6457
  • Gandibá
    #4337
    Hát szóljál be már hogy a faszkivan és te nézni akarod. Milyen már hogy eltiltanak egy filmtől lol..
  • wizy
    #4336
    eh, ha csak én lennék itthon, akkor gondolod, hogy ez eszembe jutott volna:-))))
  • Gandibá
    #4335
    Neked is.
    Ünnepeld meg egy kis LotR-al :D
  • wizy
    #4334
    ja és kellemes EU-ba lépést mindekinek:-)
  • wizy
    #4333
    nah de komolyan:-)
  • Gandibá
    #4332
    #4330 :)
  • wizy
    #4331
    de ténylg nem annyira.....:-)
  • Gandibá
    #4330
    Á nem :)
  • wizy
    #4329
    nem annnyira......:-)
  • Gandibá
    #4328
    De te tényleg nagyon mániákus vagy már..
  • wizy
    #4327
    HÁHÁ, AKKOR KETTEN VAGYUNK! engem is pont ezért tiltottak el:-)) nyáron pl el is dugták előlem a könyveket, hogy ne azt olvassam majd nyaralás közben, de én addig kerestem, mig megtaláltam:-)))))
  • Gladiator
    #4326
    azért mert semmi mással nem törődök csak azzal. azt nézem, azt olvasom, azt hallagatom, semmi más nem érdekel. szerintük.
  • wizy
    #4325
    látom nem megy:-)
  • wizy
    #4324
    én meg vmikor akkor vágattam le jó rovidre:-))) na ebbol hozzatok össze vmi logikát a lotr-ral kapcsolatban:-))
  • Bandew
    #4323
    Én sem amiatt, csak akkor jutott eszembe. :-)
  • Gandibá
    #4322
    Hát a lényeg hogy nem diszkós és miegyébb, ergo lehetsz a rocker kategben, testvér :)
    Jelenleg én is növesztem, de nem a LotR miatt muha :D
  • wizy
    #4321
    jah:-) errol jut eszembe: még mindig nem a mormális helyén van a vipcsillagod:-)
  • b-type
    #4320
    mindenesetre állat a logód :DD
    jó poen :)
  • wizy
    #4319
    akkor alakitsuk meg a "segitség, el vagyunk tiltva a lotr-tol!" mozgalmat:-))) amugy te miért vagy eltiltva?
  • Gladiator
    #4318
    Én is megnövesztettem a film után. Olyan Frodósra. Szentem kiba jól néz ki azzal a hajal a gyerek. Simában nem tetszik, de az a haj, azok a kék szemek, nagyn hobbitos. Samut is nagyon eltalálták. De aztán le kellett vágatnom a hajam, mert senkiek sem tetszett. De azért eltettem a hajam, mert ilyen hosszú még sosem volt.

    Amúgy én is el vagyok tiltva a lotr-tól. Csak titokban nézhetem, amikor nincs itthon senki
  • Bandew
    #4317
    Jaja az én vagyok az idei tablónkról.
    Bár azóta levágattam kb a negyedét.
    Arra a kérdésre, hogy rocker vagyok-e, sajna nem tudok neked válaszolni, mert elég sok féle zenét hallgatok az alternatívtól a skate-punkon át a dallamosabb rock zenéig. Szal én nem tarom magam rockernek, és nem is nagyon szeretem ezeket a stílusokat elemezgetni, mert szvsz baromság. Bár volt már úgy, hogy pár hülye rapper belém kötött, hogy "mi van te hülye rocker!".
    Amúgy a Két torony után kezdtem el gondolkodni, hogy megnövesszem-e a hajam, mert a filmben mindenkinek hosszú haja volt, és rájöttem, hogy nekem még sosem volt hosszú. :-D
  • Gandibá
    #4316
    Bandew, ez a te képed ami a tagok közt van? Meglepődtem egy pöttyet, hosszú haj :) Csak nem rocker vagy? :D
  • wizy
    #4315
    na én léptem
    HAJRÁ MAGYARORSZÁG (és a vasas is:-) )
    jo estét jo szurkolást, csa
  • Bandew
    #4314
    Kár, hogy ez most válogatott lesz. :-)
  • wizy
    #4313
    hát akkor ez rejtély:-) na én megyek nézni a válogatott meccset! ti is nézzétek! (ha a 20.perc körül egy olyan kiáltást hallotok, hogy "Hajrá Vasas!",akkor az a tesom volt:-))) )
    csa
  • b-type
    #4312
    hát ez jó kérdés, gőzöm sincs :DD
  • wizy
    #4311
    hogyhogy olyan messze van a nevedtol a csillag?
  • b-type
    #4310
    ne má' tőrbe dőljél :)
    én mindig benézek ide ha itt vagyok, max nem írok semmit...
  • wizy
    #4309
    hm........
  • Gandibá
    #4308
    Attól még hogy pang a topic nem azt jelenti hogy nem érdekel hogy itt vagy :)
  • wizy
    #4307
    miért, érdekel vkit is? ugyanugy pang a topic:-)
  • Gandibá
    #4306
    Mér' beszélsz hülyeségeket? :D
  • wizy
    #4305
    na ujra itt vagyok, bár senkit se érdekel....
  • Gandibá
    #4304
    Alap :)
  • Bandew
    #4303
    Ja azt én is be akarom szerezni.
  • wizy
    #4302
    nah az ajáték nagyon nagy lesz, amit belinkeltél!
    ugy látszik, ideje önállositani magam: várok egy "csöppet", addig gyujtom a pénzt, aztán meg megveszem a 3 rész bővitettjét (DVD).... végül is ráérek:-)
  • Gandibá
    #4301
    Hát ez szomorú :(
  • Bandew
    #4300
    Én még nem hallottam sajna.
  • Gandibá
    #4299
    Télleg a Hobbit filmről nincsenek infaúk?
  • Bandew
    #4298
    Tényleg Wizy EZT nézzd meg!