6457
  • Gandibá
    #1487
    Sok sikert!
  • Bandew
    #1486
    Nekem most lelassúlt 24KB/s-re :-(
    De nekem nem olyan sürgős.
    Egyszer iszonyatosan "megvadult" a netem, és több mint 100-al töltött. Az nagyon király volt. :-D
    Akkor töltöttem a Return of the King játékot, és pár óra alatt leszedte az egészet. Csak hát akkor jött Samu . Ezért még egyszer le kellett a 3-as CD-t töltenem.
  • wizy
    #1485
    nembaj, az a lényeg, hogy tölt!!! és ha minden jól megy, akkor holnap 10-re már a 3.CD elejénél fog tartani!!
  • Gandibá
    #1484
    Valahol mindenki ember :D
  • Gandibá
    #1483
    Nekem 1 részt tölt 4 percig.
  • Bandew
    #1482
    Hát a testvéri szeretet kéremszépen!
  • wizy
    #1481
    20 perc alatt 3 részt letöltött! 2x olyan gyors, mint simán Explorerrel:-)
  • Gandibá
    #1480
    Hát igen! :)
  • wizy
    #1479
    amúgy tesómnak megírtam, hogy letöltöm a filmet.... azt írta vissza, hogy pusztuljak szét:-)) de most ennél többet nem tud csinálni, sőt! még segített is, hogy hogyan lehet a leggyorsabban letölteni:-)) tök rendes azért valahol:-) valahol mélyen...
  • wizy
    #1478
    hát, igen, elég messze van, az biztos:-) nézd meg a térképen, hogy hány kilométer:-))) de a GyU és egy jó társaság mindent megér, nem?:-))
  • Gandibá
    #1477
    Meg meg is lehet szakítani és folytatni :)
  • Bandew
    #1476
    Na most már mehet egész nap (meg éjjel is ).
    Amúgy sztem a Flashget gyorsabban is tölt, mind a sima windowsos.
  • Gandibá
    #1475
    Nincsmit :)
    Szentes azért messze van egy kicsit pesttől nem? :D
  • wizy
    #1474
    na, akkor mikor jöttök át hozzám GyU-t nézni?
    képzelhetitek, hogy amikor elkezdte tölteni a FlashGet, akkor mekkorát ugrottam örömömben... anyukám meg csak nézett, és egy kicsit távolabb húzódott tőlem.... nem is értem, miért :-))))))
  • wizy
    #1473
    töltiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tölti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hip-hip-hurrááááá!!!! Bandewnak és Gandibának!!!!! 3xos hip-hip-hurrá!!!!!!!!
  • wizy
    #1472
    ok, megpróbálom...
  • Gandibá
    #1471
    Jaaaaaaaa megvan! Flashgetbe Kiegészítők ~ Beállítások (vagy csak szimplán nyomsz egy ALT+O) ~ Kapcsolódás ~ Egyidejű letöltés max: 1
    Így 1 fájlt tölt 1x-re csak és menni fog magától.
  • wizy
    #1470
    jó igen, eddig én is tudom... csakhogy nem akarja letölteni. jobb katt, minden letöltése flashgettel, pipák, ok, beírom hogy hova szedje, ok, és nem szedi. sz összesbe belekezd, de aztán abbahagyja, és egy szép piros x-szel jelzi, hogy nem tölti... valami ötlet? mert így rohadtlassú
  • Gandibá
    #1469
    Az oldalon ahol vannak a linkek, Jobb katt ~ minden letöltése flashgettel, kijelölöd amit kell, utána a kövi ablakban rányomsz a kezelésre. Flashgetben kijelölöd mindet ~ Jellemzők. Login a serverhez bepipa, beírod a nevet és a jelszót, majd OK és töltöd, így automatán tölti egymás után mindet.
  • wizy
    #1468
    nem tud egész nap menni, mert nem értek a FlashGethez, és csak úgy tudom letölteni, hogy amint letölti, nekem kell kiválasztanom a következőt, hogy zat is töltse le:-(
  • Bandew
    #1467
    A lényeg, hogy egész nap menjen.
  • wizy
    #1466
    kiszámoltam, ha minden jól megy, akkor még 19 óra kell az egész letöltéséhez:-)
  • wizy
    #1465
    sajnos... de hát ilyen az élet:-)
    most tart az első CD 35.részénéél...ellesz még egy darabig:-)
  • Gandibá
    #1464
    Talán.. 20k az elég lassú :(
  • Bandew
    #1463
    Sztem ja.
  • wizy
    #1462
    átlag 22Kb/sec
  • wizy
    #1461
    van még belőle kb 100 rész, azt letölti 3 nap alatt úgy, hogy este nem tölt?
  • wizy
    #1460
    azt elhiszem:-)
  • Gandibá
    #1459
  • Gandibá
    #1458
    Jó ez a film szinkronosan is!
  • wizy
    #1457
    az jó:-) bár a feliratos se rossz... akkor legalább hallom az eredeti hangokat... bár az olvasás fáraszt:-)
  • Bandew
    #1456
  • Bandew
    #1455
    szinkronos
  • wizy
    #1454
    jaaaaa, már értem, mire mondtad:-))) elsőre nem esett le:-)
  • wizy
    #1453
    Amúgy ez feliratos vagy szinkronos?
  • wizy
    #1452
    hát mert tényleg:-)) mire értettd azt, hogy véletlenül?:-)))
  • Bandew
    #1451
  • wizy
    #1450
    mi az, hogy véletlenül?:-) nem véletlenül, hisz én indítottam el a letöltést:-))
  • Bandew
    #1449
    Gondolom véletlenül?
  • wizy
    #1448
    háh! most lett letöltve az egész egyhatoda:-))