986
Ezt kérték a PC-s kamarádok, hát íme...
  • joe1980
    #906
    hogy lehet beállitani az emulátornál (PCsx2) hogy CD-ről v DVD ről mennjenek a játékok?PLZ VÁLASZOLJON VKI akinek ez sikerült.PLZ
  • Tinman #905
    Lammer:
    Már vettünk... nekem kb. 4-5 éve van.
    Ettől függetlenül érdekel az emu (nekem még a telómon is C-64 meg ZX emu zörög).

    DanielT:
    1-2 game szépen szalad, de nekem ezekkel a nagyobb nevekkel nem megy az emu.
  • barret
    #904
    Hopp ez lemaradt:) PS2 egy nagyképernyős TV-n egy házimozi rendszerrel (ez még nekem is hiányzik) egy kényelmes fotelban ülve.
    + szintén érdekel, hogy miként fog működni egy-egy játék az analóg joyok nélkül...
  • barret
    #903
    Ezt nemertem,kifejtened? Ezek kozul mit nem tud a pc?
  • Lammer
    #902
    igy van, vegyetek PS2ot... GÉGÉÉÉÉÉ
  • DanielT
    #901
    Végleges igazság: ezen sem megy. Semmin nem megy játszhatóan.
  • Papesz
    #900
    Persze, én rögtön gondoltam, de az 1. és 2. rész között ott volt a GTA London is. Tehát az elmélet mindenhogy hibás.
  • Tinman #899
    Ok én úgy értem, hogy volt GTA 1, GTA 2, GTA 3, Vice City, San Andreas.
    Tehát a San Andreas-t nézném meg alatta.
  • Papesz
    #898
    Javaslom, hogy a GTA 5-öt még ne próbáld meg emulálni, mert a negyedik rész is csak jövő ősszel fog megjelenni.

    Ötleteim azonban lennének: God Of War, Gran Turismo 4, Ratchet And Clank, Jak And Daxter.

    Nem fog menni az emulálás, de azért csak hajrá.
  • joe1980
    #897
    A Pcsx2-nél kérdezem
  • joe1980
    #896
    Én csak azt szeretném megkérdezni,hogy a Cd configot hogy lehet beállitani,hogy a játékok Cd esetleg Dvd-röl mennjenek.
  • Tinman #895
    Na srácok akkor most adjatok meg minden támogatást mert kipróbálom. VAN PS2-őm, de végleges igazságot akarok. Telenyomom ezt a topicot screenshotokkal és végre fény derül az igazságra!

    Miért mondom ezt: Mert egy jelentősebb konfig updaten estem át (nem, nem apuka vette, már elég "öreg vagyok") és ha ezen a gépen nem megy normálisan mondjuk a Black, FF-X emu alatt, akkor valóban 100%-os tényként kijelenthetjük, hogy a topic egyelőre értelmetlen.

    Konfig:
    - Windows XP PRO 64 bit editon
    - Intel 3.4 GHz 64 bit, HyperThreading, 2 MB L2 cache
    - ATI Radeon X850XT PE (560MHZ/1200MHZ), 256 MB DDR3
    - Samsung 120+160 GB mindkettő 8 MB cache-el RAID-0-ban hajtva
    - 2 x 1 GB DDR 667 MHZ RAM Dual Channel módban

    Jöhetnek a beállítások az emu progihoz minden megvan!

    Amikkel tesztelném: GTA 5, Black, Onimusha 4, Final Fantasy X vagy X-2, Shadow of The Colossus, Mortal Kombat: Shaolin Monks

    Várom a beállításokkal kapcsolatos válasszokat.
  • PlayStation2
    #894
  • PlayStation2
    #893
    "Csak nem ma, hanem mondjuk 1-2 év múlva."

    Miért, 1-2 év alatt milyen cucc fog kijönni amitől normális lesz az emulátor? (értsd : GT4, Black , stb. tökéletes futtatása) Amúgy érdekes a logikád, lehet emulálni, de nem most Ez olyan mintha azt mondanám, hát hogy a túróba ne mennének vízzel az autók? Csak nem most, hanem X év múlva!
  • gabeszprisoner
    #892
    Ha ez a program működik honnan lehet leszedni? Fontos lenne!!!Köszi
  • Matheusz
    #891
    Nos. Én nem próbáltam ezt az akármit, van PS2-m. De nem értem, hogy mire alapozzátok azt, hogy nem lehet PC-n PS2-t emulálni... Már hogy a túróba ne lehetne? Csak nem ma, hanem mondjuk 1-2 év múlva. Anno a PS1 emulálásánál is így kezdődött. Az is igaz, hogy mire rendes PS1 emulátor készült meg a gépek elérték azt a szintet, addigra javában ott volt a PS2.
    És persze elhangzott pár hozzászólás, miszerint vegyünk PS2-t! Ezzel én is egyetértek.
    Az emulálás egyetlen értelme szerintem a régi konzolok és játékaik. Sajnos sosem volt SNES-em. Az emuknak köszönhetően játszhattam az akkoriban vágyaim tárgyát képező játékokkal.
    Szóval vegyünk PS2-t!
    Ja, és ne gondolja bárki is, hogy a PC-n emulált játékok vissza tudják adni azt a hangulatot, mint a PS2 egy nagyképernyős TV-n egy házimozi rendszerrel (ez még nekem is hiányzik) egy kényelmes fotelban ülve.
    + szintén érdekel, hogy miként fog működni egy-egy játék az analóg joyok nélkül...
  • Dajin
    #890
    dosban biztos nemkell feltenni, vmi rövidités lehet, vagy félre irás sztem, de probáld ki, pc-n biztos nemtucc jáccani ps2-es game-el, vagy pedig egy régi dos-os játék ezzel a cimmel, 4 színnel
  • bbccc
    #889
    VALAKI SEGÍTSEN!!!!
  • bbccc
    #888
    Ahonnan letöltöttem, a kategóriánál nem az volt,hogy Play Station 2,hanem ez: DOS volt egy másik változata,az meg PS2
  • bbccc
    #887
    akkor ez mi,hogy nem PS2,hanem dos?
  • Tinman #886
    Csak bizonyos "kis" részei működnek 128 biten nem az egész...
  • bbccc
    #885
    Ja és még valami: Én torrentről letöltöttem egy Dragon Ball játékot: Dragon Ball Z Budokai Tenkaichi: és mellette nem ps2 jelzés volt hanem ez: DOS most ezt fel lehet akko valahogy tenni gépre? Dos-ban kell feltenni?
  • bbccc
    #884
    És használtan hol lehet venni?
  • modernslave
    #883
    a legfontosabb és legkézenfekvőbb problémát nem mondtam: mivel még ma is a legtöbb háztartásban 32 bites procik lelhetőek fel, Nincs az a technikai megoldás ami egy apró progival megoldaná a 128!!! bites processzor hiányát ami ugye a ps2-ben van
  • modernslave
    #882
    hi! Összefoglalva mindent: Nem lehet pc-n emulálni ps2 gamét. Az egyetlen próbálkozás ami szót érdemel az pcsx2 is csak arra képes hogy elindítja a biost (ps2 bios) és jobb esetben egy két játékot felismer!!. Ez azt jelenti hogy 1-2 fps -sel futtatja (ez egy hangyaf*sznyit különbözik az állóképtől:). De az hogy az effekteket hangokat és a 3d-s extra megjelenítést is egyszerre és pontosan kihozza az szinte lehetetlen. Egy Full ps2-es játéknak a pc-s átírása lehet akár egy év is amin nem egy ember dolgozik. Pont ezért ne higgye senki hogy mind ezt egy aprócsak program realtime-ban megoldja és kiszámolja. Egy high-end pc-n lehet hogy el lehet érni egy stabilabb sebességet de mivel szerintem ilyen géppel maga az emu fejlesztője sem rendelkezik normális plugin-t (hang, kép, controler plugin) tuti nem találsz hozzá. (egyébként a ps2 játékfejlesztői körökben legendásan híres arról hogy milyen bonyolult a rendszere..konkrétan ps2-re való fejlesztés sem egy eccerű dolog)



    Amit még mondanék: A ps2 nem nagy pénz manapság. Szerintem CSAK használtan érdemes venni. Jobb kereskedésekben az is vadonatúj csak külföldről hozzák be és így egy tizessel olcsób. belerakják neked a chippet ami szintén egy tizes. Magyarul a boltaban vett eredeti 44 ezres konzolt még viheted 10esért chippleni. A használtkereskedésben meg már a 40.000 ben a chip is benne van (és most a slim-ről beszéltem amin online játszani is lehet) és ugyanúgy vadonat új sok helyen garanciát is kapsz még rá ha beszarna a gép vagy a chip. Azért érdemes módosítottg épet venni mert manapság két új eredeti játék majdnem pont annyi mint maga a konzol. És chippelt gép is képes online gaméra ha eredeti játékot raksz bele (bár az írotatt is meg lehet buherálni)


    szóval emu nincs a gép 40 rugó és gondoljatok bele hogy egy 6 éves hardver amin ma is vannak olyan szemet gyönyörgödtető játékok amihez pc-n simán kéne egy 5szörös árú konfiguráció.



  • Dajin
    #881
    nem, nagyon nem és más sem, ha elindulna bármi is akkor az bugos lenne eléggé, meg szaggatna stb stb má le lett irva ezerszer hogy mér olvass viszza
  • joe1980
    #880
    A shaolin monks elindulna az emulátorral?
  • UltimateGamR
    #879
    van emulátor ami viszi , csak nemtudsz vele játszani...
  • evil 007
    #878
    ja és kb mennyibe kerül egy teljesen új ps2???
    és hol tudnám megvenni?
  • evil 007
    #877
    hy szeretném megkérdezni hogy van olyan emu ami viszi a budokai 3-at?
    mert ha igen akkor nem veszek ps2-t!
    de szerintem ugy is az lesz a válasz hogy nincs!!
    hát akkor...........veszek ps2-t!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mrzed001
    #876
    Kipróbáltam, szép és jó és majdnem elindult rajta a 24 :P
    De legalább ment a sound pluginem :)
  • barret
    #875
    Aki eleg intelligens,igy is megerti...
  • sweet11
    #874
    Hi all nekem bios kéne a Pcsx2 0.9-hez.
  • dinomano
    #873
    PS3 emulator letölthetö cimét is agggyáááátok máááá'! :-P
  • moralosan
    #872
    legÚJabb


    ez olyan alapvető má' :)
  • UltimateGamR
    #871
    nemtom , én a legujjabb emuval inditottam , sztem szedd le ujra a sound plugint
  • barret
    #870
    Nekem nem fogadja el a 1.3-as sound plugint...
    Talan regebbi emut kellene kiprobalnom?
  • UltimateGamR
    #869
  • stev0505
    #868
    Bocs hogy csak most írok.Amugy igen arról!!!
    Thx.Amugy a pcsx2 1.0-ás verzió szerintem már bugmentes lessz.De az még fél év.Arra már jön a ps3-om!!!
  • lilgame
    #867
    cső!
    én is kerestem már emulátort.találtam is csak fogalmam nem volt hogy mit kell vele csinálni ezért inkább azt kérdezném hogy mennyiért lehet megcsippeltetni a ps2met??meg hol tudják megcsinálni?hol nem kókányolják össze?