3984
  • Wanax
    #2425
    jól beszélsz...
  • Tuvok #2424
    Akkor egyszer nézz be abba a bizonyos mod által nyújtott extra rendszerbe...egyik bolygó gyémánt ~370, másik bolygó mellette, gyémánt ~1600... Egy bolygón ott van a Titan-Eagle-Sabre hármas, mindenféle 10-es fegyverrel, minden ott van, hogy 10 perc alatt meggazdagodj, és az el is költsd...pont a játék lényegét veszik el, förtelem...
  • zolisz
    #2423
    Részemről nem nagyon kedvelem a különböző mod-okat, és itt az alap game van kiegészítve plussz néhány rendszerrel... Aszerver 70 férőhelyes és ált full tele van, ez is nagyobb játékélmény nyújt! Részemről a bot-ok elleni csatákat se erőltetem, sokkal izgibb egy konkurens klánt gyepálni....
    Üdv!
  • Tuvok #2422
    Ez a német Andromeda szerver lenne ????
  • Wanax
    #2421
    hümm, ez érdekes... kérdemén, mér van magyar HUNters szerver ha egy fél ilyen nevű klántag se járt ott soha... nem is tuttam hogy létezik ilyen klán, szal nemtom honnan van az embereitek, de mióta mi nyomjuk az FL szerver dolgot egy huntersel találkoztam... főleg hogy még csak nem is magyar szerveren vagytok.
    Na ez a LOL
  • zolisz
    #2420
    Sziasztok!

    Örülök, hogy ez a fórum még műkszik, ellentétben a többi hazaitól, ahol jó ha 2-3hetente ír valaki valamit...
    Ezzel a fórummal bezárólag már minden általam ismert helyen megejettem azt a kis felhívást amit itt is megtennék!
    Tehát mindenkit várunk szeretettel (mi [HUN]ter_ -ek) az Andromeda szerveren (mike tbb 1.8 mod), ahol kb 25fős taglétszámú klánunk végzi mindennapos teendőit! Mostanában épp egy nagyobb háborúra készülünk ami megint csak aktuálissá teszi a toborzást! Szóval mindenki aki épp helyét keresei a szerver rengetegekben, de még nem döntött, jöjjön HUNter-nek és tuti nem fog unatkozni az eljövendő hetekben! ;))

    Üdv! [HUN]ter_2o£!$2 v. [HUN]ter_zolisz-TR
  • Tuvok #2419
    k*rva sokat kellett volna visszaolvasni... :D
  • Tuvok #2418
    #2370
  • Hmuda
    #2417
    Akor még próbálkozom. Ja és felraktam a pecset, de minden alkalommal 1.0-t ír a verziószámhoz a main menüben. Ez normális?
  • Cobra.
    #2416
    Nekem tavaly nyáron volt ilyen, de másnap már működött.
  • Hmuda
    #2415
    Hm. Akkor volt-e már valakinek olyan problémája, hogy soha nem volt hajlandó csatlakozni, csak folyton a "Connecting to global server..." felirat villiogott a jobb felső sarokbanó? Ha volt ilyen akkor sikerült-e valakinek megoldani?
  • steweee
    #2414
    mert akkor összefuthatunk egy másolat erejéig!
  • khmmmm
    #2413
    Nekem megy...
  • Hmuda
    #2412
    Csak nekem nem jön be a netes elérés? két napja próbálkozok, de sehol nincs a global server.
  • Tuvok #2411
    Új hajó bazze, FedEx-es kamion, 1280-ban a fél képernyőt beteríti és lassú, mint a dög. Fogtam a hasam, mikor megláttam.
  • Wanax
    #2410
    Hi!
    A rebalance nem magyar mod, magyar info nem nagyon van róla. ha olvasni akarsz a cuccról. akkor www.lancersreactor.com ezen a honlapon van 3 kiló mod a gámához... amugy összefoglalva mit nyujt a mod: új hajók, új fegyverek, és kiegészítők, új bolygók. (mint bármely más modban szvsz :))
    Szerintem dc-n még elvétve található pár arcnál... onnan tuti be tod szerezni ha nem akarod megvenni (ami ugye nemszép dolog... :)))
  • steweee
    #2409
    miskolci vagy?
  • edios
    #2408
    Sziasztok!
    Belehet még szerezni valahonnan a gammát? (nem a boltból ugye :) )
  • 3P
    #2407
    Én nem ismerem a Rebalance modot sem, így nem igazán tudom az A-team modot sem hozzá hasonlítani...
    Nincs valahol egy bővebb infó róla (főleg magyarul, mivel ugye ez egy magyar mod). Térképek, stb...

    ps. off-line-ban megy?
  • Wanax
    #2406
    Az A-team mod a Rebalance mod alapján készült, minden ugyanaz benne, a fegyverek meg stb, csak biztonsági dolgok vannak beletéve, mert régebben sokat fagyott pár dolog miatt, azokat küszöböltük ki.
  • [HUN]PAStheLoD
    #2405
    szal látod ezt a nagy fémcsövet? tedd fel vagy a nagy fémcső a kis fejeddel lép kölcsönhatásba
  • Stotoo
    #2404
    Tudnátok vmi mesélni erről az A-team modról? vmit hogy mit változtattak benne vagy vannak-e új hajók, fegyverek etc...
    Győzzetek meg hogy tegyem fel ;)
  • 3P
    #2403
    Hali!

    Ismét megjött a kedvem egy jó kis FreeLancerhez, (hiába nem igen jön ki jó játék napjainkban...).

    Kimondottan off-line játékhoz keresek egy jó kis modot. Nem gond, ha van komplett történet szál ;), esetleg kis ismertető a modhoz, térképek, miegyebek...
    LancersReactoron is körbenéztem, de nem igazán tudom, hogy melyik szinvonalas a sok mod közül...
  • Tuvok #2402
    ez attól függ hol akarsz játszani, vannak alap, és vannak mod-os szerverek
  • PLaci #2401
    Olvass kicsit vissza, és találsz linket meg telepítési leírást (mert hibás az install) az A-team mod-hoz....
  • Stotoo
    #2400
    Szevasztok, régen sokat jáccottam freelancerrel, most újra elővettem és akarok egy jót multizni. Milyen patheket esetleg modokat kell letöltenem a magyar szerverre?
  • Wanax
    #2399
    Pff, olvass már vissza... ha nem tűnne fel ez a topik a magyar szerveré, mer létezik ilyen is ám... :))
  • Fricci
    #2398
    Sziasztok! Nagyon király a játék, ha van kedvetek gyertek este netre játszani. Van egy szerver: UK, you are feel lucky...vagy valami ilyesmi a neve. Haverokkal ott szoktunk játszani.
  • KoWa
    #2397
    ELvileg azt a 3 hajot el kell pusztitani mert megtamadnak. en is csak sokadszori ujratoltesre tudtam megcsinalni mert valamiert nem akartak tamadni. Ha meg en tamadtam meg mielott piros lett volna a target akkor ujra toltes mert baratsagos egyseget tamadtam.
  • Wanax
    #2396
    Honnan van az infó???
  • khmmmm
    #2395
    Nem tudjátok véletlenül hogy lehet megoldani hogy saját szerver újraindítás után ne felejtse el a hírnév adatokat?
  • Tuvok #2394
    jó lenne
  • Sephi
    #2393
    Igaz az a hir hogy a Ms kiad hamarosan egy uj kuldetes packet ehez a gamahoz? Alitolag folytatja a kalandott es lesznek benne uj karakterek uj beszolasok es uj urhajok meg fegyverek. De a rendszeren semmit se valtoztatnak csak egy uj galaxis fog elenk tarulni. De alitolag a regi SAVE-t is hasznahatyuk es akkor mar onnan folytatjuk ahol abba maradt.
  • Tuvok #2392
    Feliratok sztem nincsenek, és sosem voltak Lancerben.

    Magyarítás ügyben olvass vissza, vagy keresd meg a 'Játékmagyarosításokról tudtok-e' című topikot, annak az alcímében vagy 1 oldal linkje, ott nézd meg.
  • CarajoEsp
    #2391
    Most vettem elő újra ezt a játékot és 2 dolog nem találok. 1.:Úgy emlékszem volt hozzás magyarítás. +Mintha minden szöveg feliratokzva lett volna ehhez képest ,most amit az úrben mondanak ,nincsenek feliratokzva.
  • lwb
    #2390
    #183
    #1950
    x1958

    codec probléma és ezek a hozzászólások írják le, hogy hogyan lehet orvosolni. nekem az #1958 működik.
  • Szami
    #2389
    Talán már volt ez am kérdés, de nem szeretném végigjárni a 2000 hozzászólást.
    Még a játék eleje felé az egyik küldetésem, hogy kisérjek el egy csapatot a bóják mentén. Ha ezt megcsináltam, landolnom kéne az egyik bolygón, de út közben megállít 3 hajó. Ezután eltűnik a waypoint és nem tudok dockolni sehova. Mit kéne csinálnom?
  • Viti
    #2388
    értem...
    de pontosan nem tudnád megmondani az oldal pontos címét, ezen belül (nem tudok angolul...)
    köszi: Vitéz
  • Cobra.
    #2387
    külön program kell hozzá, a www.lancersreactor.com -on nézz körül
  • KoWa
    #2386
    hmm... Viti ez jo kerdes mar engem is foglalkoztatott de nem tudtam rajonni. Ide is lehetvalaszolni am )