1496
Billentyűzetek pro és kontra
  • mardal
    #1456
    Sziasztok

    ez milyen billentyűzetkiosztást takarhat?
    Angol betűs, EU billentyűzet kiosztás
    nagy entert és kicsi bal shiftet hosszú í vel?
  • Jim Morrison
    #1455
    Van itt valakinek Anne proja? Erdekelnenek tapasztalatok (ugy tunik ez felel meg a kovetelmenyeimnek)
  • nxs
    #1454
    Sziasztok!

    Olyan filléres klaviatúrát keresek aminek nem gond több billentyű lenyomása egyidejűleg. Pl (Q+W+D+Shift+Space) vagy (Y+X+C+Shift+fel nyíl+jobbra nyíl)
    Amiből nem kérek és komoly negatívum :
    - Gamer kialakítás
    - Gyermeteg világító gombok,ledek,stb
    - kéztámasz

    Segítséget előre is köszönöm :)
  • gforce9
    #1453
    Ha semmi nem segít akkor ne dvd-ről, hanem pendrive-ról telepíts. Ott nem kell gombot nyomni ahhoz, hogy a telepítő elinduljon, ha az meg bebootolt, lesz elvileg usb bill. Másik megoldás ps2-es bill ha van olyan csatlakozód.
  • fcbpetya
    #1452
    minden engedélyezve van,legacy usb is minden... már megpróbáltam azt is,hogy csak az ssd van rádúgva... de ugyan az a helyzet..
  • gforce9
    #1451
    Olyat keress a BIOS-ban, hogy USB keyboard. Mert ha az le van tiltva akkor bisoban van usb bill, utána meg nincs, csak ha bebootolt az oprendszer vagy a telepítő.
  • fcbpetya
    #1450
    hello. ide is beírom,hátha van aki segít...
    nekem senki nem tud segíteni a bootolásnál miért nem veszi be a gombnyomást mikor kéri...
    igy nem tudok telepíteni.
    próbáltam usb-ről is.
    a BIOSban minden be van állítva,uefis biosom is van.
    hiába van a dvd beállítva 1 bootopciónak!
    minden mást enged,csak kivéve ott nem,h nyomjak egy gombot a továbblépéshez..:S
    Másik bootlemezt is megpróbűltam,másik usb-re dugtam az aljzaton,elemcsere is volt,legacy usb is bevan állítva
    valakinek valami tipp??? mindent megpróbáltam már!
    jah,és most is erről gépelek,csak szeretném frissiteni a rendszerem,mivel új lapot cput és ramot kapott..
  • Jim Morrison
    #1449
    nem, hanem hogy gyorsan egyik gépből (egy notiba mondjuk) át tudjam dugni. Egyik kábel lemegy az asztal alá a nagy géphez, ha a notihoz kellene akkor csak kihúzom és egy másik kábellel csatlakoztatom notiba. kényelmi szempont :(
  • Borg
    #1448
    Tehát wireless is tud működni, vagy mire jó ez?
  • Jim Morrison
    #1447
    Esetleg... valaki használ/tud egy jó mechanikus billentyűzetet amin a kábel kihúzható és nem gagyi foglalata van ami megadja magát elég hamar?
  • Jim Morrison
    #1446
    Látom már nem igen aktív a topik, de hátha....razer deathstalker billentyűzetet próbálta valaki? Érdekelnének a vélemények, sajnos még nem tudtam megtapogatni.
  • oneal1
    #1445
    sziasztok

    egy olyan billentyűzetet szeretnék ami:

    - nem feltétlenül kell, hogy gamer bill legyen
    - minőségi, valami olyan cucc amihez jó hozzányúlni :D
    - vezetékes
    - nem muszáj hogy világítson
    - igényes, nem csicsás kinézet
    - ár mindegy
    - magyar kiosztás
  • nyirog
    #1444
    Sziasztok 10 és 20 ezer Ft körüli Gamer billentyűzetet keresek, ami lehetőség szerint háttérvilágításos, magyar kiásztású; kérdésem az lenne hogy akik nálam tapasztaltabbak azok mit ajánlanának (én eddig ezt a kettőt néztem ki: Genius KM-G230, vagy Cooler Master Storm Octane ), szerintetek melyik lenne a jobb? Előre is köszi a tippeket :)
  • GeriDoc
    #1443
    Sziasztok.

    Van egy Revoltec Lightboard XL3-as billentyűzetem, ami nem működik, de szívesen odaadnám valakinek. Világítás van, de nem ismeri fel a sz.gép. A billentyűzete viszont jó, nincs megkopva, ha valakinek le van már kopva, annak jó jöhet.
    Helyileg Budapesten a XIV.-ben van, annyi, hogy el kell érte jönni.
  • szbdavid
    #1442
    Helló,

    a melós laptopomnak nincs numerikus billentyűzete, viszont ha bekapcsolom a Num Lockot, akkor levágja a fél billentyűzetet és lesznek számok, viszont ez így nem okés.

    Ezért vásároltam egy USB-s numerikus billentyűzetet (Trust 12837), ami működik, viszont amikor bekapcsolom a Num Lockot (akár a rendes billentyűzeten, akár ezen), bekapcsol a gépen is és megint nem tudok írni a billentyűzet jobb oldalán.

    Hogy tudnám azt megoldani, hogy menjen az USB-s (mert, ha ki van kapcsolva a Num Lock sima nyilakként működik) és közben a gépen, mintha nem lenne bekapcsolva a Num Lock? (Windows 8)

    Köszönöm szépen előre is a segítséget!
  • Gundark 1 1
    #1441
    Jó pár éve lett ide is írva :) A kérdésem az lenne hogy nézegetek egy Epicgear Dezimator billentyűzetet, nem tűnik rossznak. Mennyire lehet hangos a Cherry MX Red illetve brown ?
  • Mike
    #1440
    Üdv

    széjjelkúrtam a revoltec xl2-esemet :(
    kellene vmi új, de amint látom az xl3 gombjai feketék, ami meg nem tetszik, olyan kellene mint az xl2 volt (vagyis fehér gombok)

    elméletileg létezik xl3 silver is, csak nem tudom itthon lehet-e kapni

    illetve mit ajánlanátok vmi ilyesmi árban?
  • pxxl
    #1439
    az tény, hogy azon nagyon szar kopogni :\
  • Borg
    #1438
    Akár újdonság is lehet, ha azon komfortosan lehet gépelni. Mert a szilikonon ugye egyáltalán nem...
  • pxxl
    #1437
    hűha micsoda újdonság :D




    én a simát is kimosom ha úgy van. szétkapom, zuhany, max 1 kis hajszárítózás ha sietek, aztán kész :DDD
  • Desiderata #1436
    mosható billentyűzet
  • goso
    #1435
    Sziasztok! Szeretnék billentyűzetet venni játékra ami mx cherry blue kapcsolókkal rendelkezik. Mit ajánlotok?
  • Desiderata #1434
    matricával
  • Crybabe13
    #1433
    http://hardver-teszt.hu/news.php?newsID=1969
    Konkrétan erre a billentyűzetre gondolok....h lehetne magyarrá tenni?
  • Crybabe13
    #1432
    Ha találok 1 zsír angol kiosztású bill-t, mennyi az esélye, h találok hozzá magyar gomokat?
  • Láma!
    #1431
    Sziasztok!

    Időszerű lenne a billentyűzet váltásom.
    Nem szeretnék sokat költeni rá (max 8-10k), előny a vezetékesség, magyar kiosztás, és hogy legyen minél "halkabb", azaz ne kotyogjanak a gombok.

    Tudtok ajánlani valamit?
  • Solten
    #1430
    Hi.: link.
  • Crybabe13
    #1429
    Üdv all.
    Most szeretnék billt újítani, ebben kérném a segítségeteket. Vmi hasonlót szeretnék mint a logitech-g110, csak ami fontos lenne: Magyar kiosztás, világítós legyen, és bal oldalt legyenek programozható gombok....
  • szucsy89
    #1428
    Köszi, azt hiszem az első lesz a nyertes. :)
  • Solten
    #1427
    Udv.: link1, link2, link3.
  • szucsy89
    #1426
    Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Otthoni PC-hez szeretnék beszerezni egy átlagos, vezetékes billentyűzetet, olyan 3 ezer forint körüli áron. Mit tudtok ajánlani ilyen árfekvésben?
  • Monkis
    #1425
    Sziasztok!

    Bocs, hogy ide irok, de talan itt kapok segitseget. Van egy Logitech G11-es gondom windows 7 64-bit alatt.
    Friss telepites, bill. radug, driver feltelepit legujabb hivatalos oldalrol, minden mukodik juhejj.
    Masnap gep elindit, bill. nem mukodik (vilagit de nem ir semmit). Restart BIOSban mukodik Windowsban nem.
    Atdug masik USB-be mukodik... masnap nem. Vettem egy aktiv USB Hubot is most naponta masik USb-be dugom akkor jo.
    Valaki esetleg talakozott mar ezzel a problemaval ?
    Koszi
  • Desiderata #1424
    igen, hallottam már erről, de inkább sűrített levegővel kinyomom
  • Kaszi46
    #1423
    http://www.cyberclean.tv/
  • Borg
    #1422
    Max a szilikon meg az ipari cuccok... de azokon meg gépelni nem jó.
  • Desiderata #1421
    létezik billentyűzet amit könnyű tisztítani?

    az egy síkban lévő billentyűknek van előnye?
  • Tatyla
    #1420
    LOGITECH Desktop K-300 elfogadható játékra?
  • Tatyla
    #1419
    hasonló érdekelne mondjuk Logitech-ben és olyan 5-10k körül?
  • Evin
    #1418
    Tanácsra lenne szükségem vásárlás ügyében.

    Amit tudnia kellene:
    -világítás
    -nem magas gombú
    -vezetékes
    -ne kopjon a betű
    -legyen szolid (Gigabyte K8100 kilőve)
    -10eFt körül mozogjon árban

    Másodlagos tényező:
    -2 soros Enter
    -alvás/kikapcs gomb
    -legyen halk (bár az ezer forintos mostani mellett mind halk lesz)

    Ezeket találtam eddig:
    -Speedlink Darksky
    -Trust eLight LED Illuminated
    -Speedlink Alterno (de úgy tudom ez hajlamos a kopásra)
  • pxxl
    #1417
    no shit :D


    btw bill-t még nem linkelt senki o.O