6457
  • Gandibá
    #1607
    :D
  • BlackWolf
    #1606
    az osz szoron
  • Bandew
    #1605
    :-D
  • Bandew
    #1604
    Min?
  • Gandibá
    #1603
    Min?
  • BlackWolf
    #1602
    na hat ezen nemtom mi volt a poen
  • Bandew
    #1601
    Ja, amugy 1600 :-D
  • Bandew
    #1600
    Kár, hogy a Szilmarilokban semmit nem lehet megtudni rólu, még azt sem hogyan jöttek létre. :-(
  • Gandibá
    #1599
    Nekem kis hiányérzetem volt a nagy csaták és Minas Tirith után amikor a végén ott Hobbitfalván mászkálnak.
  • BlackWolf
    #1598
    jah mulatoznak ellenben az elfek a filmben kicsit befordult nepnek tunnek meg hat az emberek se valami vidam termeszetuek
  • Bandew
    #1597
  • Bandew
    #1596
    Komolyan mondom, hogy nekem az egész Gyűrűk Urában a hobbitok tetszenek a legjobban. Olyan vidám és természetes hangulatot adnak a könyvnek is meg a filmnek is, hogy ihajj...
  • Gandibá
    #1595
    Hát akkor volt még tök szánalmas a dolog, amikor a Király Visszatér végén Bilboék mennek Szürkerévhez, és megszólal a kis szarházi gyerek hogy "Aaa ez már olyan fonnyadt öreg, hogy a lábán is ősz a szőr". És mellettünk 3 gyerek szakadt a röhögéstől.. aztán odaszóltam hogy kussolj már hozzádbaszom a smash-es üveget, és csönd lett :D
  • wizy
    #1594
    jah:-)
  • Bandew
    #1593
    Még az a jelenet tetszik nekem, amikor megkérdezi Frodó Samutól, hogy mi van abban a kis fadobozban. Tök jó, hogy Samu ennyire jól látja a dolgokat. :-D
  • BlackWolf
    #1592
    az a jo amikor zabalja a halat az atvaltozasakor az olyan ari
  • wizy
    #1591
    ez a rész az egyik kedvencem: amikor gollam vadászik Ithiliánál, és énekel, és csapkodja a halat a sziklához:-))))
  • Bandew
    #1590
    Én azt utálom, amikor pár kiccsaj végig sikongatja a filmet Aragorn és Legolas miatt
  • Gandibá
    #1589
    Attól függetlenül igaza volt, csak a stílus kicsit nyers :D
  • Gandibá
    #1588
    Engem nem, csak néha a moziban azért hozzávágtam volna egy pár emberhez egy széket, pl. aki telefonál, kisgyerek ripál hogy hugyoznia kell meg ilyeneknek.
  • Bandew
    #1587
    Persze ez a legdurvább eset.
  • Bandew
    #1586
    Azt értem, csak sztem ez tök közönséges. Még pár éve mentem egy osztálytársammal az utcán, amikor is elment melletünk egy nagyon szép lány. Erre ő:
    - De sz@rrá k*rnám a p*náját!

    De mondom!
  • BlackWolf
    #1585
    na azert engem elegge fenyegetett a pisi a vegere
  • Gandibá
    #1584
    Engem se nagyon érdekelt volna hogyha majdnem 4 órás lett volna a film a moziban.
  • wizy
    #1583
    szeritnem is szebb eowyn:-))
    amúgy az eredetibe is belerakhatták volna ezeket a részeket:-) simán belefért volna, csak egy kicsit hosszabb lenne:-)
  • BlackWolf
    #1582
    hat ez off volt nem a filmre vonatkozik hanem a szinesznokre es egyebkent se kell komolyan venni engem ilyen fejjel
  • Bandew
    #1581
    Ne ezt utálom.
  • BlackWolf
    #1580
    hat aze mindketot megraknam
  • Bandew
    #1579
    Az is lehet.
  • Gandibá
    #1578
    Igen, az Arwen-es részek elég laposak lettek szerintem is.
  • Gandibá
    #1577
    Mert változik tündéből emberré :)
  • Bandew
    #1576
    Nem tom, az elmúlt napokban pont erről beszélgettem az osztálytársammal. Azt mondta, hogy neki az első részben tetszett a legjobban, a végén meg már olyan ütnivaló feje volt. :-D
    Én meg pont fordítva voltam vele. Sztem a 3. részben nagyon szép volt, főleg amikor fekszik az ágyon és hullanak rá a falevelek. Engem csak az idegesít, hogy Arwen az egész trilógián kersztűl semmi mást nem csinál, csak suttog és sír. :-D
    Meg sztem(le is hurrogtak érte a haverjaim) Eowyn szebb. Ő olyan vad szépség, nem pedig ilyen "steril".
  • wizy
    #1575
    de nem anniyra, mint ami a nickedbe van képnek:-)) Chucky, a játékbaba, nem?
  • Gandibá
    #1574
    Igen ezt én is néztem. Fekete kapunál bazz lett volna sötét, tűzhegy a háttérben és tűz, láng, füst, hamu.. mint az első részben a nagy csatánál.
  • BlackWolf
    #1573
    az biztos 3.reszbe najon csunya lett
  • wizy
    #1572
    az is igaz
    azt észrevetted, hogy Arwen a részről részre csűnyább?:-))
  • Bandew
    #1571
    Igen, de ha kihagyják azt a részt, akkor még simán belefért volna a Gandalf Vs. Szarumán harc.
  • wizy
    #1570
    hát, szeritnem pótolni akarták azt a sok részletet, amit kihagytak a filmből...
  • Bandew
    #1569
    ÁÁÁÁ...
    Szerintem azt a jelenetet kihagyhatták volna.
  • wizy
    #1568
    még most is hogy megijedtem, amikor Aragorn leesett.....;(