9628
Klasszikus, és új horrorok, B-kategóriás remekművek topikja
  • grebber
    #9187
    Ez mikortól lesz?Vagy van már?
  • booyaa
    #9186
    http://www.youtube.com/watch?v=7XOExI-RRoI&feature=related (igaz történet alapján)
  • booyaa
    #9185
    http://www.youtube.com/watch?v=YyLfjOidkMk&feature=related
  • Lammer
    #9184
    Gyerekek ez az angol Eden Lake nagyon utos volt...

    szpojler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A K*RVA ANYJUKAT A KIS G*CIKNEK, total atereztem a tobb oldalrol is "tehetetlen" felnottek problemajat... az 1ik szemem sir a masik uveg: a vegen NEM MESZAROLTAK le a kis surmokat, pont a "majdnem artatlan" fiatalok haltak+, viszont nem lett 'heppiend'...

    nem lehet ide szalonkepesen es higgadtan megfogalmaznom az erzeseimet a filmmel kapcsolatosan... telilatalat szvsz... 1-2 so"r mellett tuti jo tema lenne... elpofatlankodo fiatalsag vs hol a hata'r a gyerekneveles+megregulazas koNboban... esatobbi ;)
  • uiztu
    #9183
    Kösz a filmet.
    És, hogyha valaki tudna még ilyen filmet, hogy az meber marha izmos vagy a filmben lesz az akkor jó lenne. Nem muszály horrornak lennie bár jó lenne. És, ha lehet akkor újabb filmeket rakjatok fel. Ne legyen nagyon régi. Kösz!
  • fifi
    #9182
    nmagra felkerült minden idők egyik leghangulatosabb filmje, Murnautól a Faust...
    némafilm...

    hihetetlenül jó....
  • ForzaInter
    #9181

    idevele
  • Lammer
    #9180
    a 68as letoltott verzioban van meg(mpeg2 dvdre atkonvertalva es kiirva), mert az mar legalis :p
    a 78,85,05,07es remekmuvek meg eredeti DVDn :ppppppppp

    [Romero fan]^^
  • fifi
    #9179
    ja az izmos emberre írtad...
    sry
  • fifi
    #9178
    melyik van nálad?
    a 4-et feltétlenül nézd meg, azt mi fordítottuk...
  • ForzaInter
    #9177
    megnéztem nem rég a day of the deadet (2008ast) annyira nem is volt rossz, egyszer simán nézhető volt szvsz, pedig csak dvdre jött ki, eredeti romero zombi filmjeit kéne vhogy beszerezni, sajnos abból még csak 1-2 részt láttam összevissza, még rég, de a remaket már mindet láttam:D
  • booyaa
    #9176
    The toxic avenger!!! A film is erős nemhogy a szereplő.
  • ForzaInter
    #9175
    lol
  • uiztu
    #9174
    Nem tudna valaki olyan filmet esetleg amiben nagyon izmos emberek szerepelnek? Vagy az a lényeg, hogy izmos lesz, vagy ilyesmi.
  • gz8
    #9173
    Az e-mail címes csereberével rossz helyen jársz, ez nem az a topic.
  • hellcommander
    #9172
    Hi!

    Szeretnék horrorfilmeket (és egyéb fajta) cserélni.
    [email protected]
  • Random_
    #9171
    Ez aaaaaz!
    Köszííí! Már csak meg kell szereznem. :)
  • Seth
    #9170
    Találtam vmit, asszem ez volt az , Damnation Alley a címe
  • Seth
    #9169
    Jaj erre én is emlékszem,de én sem tudok címet, érdekelne pedig
  • Random_
    #9168
    Sziasztok!

    Van egy film amit gyerekként láttam szerintem a 80-as években készült. Videókazin jutott el hozzánk és nagyon megnézném újra. A címét természetesen nem tudom. Csak azt tudom, hogy amerikai és valami gyilkos bogarakról vagy rovarokról szól. Meg adott emberek egy csoportja akik együtt próbálják ezt túlélni. Persze meghalnak sorra asszem. Valami nagy batár járművel közlekednek amerika kevésbé lakott területein sivatagos részeken asszem.
    Ha valakinek beugrik mi lehet ez a film az segítsen.

    Köszi.
  • Iris
    #9167
    Üdv Mindenkinek!
    Keresek egy filmet, talán ismeri valaki közületek.. Még gyerekként láttam, ezért nem sokra emlékszem, úgy 10-12 évnél idősebb filmről lehet szó. Annyi rémlik, hogy volt egy család, akiket egy pszichopata meg akart ölni, ennél lényegesebb információ lehet, hogy az egyik szereplő tolószékben ült (talán az apa?), és még folmalinban tárolt szervek rémlenek. Talán ennyiből nem is lehet rájönni, melyik film ez, de már az is sokat segítene, ha írnátok ilyen jellegű régebbi filmcímeket, én meg utánanéznék... Köszönöm szépen!
  • otrosinka
    #9166
    ez teccik.
  • vigyori14
    #9165
    Üdv.
    Ismeri valaki ezt az 1981es Night of the werewolf c. filmet?
    tudna valaki vmit irni róla h miről szól? és h van e hozzá magyar felirat?
  • Bulykin
    #9164
    P AKA: The Possessed

    Year: 2005
    Genre: Ghost / Horror
    Country: Thailand
  • avengir
    #9163
    Women's of Horror
  • torokandras
    #9162
    Hello mindenkinek!!

    Segítsetek! Tavaly szeptemberben játszották a franciáknál a Martyrs című horrort.Nagyon vártam de még nem találtam magyarul vagy felirattal.

    Esetleg tudja valaki h egyáltalán megjelenik e itt?
    köszi előre is..!!
  • Bulykin
    #9161
    jah, erről már hallottamXD
    de sztem ez ilyen poénos lesz, szóval nem komolyan gondolják:D
  • kovi04
    #9160
    Mi jöhet még ???

  • Bulykin
    #9159
    esetleg A Nightmare on Elm Street1,2,3,4,5,6,7,8:D
    bár az első rész 24évvel ezelőtti, de fasza:)
  • Bulykin
    #9158
    Freddy vs Jason
    Végső Állomás 1,2,3
    és még
    EZ, ezt nemtom milyen, nálam is plan to watch
  • FlyHigh
    #9157
    Tudnátok nekem írni kimagasló horror filmeket? Ha lehet kb 10 évnél ne legyen régebbi.
  • 0246886420
    #9156
    Ezt kinek üzened?
  • booyaa
    #9155
    30 days of night
  • 0246886420
    #9154
    Estleg valaki8 tudna nekem segíteni?
  • fifi
    #9153
    szinkronos Maniac cop az egyik nagy magyar t.oldalon...

    kurvajófilm!
  • Shep
    #9152
    Én igen, ilyen olcsó kategóriás film, elég gyenge színészi alakítással, akció annyi van benne ami a trailerben (+ még pár jelenet, meg a végén mikor elintézik), de igazából nem olyan rossz. Bár az ilyen filmeket a többség jól leszarozza, persze lehet csak a csaj miatt tetszett :)
    6/10
    (Azért az AVH és társaitól nagyságrendekkel élvezhetőbb)
  • 0246886420
    #9151
    Igen, de azt már láttam. Valami mást? És, ha lehet többet. Ja meg, ha belinkelnétek a Batman & Robin: Techno Bane Freezemix filmet. Vagy valami ilyesmi a neve. Nagyon jó lenne. És itt van egy rész belőle:
    http://www.youtube.com/watch?v=e_ac-6xzxlk&feature=related
    Ezt a filmet.
  • PetruZ
    #9150
    Hulk? :)
  • 0246886420
    #9149
    Hellosztok!
    Nem tudtok olyasmi filmet, ahol az emberek felizmosodnak? Tehát, hogy egy átlag ember aztán az a lényeg, hogy gigantikus izmai leyenek a srácnak. Nagyon nagy segítség lenne.
    Kösz!
  • grebber
    #9148
    Ezt látta már esetleg valaki?