986
Ezt kérték a PC-s kamarádok, hát íme...
  • dinomano
    #946
    Hmmm... a Black-et is irhatta volna..de azt meg lehet hogy fél év alatt sikerült vegigjatszania... Vagy esetleg SOTC... :-D
  • turho
    #945
    OK, de mire fejéhez emeli a snipert, kész az ebéd :DDD (Vaze pont a COD3, nmám Tetris).
  • dinomano
    #944
    HARD-on nyomta a srac, és még gondolom igy is könnyü volt... :-P elnyujtott reakcioidö, hala a 10 masodpercenkenti 2 FPS-nek... :-P
  • turho
    #943
    Egy év alatt ki is játszhatod a cod3-at, biztosan produkál annyi frame/secundumot :DDDDDD
  • dinomano
    #942
    Nah, de imadom az ujabb ilyen hozzaszolasokat! :-P Nah, nagy láma vagy, én most jatszottam ki a Resistant - The fall of man PS3-as game-et; pc-n - mindezt az uj PS3 emummal, ami mindent visz(én irtam, melohelyen kajaszünetben)... A Sony ramküldte a yakuza-t, hogy nyirjanak ki mivel félnek attol, hogy megbuktatom a SONY-t a PS3 emummal, ami 100X jobban müködik mint az original hardver; és még egy primo-n is produkal 20 fps-t (igaz, szaggat a hang.)
    Nah, mennem kell, egy copfos ferdeszemű les az ablakbol egy nun-chukkal...
  • marcokeceli
    #941
    HEHEHEHE!ti mind nagy lámák vagytok!Már egy éve van nekem működő PS2 emum!
    Már lassan kijátszom a COD3-at is!LÁMÁK!
    De akinek kell segítség vegyen fel msn-en:[email protected]
  • PlayStation2
    #940
    Hagyjuk már ezeket a szar ps2 emukat, senki se írjon se ebbe se a másik topikba, majd pár év múlva hozzuk fel, amikor már lesz müködő ps2 emu (talán).

    Persze addigra már PS3-as emuért fognak rinyálni
  • UltimateGamR
    #939
    Majd 2 év múlva lesz tökéletes PS2 emu , csak az lesz a baj hogy a jó pár évvel ezelőtti király gamek már nem lesznek beszerezhetők...
  • kovilac
    #938
    Üdv mindenkinek! mikor rámegyek a run-ra meg a cdrom-ra kiírja hogy can't load bios és ha betöltenék egy iso-t kivág egy exe hibával. A gép config 1gb DDR2(667) T2300 Core Duo, X1600. Mit tegyek???
  • joe1980
    #937
    kösz a választ,és bocs!
  • dinomano
    #936
    Jeah; annyival nincsenek elhaladva a PC-s game-ek; h. siman leemulaljanak egy PS2-es game-t+hardvert...pláne nem egy teljesen mas architekturat... :-) vazz, mindenki aki PS2 emuval akar szenvedni... Szedje elö vagy vegye meg a régi "PS2 to PC" atiratokat (jo, vannak jobbak+szarabb atiratok is; meg a PS2-es felhozatal kis hanyadat fedi le, de legalabb vannak atiratok..); oszt jatszon... (Freedom fighters, Silent Hill-ek, beyond good and evil, LOTR game-ek, stb-stb...)
  • Lammer
    #935
    vedd mar eszre, hogy a felsorolt gepeknel kb 100X erosebb a ps2(plane GBA!) mit varsz? most ugy oszinten? nezd meg a ps2ot... 128bites RISC CPUVAL DOLGOZIK VAZZZ
    gondolkozz mar el... -.-
  • dinomano
    #934
    kimondtad a kulcsszot...Jo lesz egyszer...de nem most; és nem is belathato idön belül... Majd 3 év mulva, de inkabb 5... addig lehet szenvedni+probalkozni; de max. annyi hatast érsz(érnél) el vele; mintha én a 633 mhz-s celeronomra; geforce2-vel megprobalnam 1024-be futtatni a DOOM3-at... :-P
  • joe1980
    #933
    Figyu.A psx emu jó.a N64 emu is jó.a gameboy advance emu is jó.akkor ez is jó lesz
    egyszer?Akkor megkérdezhetném mire való?
  • barret
    #932
    Hmm te most komolyan jatszani akarsz az emuval???? Surgosen felejtsd el....
    Nem arra valo:P Akkora gepet meg nem tudsz venni
  • dinomano
    #931
    hmmm...lehet h. a 2D king of fighters.-ek elindulnak + talan van pár japán 2D-s lövöldözös game; ami elmegy...esetleg nagy régi 3D-s PS2 gameket proba.. (Harvest moon, dark cloud...)...de inkabb vegyel PS2-öt...
  • Sir Quno Jedi
    #930
    Önkritika?! :D
  • joe1980
    #929
    Ez egy picit rosszul esett.elindult végre az emu,akkor nem shaolinozok hanem akkor mondjatok egy játékot (játéknév) ami elindul és ugy aránylag élvezhető.Igazatok van persze,de majd veszek.Mást már nem tudok csinálni.
  • joe1980
    #928
    Most engem hülyének néztek?
  • Anubys
    #927
    Pazzeg, vegyél péeskettőt, használtan már olyan 20-25 körül kapsz, egy Shaolin Monks kijön kb. 4-5e-ből, legrosszabb esetben is 30-ből megvan, a szókolld fejlesztés meg... Na számolj gyorsan utána.... :)
  • dinomano
    #926
    én is fejlesztek a napokban... Veszek 1 PS2-öt! :-P
  • Lammer
    #925
    "Már nagyon gondolkodom a fejlesztésen (mármint a gépen) szeretnék shaolinozni!!!"
    L0L nehogy vegyel PS2ot, meg a vegen az 1szerubb utat valasztanad...
  • barret
    #924
    Sima ugy,veszel egy 10000+ amd procit,az mar elviszi jatszhato szinten a 3d-s gamekat is! Ennyi.
  • joe1980
    #923
    Na figyu sikerült elinditani,elindult a shaolin monks ,a dragonball tenkachi is.csak az a gond hogy a játékba lépéskor kiirja hogy hibát észlelt oszt kész.Már nagyon gondolkodom a fejlesztésen (mármint a gépen) szeretnék shaolinozni!!!
  • turho
    #922
    ki kéne már osztani az a Nóbel (pfff)-díjat :DDDDDDDDD még jó hogy nem Nobel.
  • joe1980
    #921
    Nagyon szépen köszönöm.Remélem bármikor fordulhatok hozzád segitségért.
  • barret
    #920
    Te mindent tudsz,es nem is akarom megcafolni:igy van.
  • barret
    #919
    :P Sorry...
  • Lammer
    #918
    LOAL!!!!!!44444444444444444444444444444444neeeeeeeeeeeegz

    Deep a hatterben
  • Dajin
    #917
    meg ahogy nézem ösze viszza is darabolta a képet...menünél már sikerült azért nagyobb fps-t is elérni de normálisan futo játék nemlesz ebből, ha mgs2vel akarsz jáccani megkapod olcsoért vmi boltban, amugymeg ne egy 5 éves játékot emulálj, az még meszze nemhasználja ki a ps2-őt
  • Dajin
    #916
    igen, de ez csak menü, állókép, ez SEMMI, és gondolom kb eddig jutottál mert nema játékbol szurtál be képet, hanem csak egy menüt... amugy ezt a játékot átportolták már pc-re, felesleges emulálni
  • barret
    #915
    Bocs a nagy kepert....De minden info ottvan,meg az fps ertek is!!!Jol nezd at a kepet.
  • joe1980
    #914
    Figyu a capcom fighting jam játszható rajta?
  • joe1980
    #913
    De ott a CD DVD pluginba mit állitol be,hogy mennyen DVDröl.hogy belépsz és?fényképezd már le neked hogy van beállitva a CD DVD pluginban a configurálások
    lécci.
  • dinomano
    #912
    Hmmm... 2D game-ek viszont majdnem uyganugy neznek ki mint PC-s 2D game-ek... a 2D PS2 gameken vhogy nem jön vissza a PS2-feeling sztem... :-|
  • barret
    #911
    Ennel pontosabban? Config/configure,es ott a cdvd plugin.
  • barret
    #910
    Sok jatek elindul,de jatszani csak 2d-s jatekokkal lehet viszonylag elvezheto modon...3d kifekteti a mai gepeket...majd 10 gigas proci felett lehet probalkozni:P
  • joe1980
    #909
    ird már le pontosan majd légyszives!Mert eddig csak (norris) imagebe probáltam ott
    elindult,Most megvan a shaolin monks azt akarom megnézni PCSXEL.ha szaggat az se érdekel csak,hogy milyen.van gamepedem és beállitottam az jó,de irjon már az akinek egy játék is elindult és tudott vele játszani.kérlek titeket vagy téged hogy valaszolj\válaszoljatok
    .köszönöm.
  • Lammer
    #908
    ehhh akkor egeszsegedre...
    akar szenvedni a halal... :D amikor karnyujtasnyira* van a ps2, nemde? :D

    (*najo amikor szoliban vagyok, akkor jol jon a ps1 emu xDDDD)
  • barret
    #907
    megoldhato siman. Config/configure,es ott a cdvd plugin.
    Nekem siman viszi a gyari dvd-t is.De nemart megnezni,hogy az adott jatek elindul,tamogatott e...Mondjuk jatszani ugysem fogsz,max elinditod a jatekot:(
    Amugy nem indul el minden jatek.