3984
  • Venom
    #2465
    THX egyikkel sikerült felcsatlakozni! 99999999999 Hála
  • Tuvok #2464
    mirc.com-ról töltsd le a servers.ini-t, azaz a server listát és próbáld végig az ircneteseket
  • Venom
    #2463
    Unable to connect to server (Connection timed out)
    ezt irja ki és sehogy nem akar konnektelni :(
  • Tuvok #2462
    vagy 6667
  • Tuvok #2461
    próbáld erről a szerverről:

    IRCnet: US, NY, New YorkSERVER:
    irc.stealth.net:6666
  • Venom
    #2460
    Sajna az ircnet nemmegy külföldről legalábbis innen Szlovákiából nem :(
  • Wanax
    #2459
    már nem kell jelszó a sima mod nélküli szerverre. azt nemtudom hogy most hogyan megy, remélem még megy, csak épp sokan nem szoktak rajta lenni. IRCneten gyertek a #freeport36 szobába, ott tartjuk a frontot :)
  • Venom
    #2458
    énis mailer-daemon-t kaptam :(
    megszünt volna a szerver?
  • edios
    #2457
    Hello!
    Szeretnék jáccani egy magyar szerveren, mer nem bírom a németek chateléseit! (mondjuk nem csak azért..)
    Szóval keresgéltem oldalakat, a freelancer.fw.hu -n van a multi-menünél egy mail-cím, amin lehetne kérni egy jelszót, de onnan mailer-daemon visszaküldi, mondva, hogy unknown username...
    Szóval hol gyülekeznek a magyarok? :)
  • Venom
    #2456
    lehet hogy a Graf kártya drivered nem engedi, próbáld meg valami újabb driverrel.
  • Cipher
    #2455
    hello
    Mi az oka annak hogy nem tudom 1024X768-as felbontásnál magasabbra huzni pedig a monitorom birná?
  • Amergin
    #2454
    Ha valakit esetleg érdekel a körökre osztott internetes űrstratégia akkor:
    Space Federation
    ICQ 204-685-087
  • lala12
    #2453
    Kicsit nosztalgiázva újrajátszottam a játékot. Az Omicron Gammából nyíló ismeretlen rendszer térképének jobb felső sarkában van a térképen egy nap bejelölve. Ez jóval meszebb van a valóságban, mint a térképen. Hiába mentem közel hozzá, továbbra is ismeretlen objektumként szerepelt. Gyanús volt, ezért megpróbáltam öngyilkosságot elkövetni, és belerepültem a napba. Furcsamód nem égtem el, hanem a nulla távolságot elérve egy gömbfelületnek ütköztem. ??? Sajnos eddig nem sikerült vele kezdenem semmit, pedig olyan, mintha valami köze lenne a tölcsér alakú kürtőhöz. Mintha ez lenne egy ugrókapu. A nagy fehérség miatt nem látni a felszínt, nem találtam rajta bejáratot. Ez is olyan szívatás, mint a tölcsérben való repülés?
  • Aquli
    #2452
    köszi megvan
  • Aquli
    #2451
    200-adik? ok megnézem. Ja és gyakran nem hallatszik amit mondanak az npc-k rádión. Lehet a DirectX-ben kell állítani a hardware emulationt? mert sok játéknál volt gond. Na megnézem
  • Wanax
    #2450
    Jah, olyan bug szerű dolog, a valami hang codeccel akad össze a dolog, ha vissza olvasol kb a 200. hozzászólástól, akkor megtalálod hogy mit kell csinálni hogy működjön, le van irva pár verzió, és utána rendben lesz
  • Aquli
    #2449
    Help!
    5os szintű lettem, most kaptam új feladatot Junitól, vele együtt kisértem egy konvojt a California rendszerben, utána elindultunk vissza a Minor California bolygó felé, amikor három Military hajó jött elénk. Ekkor megálltunk, és nem tudom mit kell csinálni, nem kapok objectivet. mission objective: awaiting for mission objective.
    Ez mi lehet? vmi bug?
    Márk
  • Tuvok #2448
    Csak téged tudlak idézni:

    "annyira nem vagy fontos, részemről lezártam témát nem az ilyen **** miatt írkálok ide..."


    :DDD

    Menj isten hírével és vissza se gyere többet ! :DD
  • zolisz
    #2447
    Nincs kedvem idézgetni téged annyira nem vagy fontos, részemről lezártam témát nem az ilyen **** miatt írkálok ide...

    Ui.:ha akarsz még bókolni nekem pls priviben!
    Üdv! [HUN]ter_2o£!$2
  • Tuvok #2446
    mit érdekel az téged ? :P
  • Zeenoo
    #2445
    de ott is minek ???
  • Tuvok #2444
    Sőt, a fórum egy innen igen távol eső részén.
  • Tuvok #2443
    Buzi vagy te. Úgy cseszed el a játékélményed, ahogy akarod.
    Hol is mondtam, hogy mit szeressél a játékban ? Idézd már be plz...
    És rád se mondtam semmit, olvasd el mégegyszer, még kétszer, amennyiszer kell, hogy megértsd...
    Hadd ne számoljam össze, hogy eddig milyen nemzetközi ligákban indultam bizonyos játékokban, szal ne nyilatkozz olyanról, amiről fogalmad sincs. Kösz.
  • Cobra.
    #2442

    Csak szólok, hogy Tuvok moderátor, bár másik topicban. Az viszont igaz, hogy hülyeséget írt, mert nem olvasta el figyelmesen a hozzászólást.
  • zolisz
    #2441
    Igen csak a ligára gondoltam...

    ...és bazd meg te, kis buzi! Itt nincs moderator? ;)
    Jah és ne mondd meg hogy mit szeressek játékban oks?, a többit majd ha van merszed indulni a ligaban...

    yep-yep HUNterek! :) Üdv [HUN]ter_2o£!$2!
  • HadUr
    #2440
    O arra gondol, ha vki jelentkezik a ligaba, es csak azert lesz fenn a szerveren, hogy harcoljon, nem pedig, hogy folyamatosan jatsszon, akkor teljesen mas jatekelmenyrol beszel, mint te.
  • Tuvok #2439
    mert akkor csak ahhoz, hogy legyen gépem amivel induljak 1hetet kell kereskednem folyamatosan

    Ez lenne a játék lényege baszod ! Mi a fene értelme van 10 perc alatt Titánnal rohangálni ? Hol a játékélmény ?

    Mellesleg pár óra játékidő után van 1 Dromedary-d vagy Humpbackod, onnan meg 1 köpés a Titan/Sabre. :)
  • zolisz
    #2438
    Had!

    Az 1.0-ás alapot nem támogatnám, mert akkor csak ahhoz, hogy legyen gépem amivel induljak 1hetet kell kereskednem folyamatosan, viszont az Andromeda-s mod, mint már bizonyára tudod, tökéletesen megfelene erre a célra. Tehát javaslatom: vagy tegyél fel addig a szerverre ilyen mod-ot vagy kerüljön megrendezésre, a mi vendéglátásunkkal az fz-ben!
    Üdv [HUN]ter_2o£!$2
  • zolisz
    #2437
    Ha már klánosdi, csatlakozz hozzánk! :) [HUN]ter_ néven futunk, egyenlőre inkább csak az Andromeda-n, de van már más szerveren is tagunk!
    címünk: http://hunters.tvn.hu

    Ui.:gatyákat felkötni indulunk mi is! :)
  • Tuvok #2436
    "át fog alakulni klán szerverré"

    Vajon melyikőjük lesz a vinyó ? És nem fog nekik fájni ?
  • HadUr
    #2435
    Megegyszer az URL-ek:
    [HUN]ters Lair & A-Team oldal
    Tournament. Regisztracios es lebonyolito oldal
    [HUN]ters Lair & A-Team forum
  • HadUr
    #2434
    Sziasztok !

    Koszonom ASUS a hozzaszolast.
    Annyival egeszitenem ki baratunkat, hogy nem csak egy klan szervere lesz a [HUN]ters Lair & A-Team szerver, hanem tobb csapate, igy fel lehet majd osztani egymas kozott a rendszereket es mivel meg nincsenek feloszott tersegek, lehet foglalni.
    Nemreg indult uj oldalunkon ( http://freelancer.srv.hu/oldal ) lehet informalodni a lehetosegekrol.
    Persze van mas lehetoseg itt nalunk. A napokban kerult fel a site-ra a Tournamentet lebonyolito engine ( http://freelancer.srv.hu/liga ), melyben eloszor az 1v1 ligaba (mindenki jatszik mindenki ellen) es az 1v1 ladder-be(kiese'ses fordulo'k) talalhatok meg.
    Amig keves regisztralt, addig a regisztracio (go go feliratkozni !) nem fejezodik be es addig nem tudjuk a versenykiirast megcsinalni, marmint, hogy ki-ki ellen fog harcolni.
    A verseny az 1.0 verzion fut lebonyolodni.
    Amennyiben megfelelo erdeklodes mutatkozik, ugy a csapatok is osszemerhetik egymassal az erejuket(a csapatok mereterol szolo szavazashoz kerlek titeket szoljatok hozza), mind liga, mind kiese'ses rendszerben.
    Amint megfelelo erdeklodes mutatkozik, ugy tobb informacioval is szolgalhatok.
  • Wanax
    #2433
    Hali!
    A magyar alap verziós Hunters szerverről lekerült a password, igy mostmár bárki jöhet jáccani nyugottan, még passot se kell kérni. a másik dolog, meg az át fog alakulni klán szerverré, legjobb tudásom szerint, épp alakulófélben van a klán, de erről mostmég nem igazán tok biztosat... szal figyeljetek ide néha! :)
  • zolisz
    #2432
    Na jó de a harc se mind1 mér van! A klánok nyílván nem ok nélkül lövöldöznek egymásra. Itt is a kereskedelem mozgat mindent + az hogy jobb legyek másiknál (hiszen tudodm hogy emberke ül a másik oldalon is és azé jó érzés legyőzni).
    Szóval kereskedni csak az tud szabadon akit hagynak, nekem hónapomba telt minimum amíg felfejlődtem annyira, hogy megvédhessem magam, ill olyan kapcsolatokat építsek ki amire nyugodtan támaszkodhatok ha gáz van. Hiszen a diplomácia itt nagyon fontos, természetesen a pénzes helyek szabad hozzáféréséhez, de ide nyalással nem lehet bekerülni csak "tisztelet" alapján ami a teljesítményen múlik.
    Én éppen lázítom klántársaimat több tréningre, mert szeretném elfoglalni a nemrég "elgazdátlanodott" kp.-i bolygót a mod-ban, ami ugyan most senki-é, viszont a kereskedelem fő központja, de ha bejelentenénk igényünket tuti 1000-en akarnának kilőni onnan minket!!
    (természetesen anti-taxolósak vagyunk) ;)
    A meggyőzésről ua. vallom, csak meséltem egy kicsit...
    Üdv! [HUN]ter_2o£!$2
    Ui.:Mai napon megszületett a mi kis oldalunk is: http://hunters.tvn.hu/news.php
  • Tuvok #2431
    Semmit, felrakod és multizol.
    Max ha mod-os szerverre mész, akkor a mod-ot kell letöltened, az infót általában kiírják a szerver leírásában.
  • Bandeeka
    #2430
    Mikell hozzá hogy tudjak multizni?
    Irjátok le miket kell leszednem a gamehoz pls thx
  • Tuvok #2429
    A Lancer lényege a kereskedelem, én gyűlölöm, ha egy játékos kilő, és én se lövök rá másokra, csakis önvédelemből. Kereskedek, felderítek, roncsokat fosztogatok, stb...ne hiába tiltják a PVP-t a legtöbb szerveren.
  • PiszkosFred
    #2428
    Ertem amit modnasz, de akkor szedjuk ki a bolygokat, dokkokat, allomasokat a jatekbol, es induljon mindenki egy felszerelt titannal, es lassuk ki a jobb pilota+mesterlovesz. De ez az elv amit irsz, ez nem mas mint az automotorsportban jelenlevo szeriakocsik versenyenek az elve. Minden egyforma, csak a pilotan mulik minden. De ennek a jateknak - ha azt mondjuk ra hogy ez nem egy XWvsTIE klon, hanem inkabb Elite az alapja - akkor az a lenyege, hogy egy vilagban probalj meg ervenyesulni, tobbszaz masik userrel egyutt. Ez pedig azt jelenti, hogy fuss be karriert es fejlesztd magad, szem elott tartva a tarsak fejlettseget, kalandok nehezseget, stb. Igy szerintem erdekesebb. De emberek vagyunk, es mint olyan maskent itelunk meg dolgokat, es ez nem gond. En termeszetesen nem akarlak meggyozni, mintahogy en sem megyek jatszani arra a serverre, egyszeruen csak leirtam a velemenyem..
  • zolisz
    #2427
    Abban igazad van, hogy a pénz szerepe átértékelődik és a RANK itt inkább harci képességeid alapján alakul ki tehát, továbbra is kitartok amellett, hogy amit írsz az a single game feladata, vagyis ott gyűjtögethetsz kedvedre stb... A multi szerintem nem erről szól!!!, de itt is megvan a lehetőség arra hogy végigjátszd a single-t, - egy szerveren - ha úgy döntesz...
    Üdv!
    (embereket még mindig szívesen várunk..)
  • PiszkosFred
    #2426
    ...es a vegen az egesz nem lesz mas, mint egy 3ds "shot'em'up" ;]