6457
  • Bandew
    #6257
    :-D
  • b-type
    #6256
    Így átolvasva szerintem is csak arra a betétre gondolt :DD
    amikor halgatgattam akkor a 'zúzósabb' résznél felszaladt a szemöldököm, mert ilyen még a bővített rész kocsmajelenetében sem elképzelhető, ki is szaladt belölem a kacagás :DDD
    Nekem van pár Enya-m, majd megnézem, hátha köztük van..
  • Bandew
    #6255
    Jah hát igen, az biztos nem volt. :-D
    De én csak az elején lévő énekre mondtam.
  • b-type
    #6254
    muhahaha :D
    Ez a saját zenéd? Az elején Enya van ha jól tévedek, de az a betét sem szerepel a LOTR-ben.
    Egyébként ha saját zene akkor grat. egész jó.
    De a bam-bam hangulatnak semmi köze nincs a LOTR hangulatához.
  • Bandew
    #6253
    Sajnálom, de ez sztem nem a GYU-ból van.
  • NiGhTM4R3
    #6252
    Gyűrűk Ura rajongók!
    Lenne egy mp3 (feldolgozásom) ami sztem a Gyűrűk Urából van. Erre kérnék +erősítést, cáfolást.
    Esetleg ismeri-e vki melyik ez a szám, fontos lenne.
    INNEN tudjátok leszedni!
    Ismeri vki?
  • wizy
    #6251
    frissíts rá, nekem ugy jo lett :-)
  • Gladiator
    #6250
    nekem csak egy sárga béka jelenik meg:(
  • Bandew
    #6249
    Azannya! :-D
    Jól áll neki! A kis drogos... :-P
  • b-type
    #6248
    lazócsávesz :)
  • Bandew
    #6247
    Fasza volt! :-D
    2x kijöttek a zsaruk, de jó fejek voltak és tökre velünk voltak. :-)
  • Gladiator
    #6246
    Télleg Bandew! milyen volt a szilveszter a szomszédékkal?
  • Bandew
    #6245
    Jaja az első baromi jó! :-D
  • wizy
    #6244
    második:

  • wizy
    #6243
    Ezeket most találtam a Humoros képekben..... Betegre röhögtem magam :DDDDDD

    első:

  • Voltan
    #6242
    Ja, ez engem is érdekelne.
  • BADE
    #6241
    Hol vettétek?Fel tudsz tenni képeket?
  • wizy
    #6240
    köszi, ezt holnap letesztelem :D
  • Malbeth
    #6239
    Ajaj már rég néztem...,de ha jól emlékszem,rá kell menni a jelenetválasztásra
    (a film dvd-n,nem a dokumentum filmesen)aztán végig ugrálsz a jeleneteken,és
    egyszercsak alul ahol van egy kisbetűs felirat ' new Scence'megjelenik egy kis
    arany gyűrű akkor nyomsz egy okét és már megy is.A KIrály Visszatér lemezén
    konkrétan rámész a 33-36-os jelenetre.Aztán azon belül 36. a 'The Siege of Gondor'
    címűre,majd nyomsz egy gombot lefelé (igaz hogy elvileg már nem mehetnél lefelé
    hisz nem látni ott semmiféle menűpontot)és ekkor aktiválódik az addig láthatatlan arany gyűrű.A második lemezen is van.Remélem érthetően írtam,ha nem tiszta,kérdezz nyugodtan.


  • Bandew
    #6238
    Volt szó Hobbitról, ami TV film lenne és Elijah Wood játszaná Bilbót. Persze lehet kacsa de én sok helyről hallottam ezt.
  • Prof William
    #6237
    A Hobbitban is a Blilbót játszó szinésznek kéne játszania! Bilbó kb 60 éveseb találta meg a gyűrűt, szóval nem is kéne, (ha egyáltalán kéne sokat fiatalítani rajta...)
  • Bandew
    #6236
    És hogy lehet előhívni ezt az extrát?
  • Malbeth
    #6235
    Rövid poénos dolgok vannak benne pl.a Király Visszatér egyik rejtett extrájaként
    Elijah Wood-al(Frodó)készítenek egy álinterjút aminek a végén mindenki dől a röhögéstől...a többi is hasonló.
  • Voltan
    #6234
    Igen. Engem általában hidegen hagynak az extrák (és hát valljuk be, többnyire hajítófát sem érnek), de azért van néhány kivétel, ilyen A gyűrűk ura is. Bár a rejtett extrákról még nem tudok sokat. Valaki kifejtené?
  • Eleskanyar
    #6233
    Ugy tudom, hogy azért nem készül még, mert a Sony is megvette a készítés jogát, és így már ketten birtokolják a New Line-al, most meg két ügyvéd sereg harcol azért, hogy melyiké legyen, Peter Jackson szerint ez sajnos még eltarthat pár évig is, pedig ő már nagyon menne visssza...
  • Malbeth
    #6232
    Szia!
    A kibővített filmen kívül,az extra DVD lemezek is rengeteg érdekességet tartalmaznak ám,a 12 órányi dokumentumfilm is csodás!!Van rejtett extra is!
    A Hobbit film 100% hogy lesz csak még nem tudni mikor.
  • Eleskanyar
    #6231
    Nekem is jó volt a karácsony, kaptam egy nem akármijen társasjátékot: Gyűrűk Ura Risk-et ! Hát nem semmi, nagyon bejön!
  • wizy
    #6230
    Nekem már egy éve díszíti a polcomat... akkor az összes megtakaritott pénzem arra költöttem, teljesen lenullázódtam, de teljesen megérte :-)))
  • Voltan
    #6229
    Abszolút. Fanatikusnak azért nem vagyok mondható LotR témában, de nagyon szeretem a filmet és a könyvet is. És bár mindkettőnek akadnak gyenge pontjai, mégsem hiányozhat egyetlen filmkedvelő-könyvolvasó ember polcáról sem.
  • b-type
    #6228
    grat hozzá.
    Nagyon különleges film, és sztem évek múlva is szivesen fogom elővenni újra megnézni.
    Szvsz gyűjteményes darab. és mint ilyen term. csakis a bővített kiadások jöhetnek szóba.
  • Voltan
    #6227
    Huá! Végre karácsonyra be lett ruházva a trilógia extra, kibővített, díszdobozos változatára. Gyönyörűség még ránézni is. Az egyik, ha nem a legszebb kinézetű DVD kiadvány, amit itthon láttam.
  • Gladiator
    #6226
    Mi? MI??!!

    Akkor végülis lesz? Nem is hallottam. Vmi kép?
  • Malbeth
    #6225
    Sajnos nem tudok róla semmit,de remélem minél hamarabb nekiálnak,csak Peter Jackson rendezze...!
    Viszont nemsokára bemutatják Torontóban a GyU musicalt.Remélem sikeres lesz!
  • Gladiator
    #6224
    fasza
  • knightbali
    #6223
    Nekem elejinte nem tetszett maga az egész gyűrűk ura,de má tetszik. Na ennyit akartam.
  • Eleskanyar
    #6222
    Nem tudjátok mikor kezdik forgatni a The Hobbit-ot?
  • Eleskanyar
    #6221
    Az Alexandra könyvesboltokban van térképgyűjtemény szett a fantasy könyveknél, és van egy plakátrészleg is...
  • BADE
    #6220
    Nem tudjátok hol lehet venni Gyűrűk Ura posztereket?Leginkább egy óriás Középfölde térkép érdekelne.
  • wizy
    #6219
    Hát fura is lenne ha az összes betétszöveget meg verset szó serint forditották volna le...
  • Malbeth
    #6218
    Hali!
    Nemrég megtudtam,hogy a gyűrű feliratát nem szószerint fordították le magyarra hanem egy kicsit változtattak rajta,talán hogy jobban hangozzék.
    A szó szerinti fordításban valami ilyesmi van a Gyűrű feliratában:
    "Egy Gyűrű mind fölött,Egy Gyűrű hogy megtalálja,Egy Gyűrű hogy mind Összegyűjtse,és a Sötétségben Eggyesítse"