98
ok?
  • patiang
    #98
    ugye felállítógépet akartál mondani??
  • atlagember
    #97
    feltalálógépet
  • atlagember
    #96
    valaki feltalálhatná már a felalálógépet is
  • COOLancs
    #95
    Benzines villanyborotva?
  • Jrex
    #94
    És digitális toronyóra?XD
  • Dj Faustus #93
    Sajna pár dologról lekéstél:
    [url=http://www.pto.hu/post/1/725]#2 Digitális homokóra[/url]
    [url=http://pawzdogboots.com/index.shtml]#4 Kutya-gumicsizma[/url]
  • COOLancs
    #92
    Az én bomba ötleteim:
    #1 Mentolos hurka
    #2 Digitális homokóra
    #3 Elektromos nyalókapörgető
    #4 Kutya-gumicsizma

    Sajnos nincs pénzem az összeset kifejleszteni/levédetni.
  • HUmanEmber41st
    #91
    Arról nem is merek már említést tenni, h érző robotkezet fejlesztettek ki szintén magyarok, mellyel igazi tapintás-érzetet lehet kelteni a meglévő idegekre csatolva. Ez azért jó, mert nem kell az agyba közvetlenül elektródákat ülteni.
    Nem tudom, miért van az, h a Kossuth Rádióban hamarabb hallok ilyen híreket???????
    HE ??????
  • shakwill
    #90
    A zsebhümmögő már le van védve? Gondolkodom a homálytizedelő ötletén is. Felrémlik még a fütyülős barackpálesszal töltött Leydeni palack is, mint ötlet. Talán ez hozná a legnagyobb üzleti hasznot.
  • HUmanEmber41st
    #89
    Most volt a TVben, h magyar kutatók egy folyékony mágnes segítségével a rákgyógyszert közvetlen a rákos sejtekhez tudják húzni, a gyógyszer körülzárja és megöli a rákos sejteket. Állatkísérletek pozitív eredménnyel zárultak. Kíváncsi vagyok, mikor lesz ebből 1 rendes SG cikk, mert csak windóz-linux flém, meg gonosz riaaa írások vannak nagyrészt...
  • Jrex
    #88
    sziasztok.Régebben én is találtam ki dolgokat, nem olyan jelentsek,de nem fogom elárulni őket,de viszont van itt 1 dolog,amivel úgy se mennék semmire,és nem is tudom hogyan kellene megcsinálni, ez az ujjlenyomatátvevő kesztyű.Úgy képzelem,hogy átveszi a viselője ujjmintáját és ugyan úgy nyomot hagy mint ha nem viselne semmit.Ezt a bűnözők elkapására lehetne használni,mert pl az orvosok,vagy a takarítók vagy akik gumikesztyűket használnak,nekik mindegy,hogy marad-e ujjlenyomatuk,persze az orvosoknál valami fertőtlenítő anyagból lenne az utánnuk maradó ujjlenyomat.

    Meg ha már annyira fontosak az idegen nyelvek igazán készíthetnének már olyan fordító készülékeket ,amelyeket könnyen használhatnának olyanok is aki nehezen tanúlnak nyelveket,de beszédben,nem írásban.Mert pl nézzétek meg a webforditas.hu-t,olyan gagyin fordít,ez amit én gondolok,viszgálná a szövegkörnyezetet,azaz az előző mondatokat és a hanglejtést is,így nem tudna úgy öszekeveredni a szöveg
  • aorking
    #87
    Sziaasztok! A segitsegeteket szeretnem kerni. Van egy talalmanyom, ez egy gyalogosvadalmi szabadalom. Levedettem itthon, ezt kovetoen megszereztem ra a nemzetkozi vedettseget. A PCT-m AAA minositesu. Azt szeretnem kerdezni, tudnatok-e barmilyen modon segiteni; befektetot, uzlettarsat keresek. Sajnos surgos az ugy. A szabadalomrol keszult egy uzleti terv, azt at tudom kuldeni, ha valaki erdeklodik. Aki barmit tud, kerem ne ide irjon, mert eleg ritkan vagyok fenn, hanem az e-mail cimemre:
    [email protected] Innen kuldenem az infokat is. Elore is koszonom a segitseget! Gyuri
  • Clarke
    #86
    ez nem is rossz, asszem ilyesmin már dolgoznak is. repülőkbe akarják beépíteni, kioltja a hanghullámokat. kár hogy nem védted le :)
  • sz4bolcs
    #85
    Ha van hőfelvétel, és nincs leadás, akkor meg evidens egy fölmelegedést feltételezni.
  • sz4bolcs
    #84
    Rossz gondolatmenet?
  • sz4bolcs
    #83
    Ja a nap táplálja, azt meg mi? :) Ha feltételezzük, hogy nem létezik örökmozgó, akkor feltételezzük a világ elejét és végét. :)
  • REALista
    #82
    Neked foglmad sincs az örökmozgoról!Örökmozgót gyártani fizikai képtelenség!
  • sz4bolcs
    #81
    Meg több pénz marad nevelni a növényt hozzá. :-)
  • HUmanEmber41st
    #80
    Egyszerűbb, ha veszel egyet.
    Fele annyiba sem kerül, mintha nekiállnál legyártani
  • HUmanEmber41st
    #79
    Az eltávolodás ellen legjobb megoldások:
    -nyakba akasztás
    -zsebre rakás
    későbbiekben:
    -beépítés a szervezetbe inplantátumként :)
  • Kontrakcio
    #78
    sziasztok! én egy mérleget szeretnék legyártani ( eszterga,maró gépekkel) persze azokat az alkatrészeket amiket nem kell +venni. Noss... én ott vagyok gondban h gramm pontosságura szeretném... mérési tartomány 0-10 g, mérési pontosság 0.1g ! Az a baj h nem tom h kell kipontositani a szerkezetet! Ha vannak ötletek irjatok nyugodtan! sajna rajzot nem tudom +mutatni mert képet nem tok ide beszurni! Léccives segitsetek! Előre is köszi mindenkinek! Sziasztok
  • Hanga
    #77
    csendszórót:) (elcsépelt, de még nincs tökéletesitve
  • oniel
    #76
    na én is irok egyet.
    a telefonba olyan kéne hogy ha mondjuk 3 métere eltávolodok akkor sipoljon ne hogy
    othagyam s igy nem tünik el a mobilom.tehát nem tudom elhagyni.
  • norbre
    #75
    én csak most estem be ide, bár látom h elég régen nyílt a topic, de ha ennyi ötleted volt 2002-ben akkor biztos kva gazdag lehetsz.
    a másik ami szúrja a szememet, hogy te aztán a sok tuti ötleted közül egyet sem árulsz el mert nincs levédve, de várod másokét. nc
  • Prank
    #74
    papír
  • Gézu88
    #73
    Talált
  • gregorius maxi
    #72
    :-)
  • palack
    #71
    Nem a Nap hanem a gravitáció, ahogy Yoda mester is megmondta. Minden energiánk ebből a misztikus erőből származik.
    A(z) (gravitációs) erő legyen veletek!
  • Hanga
    #70
    papir
  • Gézu88
    #69
    most is van sms-t irhatsz rá és odaadhatod vkinek aki majd elolvassa
  • Realtibi
    #68
    papír vékony telefon :)
  • Liliomfa
    #67
    ez édes :)))))))
  • gregorius maxi
    #66
    hülye földlakó!
    :-)
  • sz4bolcs
    #65
    Basszus... Ma kint az utcán. Fölmarkoltam azt a fehéret, ami az utcát borítja, egy gömböt formáltam belőle. Legyen a neve hógolyó!... ááá
  • gregorius maxi
    #64
    ezt a nap táplálja... van enegriabetáplálás
  • Prank
    #63
    igen, de azt nem tudod kontrollálni
  • Liliomfa
    #62
    de ez tök evidens
  • Liliomfa
    #61
    az örökmozgásnak csak annyi a titka ,hogy az engergia körbekörbe forog, nem tűnik el, soha, így minden örökmozgónak tűnik. pl. az állatok esznek, majd trágyáikból, s holtesteikből növények nőnek amiket ujra áatok esznek meg. körbe körbe. de ha nagyobb vonalakba akarunk gondolkodni, akkor pl. ezer millió év múlva lehet ,hogy a testünk atomjai is miután az elousztuló földbe beépült, ott fog sűrűsödni a többi részecskével együtt, amiből naorendszer alakul majd ki, ami egykor majd megin elpusztul. mi sose semmisülünk meg, hiszen anyagokból (is) vagyunk,csak átalakulunk.
  • palack
    #60
    Na akkor ez szerintetek hogy lehet? Állítólag nem létezik örökmozgó. De körülöttünk úgy tűnik, hogy minden örökké mozog!
  • Liliomfa
    #59
    az amugy van nállnuk annyi mint a szemét. az egyik a tesóm a másik egy hattyús kis vmi :))