3984
  • Toroco
    #2665
    én játszottam. néha még most is, csak sajna sosem volt egy magyar sem akivel játszhattam volna. esetleg valamikorra összehozhatunk egy gamet. akár holnap is. nekem már van egy karakterem ha még nem törölték. egy halom pénz is van nála.
  • Toroco
    #2664
    print screennel csinálj, azt hiszem a dokumentums my games mappába menti őket valahova
  • Ahhoj
    #2663
    dortmund-on néha
  • steweee
    #2662
    én arra lennék kíváncsi hogy hogyan csinálják a screenshotokat róla pl :
    http://pc.gamezone.com/gamesell/screens/s12871_1.htm

    mert full maximumon megy (mondjuk nem csoda gt 6600, de már 9600 radeonon, sőt a gef2 titániumomon is úgy ment) és közel nem ilyen szép, csíkosak az űrhajók szélei. ezeket montírozzák, vagy vhogy belecsempésztek antialiasingot meg anizo filteringet azóta?
  • Bandeeka
    #2661
    Sziasztok!
    Ujra elövettem ezt a jo kis játékot és szeretnék érdeklödni, hogy jáccik e vki vele még multiba? A single részt picit unom már:D
  • Toroco
    #2660
    Nem csak az lépbe akit érdekel, sajnos olyanok is szoktak, akik csak anyázzák meg szarozák a játékot, és csak ezért irnak be. Erre példa a NFS U2 és a NFS MW topikok. :D
  • Ahhoj
    #2659
    egy szóval se mondtam, hogy lámi lennél, nem kell túlreagálni :)
    kedvencekhez hozzáadtam kapásból
    egy játék topikjába szvsz csak az néz be, akit érdekel a játék, más nem...
    és hátha van olyan ember, aki meglátja, hogy freelancer topik, és kedvet kap hozzá pont ezért, és akkor ezért lesz vmi élet, stb :)
    hsz szám azelőtt se érdekelt, elég lolság...
  • acsarkodo
    #2658
    OFF:
    Az az igazság, hogy gondolkodtam rajta és voltak ötleteim, de mindet elvetettem mert értelmetlennek találtam :
    Mint a neve is mutatja azért, hogy a topik felül legyen így mikor legközelebb jössz könnyebben megtalálod - Erre ott a kedvencek.
    Ugyanezen okból azzal kiegészítve, hogy nem te találod meg, hanem a kis lámik akik a kereső használatára képtelenek - Mivel pár óra elteltével ismét lesüllyed ezt sem találtam elfogadhatónak.
    Esetleg azért, hogy az alatt a pár óra alatt valaki, olyan is benéz akit nem érdekel a téma - Ezt is kilőttem mert akit nem érdekel az nem nézi meg.
    Hozzászólások számának növelése - Mivel már úgysem jegyzik ez is értelmetlen.
    Szóval, ha van kedved elmagyarázhatnád, mert én is kis lámi vagyok és nem jöttem rá magamtól.
  • Ahhoj
    #2657
    nekem ez tényleg a teljes tartalmas értelmes mondanivalóm volt

    (gondolkozz kicsit, ha tényleg nem találod ki, akkor elmondom, de szerintem nem olyan bonyolult)
  • acsarkodo
    #2656
    Légyszí magyarázd már el nekem mire jó az „UP”, ha nincs se kérdésed se értelmes hozzászólásod a játékkal kapcsolatban ?
  • steweee
    #2655
    nem lesz folytatása eme remek játéknak? most telepítettem kíváncsiságból megint fel, és azt hiszem újra végig fogom játszani. már vagy 4X
  • Ahhoj
    #2654
    up
  • Toroco
    #2653
    ya ace mega csinálhatja. én is leszedtem egy másik játék miatt és utána ment a freelancer is.
  • mabbak
    #2652
    ha van ace codec packod szedd le, nekem megoldotta...
  • n0k0m
    #2651
    Ahh nekem is ezvan. Ha 3-nál több úrhajó van totál meghal. De 1600*1200-ban full graffon ugyanúgy mint 800*600-ban minimumon. 2,8-as Amd Burton-om van, 1 GB ram, Sapphire radeon 9600 256mb. Már midnent újratettem, drivereket (videókártya, alaplapi etc.) is frissítettem. Amúgy XP-m van, de ismerőseimnél is XP-n fut. Ha valakinek van valami ötlete seígtsen.
  • Toroco
    #2650
    Köszi szépen. Most asszem ugy is kell telepíteni ujra mert elment a hang és furán el kezd akadni amikor neten játszom és 3 nál több hajó tünik fel a képen. teljesen lehel az egész és alig ugrik pár kockát. a vinyó meg folyamatosan tölt. aztán ha már nincs ellenség akkor meg nem is akad egyáltalán.
  • DreddHUN
    #2649
    A start->Programok->Microsoft Games->Freelancer->Examine my account id fájlt megnyitod kiírod azt az id-t ami benne van és amikor ujjra feltezsed az fl-t és amikor kérdezi hogy jó e ez az id amit felajánl akkor kitörlöd és beírod azt az id-t amit leírtála lehető legpontosabban és azt okozod le és meglesznek a kariajid. De amikor irod az id-d ne vessz aba a hibába mint régen én hogy nem tudtam hogy most "o" vagy "0" van odaírva bár csak 0-át fogad el és asszem a kötőjelek is kellenek szal én igy szoktam de ha van valakinek egy elmésebb ötlete az is biztos jó.
  • Toroco
    #2648
    Meg oldódot egy ujra telepítéssel. Azt nem tudja valaki, hogy mit kell kimenteni ahoz hogy ujra telepítés után használni tudjam a netes karikat és ne akarjon a game uj idt csinálni a netre?
  • Toroco
    #2647
    Hi emberek!

    Van egy olyan problémám hogy ha a neten csatlakozok egy szerverre, és miután kimegyek az ürbe kb 20 másodperc után elveszti a kapcsolatot. És akármelyik szerverrel próbálkoztam egyiken sem maradt rajta. Tudtok valamit hogy hogyan lehetne ezt megoldani?

    És hogyan lehet olyan szerverhez csatlakozni amit nem találok a listán és csak a szerver címe van meg leirva?

    THX!
  • Charmed
    #2646
    Köszi.
  • PLaci #2645
    Microsoft Windows Media Format Redistribution Pack


  • Charmed
    #2644
    Sziasztok!

    Olvastam a hang probléma megoldásáról, de nem tudom megoldani a következők miatt:

    .a. a regisztryben keressétek meg ezt:
    HKEY_LOCAL_MACHINESOFTWAREMicrosoftWindows NTCurrentVersionDrivers32

    b. itt a "msacm.l3acm" sort ki kell törölni
    (az értek itt "C:WINDOWSSystem32l3codeca.acm")

    A fent megadott fájl nincs a regisztryben, csak a WindowsSystem32 könyvtárban találtam meg.

    c. a WindowsSystem32 könyvtárban meg kell keresni l3codeca.acm-t és letörölni



    d. a cd-röl le kell futtatni a WMFADist.exe-t, ez felteszi az újabb codecet és már kész is.

    A WMFADist.exe fájlt sem az xp cd-n sem a freelancer cdn nem találtam meg.

    Kérek mindenkit, aki segíteni tud, hogy pontosítsa már a lépéseket, vagy ha tud, akkor mondjon már egy másik megoldást a hang megoldására

    Köszönettel:

    Charmed
  • PLaci #2643
    Az egyik alrendszerben van 2, glassgow-ban meg 1
  • BonemanX
    #2642
    Hello! KIcsit le vagyok maradva, de a Bretonia rendszerben (2.) hol találok csatahajót??? Mert már mindenhol kerestem, és nem találok.
  • Erron
    #2641
    már több százat kinyírtam, de kitartó vagyok. gyakom őket tovább :)
  • steweee
    #2640
    csinált már vkinek olyat hogy a rendszerkapu ugrásnál lefagy? sötétkét c64 re emlékeztető képernyőre vált és csak resettel lehet újra életet verni a gépbe. elég durva, és már 4x csinálta egymás után. most telepítettem újra, hátha
  • Disno
    #2639
    omicron gamma rendszerben lévö unknown jump gate mindkét oldalán vannak nomad fighterek, s néha dobnak
  • Erron
    #2638
    Hát átnéztem, de semmi. pedig nagyon érdekelne hol lehet szert tenni rá. :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #2637
    visszaolvasni luxus ? :)
  • Erron
    #2636
    senki??? :(
  • Erron
    #2635
    nomad lasert hol lehet beszerezni???
  • Wanille
    #2634
    Letöröltem a port a cdről, és felraktam újfent...még mindig fantasztikus hangulata van!

    Viszont lenne egy láma kérdésem:

    -hol tudom bekapcsolni a feliratozást? Elfelejtettem...
  • DreddHUN
    #2633
    lancer rektoritt nézd meg vagy ha itt nics akkor keress rá a googléééban
  • nagyrenato
    #2632
    Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy a 2.29 -es modot honnan tudom letölteni? THX.
  • DreddHUN
    #2631
    Huntersnek volt servere?
  • DreddHUN
    #2630
    Jól beszél asus kell ám neki sok ácél és benzin ilyen árak mellet sok pénzt felemészt.
  • Wanax
    #2629
    Izmos, eléggé izmos vas kell neki. Egész közel álltam anno a Hunterses szerver alkotoihoz, és tőlük tudom hogy a szervernek kell a proci erő rendesen és a ram...
  • Brutal
    #2628
    Milyen vas kellene egy állandó magyar szerver futtatásához?
  • DreddHUN
    #2627
    Csak külföldiek mennek már de van egy két server amin rendszeresen látni hunokat.
  • Brutal
    #2626
    Létezik még magyar szerver vagy csak a külföldiek mennek?
    Mert ujra felraktam és szeretnék nyomulni....