89387
PlayStation3
  • csigafog
    #50942
    hi
    van rá valami megoldás hogy a ps3 tudja kezelni az srt feliratot, vagy mi az a progi amivel rá lehet égetni a filmre?? és arra van megoldás hogy a médiaszerverrel megosztott dvd minőségü filmet felismerje mert egyáltalán nem akarja látni?? előre is kössz
  • Christian88
    #50941
    Hello FIFA 09 megtudjátok mondani mikor jön ki PS3-ra? mert úgy tudom 3.-a de láttam már valahol e hónap 30.-át előrendeléssel előbb kapják meg vagy más ötlet?=)
  • svédcsepp
    #50940
    Azért befigyel a pc-s beidegződésem."kétségbeesve"keresem hogy lehet mappákat létrehozni.De hát nem lehet csak music meg photo.Nincs ehhez valami fájlkezelő esetleg?
  • Wild007
    #50939
    Nekem volt egyszer kétszer, szerintem ilyenkor a store-al lehet valami. Amúgy mikor lesz magyar store??? Nem úgy volt hogy idén szeptembertől lesz? Tavaj még oldala is volt, hogy fogjunk össze és lesz vagy mi, akkor szeptembert írtak. Most akkor mégsem? Üdv
  • svédcsepp
    #50938
    Létrehoztam egy fiókot ps storehoz .Értesítő emailt megkaptam,minden rendben lezajlott.Viszont mikor be akarok lépni ps storba (sign in) error bla bla bla hibakoddal kilép,csak a kék ps háttér jön be.Volt már valakinek ilyen problem?Megnézem még ,bár nemrég frissítettem,nem hiszem,hogy azzal lenne a gond
  • tarti19
    #50937
    nincs is 46"-os tv:P
    47"-os Bravia meg nagyon vad árakban:D
  • Sipee
    #50936
    46"-es Bravia-n tolom :P üt higgyétek el:P :D:D
  • tarti19
    #50935
    én 40"-on verem teljesen korrekt az élesség... persze egy Sony bravian még jobb volna:D
  • Silverford
    #50934
    Hát azért mindenki nem mert pl. engem hidegen hagy.Sose jött be egyik se.
  • predator0
    #50933
    USA store-n tuti fent van, mindenki onnan veszi :)
  • nyuszmurusz
    #50932
    Van valakinél HK Store? Wipeout nincs fent rajta?
  • predator0
    #50931
    Azért nem lehet szerintem, mert baromi sokáig tartana... Van pár lemezen is megjelent játék, mint a Burnout Paradise, amit megvehetsz a Playstation Store-ról, letöltöd a gépre, és a winchesterről fut.
  • csabika6630
    #50930
    Hmmm jó kérdés, 1080p hez képes csak annyi a különbség, hogy kevesebb pixelből épül fel a kép, ugye?
    Ilyen homályosodások vannak?
    Lesz olyan éles a kép mint egy normálisan convertált 720p-s filmnél?
    Te mekkora és milyen tv-n nyomod?
  • arty
    #50929
    mihez képest?
  • csabika6630
    #50928
    Hello itt is, van olyan aki 37"-os 1360*768 (HD) felbontású tv-n játszik PS3mal?
    A kép minőség milyen?
  • svédcsepp
    #50927
    Nah majd akkor megfigyelem ;)
    Egyszer már rányomtam netre,de csak valami life with playstation-t szedtem le.Amúgy nem egészen értem,hogy ha már ott az a nyüves wincsi a ps3ban,akkor miért nem lehet rámásolni a lemezt.Dark sector-ból is felmásol valamennyit és csak utána indul a játék
  • predator0
    #50926
    Demoját (plusz egy rakat másikat) is le tudod tölteni, ha csatlakoztatsz netet a géphez :)
  • svédcsepp
    #50925
    Ránéztem jutyubon.Nem rossz így videó alapján.Majd ,ha lesz fölös lém feltétlen beruházok rá.
    Farcry prince of persia keveréknek tűnik így elsőre :)
  • predator0
    #50924
    Probáld ki az unchartedet... :)
  • svédcsepp
    #50923
    Jó persze,csak "értelemszerűen" jobbra számítottam ennél a 2 játéknál pl.De úgy látszik a generációs fejlődés nem minden téren vált be.
    Na jó nem szapulom tovább a masinát,elvégre még csak pár napja van meg
  • Sipee
    #50922
    ha esetleg erre valaki tud vmi megoldást örömmel hallom (:
  • predator0
    #50921
    Szerintem ne a szar folytatásokból indulj ki... :)
  • svédcsepp
    #50920
    Azt mondjuk totál nem értem,hogy lehet így lebutítva kiadni ps3 egy olyan játékot,ami ps2ön eléggé toppon volt.Ps3on jobb a graf,realisztikusabb az egész,élvezhető is,de valahogy a feeling rovására megy az egész.
    Gondolok itt most pl def jam iconra(aminek az előző része a fight for ny ps2ön 100× élvezhetőbb volt,több extrával) meg a fight night 3ra.Már "félek"megvenni a gt5öt mert ott is ezzel kell számolni szvsz...
  • Sipee
    #50919
    nekem van Mastercard Electron(nem dombornyomott) meg sima dombornyomott mastercardis és egyiket sem fogadja el az usa store:(
  • tarti19
    #50918
    nekem Visa Electron karim van:P
    US accal lehet onnan csak venni:P
  • nyuszmurusz
    #50917
    Ott nem hepciáskodik, ha a kártyám magyar, az acc-om pedig USA?
  • predator0
    #50916
    Múltkor direkt csinált valaki egy közvéleménykutatást... egyedül ezt az egy kártyatípust fogadta el eddig az UK store.
  • tarti19
    #50915
    US store jobb:D
  • nyuszmurusz
    #50914
    :( Ne má', semmi más lehetőség?
    Aki vásárolt már dombornyomott kártyával Uk Store-on, lécci dobjon meg némi infóval!
  • cloud.strife
    #50913
    Legközelebb vesztek fényképezőgépet? :D
  • predator0
    #50912
    Valószínű. Ha jól tudom, akkor UK store-n ami bevált eddig az az OTP-s American Express hitelkártya...
  • tarti19
    #50911
    teles mértékben inygenes az online szolgáltatás a multiplayer játékok esetében
  • predator0
    #50910
    Rosszul tudod, nem kell előfizetni, az egy másik topic :D Internet kell hozzá, és annyi.
  • nyuszmurusz
    #50909
    HELP!
    Uk Store-on vajon miért nem enged vásárolni dombornyomott MasterCard-dal?
    Az angol account miatt?
  • pero001
    #50908
    Szevasztok!
    Ha jól tudom Ps3-al ha neten akarok játszani elő kell fizetni valahol? Vagy hogy működik ez?
    kössz előre is
  • OliApa
    #50907
    Mekkora baromsag! Miert csinalják?
  • Tutu12
    #50906
    Érdekes dolog.Egyszer samu digigéppel készült videókat néztünk a ps3-mal.Majd később(1-2 ps3 fw frissítés után) ugyanezeket az avikat már nem játszotta le(unsuported bla-bla-bla).
  • Smithie
    #50905
    Csak bízzunk benne hogy ezt sem lehet majd "barkácsolni"...
  • tomijee
    #50904
    köszi
  • Petyus_
    #50903
    Ha letörlöd, akárhányszor. Új/másik gépre ötször (de nem mindent, pl. GT5P-t csak egy gépre lehet).