6457
  • wizy
    #5497
    én is leszedtem a LotR-TTT bőv.változatát, kibirtam, pedig nekem se az a hűdejoésgyors netem van:-))
  • Gandibá
    #5496
    Vedd meg :)
  • Punkerwork
    #5495
    9 gigát letölteni.....
  • wizy
    #5494
    warez-oldalról egyik-másik tuti leszedhető.....
  • Kandurex
    #5493
    jó neked
  • Punkerwork
    #5492
    inkább fénymásold le magadnak (én is azt teszem majd amint Myth ide adta)
  • Kandurex
    #5491
    [admin picit haggyá bíkin, htx)

    Skacok tudd valaki helyet (akár sms), ahhonét ennek a csodának mindenrészét lekaphatnám? (DC -n nevetséges 4 Tlanosnak 4 fajta, és persze mindegyik 2k -al töltene.) help!
  • wizy
    #5490
    köszi
  • Punkerwork
    #5489
    netpiac.hu, dvdfutar.hu, dvdabc.hu, mondjuk én az utóbbi időben az xpress-t részesítem előnyben mert gyorsan és megbízhatóan szállít.
  • wizy
    #5488
    tudtok mondani olyan oldalt, ahonnan meg lehet rendelni? (az xpress-en kivül)
  • wizy
    #5487
    király:-) ma még átváltatom szüleimmel az euroimat, és akkor indulhat a menet:-)))
  • Punkerwork
    #5486
    most megrendeled, és akkor holnap de legkésőbb hétfőn megkapod
  • wizy
    #5485
    igen, én is azon gondolkodom. sztem csak az lesz.
  • Punkerwork
    #5484
    miért nem rendeled meg net-en?
  • wizy
    #5483
    ááá, én mikor fogom már megvenni:-)))) sztem Szentesen nincs egy épkézláb DVD-bolt sem:-) legalábbis én nem tudok egyről sem:-)
  • Gandibá
    #5482
    Monnyuk tovább is tarthatott volna a csata a fekete kapu előtt.
  • Gandibá
    #5481
    :DDD
  • b-type
    #5480
    upsz. :)
    sztem is oriási, és azok a részek, amiket hiányoltam, és lehetne hiányolni,...nos azok egyáltalán nem hiányoznak.
    :))
  • Gandibá
    #5479
    Ez szavakkal leírhatatlan komolyan. Bár azért 1 hibát észrevettem benne. Amikor Aragorn levágta Szauron szájának a fejét, és utána mutatták, hogy jön ki az ork sereg, akkor nem volt ott a ló se, meg a test se. De ettől független még mindig az 5477es hozzászólásban leírt a véleményem.
  • b-type
    #5478
    :)
  • Gandibá
    #5477
    Nos, én annyit tudok hozzáfűzni a filmhez, hogy: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • b-type
    #5476
    este nézitek?
  • Gandibá
    #5475
    Eljött hát a nap, majd egyszer írok :D
  • Gladiator
    #5474
    de alőtte el kell indítani az egyes CD-n az első jelenetet (a tanács), aztán visszalépsz a menübe és akkor kell lenyomni még egyet.
  • Gandibá
    #5473
    Htx, majd megnézem!
  • sanzik
    #5472
    volt,de most irtam ph-ra neked :)
  • Bucser
    #5471
    ÉS mellé így néz ki
  • Bucser
    #5470
    el is vinném a házimoziszetted meg a kanapédat:D

    NA jó a kanapé helyett hagynék egy hokedlit hogy legyen mire leülnöd a megdöbbenéstől:D
  • b-type
    #5469
    Sanzik neked van enduro-d, ugye?
  • wizy
    #5468
    kösz, és hogy látok bele? röntgenszemem van?:-)))))))
    de mind1, már találtam rola képet, és minél több ideig nézem, annál jobban kell:-)))))))
  • sanzik
    #5467
    a menuben ahol lehet jelenetet valsztani,ott az utolso jelent utan ha meg egyet leptetsz lefele akkor megjelenik egy gyuru
    arra kell ranyomni es indul a rejtett extra :)
  • Gladiator
    #5466
    és szented nem fogod felismerni? van benne egy zöld egy piros, meg kék doboz.
  • Punkerwork
    #5465
    és megtalálod az üres lakást, mert a konyhán kívül csak a házimozi szettem van + 1 kanapé :)
  • wizy
    #5464
    de az a harmadik rész bővitettje, nekem az kéne, amelyikben mindhárom rész bővitettje bennevan:-))))))
  • Bucser
    #5463
    most őszintén???? ********************************************************************* ********************************************************************* **************************************....


    Szóval sajnállak Lehet hozzád is elnézek Ecclestone háza után:D
  • Punkerwork
    #5462
    már volt bent Myth rakta be keress rá :)
  • wizy
    #5461
    tényleg, majd szurjatok már be a diszdobozrol képet hogy felismerjem:-)))))
  • Gandibá
    #5460
    Nekem most van elösször GyU dvd-m, szal meséld el hogy kell :)
  • Punkerwork
    #5459
    az már megvan :)
  • Laalee
    #5458
    még tvsincs hozzá :D