3984
  • HunPrimo
    #3544
    Hali! Valaki el tudná magyarázni, hogy hogyan lehet átállítani a játék felbontását 4:3 ról 16:10 1440*900 ra? Mert már 1000szer próbáltam de sehogyse jött össze. De ugy is jó lenne, ha elküldené vki a már átírt fájlokat erre a címre: [email protected]
  • wladi
    #3543
    Igen köszi codeck hiba volt.
  • Wanax
    #3542
    Ez egy ismert probléma a játékban, ha kicsit rákeresel a neten ki fogja a dobni a megoldást is, de szerintem itt a forumon is volt róla szó.
    A megoldás: Szerintem van fenn a gépedet valamilyen codec pack és azzal összeakad a játék, szedd le (asszem valami mp3 codecekkel hal össze), akkor azok a hajók rendesen meg fognak támadni és továbbmegy a küldi.
  • wladi
    #3541
    Sziasztok!Elakadtam a Freelancer játékban a 3. főküldetésnél azon a részen ahol el kellet kísérni a szállítóhajót Juanival.Mikor vissza megyünk a kis california bolygóhoz akkor 3 űrhajó előkerül.Ugrani nem lehet sehova, ha lelövöm őket sikertelen a küldetés.Valaki segítsen!
  • PLaci #3540
    Nem, véletlenszerűen generált...
  • HunPrimo
    #3539
    Hát sajnos nem írtam fel, de én azt hittem h az id az mindig ugyan az...
  • FL Zoli
    #3538
    Ha felírtad az account id-det, akkor azt be kell írni mikor először lépsz be multi módba..ha nem írtad fel akkor sajnos elveszett a karakter.
  • HunPrimo
    #3537
    Hali! Azt szeretném megkérdezni, hogy valaki nem tudja-e esetleg, hogy multiba hogyan lehet visszaállítani a karakterünket az op. rendszer újratelepitése után? Mert nemrég újratelepitettem és nincs meg egyik karakterem se. Egyébként Discovery 4.85-öt használok és nagyon király! A válaszokat előre is köszönöm, üdv!
  • antigua
    #3536
    Több hajód nem lehet.Az elsőt meg nem igazán értem, de valószínűleg bennem van a hiba.
  • simon7108
    #3535
    már megoldottam.
    egy másik kérdés.
    már kivittem a játékot!valaha meg fogom kapni a jutalmat amit ígértek mielott elmentem a nomadokhoz?:D
    a másik meg az,hogy nem lehet sehogyan sem tobb hajom egyszerre?
  • simon7108
    #3534
    hi all
    nemrég találtam rá erre a játékra mert valami fasza űrhajos játékot kerestem:D
    és hát eléggé elakadtam benne:(
    amikor lekell győzni versenyben 1 csávot,hogy mondjon el valamit!na egyszeruen nem tudom leverni...
    ahogy akarok átmenni a kor gyurukon mindig megdob és állandoan leáll a cirkállóhajtómű és így lehetetlen megverni!
    pls segítsen valaki!
  • antigua
    #3533
    Hi !

    Itt egy link : http://www.strategyinformer.com/pc/freelancer/mod/25372.html
    Ez egy Star trek mod és sokan dicsérik !
  • leopard26
    #3532
    VALAMI MŰKÖDŐ STAR TREK MÓD NINCS VALAKINEK?
  • antigua
    #3531
    Hi !
    A Freeworld : Tides of War nincs meg valakinek ? ( Csak videót találtam eddig a neten róla, nagyon érdekelne. )
  • leopard26
    #3530
    cső!nincs meg valakinek a Final Frontier Star Trek mod esetleg?már régen nem elérhető és hátha valaki elraktározta
  • antigua
    #3529
    :)

    Én jelenleg az XWA: Ouetr Rim Territory ( X-wing alience ) modot nyomom, egy kicsit kiegészítve a FW1843 mod pilótafülkéjeivel így nagyon frankó kis Star Wars-os világot kaptam.Ha valaki ismeri XWA modot kérem segítsan nekem abban, hogy lehet vissza térni a kiindulási szektorba
    ( Rokiss ) mert a környező szektorokban sehol nem találtam ugró kaput amely a Rokiss-hoz vezetne.
  • HyperWarrior
    #3528
    Nekem legjobban a Void és az NSU jött be. Az NSU-n egy 85 ös és egy 90 es karim van, a Void on pedig egy 80 as és egy 75 ös van.
  • kobra223
    #3527
    kiváncsi volnék én is egy babylon 5 ös modra gyerek kori kedvencem
  • antigua
    #3526
    Köszi a segítséget a probléma megoldódott rossz verziószámú FLMM-el próbáltam !
    Érdeklődnék hogy létezik-e Babylon5 mod a freelancerhez mert külföldi fórumokban rebesgettek valami B5 modot, de sehol nem leltem eddig rá.
  • SaGa Jr
    #3525
    Ez több okból is lehet.
    1. Nem jól raktad fel a mod-ot vagy a játékot (hibásan települt fel)
    2. Nem a megfelelő FLMM-et használod (nem kompatibilis a moddal)
    3. Más mod is fenn van ami akadályozza a működést
    4. Maga a mod hibás és/vagy bizonyos operációs rendszereken nem fut rendesen
  • antigua
    #3524
    Mitől lehet hogy ha modot használok ( pl. star wars ) az indítás után kifagy a game ?
  • kobra223
    #3523
    nekem simán fut win7-en minden gond nélkül discovery 4.85-el
  • Venom
    #3522
    Hát nemtudom nekem Vistán probléma nélkül futott.
  • lammaer
    #3521
    "nem a beállitásal van gond és nem is a Vistámmal"

    Miből gondolod hogy nem a Vistáddal van a gond? :)
    Ha megguglizod hogy freelancer+vista, tonnaszám kapod a panaszkodó találatokat, hogy a freelancernek baja van a vistával.

    Mégis, miért meglepő hogy egy 2003-as (azaz már 7 éves) játék nem kompatibilitis a legújabb csillivilli oprendszerrel?

    Sztem rengeteg fejfájástól kiméled meg magad, ha felraksz a gépre a vista mellé egy XPt, ha már régi játékokkal akarsz nyomulni. Manapság már akkora vinyók vannak, egy 40GBs partició egy XPvel igazán nem tétel :)
  • booa
    #3520
    Hello,lenne egy kérdésem...

    Elindítom Vistán az fl-t és szeretnék játszani az alap játékon vagy a discovery módban(4.85),de nem engedi mivel kidob a játékból és azt írja ki hogy a "program működése leáll" és gyakorlatilag lefagy a gép,ha nem zárom be.
    Hiába mindkettővel ezt csinálja .de nem értem mert a menübe be enged és csak akkor dob ki a játékból mikor épp lépnék be játszani.
    szóval nem a beállitásal van gond és nem is a Vistámmal vagy a gépem tulajdonságaival... Valami ötlet? :)
  • lineman
    #3519
    Elindult!!!!
    Felraktam a Win7-t és simán elindult a játék. Xp alatt nem akart.
    De jó újrajátszani. Valakinek nincs meg véletlenül a magyar feliratozás a játékhoz, mert tudom hogy volt olyan. Nekem csak a magyarítás van meg hozzá de azon nincs felirat.
  • scal
    #3518
    naná, hogy játszanak vele :)
    akik tudják mitől döglik a légy, akik nem csak a kommersz, tucattermékekkel nyomulnak, akik felfedezik a sok szemét közt az aranyrögöt, mindig is fognak ilyen játékokkal játszani

    azonban én egyáltalán nem bánom, hogy nem volt folytatása, különben is, tökéletes játék, és sosem kell véget érnie, ne is tudom hogy lehetett volna folytatni

    a történet kerek, esetleg még többféle küldetés nem ártott volna, vagy még 50 szektor, ki tudja

    mindenesetre most készítettünk róla leírást, itt el is olvashatja, akit érdekel
  • scal
    #3517
    na mindegy, mivel valami hülye biztonsági ok elkúrta ahozzászólásomat, itt a link, ahol kicsit méltatjuk a játékot

    http://www.fatumteam.com/blog/comments.php?y=09&m=12&entry=entry091219-031822

    jó szórakozást
  • steweee
    #3516
    basszus én nem értem ennek miért nem készült folytatása azóta sem. hiszen ez is egy korszakalkotó játék volt. a maga idjében fantasztikus grafika (most is jó, és mindig is élvezhető már ez a minőség) remekül kitalált sztori, kellő kihívás. később modokkal még nagyob durranás volt/lett volna, de mikor én jáccottam vele akkor még moddal bugos volt az alapsztori végigjáccása, csak multiban működött, de akkor meg lassú volt a net hozzá... :(

    mindenesetre nagyságát mutatja, hogy ennyi év elteltével is néha ír még ide valaki és jáccanak még vele
  • lineman
    #3515
    Semmilyen mod-ot nem használok. Csak egyszerűen szeretnék vele játszani. :(((
  • Shirani
    #3514
    NAH A MEGOLDÁS A MULTIPLAYER GONDOKRA!!!

    Üdv

    MOndom mit kell csinálni! A Főszervert tényleg kinyírták de van 1 mod amivel elérhető!! www.freelancer-universe.com Innen letölthető a FLU mod. ezt aktiválva az összes SZERVER LÁTHATÓ LESZ!!!

    ÜDvözlettel
    [AVA]IMP aki 8 éve Gamel az FL-el.
  • FL Zoli
    #3513
    Ha modokat használsz, menj az ModManagerbe Tools-->delete autosave általában segít
  • lineman
    #3512
    Elindítom, utánna fekete képernyő majd ez: Freelancer has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience.
  • PLaci #3511
    Simán lehet a rúter, de nem tudom mely port(okat) kell megnyitni...
  • Doom 4
    #3510
    Én nem tudom miért nem indul. Hiba üzenet van?
  • lineman
    #3509
    Tényleg senki nem tudja a megoldást???
    Kár.
  • peluy
    #3508
    Hmm értem. Kár azért, köszi, segítettetek.
  • Hmuda
    #3507
    A főszervert már jóideje lelőtték, használj X-Fire-t szerverkereséshez.
  • peluy
    #3506
    Sziasztok!

    Az lenne a problémám a játékkal, hogy a multiplayer résznél nem akarja betölteni a servereket. Singleplayerben minden tökéletesen fut, legutóbb még nem volt ilyen hiba, lehet hogy az azóta beszerelt rooter a hibás?
  • lineman
    #3505
    Sziasztok.
    Van egy kis gondom. Eredeti Freelancerem van de egyszerűen nem akar elindulni. Miért van ez?
    Túl jó neki a videó kártya vagy mi?
    Segítsen valaki mert anno nagyon csíptem ezt a játékot és szeretném újra tolni.
    Köszi.