6457
  • wizy
    #1447
    azt meghiszem:-)) de egy-egy vincsi miatt neki minden héten eggyel többször kell felmennie Pestre (tőlünk az elég messze van)
  • Gandibá
    #1446
    Ohh, nekem is jó lenne egy ilyen ismerős :D
  • wizy
    #1445
    van olyan, ne szomorkodj... nekünk is csak azért van ilyen nagy vincsink, mert az apukámegy számtech boltban a főnök, és néha hazahoz valamit "kipróbálni", és mindig itt marad.:-))
  • Gandibá
    #1444
    Az szép, nekem összesen 30 giga :|
  • wizy
    #1443
    a mi itthoni wincsink 78 140 128k nagyságú (ebből 15 090 724k szabad :-)))
  • wizy
    #1442
    :-))
  • Gandibá
    #1441
    Nálam is ez az állandó probléma, kéne már venni egy 160 gigás winyot, azt akkor ellenék egy darabig :D
  • wizy
    #1440
    jó, a net mindenkié, csak ha letöltöm, akkor nem marad már sok hely a vincsin
  • Gandibá
    #1439
    Hát be kell fenyíteni hogy nem csak az ővé a net, és te is tölts :)
  • wizy
    #1438
    mi mert? a bátyám, aki 3 évvel idősebb nálam+fiú:-), nem engedi, hogy letöltsem. de most odavan szombatig síelni, úgyhogy most nem zavar sok vizet:-))
  • Punker
    #1437
    mert?
  • Gandibá
    #1436
    Kis sunyi
  • wizy
    #1435
    az jóó:-)) akkor péntekre tuti leszedi:-)) csak mert nem akarom, hogy a tesóm megtudja, hogy leszedtem... ezért majd kirakom CD-re, és elrejtem valahol:-)) a gépről meg letörlöm:-))
  • Gandibá
    #1434
    Nekem 60k-val jön le 3-4 óra alatt egy cd.
  • wizy
    #1433
    Bandew; neked mennyi idő alatt töltötte le az 1.CD-t?
  • wizy
    #1432
    nah, én megyek fexeni:-)
    jó éjt mindenkinek
  • wizy
    #1431
    thx Bandew, csak biztassál:-)))
  • Punker
    #1430
    van, vagy virtual dub-bal össze is nyomhatod.
  • Bandew
    #1429
    Letöltöttem az első harmadot, és szomorúan tapasztalom, hogy néha vörös foltok vannak a vidóban.
    Meg aztán nem is annyira jó minőségű, mint a bővített SZövetség, pedig azzal nagyon elégedett vagyok, csak abban nem, hogy nem tudom ráírni CD-re. Van 700Mb-nál nagyobb CD nem?
  • wizy
    #1428
    :-)) szép a bajszod:-)))) :})
  • Gandibá
    #1427
    Hajrá! :}
  • wizy
    #1426
    most nem nagyon tudok, mivel mindenki a mobilon lóg, mert a tesóm odavan síelni, és várják a híreket. DE majd ha fürödnek:-))
  • Gandibá
    #1425
    Nincsmit :-)
  • Gandibá
    #1424
    Hát meg kell ragadni a legmegfelelőbb alkalmat amikor nem figyelnek, és egy sunyi sms-t küldeni :DD
  • wizy
    #1423
    nah, már csak azt kell kitalálnom, hogy hogyan regisztrálom fel magamat... nekem még nincs mobilom, így szüleim mobilját kell elkérnem... de még egyszer nem adják ide, az tuti...
  • wizy
    #1422
    ok, kösz:-)
  • wizy
    #1421
    síszünetünk van ezen a héten:-))) szerintem olvass vissza egy kicsit:-)))
    mi az oldal címe? én is szívesen letölteném végre a Két Tornyot:-)) vagy akár a Két Torony bővítettjét se utasítanám vissza:-)) mindenesetre olcsóbb, mint a VideoTK:-))
  • Bandew
    #1420
    Ja utána én is a Karob-ot tőtőm majd lé.
  • Bandew
    #1419
    Ja utána én is a Karob-ot tőtőm majd lé.
  • Bandew
    #1418
    Mi van, neked nincs holnap suli????

    Hát én is inkább "shrekkeznék", mint hogy ott rohadjak 3 gyakorlat órán. Annál unalmasabbat még nem találtak ki.
  • Gandibá
    #1417
    Én is most töltök onnan.. :) Identity-t meg a Karib Tenger Kalózait.
  • Gandibá
    #1416
    Én azt láttam elösször a bővítettek közül, nagyon fog tetszeni! Gúúúúút!
  • Bandew
    #1415
    Szerintem a legjobb warez oldal. Jó sok film van, meg játék, és 6 napra 160 Ft+Áfa, szal igen olcsó.
  • wizy
    #1414
    ööö... fel kellett regisztrálnod magad? HDC-ről még nem hallottam. Az milyen??
  • wizy
    #1413
    végül is... legyünk optimisták:-))
    holnapi programom: reggel 8-9 körül felkelés, reggeli, Shrek1:-)), ebéd, GyU1 vagy 3, aztán vacsora:-))))))
  • Bandew
    #1412
    Épp töltöm a HDC-ről a bővitett Két tornyot, mert azt még (szégyen) nem láttam. Remélem jó lesz.
  • Bandew
    #1411
    Ilyen is csak egyszer van egy topicban. :-D
    Most viszont 1410, ami még kerek is. :-)
  • wizy
    #1410
    kösz, rendes vagy, hogy átengedted azt az örömöt, hogy én legyek az 1401.:-)))
  • Bandew
    #1409
  • Gandibá
    #1408
    Ó mi pór nép vagyunk! :)