3984
  • Freelancer4ever
    #2705
    nem találja
  • LegionarR
    #2704
    Ok töltsd... sikerült?
  • Freelancer4ever
    #2703
    letöltöm
  • Freelancer4ever
    #2702
    tovább?
  • LegionarR
    #2701
    Na, megvan?
  • Freelancer4ever
    #2700
    ok
  • Freelancer4ever
    #2699
    eddig semmi
  • LegionarR
    #2698
    Na?
  • LegionarR
    #2697
    Itt válaszd a másodikat a megjelenő címek közül
  • LegionarR
    #2696
    Hmm... menj ide a Google-re: Google netes kereső,
    írd be hogy freelancer crack
  • Freelancer4ever
    #2695
    Nem jöt be semmi más crack nincs?
  • Freelancer4ever
    #2694
    azon a lapon semmi nincs
  • LegionarR
    #2693
    Szólj ha OK
  • Freelancer4ever
    #2692
    This request has expired! ennyit ír más semmi
  • LegionarR
    #2691
    Ja és írd felül ha kérdezi (overwrite)
  • Freelancer4ever
    #2690
    nekem semmi nem jött itt be ennél a linknél amit küldtél
  • LegionarR
    #2689
    Ezt majd be kell másolni a játék mappáján belül az EXE könyvtárba (elvileg C:\Program Files\Microsoft Games\Freelancer\EXE\ a helyes útvonal.
  • LegionarR
    #2688
    Itt elvileg van crack: Freelancer crk
  • Freelancer4ever
    #2687
    Tudsz segíteni?
  • LegionarR
    #2686
    Hopp, eredeti? Akkor keresni kell egy cracket (eredetihez cracket? ilyet se hallottam még
  • Freelancer4ever
    #2685
    Egyébként ha ezt írja röktön a cracket keresem fel:D
  • Freelancer4ever
    #2684
    Eredeti
  • LegionarR
    #2683
    Ha nem eredeti a játék akkor újra rakd fel a játék cd-jéről a cracket (a TNG-mod úgy látszik felülírta a régi exe-t).
  • Freelancer4ever
    #2682
    Nem megy azt írja please insert the correct disk in the drive mos mi a prodléma?
  • LegionarR
    #2681
    Ok, ezek szerint működik
  • Freelancer4ever
    #2680
    NAGYON SZÉPEN KÖSZI!!!
  • LegionarR
    #2679
    Freelancer Mod Manager
    A fenti linken leszedheted az oldal alján.
  • Freelancer4ever
    #2678
    Ezt hol kell letölteni?
  • LegionarR
    #2677
    Néha, (az egyszerűbb modoknál) tényleg elég a ZIP-es másolás, de a TNG-nél erősen ajánlott a FREELANCER MOD MANAGER-el felrakni. Ez egy program, amit ha feltelepítesz, utána az FLMOD fájlokat fogja kezelni, és felrakni. Azért érdemes ezt használni, mert elég sok mod kérdezősködik a telepítés során (pl. hogy mennyi pénzel akarsz indulni az egyjátékos módban, vagy hogy be akarsz-e kapcsolni bizonyos opciókat) na és ezeket a kérdéseket az életbe nem fogja a ZIP-es telepítés során feltenni, és így lehet hogy hibásan rakod fel a MOD-ot.
    Tehát: FREELANCER MOD MANAGER
  • Freelancer4ever
    #2676
    Igen de hova?A dokumentumba vagy máshova?Lécci pontosan írd le nekem hogy hova vagy csak ugy a jatekba?
  • kalvin_imarow
    #2675
    TOTALCOMMANDERREL belemész mert valójában egy zip fájl és bemásolod a játékba.
  • Freelancer4ever
    #2674
    Nah azt szeretnem kérdezni hogy letöltöttem a tng módot a freelancerhez és egy FLMOD fájlt kaptam ezzel mit kell csinálni?(Ne nézzetek hülyének nem szoktam modokjat letölteni de a kép amit steweee küldött ide nagyon király
  • Freelancer4ever
    #2673
    Sziasztok!
  • LegionarR
    #2672
    Nos... hát... csak Star Wars-fanoknak ajánlom a modot. Tényleg mindent kicserél, csak hát olyan gyökér minőségben, hogy az ... / Az űrállomások kívűlről még egész jók, de belülről amit eddig láttam az iszonyú. Én még azért próbálgatom a modot...
  • LegionarR
    #2671
    Hy mindenki! Ma én is kerestem egy jó kis modot a Lancersreactoron, és már rögtön a főoldalon egy star-wars-os total conversion-t találtam a játékhoz. Igen ám, de a legtöbb freelanceres TA csak a hajókat cseréli ki, vagy csak új rendszereket pakol a játékba, és így csak total conversion-nak csúfolja magát. De ez a HUD-tól kezdve az űrállomások belsején és külsején keresztül mindent Star Warsos-moddellekre cserél. Állítólag... Mert még csak most kezdtem leszedni, és hát hiszem ha látom. De ahogy lent van folytatom a leírást... Huh ez hosszú lett
  • steweee
    #2670
    aki esetleg még nem találkozott volna a moddal annak tessék:
  • steweee
    #2669
    jáááá, gyóóóóó. még jó hogy elővettem megint, és most egy teljesen más és sooookkkall jobb játékot kaptam amit mindenképp érdemes mégegyszer végigvinni !!!!!

    A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.
  • steweee
    #2668
    aki játszott vele sokat meg tudja mondani hogy van e olyan nagyobb modja vagy kiegje, esetleg űrhajó packjei amit singlében érdemes berakni? mert én megjelenésekor játszottam vele és akkor még nem volt, de ahogy elnézem a gamecopy-n az alapjáték még mindig 1.0 (modjuk meg is volt csinálva rendesen, nem kellett azon már javítani) de van olyan hogy freelancer TNG 2.7.6 na az mi lehet?

    ja, most nézem, egy nagyobb mod, egyből kiadta a kereső az oldalát, mindjárt ki is próbálom, de a leírása szerint jónak néz ki
  • Toroco
    #2667
    yaaa, hát azt nem tudom.
  • steweee
    #2666
    kösz. de ezt tudtam eddig is. a képminőségre gondoltam, AZT hogyan érik el. legalábbis a fotókon. mert a játék is nagyon szép, de mintha shoppolt képek lennének a linken