89387
PlayStation3
  • tarti19
    #50982
    én mostanában 1,5-2 méterre nézem a 40"-os LCD-t és állva játszom, valahogy ez lett most nálam a divat:D
    igaz magasan is van a tv
  • Frequency
    #50981
    3-4 méterről,40"-os (102centis BRAVIA) KDL-40E4030
  • svédcsepp
    #50980
    Skacok.Szerintetek létezik,hogy van 1-2 csíter így on line pl a boxban??Játszottam 1 arccal és azt vettem észre ,h iszonyat gyors,túlságosan is.Mindig Alival volt.Mondom jövök ellene Alival.De az ő Alija akkor is gyorsabb volt,mint az enyém.Nálam ott bukott meg a srác,hogy lement az első menet és nem auto helyrepfozást kért,hanem manuálisat,na és ott is olyan gyorsba tette rendbe az embert.hogy csak na.Tutira mondom,hogy valamit buherált.Elég régóta megvan ez a gamma,ilyen gyorsan embert "javítani"nem lehet
  • NEXUS6
    #50979
    A belső nézet szerintem nagyon állat benne!;)
  • lobig
    #50978
    jövő héten veszem meg életem első konzolját, egy ps3-at és a fight night-ot akarom megvenni mint 1. játékot. xbox-on már játszottam, nagyon bejön...

    majd nyomhatjuk kb egy hét múlva...
  • NEXUS6
    #50977
    Kell egy olyan illesztő aminek az egyik fele 2 db RCA anya bemenet (ide jön a PS3-ból kijövő kábel) a másik fele, meg egy stereo jack anya csatlakozó (ide meg ugye a fejhallgató). Y kábeles kivitelben láttam a neten ilyet, de a Saturnban is lehet, hogy van.
  • predator0
    #50976
    Amerikait regisztrálj, ott több mindent le lehet tölteni. Hozz létre egy új Usert, és abban.
  • svédcsepp
    #50975
    Amúgy megvan valakinek a fight night round 3?nyomhatnánk online!Elöbb játszottam valami arccal,de 3 kiütés után lelépett :)
  • svédcsepp
    #50974
    Ha jól emlékszem magyart.Regizzek egy alfiokot english beállítottsággal azt mondod?
  • Shelton
    #50973
    nem értek hozzá és nemtudom h lehetne a legegyszerűbben rákötni a sennheiser fejhalgatómat
  • NEXUS6
    #50972
    Nem.

    Egyáltalán minek, amikor a PS3 1000X jobb hangot ad?
  • NEXUS6
    #50971
    Igen.
  • predator0
    #50970
    Miért szeretnél ilyet használni?
  • predator0
    #50969
    Amikor regisztráltál, milyen nemzetiséget adtál meg?
  • Shelton
    #50968
    szerintetek ezt lehet használni ps3-hoz?
  • csabika6630
    #50967
    Ti hány méterről játszotok? és mekkora képernyőn?
  • Balli
    #50966
    A Spore megfog jelenni PS3-ra?
  • pero001
    #50965
    Amin tudok Játszani? úgy tudtam, hogy egy sima crt monitoron is lehet játszani csak valamilyen átalakító kell nem? De akkor melyik monitor lenne az amin érdemes lenne játszani?
  • svédcsepp
    #50964
    "sima"playstation store.Ha értem,h mire gondoltál :D
    Amúgy kábelmodemes a net,de most megprobálom ruterrel is,hátha


  • Papesz
    #50963
    Semmilyet. Ennyiért szerintem nem kapsz olyat, amin tudsz játszani.
  • predator0
    #50962
    Ez melyik store? Routeren keresztül kapcsolódik a ps3 a netre?
  • svédcsepp
    #50961
    na itt van a problémám

  • NEXUS6
    #50960
    Itt egy jó kis link.

    Minden kérdésedre választ találsz.;)

    A gép elvileg ugyan az, mint a 40GB-os, nem tudom viszont, hogy milyen egyéb dolgok vannak a csomagban, HDMI kábel, rezgős dzsojsztik ilyesmi.
    A vincsi garivesztés nélkül cserélhető, de ezek kis 2.5 colos laptop vincsik.

    A beállításoknál meg tudod határozni, hogy min menjen ki a kép és a hang. Ha HDMI-t használsz akkor is tudsz optikai kimenetet, vagy analog-sztereo hangot használni.
  • csabika6630
    #50959
    Sziasztok, újabb kérdéseim lennének.
    Mi a különbség a 40 és a 80 gigás ps3 közt? (a vinyó méretén kívűl)
    Ha vennék egy 40 gigásat akkor a minden gond nélkül ki lehet cserélni 250 gigásra?
    Ha HDMI kábellel kötöm rá a tv-re a gépet, de nincs hdmi bemenetes erősítőm, se optikai bemenetes akkor hogy hallok valamit is?
  • NEXUS6
    #50958
    ;D

    A baner alatt ott van egy olyan link, hogy cím generátor!!!!
  • bulleye
    #50957
    Hellósztok zenéket honnan lehet leszedni a ps-re?-----Vagy csak cd-nél keresztül leeht rátenni?
  • Sipee
    #50956
    elnézést Mester, akkor 47"-es,amit nagyon vad áron adnakk :)
  • pero001
    #50955
    Szevasztok!
    Milyen monitort tudnátok ajánlani ps3-hoz 30-40 ezer körül? Mert tv-t csak karácsony környékére tervezem...
    köszi...
  • spatz
    #50954
    Ezzel biztos lehet feliratot rátenni: AVIAddXSubs (http://www.calcitapp.com/AVIAddXSubs.php)
  • sacano1
    #50953
    Sikerült.
  • sacano1
    #50952
    okés ez sikerultt mostt Enter your credi card information
  • tarti19
    #50951
    4723 Nickel Road na asszem így írd be a "addres"-hez
    Los Angeles, CA 90017 itt a város érthető a CA asszem Calfonia állmra utal majd az irányítószám...
    remélem tudtam segíteni
  • sacano1
    #50950
    a street address résznél
  • tarti19
    #50949
    miért mi a baj? hol mit nem fogad el?
    Amúgy csinálj magyar accot is
  • sacano1
    #50948
    Sziasztok valaki tudna segiteni usa accountot akarok csinálni generálok egy fake accountot de sehogy sem fogadja el lehet hogy én csinálom roszul esetleg ha valaki leirná hogy mit hova megköszönném:)
  • predator0
    #50947
    Nem tudok róla, hogy terveznének még hozzá játékot, persze lehet hogy lesz. Mást nem támogat a Time Crisis 4-en kivül.
  • predator0
    #50946
    Magyar store-ról annyit lehet tudni, hogy "a döntés az Európai Sonyn már átment" "Ha jól alakulnak a dolgok, akkor LESZ STORE." Ezt a Sony Hungária Kft. Playstation részlegének Kereskedelmi igazgatója nyilatkozta.
  • predator0
    #50945
    Melyik store-ba hoztál létre fiókot, és milyen hibát ír ki? Van egy jópár. Én azt javaslom, hogy magyar account alatt játssz, és mellette legyen mégegy felhasználód, amiben usa store-ra regisztrálsz a demok miatt.
    Külön fájlkezelő nincs, csak annyi, amennyit látsz.
  • svédcsepp
    #50944
    Bővebben nem tudom,mert nem szoktam használni,de a problémádra a virtual dub jó megoldás lenne.Azzal rá tudod küldeni a filmre a felíratot
  • kuzmi
    #50943
    hello!

    a Time Crisis 4-en kívűl van olyan játék Ps3-ra amit Guncon 3-al(pisztoly) kell játszani? ha még nincs akkor melyik lesz olyan? köszi a válaszokat előre is...