6457
  • wizy
    #5537
    meghozta a postás, itt áll az asztalomon:-))))) nem tudtam kibirni, hogy ne bontsam ki:-))))))
    itt milyen filmezések lesznek.........
  • Bucser
    #5536
    Én meg csak akkor tudom megrendelni.. mondjuk csak a Király visszatértet kell megrendelni..
  • Gladiator
    #5535
    vazze, lemászok a halál faszára a tescoba -20 fokban, keresgélek órákig azt nincs semmi. utána meg fogtam magam azt elkajáltam 2ezret, szal most meg már meg se tudom venni, emrt csak 8 papírom van.
  • wizy
    #5534
    hát lehet hogy csak én is, attól függ, mikor hozzák ki:-)
  • Punker
    #5533
    jó szórakozást, én csak ünnep után tudom majd megnézzni :(
  • wizy
    #5532
    na netpiacról megrendeltem, mindenkinek kösz a tippeket:-)
  • sanzik
    #5531
    en netpiacrol szoktam rendelni,eddig semmi problemam nem volt veluk
    a lenyeg,hogy ha kihozza a postas akkor elotte ki kell bontani es ha serult akkor jegyzokonyvet felvetetni

    valoban olcsobb neten rendelni valamennyivel de a postakoltseg miatt ugyan ott lesz a vege kb.
  • Bucser
    #5530
    a DVDfutár is 25-ért adja másnapra szállítással... És amit eddig onnan rendeltem soha nem volt vele gondom...
  • Gladiator
    #5529
    jó, nekme nyolc. te voltál kiváncsi a tapasztalatainkra. én elmondtam. rendelt cuccot kicsit macerás visszaküldeni, hogy cseréljék ki.
  • wizy
    #5528
    amugy 1010ft-tal olcsobb (szüleim vállalják a postaköltséget:-) )
  • Gandibá
    #5527
    Ugyan úgy.
  • Gladiator
    #5526
    a kettes DVD-n én nem találtam semmit hogy lehet előhozni?
  • Gladiator
    #5525
    semmivel se lesz olcsóbb a netről, max 100 forinttal. de mivel 13 dvd, ezért mindt mondtam keveredés lehet a dvd-k között. nekem eddig mindig volt. szal szentem csak a bolt. és akkor már holnap mehetsz is nem kell rá várni.
    meg nemtom, ahol én néztem neten, ott 33900. a 25ezer jó ár érte.
  • wizy
    #5524
    és ezt ne vedd lecseszésnek, meg egyáltalán nem ellenséges hangulatban irtam, csak (remélem) érthetően válaszoltam
  • wizy
    #5523
    figyelj, én a 12dvd-s diszdobozos változatot veszem meg, ami 25.000-be kerül, netről pedig csak 23.990-be. szoval ne mondd, hogy igy drágább. igen, ugy volt hogy olcsobban meg tudja szerezni, de kiderült hogy mége, és ezért maradt a netes rendelés. és mivel először rendelek ilyet, meg egyáltalán dvdt is először veszek az eddigi 13 életévem során, és mivel erre szinte egész életemben gyűjtöttem, ezért inkább mindent megkérdezek többször is, nehogy vhogy bebukjak. és megkérdezhetném apukámat is, hogy szerinte honnan rendeljek, de abban bizom, hogy ti már igy többször rendeltetek, van saját tapasztalatotok, amikre én kiváncsi vagyok, azért kérdezlek titeket.
    röviden ennyi
  • Gladiator
    #5522
    20djáa = huszadjára

    vazze, tele van helyesírási hibával. gááááz
  • Gladiator
    #5521
    de most őszintén Wizy! te most direkt szerencsétlenkedsz? 20djáa megkérdezed honnan lehet megrendelni. elmondjuk. ok. akkor mondod, hogy a könyvesboltban s meglehet kapni. ha meglehet ott kapni minek rendelnéd, ami kockázatos, és drágább is? minek kérdezed? aztán mondod, hogy apá olcsóbban meg tudja szerezni. akkor most mi van? menj be a boltba szépen holnap, vigyél magadal 9990 forintot (vagy enm tom melyiket akarod) kibontod a boltban, hogy az összes DVD benne van-e. kifizeted, köszönsz, és élvezed, annyit komplikálsz már...
  • artschi
    #5520
    ja, és szerintem keddre meg is kapnád a filmet. Hacsak nem már hétfőn.
  • artschi
    #5519
    Én a netpiacról rendelgetek, ők elég jók, ha futáros szállítással kéred, az 800-zal több pénz, de szerintem az xpress-nél is hasonló a kihozatal ára.
  • wizy
    #5518
    na szoval akkor, sztetek honnan rendeljem meg? az xpressről vagy a netpiacról? melyik a megbizhatobb, melyik a gyorsabb? mindkét helyen ugyanannyiba kerül
  • wizy
    #5517
    yo neked:-)

    (ugy nincs meg az a feeling, mint az eredeti DVD-nél, de vmire jo)
  • Evil
    #5516
    Na, mar csak ki kell unrarolni a 2 dvd t es kezdodik a mozizas :D
  • Punker
    #5515
    ha csak a sarcot nem kell megfizetned már akkor jól jársz
  • wizy
    #5514
    nehéz lesz kibirni addig, mert már legszivesebben rohannék a boltba:-))))
  • Punker
    #5513
  • wizy
    #5512
    na apukámmal elbeszélgettünk (én már ugy kezdtem, hogy hiába probál eltántoritani az ötlettől, nem fog sikerülni), és kiderült, hogy meg tudná szerezni vmivel olcsóbban, és ennek ma néz utána
  • Punker
    #5511
    na?
  • wizy
    #5510
    én meg holnap veszem meg (lehet kapni a könyvesboltban:-)))) )
  • Alien
    #5509
    Ha minden igaz karácsonyra kapom meg a bővítettet szóval még egy hét :)
  • rezsofiz
    #5508
    Nyelvtan, rulez.
  • rezsofiz
    #5507
    Szal izé, szal most kinnvan a WANADOO társoldalán DVDRIP a bővítettnek, szal aki akarja, töltheti, remek a minősége. És magyar.
  • Gandibá
    #5506
    Az első dvd-n az extra jó volt, azon szétröhögtem magam. Főleg amikor megkérdezte hogy gyűjt-e szexuális segédeszközöket :D A második dvd-n már nagyon erőltetett volt az a Ben Stiller-es interjú. Nagyon szár volt.
  • Kandurex
    #5505
  • Bandew
    #5504
    Tulajdonnév elé nem teszünk névelőt!
  • Punkerwork
    #5503
    lassan úgyis lépek, otthon meg lusta leszek visszaolvasni.....
  • Kandurex
    #5502
    Banyek, külön kérem, hogy a moderátor hagyjon békén, erre meg csak a Punker válaszolgat!
  • wizy
    #5501
    fénymásolatot?????:-)))))))
    előbb nekem is meg kéne már venni:-)
  • Punkerwork
    #5500
    kérj pl Wizy-től fénymásolatot :)
  • Kandurex
    #5499
    "Egyik - másik warez oldal", "Vedd - meg" "9 giga"

    Van olyan is aki válaszol?
  • Punkerwork
    #5498
    azt már csak HD-DVD-n, a Star Wars Trilogy + házimozi szett elvitte minden pénzem, annyim van hogy holnap berúgjak