614
Matrix2
  • Factor_007
    #389
    most megnéztem ujra a Matrix2 trélert a mozi után...hááááát trelerenk van egy hangulata ammi a fullos filmnek nincs :(((
  • csomi
    #388
    Jo neked, hogy te azert ulsz be egy moziba, hogy osszehasonlitgasd az altalad forditott szoveget a szinkronfelirattal. Nahat erre meg nem is gondoltam, de kiprobalom. Biztos marha jo szorakozas. Azert en ajanlom, hogy probald ki egyser, hogy ellazulsz es a filmet nezed es azon mosolyogsz amikor kell.
  • csomi
    #387
    Nah megegy Englishman. Mongggya ma egy peldat legyszives. Had lassam azt a hires tok zodseget!
  • RelakS
    #386
    NNa, ma nézem feliratossan. Nézném szinkronnal is (nem kell olvasni, így kevesebb agymeló lenne), de ez előbb kezdődik, meg lehet röhögni, amikor tök ződségeket fordítanak :)
  • csomi
    #385
    Ez hulyeseg. Miert mire forditottak volna? Vagy azt hiszed annyira felre lehet forditani, hogy teljesen mas ertelmet kapjon a film? Nevetseges. Hameg erdekel akkor toltsd le hozza a feliratot azt ott lehet elemezgetni azt kotozkodni. Egyszeruen nem ertem mi a bajotok a szinkronnal? Bazze aki ennyire majer az varja szeretettel a DVD-t es fokent ne menjen be magyar nyelvu filmekre.
  • Factor_007
    #384
    a szinkronnal nekem sincs semmi bajom csak attol félek hogy nem arra forditották amire kellett volna
  • csomi
    #383
    Hat kivancsi volnek en arra az emberre aki hallas utan ugyanugy ertelmezi a filmet angolbol. Nekem ne mondja senki, hogy itt mindenki annyira erti az angol szoveget plane ugy, hogy ennyire agyalos. Az ember agya megprobalta felfogni amiket hallott de meg a magyar beszedhez kepest is elcsuszott. Mar regen mas mondott a fazon mikor meg az elozo mondatan gondolkodtal. Nah ez angolul meg egy fazis. En elhiszem, hogy akadhatnak ilyenek itt akik ennyire vagjak, de biztos kevesebben mint ahogy mondjak ugyhogy nem kell arcolni. Egyebkent a magyar szinkron kivalo.
  • Tikal #382
    Ezt én már nem is mertem neki mondani, örülök ha beveszi a gyomra a hat részt
  • Gery1980
    #381
    De lehet, hogy a mi sodinknak gondjai vannak olvasás téren!:D
  • Kojiro at work
    #380
  • Kojiro at work
    #379
  • Cvd
    #378
    Nincs értelme a szinkronnal szarakodni. Ultragagyik a hangok az eredetikhez képest, egy halom dolgot félrefordítanak, az angolban meglévő ütős szófordulatokat "kihagyják", hogy ne is soroljam tovább.
  • SoDI---
    #377
    Senki se tudja, honnan lehetne leszedni Reloaded szinkront mp3-ban?
    Megpróbáltam keresni, de fél óra múltán is csak első részt találtam :(
  • Hunnenkoenig
    #376
    Eredetileg 9 reszre tervezte!
  • Tikal #375
    Utána meg jöttek az indy részek :)))
  • Tikal #374
    Most viccelsz nem? Mert ha nem akkor nézz utána a dolgoknak.... Az SW-t már akkor 6 résznek tervezte G. Lucas, de ugy döntött hogy elöször a 4-5-6-ot csinálják meg....
  • Factor_007
    #373
    ne mond már :)
    1 rész(most aznegyedik) elkészült hatalmas siker meg minden! ez is egy egész volt. Volt dijátadás meg minden volt vége. Utána 2rész azt még 3
  • Tikal #372
    SW? Star Wars?????
    Az igy lett tervezve, 6 részesnek :) Nem az első után találták ki hogy csinálnak még 5-t :)
  • Factor_007
    #371
    mindegyik filmnél igy van amelyiknél az 1. rész sikerén felbuzdulva csinálnak még 2 részt pl:SW
  • Ba*2
    #370
    az nem tetszik hogy, hirtelen végetér, 2-té vágták a 2. és 3 részt!! az első rész legalabb kerek volt.
  • Laalee
    #369
    toltsd le az egesz animatrixot, ahoz tuti van, vagy vedd meg dvdn asszem mar itthon is kaphato.

    esetleg www.feliratok.hu
  • busmanus
    #368
    azt már az első részből megtudtuk, hogy több mátrix volt. azt, hogy több kiválasztott volt, azt a második részből tudjuk meg, de szerintem ez azt jelenti, hogy mindegyik mátrixban kiválasztott is volt. a kiválasztott azt hiszi ő maga irányitja a sorsát, de általában minden úgy történik, ahogy a matrix akarja, azaz a kiválasztott visszatér a központi számitógépbe és újrainditja a matrixot, azáltal, hogy beépül a rendszerbe és tökéletesiti azt, ekkor jön létre az új matrix.
    ezt kellett volna tennie neonak: már túl sok a hiba a rendszerben, a rendszer újraindul, neo beépül a forrásba, ezáltal meghal, és maga is a program részévé válik.
    szerintem meroving is és az orákulum is kiválasztott volt. az architect azt mondja, hogy az orákulum segitségével lett jobb a matrix (és erre használja a matrix a kiválasztottakat).
    a film végén neo lehetséges, hogy azért tudja megállitani a sentineleket, mert már kicsit (vagy nagyon? hiszen kómába esett) már a rendszer részévé vált.

    nekem ez jött le a filmből, de lehet tévedek.
  • csomi
    #367
    Nos a cime: Final flight of the osiris
  • csomi
    #365
    Szereztem egy animatrix reszt, valaki tudna hozza egy cimet ahol tudok feliratot szerezni hozza?
  • Gery1980
    #364
    AZON BAZZEG:DDDDDDDDDDDDDDDD
    Nekem ez nagyon beütött, ez a hónap szövege nálam eddig:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tikal #363
    Min? Hogy az emberbü veszik ki a záramot?
  • Gery1980
    #362
    Bazzeg, még mindíg röhögök ha eszembe jut:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Tikal #361
    Szerintem ha megerőltetjük az agyunkat mi is kitudtunk volna találni ettől jobbat :)
  • Gery1980
    #360
    Félreértések elkerülése végett, a szalacsimatrix beszóláson kuncogok:DDDDDDDDDDD
    De durván, ez beütött:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Gery1980
    #359
    LOOOOOOOOOOL:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Factor_007
    #358
    mer anak mi értelme lenne ha a gépek és az emberek békésen élnek egymás mellett és nincs semmi háboruskodás! Valami történet kell! Ugyse fognak kitaláli olyan filmet amibe nem lesznek ilyen "hibák"
  • Tikal #357
    ÉS elfogyott az össze atom is? :)
    A szuper intelligens gépek nem tudtak találni más energia forrást? LOL

    Amilyen mélyen zion van, ott már simán hasznositani lehetne a termo energiákat :)
  • SoDI---
    #356
    ANIMATRIX!
    Azért, mert az emberek megakadályozták, hogy a napfény átjusson az égbolton - tehát a napenergia hasznosíthatatlan.
    Az olajkészletek nyitván már kimerültek évtizedekkel korábban.
    Kizárásos alapon maradtak az emberek.
  • Tikal #355
    Hát ez a filmben nincs benne :)
    De továbra sem értem hogy miért az emberbü veszik az áramot :)
  • SoDI---
    #353
    A T3 alaptörténete az, hogy amikor a T2-ben felrobbantották a Cyberdine épületét, azzal csupán a Skynet project megvalósulását késleltették. Egy újfajta alternatíva jött létre, ahol már a 2029-es győzelem dátuma sem biztos, hogy megmaradt.
  • The Garrett
    #352
    és a pOwerade-del ménem mennek a robotok? :D
  • The Garrett
    #351
    Láttad az animatrixot?
    Embereken kívül nemsokminden élte túl az "Ég elsötétítését"
  • Factor_007
    #350
    azé mer ha nem embereket használnának akkor utban lennének :)
  • Tikal #349
    De ha kiirtanak minden embert akkor nem lesz mibü kivenni az áramot.

    És miért nem állatokat használnak?
    És nem hiszem hogy nem találtak ki egy jobb energiaforást.
    És atomenergia már nincs? A gépeket nem érinti a sugárzás...
  • Blasta
    #348
    Ácsi!
    A Skynet és csatlósai történetét egyelőre 2029-ig ismerjük.
    Valószínüleg 29 évig a Matrix gépei is csak-csak elvoltak valahogy.
    Annyi tartóselemet tuti le tudtak még gyártani...
    :-DDD