6457
  • Bandew
    #6297
  • b-type
    #6296
    ez szörnyen sz@r szvsz, egyszerű mint raklap. :(
  • Esrohnoil
    #6295
    Jaj
  • Gladiator
    #6294
    majd max a HD-t megveszem, ez nem kell.
  • Bandew
    #6293
    Hmmm... nem rossz!
    De valahogy ez olyan "modern", nekem jobban bejön a bővített trilógia kiadása.
    Na meg ez újabb rókabőr.
  • BADE
    #6292
    egy kis off:
    eladó egy rohan-i lotr gyűrű(orvosi acél) 50-es méretben(16 mm belülről körülrajzolva)
    részletek priviben!(további képek stb.)
  • Bandew
    #6291
    Jah igazad van, kipróbáltam egy másik lejátszón és bár beakadt, lejátszotta.
    De akkor is fura. :-)
  • Darkoo
    #6290
    Most nézd meg mind3 részt rendezői komentárral
  • Voltan
    #6289
    Nálam is volt olyan ugyanott. A gépen és egy másik lejátszón jól ment. Állítólag DVD-lejátszó fügvénye a dolog, vannak olyan típusok, amik problémáznak azon a résznél. Biztos, hogy nem a lemez hibája.
  • Csaba007
    #6288
    csá!Lehet hogy csak a lejátszód vacakol!nekem olyan volt hogy vatka új lemezt vettem és első berakáskor szaggatott mint az állat. De vettem egy jobbat márkásabbat és aztán jó volt minden rajta!
  • Bandew
    #6287
    Szasztok!
    Na a hétvégén én is lenyomtam egy maratont (megint ) és szomorúan vettem észre, hogy a Szövetség második lemezén van egy kis hiba. Amikor Lórienben vannak az egyik fejezetet (Galadriel tükre) csak úgy átugorja a lejátszóm.
    Persze ha a távkapoccsal visszalépek, akkor megtudom nézni, de ettől függetlenül zavar, hisz nem kevés pénzt adtam ki érte. Meg az is fura,hogy eddig nem csinálta. Kivettem,megnéztem a lemezt és semmi karcolás, vagy hiba nincs rajta, tükörsima. Szal úgy néz ki valami digitális hibája van, de nem tudom ez hogy keletkezhetett.
    Valakinek van esetleg tippje?
  • Johnyy
    #6286
    reggel 1. rész + pizza déltől DU ig 2. este 3. mégegypizza !! mmm hihetetlen az ien szombat ... próbáljátokki ...
  • Johnyy
    #6285
    helyes !!! joltetétek ... bár így tizenvalahanyadjára úgy öszintén egy picit kezd egy nagyon kicsit unalmas leni a hobitok mászkálása de még mnidíg arat !!!
  • Bandew
    #6284
    Ha 60 cm-es volt, akkor az nem is rossz... :-)
  • Malbeth
    #6283
    Helyes!!! Én most vettem egy új szélesvásznú tv-t,és tesztelésképpen megnéztem A Gyűrűk Ura bővített verzióját...rettenetesen meg vagyok elégedve...,végre a filmhez méltó képernyőn néztem meg ezt a csodálatos filmet.
  • Gladiator
    #6282
    2 pizza 10 óra alatt? hát nem vagy egy bélpoklos...
  • Johnyy
    #6281
    megint túl vagyok 3 részen ... bővítettteken .. mit ne mondjak. nagyon jól esettt .... megint ... egy szombat és 2 pizza ment rá :D:D:P
  • rezsofiz
    #6280
    miért, az rtlklubnak meg kellett volna vennie külön a szinkront is? :|
  • VIG0
    #6279
    Új szinkront csináltak hozzá?
  • Punker
    #6278
    most megy a tv-ben de valami full gagyi szinkronnal......
  • Bandew
    #6277
    Persze, hogy üzletileg rengeteget számít, hisz az egész Oscar cucc egy nagy üzlet. De hidd el nekem, nem emiatt fognak rá 50 év múlva is emlékezni, hisz ez egy Gyűrűk Ura adaptáció. Az ilyet nem felejtik csak úgy el. Nem kell ahhoz Oscar, hogy valami maradandó legyen.
  • Malbeth
    #6276
    Azért az Oscar-Díj üzletileg rengeteget számít,és így bekerült A Gyűrűk Ura a halhatatlanok közé is,ugyanis 50 év múlva is tudni fogják,hogy volt egy film 2004-ben ami 11 Oscart kapott...,és márcsak ezért is megnézik.
  • Cho
    #6275
    A három részből, ez volt a kedvencem.
  • Bandew
    #6274
    Azért messze nem hibátlan!
    A 3. rész pedig azért kapott több oscart mint az első kettő, mert ott főleg a trilógiára való tekintettel díjaztak. Különben sem olyan nagy cucc az az oscar. Örülök, hogy megkapta a rotk, de akkor sem jelent sokat.
  • nihillus
    #6273
    Szerintem a Gyűrűk Ura pont egy olyan film amit nem lehet megunni. Nekem a kedvenc filmeme, és akárhányszor nézem meg, nem tudok ráunni. Egyszerűen hibátlan film. Nem csoda, hogy a 3. rész annyi oscart kapott. A töbi is kaphatott volna többet.
  • Johnyy
    #6272
    Akkor így ...
  • Johnyy
    #6271
    nemtudom látátokmár?:O :

    <object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/XWB2kUrQ3vA"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/XWB2kUrQ3vA" type="application/x-shockwave-flash" width="425" height="350"></embed></object>
  • Johnyy
    #6270
    persze nekem is undorító azok ahobitlábak ... de valahogy részei az egésznek ... és csak kerekítik... és lehet hogy undorító .. .de mégis kell ..
  • Bandew
    #6269
    Jaja!
    Amikor először láttam a Szövetséget, rögtön beleestem Frodó ocsmány körmeibe!
    A lényeg az, hogy ezektől a kis részletektől lesz élő a film.
  • b-type
    #6268
    Na ja, de ehh..nem lehet mindenki kedvére tenni és kész.
    Nekem spec. a trendi hajaktól, vakító fogsoroktól és manikürözött körmöktől van herótom egy harcos esetében..vagy egy kósza esetében pl.
    erdőben nincs vízöblitéses koltyó szal, sem kézmosó, kézápolószerrel hogy egy szarvas megnyúzása után gyors kezet lehessen mosni, ez van.
    :)
  • Gandibá
    #6267
    Szerintem végülis ilyen Minas Tirith-i meg Helm's Deep-i csata közbe sok ideje is lenne hajat mosni -.-
  • Johnyy
    #6266
    Namtudom ti hogy vagytok vele de sokan neten meg mindenütt fikázzák a gyűrűk urát hogy az összes buzi meg egymást taperolják meg hogy rohat unalmas a 2 hobit egymás ölelegéte meg ilyenek végég.. meg aragorn nemképes megmosni a haját meg úgy mindent .... fura hogy valkinek ez jön le ...

    Nekem pl amikro előszőrö látam őket meg akárhányszor megnézem én Ez az a fm amibe bele lehet éllni magunkat többek közt mert nagoynhosazú a töbi filmel ellentétbe... imádom a hoszú filmeket és sztem a lekizős részek legalább ajoan jók ha nem jobbak mnit a akciojelenetek ... hiheteletnül feelingges film... i love it .... jah és minden tisztelet a szinkronnnak ... is
  • Johnyy
    #6265
    tegnap előtelőtt megnéztem a 1. bővítettet 4,5 óra vagymenyi :D .. de hiába nemhet még 15. jére sem uni rajta semmmit ... láne 1 jo haver meg 2 pizza társaságában ....
  • Bandew
    #6264
    UP!

    (csak úgy )
  • Malbeth
    #6263
    Szia! A Gyűrűk Ura Musical-re gondolsz amit Torontóban fognak bemutatni?
    Én úgy tudom,hogy ebben a hónapban lesz,de semmi mást.Engem is érdekelnének
    az információk ezzel kapcsolatban.
  • rezsofiz
    #6262
    készül? :O arra kíváncsi leszek :o a díszletekre jó sok pénz rá fog menni:D
  • Gladiator
    #6261
    mit tudtok a gyűrűk ura színdarabról? hogy áll? képek/videók?
  • Bandew
    #6260
    Miért zavarnál? :-D
  • NiGhTM4R3
    #6259
    Hmm, leszedtem vagy 4 Enya albumot, és kb 50. számnál megtaláltam!!!
    Enya - Exile a szám!

    Nagyon szépen köszönöm az Enya tippet!
    És bocs a zavarásért.
  • NiGhTM4R3
    #6258
    Köszi skacok, nem, nem Én csináltam a zenét, hanem egy Online Rádióból rippeltem le, de tetszik ez a "feldolgozás" és valahonnan nagyon ismerős volt ez a zene!
    Ezért ha tudnám h mi a szám címe (ezekszerint az előadó Enya) akkor könnyebb dolgom lenne.
    Ha utánanéznél akkor nagyon örülnék neki!

    Köszi még 1x.