89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #21533
    Strangelhold nagyon durva lesz... Akinek bejött a demó szerezze be mert a demópálya csak bemelegités volt.
  • Foxhound1980
    #21532
    Azt nézd meg mire milyen játékok vannak, nagyjából mik jönnek és azok közül mi érdekel. Ha a warez szempont akkor meg egyértelmüen 360. De arra figyelj, hogy az új HDMI-s gépekre g.cidrága a megoldás (benq drive, és a siker nem garantált)
  • EmThor
    #21531
    2 kiló+ simán megvan tévére meg boxra, de hát szegény a család, játékra nem tellik...
  • zsalesz
    #21530
    Mivel egyszerre akarsz venni Ps3-at és Hdtv-t is ebből az jön le, hogy anyagilag minden rendben van. Akkor miért fontos a másolt játék?! A hátamon feláll a szőr az ilyen hozzászólásoktól! Vegyél boxot ott annyi játékot írsz amennyit csak akarsz! Egyszerűen nem értem...
    Üdv.
  • Sund
    #21529
    Ne csodálkozz EmThor válaszán. Ez tipikusan az az eset amikor más fütyijével legyezed a csalánt.
    Az összes kérdésedre megtalálod a választ itt a topikban vagy a google segítségével. Honnan tudhatnánk, hogy "melyik éri meg neked"? Tegyél fel konkrét kérdést, vagy dolgoztass mást.
  • Mexx
    #21528
    Koszi :D
  • EmThor
    #21527
    vegyél boxot. szia
  • Mexx
    #21526
    Sziasztok! Most nagyon utálni fogtok, és az lenne a válasz, h olvass vissza. De ez lehetetlen... Lenne 1-2 kérdésem, szóval:
    Most gondolkodok egy PS3 + HDTV vásárban.. Csak nem tudom okos dolog-e. Elég drága a játék hozzá, Chip-elni meg nemtudom, ezt lehet-e már?! Vagy esetleg jobban megérné venni egy XBOX360at? Melyiknek mi a hibája előnye? A választ előre is köszönöm!
  • Foxhound1980
    #21525
    Sztem sehogy. Én nem törtem szét azokat legalábbis pedig volt, hogy jól jött volna. Vagy pill...Lehet hurrikán támadással, amkor ilyen szélt kavar az ember leszedhető...hát már a fene sem emlékszik.
  • Smuge
    #21524
    Lenne egy kis problémám HS-be. Amikor Fox boss-t kell kinyirni narancssárga naplementés, vizesés elött lévő oszlopos terembe ( mikor többször megidézi magát és kardokat dobál) vannak az oszlopos részen fent élet "edények" . Azokat hogy lehet széttörni? Bárhogy probáltam nem tudtam , pedig már a végén voltam. Csak 1 van lent a földön, az egyszerü. De kettő fentvan. Már minden próbáltam de sehogy nem tudtam elérni őket.
  • Foxhound1980
    #21523
    KATT
  • Balli
    #21522
    jo volt ez a nap Talma+Ferrari siker:)

    Ujra kellett installalni a gepem s eltunt a kedvencekbol az az oldal ami tok jol mutatta a kozeljovoben megjeleno PS3-as jatekok listajat, most me nem talalom.
    Vki lszi linkelje be, thx...
  • item
    #21521
    Megerősíthetem, nagyon cool ez a GT-TV! Szerintem az autosazlonról lesz élő közvetítés, vagy csak felvett anyag de akkor is király lenne!
  • Foxhound1980
    #21520
    Jah. Komoly futam volt nagyon.
  • NEXUS6
    #21519
    Nahálaistennek a Ferrari nyert!;)
  • Foxhound1980
    #21518
    Mindegy, megnézzük! Jó ötlet ez a GT TV dolog.
  • NEXUS6
    #21517
    Csak valami japó autós tv műsorok. De talán lesz komolyabb is.
  • Foxhound1980
    #21516
    Haze 4 fős coop!
  • Foxhound1980
    #21515
    Mik??? (nem vok otthon)
  • NEXUS6
    #21514
    Közben a GTtv-re megfelkerült néhány letölthetö cuccos!
  • tyrant71
    #21513
    nem
  • Smuge
    #21512
    2.0-ban lesz ez a Home cucc ?
  • EmThor
    #21511
    na ez az, várjuk az újdonságokat, mert ezek a rendszer egészét érintik és mindennapjaink részesévé válnak, szal ilyen szempontból a 2.00 nagyon fontos (megvárták vele az új modelleket? tudnak valamit amit mi nem ;)
  • Foxhound1980
    #21510
    Volt egy leaked infó, hogy a UT-ben benne van a Gamertag opció, kép is volt.
  • Foxhound1980
    #21509
    A következő a probléma, és ezt kevesen veszik figyelmbe. Felesleges versenyeztetni a 2 gémet mivel totál más volt az engine-ek rendeltetése. Mig a GOW úgymond csőrendszerben operált addig a Resistancenak qrvanagy tereket kellett mozgatni, tette mindezt nyitócimként reccenésmentesen!!! Ellenben a GOW olyan látványt prezentált és teszi ezt a mai napig!, hogy a játékos magaalácsinált. De nem voltak benne mezők meg a tököm tudja milyen nagy terek. Ez kb most megint olyan bár hülyeség mert nincs még kint a Killzone 2. De oylan mintha azt mondanám, hogy a Killzone2 grafikája szebb mint a HALO3. Ez baromság. Itt ugyan az a szitu. A HALO3 óriási terepeket mozdit mig a Killzone 2 csőben zajlik. (Megjegyzem a Killzone valószinű, mit több biztos szebb lesz csak a személtetés végett irtam a példát)
  • item
    #21508
    Üdv az uraknak! Én most is a GT5 öt nyomom, nekem nagyon tetszik.

    Eredmények eddig:
    Mitsubishi Evo X : 1 hely : 4'56.836
    Nissan Skyline GT-R : 1 hely : 4'41.294
    BMW 135i : 1 hely : 5'02.227

    Daihatsu OFC-1 ala hikomatos trabi : 3 hely : 6'14.307

    Ezek automata váltó beállítás mellett lettek.
  • EmThor
    #21507
    télleg nem úgy volt h valami gamertag szerű rendszer lesz ps3-on is?

    vagy majd FW 2.00-val a hónap végén? mert ut3 kapcsán merült fel a hír nyár végén, az meg már nemsokára jön :)
  • Olcsi2
    #21506
    A Resistance mindenhol 80% folott kapott, ami "must-have" kategoria, senki nem dongolte foldbe. (Mar megint ez az ejmips3asok osszeeskuves-elmelet... Marhasag!). Az mas kerdes, hogy a megjelenesekor a GoW-al kellett versenyeznie, amivel szemben viszont majdnem minden szempontbol - levenni a fanboy szemuveget ;) - alulmaradt. Ez persze egy nyitocimnel es egy kabe egy eve kint levo konzol huzocimnel nem csoda. Ha lesz (es biztosan lesz) masodik resz, annak mar minimum elvaras lesz a hype es az ezt kisero 90% pluszok.
  • NEXUS6
    #21505
    Jácctam én már 300MHz-es GF2-es karis (GF4MX) PC-n PSemuval, ami sokkal de sokkal nagyobb felbontásban, textura korrekcióval, miegymással álomszépen futtatta a PS-es játékokat. Igaz nem mindegyiket, a Wipeoutok, a Chrash-ek nagyon jók voltak, de a GT kifogott rajta;)

    Egy tök más CPU-t és 3D-s grafikus rendszert így leemulálni az nem semmi. Az a PC talán éppenhogy 10X volt erősebb a PS-nél.

    A PS3 és a PS2 között sokkal nagyobb különbség lehet teljesítményben!
  • Foxhound1980
    #21504
    A GS maradt az Eu gépekben, az EE-t szedték ki.
  • Foxhound1980
    #21503
    Ezt tudjuk.
  • EmThor
    #21502
    nem tisztán FW-ből megy a ps2 game-ek emulálása ps3-on, megy HW-ből is valamennyi! és most az EU változatról beszélek
  • EmThor
    #21501
    firmware-ből minek szedjék ki az opciót? felesleges. max kiszürkül vagy kiírja hogy bocs nem megy. ha meg megy, akkor se visz a gamékat. vagy ki kell próbálni
  • Foxhound1980
    #21500
    Igen ezt olvastam. Tuti lesz 2. rész! KELL
  • baggins
    #21499
    Lehet, de a megjelenéskor másról se lehetett hallani, mint a "szar" Resistance-ről. Legalábbis én mindehol ezt hallottam/olvastam, meg hogy a GOW mekkora király hozzá képest. No comment.
    Ide illő hír, nem tom, linkelte-e valaki már:

    A Surfer Girl Reviews Star Wars című mindenes blog megszellőztetett némi információt egy esetleges Resistance: Fall Of Man 2-ről, amely a blog szerzője szerint 2008 novemberében fog a piacra kerülni. A bejegyzés értelmében a játék az Egyesült Államok olyan nagyvárosaiban játszódik, mint San Francisco, vagy Chicago. Ugyanakkor a sztori (az eredeti játék nyomán) Angliában indul és a végigjátszás után ott is fejeződik be, mégpedig oly módon, hogy esélyt hagy egy harmadik rész elkészülésére is. A blogbejegyzés említést tesz arról is, hogy három új jármű is vezethető lesz az előző részhez képest, ráadásul ezúttal nemcsak a Campaign, hanem a Multiplayer módban is használhatjuk majd ezeket. A GameSpot megkeresésére Surfer Girl (vagyis a blog írója) úgy nyilatkozott, hogy többet nem kíván elmondani a játékról és saját forrásaként egy, az Insomniac fejlesztőcéggel kapcsolatban álló valakit adott meg, természetesen név nélkül. Nem mellékesen viszont megemlítette, hogy a bejegyzés publikálása után az Insomniacs Games hálózatáról 83 alkalommal(!) nézték meg a weboldalt, mégpedig egy órán belül. Az első Resistance játék kiadásáért felelős Sony természetesen csupán találgatásként aposztrofálta Surfer Girl értesüléseit, úgyhogy a dolgot egyelőre pletykaként illik kezelni. Azt azonban tudjuk, hogy nem zörög a haraszt.
    /GameCON - Papesz/
  • Foxhound1980
    #21498
    Dehogy döngölt földbe, nagyon is jó értékeléseket kapott.
    KATT
  • Foxhound1980
    #21497
    Figy eltudod képzelni akár technikailag is, hogy ez megvalósitható? Érted hát milyen update lesz vagy külön lesz 40GB-ra? Meg érted egy HW komponens hányzik. én spec fizikailag képteelnségnek tartom. A PS3 ehhez gyenge. PS4 majdan. De ne legyen igazam.
  • baggins
    #21496
    Az a Res, amit a "szaksajtó" szintén a földbe döngölt...amatőrök...
    Imádom azt a játékot, szerintem tökéletes kezdés volt a géphez. Érdekes módon a HALO3 nagyobb sikert aratott, tegnap volt alkalmam huzamosabb ideig foglalkozni vele...gyerekek, mennyire gáz az a játék! Esküszöm, az egekig magasztalt multi rész simán elmarad a Res multija mögött...
  • NEXUS6
    #21495
    Fogadjunk egy giroszban, hogy valamikor a karácsonyi szezon után (mondjuk febr 1-ig) bejelentik, hogy az új FW már a 40GB-nál is biztosítja BC-t valamilyen szinten!;)))

    Szerintem üzletpolitika, akarnak még egy jó szezont adni a PS2-nek. (A PS2+PS3 eladások általában magasabbak, mint a konkurens asztali konzolok eladásai).
  • NEXUS6
    #21494
    Amúgy a technikailag jól sikerült grafikájú, engine-ű gámek közé a Resistance is bejön. (Majdnem ua engine, mint a R&C). Más kérdés, hogy a készítők túl speckó látványvilágot választottak, a szörnyek is inkább karikatúra szerűek mint félelmetesek, szal egy átlag júzer számára nem rögtön esik le a dolog.

    De pl mostanában viszonylag sokat multizok, és egyszerűen annyi a tereptárgy, hogy a viszonylag egyszerű pályákon is még mindíg eltévedek. Mellette meg még 40 csóka ott liheg a sarkomban, riccenés mentes grafika, szal nem semmi.