    Majd telepítsük fel újra a Freelancer-t "
  • Wanax
    #2363
    ott van az csak nem ne éred el, mer Tepet igy rakta be :) de mingyár bekopizom
  • Wanted
    #2362
    Hi!
    beírhatnád ide is az infót, mert az adott oldalom már nincs meg.
  • Tepet
    #2361
    xpnek van valami syar codecja amit ace nem szed le. readme-ben benne van mit kell csinálni. meg irtam cikket is már a probléma megoldására a freelancer.srv.hu/site re
    kösz hogy elolvastad :)
  • Wanax
    #2360
    Amúgy, nekemis ment ACEval a cucc, egészen addig, amig win 98 meg ME volt fenn, miután felraktam az XPt akkor azonnal jött a hangprobléma...
  • PLaci #2359
    ace kilőe, nem műxik a tv tunerem progijával...
  • Wanted
    #2358
    A worms 3d nálam ment ace-val is.
    A Freelancer nem megy nélküle sem.
  • Wanted
    #2357
  • steweee
    #2356
    a worms3d nél is ue volt a probléma, a videket ki kellett kapcsolni az ace kodek miatt
  • PLaci #2355
    MicroFosh...
  • Wanted
    #2354
    hát, én sem.
    Próbáltam leszedett codecs pacckal. Semmi.
    Újratettem a WMP9-et: semmi.
  • Wanax
    #2353
    wow, hát ez érdekes :) sose gondoltam volna hogy ez a baja a cuccnak...
  • Wanted
    #2352
    Elindult XP alatt is a gamma.
    A microsoft oldalán találtam pár tippet.
    Az egyik ezek közzül az volt, hogy a játékban szereplő videókat ki lehet kapcsolni.
    Ha kikapcsolom őket, elindul a gamma.
  • PiszkosFred
    #2351
    Engem erdekelne, ha megtenned hogy elkuldod, nagyon megkoszonnem. morrowind.hq-kukac-mailbox.hu
  • Hegylakolaci
    #2350
    Nem nagyon figyeltem,most az eredeti játék térképéröl van szo?Ha igen akkor tudok küldeni esetleg térképet meg más cuccokat is pl:milyen hajot hol mennyiért lehet venni,különbözö rendszerek teljes térképe roncsokkal feltüntetve.Becsomagolva 3,4 mb.
  • Tuvok #2349
    hehe, single playeres...már találtam is hibákat.
    na mind1, legalább az érzés megvan, hogy saját térkép, saját munka :))
  • Cobra.
    #2348
    Bocs Tuvok, térkép
  • Tuvok #2347
    No emberkék. Mivel nem találtam hasonló jellegű térképtípust, ezért hosszas felderítőutak után készítettem egyet. Valószínűleg van olyan rendszer, amely nem 100%-os, ezért ha valahol hiba, vagy hiányosság van, légyszi közöljétek, vagy ha van valakinek van teljesebb térképe valamely rendszerről, küldje el nekem !

    Tehát a térkép megnézhető itt.
    De ha később valamilyen okból törölve lenne, ajánlatosabb egészben letölteni innen.
  • Tuvok #2346
    ????