6457
  • Bandew
    #4617
    Ja. :-D
  • wizy
    #4616
    :-)) majd holnap mond csutortokot:-))
  • Bandew
    #4615
    Na végre! Én meg nem voltm 2 napig, mert valamiért utálja a gépem az összes Windowst. Felraktam őket, na annyira lassú volt, mintha Amigán nyomtam volna. Az XP most jó. Remélem nem mond csütörtököt.
  • wizy
    #4614
    :-))))))
  • rezsofiz
    #4613
    :))
  • wizy
    #4612
    :-)) ötletes név:-) de most már nem büdös., inkább szappanszaga van:-)
    tesommal eldontottuk, hogy nem lesz neve:-) mindig máshogy ogjuk hivni:-)) dezső, artur, géza, béla, stb:-))
  • Punkerwork
    #4611
    Stinky?
  • wizy
    #4610
    tényleg, mi legyen a macsek neve?:-)
  • Punkerwork
    #4609
    lesz meglepetés :)
  • wizy
    #4608
    hát yo, most nincs is itthon, de ha hazajon munkábol:-)
  • Punkerwork
    #4607
    mi is mindig úgy hozzuk haza az állatokat hogy anyám ne tudjon róla :)
  • wizy
    #4606
    bazz, átjott barátnom (néztuk a troját moziban, aztán nálunk aludt), ma délben meg nagy nyávogást hallottam a hátso udvarunkbol, egy ideig csak hallgattam, aztán lementem, és a gazban egy kiscica volt:-)) szeme elég beteg, háta sebes, vézna, de megitattuk tejjel, megetettük parizerrel, megfürdettük mert büdös volt, megszáritottuk hajszáritoval, és most meg békésen fexik az egyik régi polommal bélelt ciposdobozban:-))))) olyan aranyos:-))) fuu, anyukám milyen képet og vágni:-)))
  • rezsofiz
    #4605
  • Gandibá
    #4604
    :D
  • rezsofiz
    #4603
    LotR rulez:)
  • wizy
    #4602
    siker, igen, köszi:-)))
  • Bandew
    #4601
    Sikerült?
  • wizy
    #4600
    ja igy már okés:-))) köszi
  • Bandew
    #4599
    Ugyanmár! Nem egy nagy dolog. Letöltöd pl EZT, felrakod, aztán meg csak átnevezed a feliratot. Ennyi. :-)
  • wizy
    #4598
    köszkösz:-) a tesom nem hiszem, hogy a harrypotter3-ért ennyit "szenvedne", én meg nem tudom (még suttyomban) sem megcsinálni, mert kevés vagyok ehhez, és nem akarlak titeket itt untatni:-))) meg az azért elég cink, hogy ilyeneket nem tudok, de hát ilyen az élet......:-)
  • Bandew
    #4597
    A legegyszerűbb az, ha felraksz egy frissebb codec pakkot. Ez után ha a felirat fájljának a neve (a kiterjesztésén kívül) megegyezik a film nevével, akkor automatikusan berakja.
  • wizy
    #4596
    na hogy kicsit felhozzuk ezt a topicot:
    nem tudjátok, hogy hogyan kell hozzárendelni egy filmhez feliratot? mert ok, megvan a film is és a felirat is (.srt kiterjesztésben), lejátszanám a Media Playerrel, és nem tudom hozzárendelni a feliratot........ hogy csináljam? ja és van egy Crystal nevű lejátszom is, és az mindent lejátszik, csak ezt nem.......
  • wizy
    #4595
    heheeeee:-) tesom ma lehuz a Tiszára fürdeni olyan egy-kettő felé, és egész nap nem lesz itthon, én meg DVD-ről megnézem a Rotk-ot, meg a kiegészitő werkfilmeket és extrákat is:-) de happy lesz:-)
  • wizso
    #4594
    ja meg tesom haverja kölcsönadta a Rotk DVD-t, hogy majd megnézzük, de a film Cd-jét otthonhagyta, és cak az extrás CD van benne:-)) affenébe:-)
  • wizso
    #4593
    jo lenne:-)) (wizy voltam)
  • Csacsi
    #4592
    Szerintem előbb lesz. Mindenki azt mondja, hogy előbb lesz, mert már nem kell több részen dolgozni, így csak a bővítettel tudnak foglalkozni. Szóval szerintem is nyár végén lesz.
  • wizy
    #4591
    hali
    sry, hogy nem voltam, de családdal voltam egy kisebb üdülésen a hétvégén; nagyon szuper volt:-))
  • Gandibá
    #4590
    Amúgy a pND-s verziós LotR jó minőségű! Nekem a gépemen olyan homályos mint atom, de megnéztem a laptopon és ott gyönyörű szép. Lehet hogy újra kéne rakni a cuccokat? :D
  • Gandibá
    #4589
    DECEMBER?? Nem úgy volt hogy szeptember, vagy augusztus vége?
  • RangeR
    #4588
    December 17.-én jön majd a bővített, remélem nálunk is, bár 1 hetet mindig késett eddig.
  • Csacsi
    #4587
    Igen lesz.
  • ricky
    #4586
    Sziasztok

    Azt szeretném kérdezni hogy a LOTR 3-nak is lesz-e extended verziója DVD-n???
  • wizy
    #4585
    kéne felirat a második részhez a tünde-beszédes részekhez..... a feliratok.hu-rol probáltam leszedni, de nálam egyik se működik...
  • wizy
    #4584
    az se rossz:-))))
  • Bandew
    #4583
    Én meg egész hétvégén egyedül vagyok itthon. :-D
  • fifi
    #4582
    Mozipremieren ott voltam, de most sikerült megnéznem ezt: pnd-divx-lotr-rotk
    Nekem a minőséggel semmi bajom, és elmondhatom, minden idők egyik legjobb filmjét láthattuk...
  • wizy
    #4581
    tényleg; videotékábol ki lehet már kölcsönözni a Rotk-ot?
  • wizy
    #4580
    ez szimpatikus ötlet....... de ennyi idő nem lesz neki elég:-)))
  • Bucser
    #4579
    Topichoz illően nézd meg egymás után mind3 GYU filmet:)
  • wizy
    #4578
    király:-))) család elmegy Jugoszláviába bevásárolni, szal itthon leszek egyedül reggel hattól du 4-5-ig:-))))
    várom a tippeket, hogy ne unjam magam halálra:-)))