3984
  • zolisz
    #2625
    :O asszem látlak, ha mégsem akkor majd írom a címet :)
  • Venom
    #2624
    jaizé msn cimet kérek mer nekem eltüntél a listámról :S
  • Venom
    #2623
    este fent szokok lenni. meg ugy négy utántól mert akkor érek haza melóból
  • zolisz
    #2622
    Szia Venom!

    Természetesen regelhetsz egyből! (ha regeltél már az uw-ra akkor szerintem az meg is van még.)

    A modot meg én is mindig elfelejtem, de az oldalon fennt van a letöltések között. http://hunters-download.uw.hu/ alulról a 3. a 25-ös cucc.

    ...de fennt vagyok neked MSN-en is ugye? (nálam megvagy, de nem rémlik, hogy mikor láttalak onlinenak)

    Üdv:[HUN]ter_2o£!$2 !
  • Venom
    #2621
    mike modot holis talállom? már erre se emléxem :S
    jaés zonnal regelhetek majd akkor [HUN]ter_ elötaggal ugye? :)
  • zolisz
    #2620
    Sziasztok!

    Venom --> (Külföldi szerveren) a CHSP-n próbálunk szerencsét. Gondolom ismeritek mind a ketten az Andromeda "ikerpárja" volt amíg az meg nem szűnt :S. Új mike mod van rajta, kicsit nehezített, de ezzel a moddal még nem játszottam csak az elődjeivel szal. nem tudok róla semmit :) A serveren elméletileg vannak stabil létszámban userek ezért is ide próbálkozunk elsőnek, meg kicsit köt a múltunk..:D
    (((A Jolt-ról én is hallottam jókat, de most már ezirányba indultunk.)))

    Zsolo007 --> Igen emlékszem nálunk még Rambo-ként voltál az tuti :)

    Erron --> Jaja jöhetsz, nem vagyunk befordulósak! ;) Lennti MSN-en kérdezz nyugodtan ami érdekel, de ott van a többi elérhetőségem/ünk is.

    Üdv: [HUN]ter_2o£!$2 !
  • Zsolo007
    #2619
    Biztosan van tagfelvétel, nemvéletlen írt ide zolisz....
  • Erron
    #2618
    ÁÁÁÁ. Kira. Hozzá volt szerencsém a Szitun :)
    Ott elég sokat nyomtam [MAQUIS] klán tagjaként.
    Régi szép idők :)
    Mostanság sajna csak külföldi szerverek vannak.
    [HUN]ter még nem voltam de ha van tagfelvétel akkor rám számíthattok.


  • Zsolo007
    #2617
    ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁHHHHHHHHHHHHHHH a Hunters! Annak a klánnak én is tagja voltam :)))
    Még anno mikor még Freelancereztem :))) Kira volt :)))

    Mellesleg anno [HUN]ter_Rambo voltam ha jól emléxem de nem tuti :D
    lehet hogy már akkor is a [HUN]ter_Zsolo007-et használtam, már rég volt :)

    Asszem pont te szerveztél be még anno DCn találkoztunk :D
  • Venom
    #2616
    meik szerveren? lehet énis elökotrom a gamet aztán hajrá :D
  • zolisz
    #2615
    Sziasztok!

    ..új lendülettel megpróbálom, (mára már -juk) bevetni magunkat az űrbe ismét! Ha van olyan aki csak azért nem játszik, mert nincs partner hozzá, most jöjjön mert most még tuti leszünk páran, és így talán nagyobb eséllyel marad meg egy stabil csapat hosszabb távon is!

    [HUN]ter_2o£!$2 (zolisz) voltam a http://hunters.uw.hu -ról! (visszaköltöztünk ide :)
    MSN&mail: [email protected]

    Üdv lanceresek!
  • DreddHUN
    #2614
    Csak a Drum and Bass HUN Szitu van ami magyar még mindig[#sniffles.Valaki megtudná mondani hogy a magyarok hova a bánatba tüntek már egy hónapja csak pampogó csínaiakat látok minden serveren.
  • steweee
    #2613
    vki meg tudná mondani hogy az 1.1 peccsen kívül mit érdemes hozzá felrakni és hogyan? már többször végigjátszottam megjelenése óta, most megint elővettem de szeretnék módosítgatni rajta hogy más legyen azért eme remek játék.sajnos a magyar szerverek bedöglöttek, pedig voltak rajta jó modok, de sajna arról már lemaradtam. pl a bolygófelszíneket kontinensekkel ellátó mod az bizti jó lehetett.tud vki segíteni? csak otthon fogok vele szinglében, ahhoz kellene csak mod
  • Venom
    #2612
    nézzétek meg All Seeing Eye vel hogy vane magyar szerver sztem már csináltak.
  • Birdhill Thug
    #2611
    A szerverhez való cuccokat a Lancers Reactor oldalról tudod letölteni.
    Magyar szervernek meg most nem tudok hirelen semmit mondani.
  • Bandeeka
    #2610
    Hali!
    Ujra elkezdek jáccani a freelancerrel de nemtom melyik szerveren vannak a magyarok. Vki vmi infoval dobjon meg pls. Meg a szerverhez valo cuccokat honnan lehet letölteni?
  • Birdhill Thug
    #2609
    Mindkettővel működik.
  • patrik
    #2608
    hi

    Lenne egy hülye kérdésem

    Neten csak az eredeti játékkal lehet játszani, vagy törttel is megy ?
  • Erron
    #2607
    Én személy szerint:

    Deep Space 9 - patch kell hozzá, új hajók, fegyverek, bázisok, teljes térkép, könnyű fejlődni, viszonylag erős ellenfelek. létszám 10-22 fő.

    Jolt szerverek - alap freelancer (nincsenek új cuccok), bár az ellenfelek kicsit erősebnek tűnnek, sokan vannak (kb30-40 fő), jó hangulat.






  • DreddHUN
    #2606
    Figyuzzatok ki meik serveren nyomja rendszeresen?
  • Erron
    #2605
    én egyedül csináltam végig a gyémánt útvonalat egy szállítóhajóval.
    nem volt könnyű de nem kellet osztozkodni :)
  • Amergin
    #2604
    Nagy pénzt lehet keresni nagy transporttal, de minimum 2 ember kell hozzá...
  • DreddHUN
    #2603
    Ja csak rohadt drágák.
  • Sippie
    #2602
    Csatahajó??
    Azt is lehet venni?
  • DreddHUN
    #2601
    Na az evolution nightmare europe serveren akinek van csathajója azok közül kb hányan vitték tisztességgel végig a hadak utját 216 milláig?
  • DreddHUN
    #2600
    Na megvan hol volt a problem először nem volt meg az 1.1 patch másrészt megholt valamiért a vga drivere és már semmi sem ment ami játék.Amugy nagyon kössz az ötleteket.
  • Amergin
    #2599
    Az 1.1 mod patch-et felraktad hozzá? Mert az kell neki.
  • Venom
    #2598
    Nekem eredeti és nekemis volt ijen. Nálam a reinstall segitett.
  • Birdhill Thug
    #2597
    Megpróbáltad már úgy, hogy letörölted az FL-t és az FLMM-t és utánna "tiszta lappal" indulva újratelepíteni mindent?
    A tűzfaladnál engedélyezve van a Freelancer? És eredetiben van meg a játék?
  • DreddHUN
    #2596
    Császtok!!!

    Lenne egy problémám hátha tudtok segíteni.
    Megszereztem az FL Mod Managert megszereztem az Evolution 2.28 modot beizzítottam elinditom az FL-t és minden simán megy mindaddig míg be nem lépek egy serverbe addig még jó az egész hogy bejön a kezdő pozíció de amikor kimegyek az űrbe ott eltünik a kép bejön az oprendszer de a zene még megy aztán meg a win kiír egy hülyeséget hogy elakarom-e küldeni a microsoftnak a hiba jelentést és aztán ennyi.
  • Amergin
    #2595
    Látom van magyar szerver megint. Remélem hosszú életű lesz.
    Nemtom mennyien játszanak rajta de szerintem nem lehet nagy a tolongás...
    Ha az evalution mod menne rajta lehet többen lennének.
    Ezen a szerveren [24/7 evolution nightmare europe] minden nap van fent 4-8 magyar játékos. A szerver csúcsidőben este laggol és nem lehet bejutni mert fullos (50 player!)
    Szóval sokan nem mennének a külföldire lagzi lajcsizni ha lenne egy jó magyar szerver.
  • Birdhill Thug
    #2594
    Igen, már nekem is volt olyan, nagyon idegesítő.. :(
  • Birdhill Thug
    #2593
    Jaja, én vagyok az egyik projektvezető. A "régi és félbehagyott" fordítás az nem ér semmit, inkább teljesen újrafordítjuk az egészet. A 70% az egy kicsit csalóka, ugyanis akkor csak a játék szövegeinek egy töredékéhez tudtak hozzáférni. Most már (amikorra elkészül) 100%-os lesz a magyarosítás. Még egyszer kérlek titeket, ha mihamarabb meg akarjátok kapni, akkor jelentkezzetek fordítónak, (persze csak akkor, ha tudtok valamilyen szinten angolul) mert kiszámoltam, hogy ha az eddigi tempóban haladunk a fordítással, akkor kb. 25 év alatt fogunk végezni!!!! Amúgy most, megközelítőleg 4%-on áll a fordítás..

    Üdv!
  • steweee
    #2592
    igen,biztosan van jobb, de én is jó vagyok azért.az fáj csak amikor lagolás miatt pusztlok, mert az nem az én hibám
  • gazdi
    #2591
    gamehunter-ék már csinálják, illetve szárnyaik alá vettek egy régi és félbehagyott fordítást. Most (az oldal szerint) egy 70% körüli verzió érhető el, részletek ott.
  • Birdhill Thug
    #2590
    Ööö... Nem "mert van nálam jobb, hanem mert szaggat" Lenne?
  • steweee
    #2589
    nem bírom elhinni hogy ennek az észvesztően jó játénak nem jött ki még folytatása vagy vmi kiegészítő lemez! olyan szivesen végigvinném akár még egyszer! sort is kerítek rá vmikor, csak előbb leszedek hozzá modokat, hogy azért más legyen mint első pár alkalommal. a szerveres játék nem érdekel, mert az mindig akadozik, és utálom ha nem azért lőnek le mert van tőlem jobb, hanem mert szaggat
  • Birdhill Thug
    #2588
    Na jól van skacok!
    Ki szeretne beszállni, fordítani a Freelancert?
    Aki érez magában méminemű elhivatottságot, az küldjön e-mail nekem erre a mailcímre: [email protected]!
  • Docci
    #2587
    Nekem se......
    Várok....
    Ha megy akkor megyek.
  • Bandeeka
    #2586
    Docci neked se megy a szerver?
    Erre gondolok
    24/7 evolution nightmare europe